کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انجمن مفقودین مهاجرسرا
امروز یک سری به کنترل پنلم زدم و دیدم تعداد ارسالهام به ۵۰۰ تا رسیده و من هنوز اینجاهستم و هنوز دارم جواب میدم! من مهاجرسرا رو برخلاف اکثر اعضا بعد از مهاجرت و وقتی که سوال مهاجرتی نداشتم شروع کردم اکثر هم دوره ایهام بعد از مهاجرت و بعد از اینکه در آمریکا سرو سامون گرفتند یا مفقود الاثر شده اند یا فقط در وبلاگهای شخصیشان تردد میکنند ، مثل سالهای بعد از فارغ التحصیلی که دانشکده ات میشود برای ورودیهای جدید حس غریبگی میکنم ولی انگارکفتر جلد اینجا شده م هر جا بروم باز برمیگردم .شاید باید این دختر لنگ دراز صورتی پوش را ببرم دکتر !
ارسال ۵۰۱ ،
بیست و شش می دوهزار و سیزده میلادی،
از هر دری سخنی ...
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
(2013-05-26 ساعت 15:51)rasarasa نوشته:  امروز یک سری به کنترل پنلم زدم و دیدم تعداد ارسالهام به ۵۰۰ تا رسیده و من هنوز اینجاهستم و هنوز دارم جواب میدم! من مهاجرسرا رو برخلاف اکثر اعضا بعد از مهاجرت و وقتی که سوال مهاجرتی نداشتم شروع کردم اکثر هم دوره ایهام بعد از مهاجرت و بعد از اینکه در آمریکا سرو سامون گرفتند یا مفقود الاثر شده اند یا فقط در وبلاگهای شخصیشان تردد میکنند ، مثل سالهای بعد از فارغ التحصیلی که دانشکده ات میشود برای ورودیهای جدید حس غریبگی میکنم ولی انگارکفتر جلد اینجا شده م هر جا بروم باز برمیگردم .شاید باید این دختر لنگ دراز صورتی پوش را ببرم دکتر !
ارسال ۵۰۱ ،
از هر دری سخنی ...

سلام پیشکسوت قدیمی.
وقتی آی دی شما رو اون زیر دیدم اول فکر کردم اشتباه کردم با یه آی دی مشابه!
خیلی خوشحالمون کردی که بهمون سر زدی.

شاید ما ورودیهای جدید برای شما نا آشنا باشیم ولی خیلی از ماها از نوشته‌های شما استفاده کردیم و پی به معروف بودن و مفید بودن شما بردیم و کاملا برای ما آشنایید.
هم آیدی و هم آواتار. Smile
(2013-05-26 ساعت 15:51)rasarasa نوشته:  امروز یک سری به کنترل پنلم زدم و دیدم تعداد ارسالهام به ۵۰۰ تا رسیده و من هنوز اینجاهستم و هنوز دارم جواب میدم! من مهاجرسرا رو برخلاف اکثر اعضا بعد از مهاجرت و وقتی که سوال مهاجرتی نداشتم شروع کردم اکثر هم دوره ایهام بعد از مهاجرت و بعد از اینکه در آمریکا سرو سامون گرفتند یا مفقود الاثر شده اند یا فقط در وبلاگهای شخصیشان تردد میکنند ، مثل سالهای بعد از فارغ التحصیلی که دانشکده ات میشود برای ورودیهای جدید حس غریبگی میکنم ولی انگارکفتر جلد اینجا شده م هر جا بروم باز برمیگردم .شاید باید این دختر لنگ دراز صورتی پوش را ببرم دکتر !
ارسال ۵۰۱ ،
از هر دری سخنی ...
عاشقت پست هات هستم
دمت گرم که کمک بچه ها می کنی Tongue
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
امیر خان دیدین درست در یک دقیقه ولی من اول شدمBig Grin

ارسال ۵۰۱ ،
از هر دری سخنی ...

خیلی خوش اومدین گاهی فرصتی بود شنبه یکشنبه سری اینجا بزنید
شما شاید بچه ها رو نشناسید ولی همه شما رو به خوبی میشناسن
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
همه کاربرا جدید شدند. یه زمانی اینجا برو بیایی داشتم من! دوستان قدیمی کیا هستند؟! کجا هستند؟
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
من برنده 2007 هستم و از سال 2008 عضو این سایت هستم و مرتب به این سایت سر میزنم... ولی آیا کسی خبری از موسس این سایت - سعید- نداره؟ یه خبرهایی ازش شنیدم، امیدوارم همه چی بخیر گذشته باشه.. و مشکلش حل شده باشه... من همیشه به یادش هستم چون خیلی با راه اندازی این سایت بمن کمک کرد.... اگر کسی خبری از او داره ما را هم در جریان بگذاره.. ممنون
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
(2013-05-26 ساعت 15:51)rasarasa نوشته:  امروز یک سری به کنترل پنلم زدم و دیدم تعداد ارسالهام به ۵۰۰ تا رسیده و من هنوز اینجاهستم و هنوز دارم جواب میدم! من مهاجرسرا رو برخلاف اکثر
rasarasa جان یه سوال داشتم من قدیما زیاد میومدم مهاجرسرا... نمیدونم چی نوستالوژی هست اصلا درسته یا نه ! شما همون شخصی نیستین که چندسال پیش، ارواین زندگی می کردین، چندتا عکس از محل زندگیتون گذاشته بودین تو مهاجرسرا؟!!!
someday i will leave and never come back
تشکر کنندگان:
دگرديسيه ديگه! مرتضا كه منظورت نيست احيانا؟ يا محمد يو اس لاور؟
(2013-08-06 ساعت 19:21)WIKIMAN نوشته:  همه کاربرا جدید شدند. یه زمانی اینجا برو بیایی داشتم من! دوستان قدیمی کیا هستند؟! کجا هستند؟
تشکر کنندگان: romance33 ، A.R.R ، storagemeter ، sadeghi897 ، frozen mind
بابا مگه ما تازه واردها چه گناهی کردیمSad به خدا تمام سعیمون رو میکنیم.... واسه پیشکسوت ها هم احترام قایلیم...تازه حسابی هم حرف گوش کنیم.بابا یکی به ماها هم توجه کنه....Wink
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
تشکر کنندگان: User ، A.R.R ، پرستوی مهاجر ، battosai ، sadeghi897 ، afshin4749 ، ojee ، frozen mind
كسي از admin بزرگوار مؤسس سايت خبري نداره؟
ايشون فكر ميكنم الان بيش از يك ماه كه به سايت سري نزدن!

اميدوارم هر جا كه تشريف دارند سالم و سلامت باشند واقعاً كه سايت بسيار خوب و جامعي رو براي مهاجرت تأسيس كردند.

خواهشاً اگر كسي از ايشون خبري داره بگه و جماعتي رو از نگراني در بياره.

سپاس
تشکر کنندگان: romance33 ، storagemeter ، پرستوی مهاجر ، User ، mrbonbon ، 327 ، Hedieh20
نمیتونم دوست خوبم الهه و فروزن مایند و دریمر رو فراموش کنم . امیدوارم هرجا هستن شاد باشن .
تشکر کنندگان: User ، گل نهال ، afshinghwink ، ParsTrader ، romance33 ، sadeghi897 ، afs ، gbtm ، frozen mind ، Hedieh20 ، Saeedv13 ، sepideh IR
در بین بچه های 2013
ASALI
با آدرس پروفایل زیر
http://mohajersara.com/user-2190.html
مفقود، شده است یابنده چندین دلار ایالات متحده جایزه می گیرد.
دی
دوزتون دارم
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: گل نهال ، storagemeter ، romance33 ، gbtm ، Hedieh20 ، Saeedv13 ، amir82 ، sepideh IR ، سمانه777
منم با اجازه شما ، به دلیل دلخوری که با ........... ( میترسم اسمشو رو بیارم و اخراجم کنه ) ، یه هشت نه ماهی گم شده بودم !!! از بس که با خودم کلنجار رفتم ، دوباره برگشتم ببینم کی هست و کی نیست ؟!!! بعد دیدم که کلی بچه ها رو به انحرافاً . با خودم گفتم ؛ چو می بینی که نابینا به چاه است / اگر خاموش بنشینی گناهاست . اما یه چیزی رو فراموش نکنید . خیلی از دوستانمون در 2011 از کاروان مهاجرت عقب موندن و ویزا نگرفتن !!! . اونا هم گم شدن !! کسی سراغ اونا رو گرفته یا نه ؟ مثل علی سرشار ، دکتر محمودی عزیز ، ......... و خیلی از دوستان دیگه . و یا دوستانی که با حضورشون گرمی خاصی به مهاجرسرا بخشیده بودن ، مثل omidooo عزیز که در تمام مراحل اخذ ویزا و سفر به ترکیه و آمریکا ، یار و یاور من بودند . بگذریم ، به هرصورت دلخوری من از هرچی و هر کسی که بود دیگه تموم شد و منم از تمام گذشته های بد گذشتم و به قول معروف گفتم " این نیز بگذرد " و با بازگشت دوباره ام شما رو مفتخر به حضور خودم کردم !! Smile کلی به مهاجرسرا جون دادم ، تکون دادم ، به جلو بردم ، اصلاً ترکوندم !!! خوبه دیگه کم دست بزنید !! ای بابا شرمنده نکنید دیگه !!! بسه دیگه بابا !!! . اِ بسه دیگه !!! مسخره کردین ها !!!!!! ؟؟ Smile . خب منم حق دارم یه توهم مختصر بزنم دیگه !! درسته ؟. باید بگم که من زیاد قدیمی نیستم و تقریباً از سال 2010 شروع کردم و یه بار کاربریم رو بنام afshin32049 در سال 2011 به afshin4749 تغییر دادم . خیلی از شماها دوستان نزدیک من هستید و خیلی ها هم ندیده دوست من هستید . امیدوارم هر دو گروه همیشه ایام شاد و سرافراز و بهروز باشن .
تشکر کنندگان: گل نهال ، ParsTrader ، romance33 ، Hediyeh ، frozen mind ، Hedieh20 ، Ali Sepehr ، Saeedv13 ، amir82 ، sepideh IR
افشين جان از اون دوستاني كه ويزا نگرفتند غير از يك نفر از بقيه خبري ندارم. سرشار و محمودي و گدفلاي و بقيه همه ناپديدند! يكيشون هست كه خانمه ويزا گرفت و شوهر نه! هنوز پرونده شون در جريانه ولي نتونستن فعلا به فرجامش برسونند.
از كساني هم كه ويزا گرفتند چند تاييشان را مي شناسم كه هنوز هستند. و خيلي ها را نمي دانم كجا هستند. خيلي ها هم ايرانند. يعني برگشتند.

(2013-08-29 ساعت 18:01)afshin4749 نوشته:  منم با اجازه شما ، به دلیل دلخوری که با ........... ( میترسم اسمشو رو بیارم و اخراجم کنه ) ، یه هشت نه ماهی گم شده بودم !!! از بس که با خودم کلنجار رفتم ، دوباره برگشتم ببینم کی هست و کی نیست ؟!!! بعد دیدم که کلی بچه ها رو به انحرافاً . با خودم گفتم ؛ چو می بینی که نابینا به چاه است / اگر خاموش بنشینی گناهاست . اما یه چیزی رو فراموش نکنید . خیلی از دوستانمون در 2011 از کاروان مهاجرت عقب موندن و ویزا نگرفتن !!! . اونا هم گم شدن !! کسی سراغ اونا رو گرفته یا نه ؟ مثل علی سرشار ، دکتر محمودی عزیز ، ......... و خیلی از دوستان دیگه . و یا دوستانی که با حضورشون گرمی خاصی به مهاجرسرا بخشیده بودن ، مثل omidooo عزیز که در تمام مراحل اخذ ویزا و سفر به ترکیه و آمریکا ، یار و یاور من بودند . بگذریم ، به هرصورت دلخوری من از هرچی و هر کسی که بود دیگه تموم شد و منم از تمام گذشته های بد گذشتم و به قول معروف گفتم " این نیز بگذرد " و با بازگشت دوباره ام شما رو مفتخر به حضور خودم کردم !! Smile کلی به مهاجرسرا جون دادم ، تکون دادم ، به جلو بردم ، اصلاً ترکوندم !!! خوبه دیگه کم دست بزنید !! ای بابا شرمنده نکنید دیگه !!! بسه دیگه بابا !!! . اِ بسه دیگه !!! مسخره کردین ها !!!!!! ؟؟ Smile . خب منم حق دارم یه توهم مختصر بزنم دیگه !! درسته ؟. باید بگم که من زیاد قدیمی نیستم و تقریباً از سال 2010 شروع کردم و یه بار کاربریم رو بنام afshin32049 در سال 2011 به afshin4749 تغییر دادم . خیلی از شماها دوستان نزدیک من هستید و خیلی ها هم ندیده دوست من هستید . امیدوارم هر دو گروه همیشه ایام شاد و سرافراز و بهروز باشن .
تشکر کنندگان: afshin4749 ، گل نهال ، ParsTrader ، romance33 ، frozen mind ، Hedieh20 ، Saeedv13 ، amir82 ، sepideh IR
(2013-08-29 ساعت 19:53)User نوشته:  افشين جان از اون دوستاني كه ويزا نگرفتند غير از يك نفر از بقيه خبري ندارم. سرشار و محمودي و گدفلاي و بقيه همه ناپديدند! يكيشون هست كه خانمه ويزا گرفت و شوهر نه! هنوز پرونده شون در جريانه ولي نتونستن فعلا به فرجامش برسونند.
از كساني هم كه ويزا گرفتند چند تاييشان را مي شناسم كه هنوز هستند. و خيلي ها را نمي دانم كجا هستند. خيلي ها هم ايرانند. يعني برگشتند.

.
سلام
یوزر جان این جمله ایی که قرمز کردم خیلی مهم هست. مساله فقط برگشتن نیست مساله اینه که تو این روزگار 20 یا 30 هزار دلار ممکن است تمام زندگی یک فرد باشد. خیلی ها می روند و چندین ماه می مانند و بعد از خرج کردن کل سرمایه مجبور می شوند برگردند .
دلایل زیادی برای این موضوع وجود دارد . یکی اینکه این مجانی بودن لاتاری و نیاز نداشتن به مدرک زبان همه را وسوسه می کند که شانس خود را امتحان کنند. دیگری اینکه همه از امریکا یک تصور دیگه دارند و زمانی که میرسند با شرایط دیگری متوجه می شوند . عدم مطالعه مناسب و .... دلایل زیاد است که از حوصله این تاپیک خارج است.
ببخشید شاید پستم مربوط به این تاپیک نبود
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: گل نهال ، storagemeter ، User ، 327 ، مهرآسا ، afs ، ojee ، romance33 ، Hediyeh ، afshin4749 ، frozen mind ، Hedieh20 ، Saeedv13 ، sepideh IR

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان