کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دوستان با جنبه وارد شوند. (بدون نکات مهاجرتی)
Toungue 
سلام
داشتم تصاویر سایت pic4ever.com را نگاه میکردم که به سرم زد با اونایی که میدونم بهشون بر نمیخوره یه شوخی کرده باشم......
بقیه هم اگر شباهتی دیدند و یا نظری داشتند و یا دلشون خواست داستانی تعریف کنند، لطفا تعارف نکنند. ..... Big Grin

متاسفانه در هر پست بیشتر از ده تصویر نمیشه لینک داد برای همین من تیکه تیکه میفرستم و آخرش همه را با هم ادغام میکنم. Tongue آره ادمین جون ما کارمونو بلدیم Wink

آرش:
این پسر دوست داشتنی وقتی که حوصله داره و تایپ میکنه محشره: [عکس: computer3.gif] و وقتی حوصله نداره و میره ماهیگیری نباید طرفش رفت: [عکس: www_MyEmoticons_com__fishing.gif] اما همیشه اینقدر بی تحرک نیست چون در حین ماهیگیری حرفه ای واقعا زحمت میکشه و خیلی عرق میریزه: [عکس: shrk.gif]
اما همه اینا قابل مقایسه با وقتی نیست که میره دیسکو و در واقع داستان ما از همینجا شروع میشه که آرش سوار ماشینش میشه [عکس: wind14.gif] و میره به یک دیسکوی باحال: [عکس: za2.gif] وای عجب شلوغ پلوغه امشب چه شود... آرش تصمیم میگیره امشب یه کارایی بکنه...[عکس: clap.gif] و بعد از کمی دید زدن میبینه که یک دختر جیگربلا داره [عکس: 2uge4p4.gif] و اینجاست که آرش تمام تخصص خودشو به کار میگیره و شروع میکنه [عکس: n7.gif] و کم کم بیشتر خودمونی میشه [عکس: dan.gif] و حسابی خودشو برای روابط دیپلماتیک آماده میکنه که ناگهان: [عکس: 3384.gif]
حالا دیگه باید دو تا شات بیشتر سفارش داد..... [عکس: alcoholic.gif]
شب با حواس پریشون و رنگ پریده میره خونه و میخواد برای فراموشی غم و قصه هاش با ویولون جدیدش یه چیزی بزنه [عکس: 178.gif] اما غافل از اینکه نصفه شبه و دوست پسر خانم صاحبخونه بیدار میشه و [عکس: swear1.gif] و وقتی میبینه با داد و بیداد کارش درست نمیشه از پنجره میاد تو و [عکس: bore.gif]
بیچاره آرش حالا باید بخوابه ولی مگه میشه....؟ [عکس: Count_Sheep.gif]
و بالاخره با هزار تا جون کندن ساعت پنج صبح خوابش میبره [عکس: Confuse.gif] و دو ساعت بعد با صدای زنگ ساعتش بیدار میشه [عکس: 3110.gif] که دوشنبه صبح بره سرکار [عکس: mornincoffee.gif]
عجب زندگی داریما.... [عکس: putertired.gif] خلاصه آرش هی به بدشانسیش فکر میکنه و هی غصه میخوره [عکس: 154fs232528.gif]
اما قصه ما نباید غمگین تموم بشه... همیشه در این جور مواقع یک اتفاق خوب میافته. مثلا فرض کنیم صدرا با اسبش میاد [عکس: banana_smiley_16.gif] که آرش را از غصه دربیاره و این میشه داستان بعدی ما.... [عکس: banana_smiley_14.gif]
پاسخ
وااای ی ی ی ی که چه باحال بود!
مُردم از خنده!
دستت درد نکنه پیام جون! Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، payam_prz ، OverLord ، Hossein81 ، rs232 ، nnazi_2005 ، kianoush ، eblam ، frozen mind ، romance33 ، sadeghi897 ، behfaza ، nika ، mhsenpc ، msar
خیلی جالب بود پیام. مواظب باش ندزدنت. البته بچه ها بگم اینا سرقت ادبیه ها !!!!!!!!!!!!!!!!!! فقط اسم شخص رو عوض کردند /من میدونم . من آمار دارم .آمار رسمی توی اینترنت و وزارت سرقت که شواهدش موجوده.
ولی پیام جان جدای از این حرف و حدیث ها خیلی خیلی حال کردم دمت گرم . خوشحالم که عمو سام شاگردهای خوبی تربیت کرده.
پاسخ
واااااااااااای خیلی بانمک بود مثل این داستانهای کوتاهی که مامانامون وقتی کوچیک بودیم با تخیل خودشون برامون تصویر میکردن ..............پیام جان بازم قصه بگووووو

نوید تو هم که همیشه دنبال رسوا کردن و ارائه آمار از این و اونی.نکنه برنامه های بگم بگم ؟؟؟ رو زیاد می بینی LOL
پاسخ
پیام جون خیلی باحال بود ، شدیدا منتظر قسمت بعدی این سریال هستیمSmile
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، OverLord ، payam_prz ، rs232 ، ChairMan ، nnazi_2005 ، romance33 ، AFSHIN-PIC ، behfaza ، maryamoo ، msar
پیام جان بسیار باحال بود و این دم عیدی یه زنگی از دلمون برداشتی. بقول اصفهانی ها که برای هرچیزی یه جور قسم میخورند و قسم میدهند« خداوکـــیلی دمت گرم» من یکی کاملاً اعلام آمادگی میکنم ببینم که اگه بخوای اسم و شخصیت ذهنی مرا در داستانت بکار ببری، چه حالی به دوستان میدی؟

همین الان اعلام میکنم هرچه که شخصیت داستانی من خنده دار تر باشه و دوستان رو بیشتر بخندونه؛ من یکی خوشحال تر میشم. هیچ ترتیب و آدابی مجو و ببینم این دم عیدی چی به دوستان عیدی میدی. پیروز باشید...بدرود
دوستان گرامی، برای خواندن نوشته های بیشتری از اینجانب، میتوانید با کلیک کردن در«اینجــا- از دیار نجف آباد تا آمریکای جهانخوار»به وبلاگ شخصی ام تشریف بیاورند تا بیشتر درخدمتتان باشم..... موفق و پیروز باشید. ارادتمند حمید
پاسخ
اقامعلم باید تو نوبت وایسین سری بعد نوبت داستان صدراست.البته بد هم نگفتینا اینجوری کار خود پیام عزیز راحت تر میشه دیگه مجبور نیست از امریکا بیاد ایران دوباره از ایران بره امریکا برای بخش سوم داستانSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، Ali Sepehr ، payam_prz ، rs232 ، ChairMan ، nnazi_2005 ، honareirani ، OverLord ، kianoush ، romance33 ، behfaza ، maryamoo ، msar
Very Nice!!! Big GrinBig GrinBig Grin

خیلی باحال بود.
البته با توجه به خیل عظیم متقاضیان، باطلاع میرساند؛ پیام نمیتونه برای همه متقاضیان بنویسه. چون تصویر ذهنی از افراد لازمه (منظورم اینه مثلاً آرش رو همه میشناسن و تقریباً فعالیت های روزانش رو از خودش بهتر میدونن). Big Grin

به هر حال مبلغ #%*&) دلار به حساب 000000 واریز نموده و شماره فیش را وارد کنین!
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
قابل توجه خانمهائی که فکر میکنند همسران محترم پای این قوطی جادوئی دارند کار میکنند و زحمت میکشند .....و در دل آنها رو تحسین میکنند که از 24 ساعت شبانه روز همسرم 18 ساعت کار میکنه ...اونهم چه کاری ...کارهای فکری که کلی هم انرژی از آدم میگیرهSmile
و برای کمک به این امر طاقت فرسا و پر زحمت حتی لیوان آب پرتقال و چای و قهوه رو در کنار دست آنها میگذارند و همسران مهربان از اونجائی که مشغول کارهای مهم مهم هستند و وقتی برای تشکر ندارند با تکان سر و لبخندی سریع از آنها تشکر میکنند....که وقتی بیشتر از این نگاه گذرا و کش آمدن لب ندارند بس که کارشان سخت و پیچیده استSmile
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
خیلی باحال بود پیام جان
دقیقا زندگی من را به تصویر کشیدی Smile
آیکونهایی هم که استفاده کردی بامزه بود.
ممنون. کلی خندیدم. Smile
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
پیام بقیه داستان چی شد ؟ منتظریم ببینیم صدرا با اسبش میخواهد بیاد چی کار کنه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، nnazi_2005 ، Ali Sepehr ، OverLord ، romance33 ، behfaza ، msar
انگار پيام رفته حاجي حاجي مكه و خبري ازش نيست. پيام زنده اي؟؟؟؟
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، honareirani ، OverLord ، romance33 ، sadeghi897 ، behfaza ، msar
1-پیام به لقاح الله پیوست . (تاپیک احضار روحش هم موجود است )
2-خدا بیامرز یه کاری کرد دیگه باقیش رو کم آورد . آقا جان نمیتونه ادامه بده حرفیه ؟؟؟؟؟؟؟؟
3-الان اون دنیا هم داره آتیش بازی میکنه . یه بار که احضارش کردم میگفت که اونجا نامردا ................. و م........ ت........... و ........ د ...........ن . ا چرا هرچی من مینویسم نقطه نقطه میشه ؟ نکنه روح پیام نمیزاره بگم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، nnazi_2005 ، OverLord ، honareirani ، R.F ، kianoush ، kavoshgarnet ، romance33 ، behfaza ، msar
فعلا صدرا هنوز نریسده به اول داستان اسبش زپرتیه خوبدست خودش که نیست
پیام منتظره صدرا برسه تا شروع کنه
اگر تمام ابرهای آسمان ببارند گلهای قالی نخواهند شکفت این قانون زیر پا ماندن است

yes we can
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، Ali Sepehr ، ChairMan ، behfaza ، msar
صدرا: مردی برای تمام فصول

گفتیم که آرش خیلی غمگین بود [عکس: cry2.gif] که خیلی اتفاقی صدرا [عکس: f_sabzmoom_58d78cf.gif] وارد زندگیش شد. آرش برای صدرا ماجرای زندگیشو تعریف کرد [عکس: 2.gif]و صدرا هم که میدید میتونه یه دوست خوب داشته باشه [عکس: 47b20s0.gif]خواست که بهش کمک کنه.
صدرا داستان زندگی خودشو برای آرش تعریف می کنه:

صدرا کوچک بود [عکس: connie_38.gif] و در تمام دوران بچگی مجبور بود تا سرکوفت های پدرش رو تحمل کنه [عکس: 129fs4468377.gif] . همه مسخرش می کردن [عکس: ugly004.gif]گوشه گیر شده بود [عکس: l034.gif]. در سن 15 سالگی برای اولین عاشق شد . عاشق زن همسایه [عکس: 4u2ap3b.gif]شده بود که . ولی این رابطه به جایی نرسید [عکس: jealous.gif]. به خاطر شکست عشقی که خورده بود و دوستای ناباب [عکس: 121fs725372.gif] کم کم خلاف رو شروع کرد [عکس: s134.gif] . مخدر شده بود تنها رفیقش [عکس: 4hba7gi.gif] و حرکتای خاک تو سری [عکس: 126fs4054730.gif] .
کم کم داشت دیوونه میشد [عکس: s324.gif] .ولی بعد چند سال متوجه شد که راهشو اشتباه رفته و دوباره شروع کرد به درس خوندن [عکس: 3772.gif]. کارش شده بود درس و پای کامپیوتر نشستن . از اینجا بود که با مهاجرسرا آشنا شد [عکس: computer3.gif] و عشق آمریکا رفتن در وجودش شعله کشید [عکس: SEVeyesB08_th.gif]. کلی هم دوست پیدا کرد [عکس: grouphug.gif]و شکل زندگیش عوض شد.

توی دانشگاه بود که با یه دختر خانم [عکس: hippie4.gif]آشنا شد. با اولین نگاه فهمید که نیمه گم شدش رو پیدا کرده[عکس: Vishenka_17.gif]. وقتی فهمید که اون دختر گرین کارت داره داشت از خوشحالی میترکید [عکس: frantic.gif] . فرداش رفت و گرفتش [عکس: bollywood1.gif] و به تمام آرزوهاش رسید [عکس: whitehair.gif].
آرش بعد از اینکه داستان زندگی صدرا رو شنید یکم با خودش فکر کرد [عکس: 297.gif]. و دیگه نتونس جلوی خودش رو بگیره [عکس: funny.gif].
همینطور داشت میخندید که ناگهان صدای زنگ خونه اش رو شنید! یعنی کی میتونه باشه؟؟ [عکس: 89.gif] .
در و باز کرد. یه خانم بود! به آرش گفت: این بچه شماس!!! [عکس: 499kfok.gif]

و این داستان ادامه دارد...

ایشالا که کسی ناراحت نشده باشه فقط شوخی بود! [عکس: 5yjbztv.gif]
[font=Courier]Don't dream your life, Live your dream[/font]
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان