کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
برگزاری گردهمایی مهاجرسراییان مقیم آمریکا
تا الان طبق نوشته هایتان تعداد افرادی که با گردهمایی موافقند وشهرهایشان را گفته اند به شرح زیر است(ببخشید اگر آقا و خانمش را فاکتور گرفتم) :
lexingtonاز لگزینتون-میزوری
merdaxاز سیاتل-واشنگتون
behzad756از تارزانا(ولی)-لس انجلس-کالفرنیا
msnaziکه فکر می کنم هنوز وارد آمریکا نشده
overlordشهر محل سکونتش مشخص نشده
rs232از سنفرانسیسکو-کالیفرنیا
hoda-chاز دالاس-تگزاس
persischerاحتمالا از لس انجلس ولی جای دقیقش مشخص نیست
nicoleاز لس انجلس وباز جای دقیقش مشخص نیست
rasarasaاز رسیدا(ولی)-لس آنجلس

طبق نظرات ،همه با روزی در ایام عید موافقند.ولی هنوز تعدادمان خیلی کمتر از این حرفهاست.فقط 10 نفر آن هم به صورت پراکنده!Sad
اگر دوست دارید همدیگر را ببینید لطفا اعلام آمادگی کنید و شهر محل سکونتتان را بگویید. لس آنجلسیها بهتر است دقیقتر بگویند کدام منطقه هستند. که بدانیم کجا به اکثریت نزدیکتر است.کسانیکه به دالاس نزدیکند هم لطفا بگویند.چون تا الان تعداد لس آنجلسیها و دالاسیها بیشتر است،احتمالِ این دو شهر بیشتر است.
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
تشکر کنندگان: hoda_ch ، lexington ، mohsen324 ، rs232 ، OverLord ، taherifar
اقا ما را هم اتلانتا حساب کنید فکر کنم(نه قم خوبه نه کاشون)
پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، lexington ، kavoshgarnet ، mh_hshk ، taherifar
alireza205 هم دالاسه حساب کنینش نمیدونم چرا تاپیکو ندیده ولی اعلام آمادگی کرد
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، lexington ، tehranipoor ، taherifar
. are man dallasam , ro man hessab konid

آره من دالاسم ، رو من حساب کنید.---صدرا

پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، kavoshgarnet ، lexington ، tehranipoor ، taherifar
(2010-03-04 ساعت 03:50)rasarasa نوشته:  تا الان طبق نوشته هایتان تعداد افرادی که با گردهمایی موافقند وشهرهایشان را گفته اند به شرح زیر است(ببخشید اگر آقا و خانمش را فاکتور گرفتم) :
lexingtonاز لگزینتون-میزوری
merdaxاز سیاتل-واشنگتون
behzad756از تارزانا(ولی)-لس انجلس-کالفرنیا
msnaziکه فکر می کنم هنوز وارد آمریکا نشده
overlordشهر محل سکونتش مشخص نشده
rs232از سنفرانسیسکو-کالیفرنیا
hoda-chاز دالاس-تگزاس
persischerاحتمالا از لس انجلس ولی جای دقیقش مشخص نیست
nicoleاز لس انجلس وباز جای دقیقش مشخص نیست
rasarasaاز رسیدا(ولی)-لس آنجلس

طبق نظرات ،همه با روزی در ایام عید موافقند.ولی هنوز تعدادمان خیلی کمتر از این حرفهاست.فقط 10 نفر آن هم به صورت پراکنده!Sad
اگر دوست دارید همدیگر را ببینید لطفا اعلام آمادگی کنید و شهر محل سکونتتان را بگویید. لس آنجلسیها بهتر است دقیقتر بگویند کدام منطقه هستند. که بدانیم کجا به اکثریت نزدیکتر است.کسانیکه به دالاس نزدیکند هم لطفا بگویند.چون تا الان تعداد لس آنجلسیها و دالاسیها بیشتر است،احتمالِ این دو شهر بیشتر است.

ما انسینو (ولی) لس آنجلس هستیم.

در مورد پیشنهاد nicole و انتخاب بین وست وود و بلبوآ پارک باید بگم اصولا با هم منافاتی ندارند چون در دو روز متفاوت برگزار میشن، میشه هر دو را شرکت کرد. فاصله وستوود تا بلبوآ هم از فری وی۴۰۵ ده بیست دقیقه بیشتر نیست.

پارک بالبوا خیلی بزرگه و توش دریاچه و رودخونه و سد و تم پارک ژاپنی .... و ورودی‌های متعددی داره. ۱۳ بدر چون شلوغ میشه، پاس ور(پلیس سابق) مردم و ماشین ها رو مدیریت میکنن.

سیزده بدر اونجا پولی نیست چون پارک عمومیه و فقط قسمت کنسرت ایرانیش هست که ۱۵ دلار ورودی داره.

مدیر جان: میشه بعنوان علامت شناسایی در اون روز از لوگوی مهاجرسرا استفاده کنیم؟ حتما توی پارک تتوکارا بساطشونو پهن میکنن.

البته من از روی آواتارم براحتی قابل شناسایی هستم.

میدهم من مالیات به اوباما   -----   با لبی خندان، نه با افسوس و آه
مالیات بر درآمد، مالیات مستقیم  ----  تا دهد پاسپورت آبی او به ما

پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، lexington ، rasarasa ، OverLord ، taherifar
اینطور که معلومه همه بچه محل از آب در اومدیم.فکر کنم کم کم اسم تاپیک به "گردهمایی مهاجرسراییان مقیم ولی آباد "تغییر پیدا کنه!
دوستان سوالی برای من پیش اومد:شما با روزهای خاص ومکانهای شلوغی که در آنجا مراسم است موافقید؟ می خواهید همدیگر را ببینیم وآشنا شویم یا می خواهیم با هم در یک مراسم خاص و جشن شرکت کنیم؟ نمی دانم شرکت در یک جشن مثل جشن نوروز در لس آنجلس، مجالی برای آشنایی با هم می گذارد یا نه؟شما ترجیحتان بر چیست ؟وباز اگر مکان و زمان خاصی به ذهنتان می رسد پیشنهاد دهید.
اگر هنوز کسانی هستند که دوست دارند با ما باشند لطفا با ذکر محل زندگی اعلام آمادگی کنند.

پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، rs232 ، OverLord ، taherifar
سلام به همگي

من هم ولي ابادي هستم.رو ماهم حساب كنيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، lexington ، rs232 ، taherifar
ولی آبادیارو عشق است Big Grin من هم هستم Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، kavoshgarnet ، lexington ، taherifar
به شدت موافقيم آقا به شدت.دوره هميه ايراني با فرهنگ امريكائي باشركت مهاجران ايراني . ايران كوچكي در آمريكا تشكيل خواهيم داد.ايراني كه آرزوي آن را در ايران داشتيم.و داريم ..... ايران كوچك با مهاجراني كه قلبشان به بزرگي درياست .يك اشانتيوني از ايران بزرگ .يك ايرانك كوچك در دل آمريكا كه ميتواند آمريكا را زيباتر كند و در نهايت جهان را زيباتر كند.
خانه دوست کجاست...
پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، rasarasa ، lexington ، OverLord ، taherifar
تو دالاس دیگه کسی نیست؟
شماره کیس: **342
تاریخ دریافت نامه قبولی:خرداد 87 (ژوئن 2008)
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس: ژوئیه 2009
تاریخ دریافت نامه دوم: 13 تیر، 2 ژوئن
تاریخ مصاحبه: 18 تیر، 9 ژوئیه
تاریخ دریافت کلیرنس: 1 سپتامبر (بعد از 51 روز)
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
من هی صبر کردم ببینم کسی اضافه می شود یا نه! ولی مثل اینکه همین تعدادیم.

من از یکی از دوستان دالاسی خواهش می کنم مسئولیت تنظیم زمان ومکان را بر عهده بگیرد چون من چیزی از دالاس نمی دانم.

دوستان کالیفرنیایی به علت زیاد بودن ولی آبادیها و طبق پیشنهاد دوستان ،زمان ومکان پیشنهادی من: بلبوآ پارک ، 3 اپریل که می شود سیزده به در ، ساعت 11 صبح.
چند نکته:
1- اگر مطمئنید که در روز مذکور پول ورودی می گیرند لطفا بگویید که زمان و مکان را عوض کنیم ،چون شاید خیلیها دوست نداشته باشند چنین پولی پرداخت کنند.
2-لطفا فقط کسانیکه واقعا قصد آمدن دارند ،نظر بدهند.
3-اگر در روز مذکور نمی توانید بیایید بگویید، تا با نظر جمعی زمان ومکان را تغییر دهیم.
4-خواهش می کنم نظرتان را بگویید،تا بتوانیم زودتر برنامه ریزی کنیم.
(در ضمن اگر دوستانی مثل آرش واقعا تصمیم به آمدن از شهر دیگری را دارند، من فکر می کنم ولی آبادیها مهمان نواز هستند، پس می توانید به منزل یکی از ماها بیایید،من شخصا اعلام آمادگی می کنم)

پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، OverLord ، taherifar
سلام ساراي عزيز

من از كسايي كه سالها اينجا هستن و هر سال ميرن بلبوآ پارک شنيدم ورودي نفري 15 دلار است.ولي همه ميگن اكثر ايراني ها ميان اونجا.ميتونيم براي 13 بدر هم برنامه ريزي كنيم.
پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، lexington ، taherifar
سمین جان من هم شنیده ام، ولی با توجه به ارسال 21 جناب persicherو چند شنیدۀ دیگر ،مثل اینکه یک قسمتهاییش پولی نیست. حالا دوستانی که واردترند باید راهنمایی کنند کجاهاش پولی نیست یا این موضوع در مورد سیزده بدرِامسال هم، صحت دارد یا نه.
در ضمن اگر معلوم شود که همه موافقند و مشکلی نیست، می توانیم برنامه ریزی کنیم که کی چی می تونه بیاره تا بساط پیک نیکمون هم کامل شه.
-----------------------------------------

دوستان ارسال 27 من را بخوانید ونظر دهید.

پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، OverLord ، taherifar
رفقا جان من بگین برنامه کِیه من فردا صبح باید بلیط بگیرم
برنامه برای تحویل یاله یا بعدش؟
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

پاسخ
(2010-03-11 ساعت 09:03)merdax نوشته:  رفقا جان من بگین برنامه کِیه من فردا صبح باید بلیط بگیرم
برنامه برای تحویل یاله یا بعدش؟
برنامه برای تحویل سال که نیست چون خیلیهاشاید بخواهند پیش فامیل و آشنایانشان باشند ،هنوز که کسی جز سمین نظر نداده،ولی احتمالا سیزدهم(3 اپریل) یا بعدش باشد.
شما هنوز ایران هستید؟ قرار است به کدام شهر آمریکا بروید؟

پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان