کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خراب شدن پاکت ویزای آمریکا
سلام،
ما به تازگی ویزای مهاجرت آمریکا را گرفته ایم. خانواده ما یک خانوادۀ چهار نفره هستیم و یکی از پاکت های مدارک ما به صورت اتفاقی پاره شده است. می خواستم یک نفر من را سریعاً راهنمائی کند.
متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: HAZARA ، پرویز تابنده ، msar ، alireza51
سلام، سريع ب اسفارتي كه ويزاي شما رو صادر كرده تماس بگيريد و جريان رو بهشون بگيد. بدترين حالتش اينه كه يك بار مجبور شيد با پاكت پاره شده تشريف ببريد همون سفارت تا براتون درستش كنن.

(2010-03-22 ساعت 04:06)mhshius نوشته:  سلام،
ما به تازگی ویزای مهاجرت آمریکا را گرفته ایم. خانواده ما یک خانوادۀ چهار نفره هستیم و یکی از پاکت های مدارک ما به صورت اتفاقی پاره شده است. می خواستم یک نفر من را سریعاً راهنمائی کند.
متشکرم
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: HAZARA ، Beowulf II ، shahriar2002 ، msar ، alireza51
دوست عزیز پاکت همسر من که برندۀ اصلی نبود ،پاره شده بود ولی هنوز گوشه ای از مدارک به پاکت وصل بود و ما مدارک را اصلا بیرون نیاوردیم ،فقط با چسب نواری پاکت را ترمیم کردیم و هیچ مشکلی هم پیش نیامد. حالا نمیدانم پارگی پاکت مدارک شما در چه حدیست.
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، kavoshgarnet ، R.F ، HAZARA ، Beowulf II ، msar ، alireza51
من از سفارت استفتاء کردم . گفتند اگر پارگی پاکت به اندازه دو انگشت و نیم باشد از نظر ما اشکالی ندارد و آن پاکت قابل تحویل است . اما احتیاط واجب آن است که پارگی به اندازه یک نیم انگشت ترمیم شود .
I was kidding
خانه دوست کجاست...
پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، kavoshgarnet ، farzad24 ، tehranipoor ، hamed_gh ، kianoush ، R.F ، Blaze ، mohajer13 ، HAZARA ، sysmaster ، shahriar2002 ، msar ، alireza51
(2010-03-22 ساعت 12:38)soroush2031 نوشته:  من از سفارت استفتاء کردم . گفتند اگر پارگی پاکت به اندازه دو انگشت و نیم باشد از نظر ما اشکالی ندارد و آن پاکت قابل تحویل است . اما احتیاط واجب آن است که پارگی به اندازه یک نیم انگشت ترمیم شود .
I was kidding
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
من طرفدارتم سروش !من عاشق طنزاتم سروش!من رو پکوندی از خنده سروش!
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
تشکر کنندگان: soroush2031 ، R.F ، HAZARA ، shahriar2002 ، msar ، alireza51
(2010-03-22 ساعت 15:35)rasarasa نوشته:  
(2010-03-22 ساعت 12:38)soroush2031 نوشته:  من از سفارت استفتاء کردم . گفتند اگر پارگی پاکت به اندازه دو انگشت و نیم باشد از نظر ما اشکالی ندارد و آن پاکت قابل تحویل است . اما احتیاط واجب آن است که پارگی به اندازه یک نیم انگشت ترمیم شود .
I was kidding
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
من طرفدارتم سروش !من عاشق طنزاتم سروش!من رو پکوندی از خنده سروش!

ممنون از شما
ما هم طرفدار نوشته های شیرین و مفید شما هستیم.
خانه دوست کجاست...
پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، shahriar2002 ، msar ، alireza51
(2010-03-22 ساعت 10:15)rasarasa نوشته:  دوست عزیز پاکت همسر من که برندۀ اصلی نبود ،پاره شده بود ولی هنوز گوشه ای از مدارک به پاکت وصل بود و ما مدارک را اصلا بیرون نیاوردیم ،فقط با چسب نواری پاکت را ترمیم کردیم و هیچ مشکلی هم پیش نیامد. حالا نمیدانم پارگی پاکت مدارک شما در چه حدیست.

من خودم براي گرفتن ويزا به ابوظبي نرفتم حالا يك سوال:
محتويات پاكت من اصلا به پاكت وصل نيست(منگنه يا ...). اون كسي هم كه اين پاكتو واسم آورده واسه اينكه توي فولدر جا بده دو طرفش رو تا زده البته كاغذاي توش تا نخورده فقط لبه هاي پاكت. و در ضمن از اون بريدگي سمت چپ گوشه كاغذاي توش و عكسم پيداست.جاييش هم پاره نشده غير از همون برش سمت چپش. دوستان، به نظر شما همه چيز نرماله؟
The secret to a rich life is to have more beginnings than endings
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، alireza51
(2010-04-14 ساعت 23:26)maryamjay نوشته:  
(2010-03-22 ساعت 10:15)rasarasa نوشته:  دوست عزیز پاکت همسر من که برندۀ اصلی نبود ،پاره شده بود ولی هنوز گوشه ای از مدارک به پاکت وصل بود و ما مدارک را اصلا بیرون نیاوردیم ،فقط با چسب نواری پاکت را ترمیم کردیم و هیچ مشکلی هم پیش نیامد. حالا نمیدانم پارگی پاکت مدارک شما در چه حدیست.

من خودم براي گرفتن ويزا به ابوظبي نرفتم حالا يك سوال:
محتويات پاكت من اصلا به پاكت وصل نيست(منگنه يا ...). اون كسي هم كه اين پاكتو واسم آورده واسه اينكه توي فولدر جا بده دو طرفش رو تا زده البته كاغذاي توش تا نخورده فقط لبه هاي پاكت. و در ضمن از اون بريدگي سمت چپ گوشه كاغذاي توش و عكسم پيداست.جاييش هم پاره نشده غير از همون برش سمت چپش. دوستان، به نظر شما همه چيز نرماله؟

100% مریم جان همه چیز اوکی هست نگران هیچی نباشSmile
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: maryamjay ، R.F ، اليزا ، msar ، alireza51
مشابه همچین موردی برای من هم پیش اومد با این تفاوت که من زحمت کشیدم و کل درب پاکتو جرررررررررررر دادم Big Grin! اگه تو سایت انکارا رو چک کنید دقیقا به این سوال جواب داده :گفته یا شخصا حضور پیدا کنید به همراه پاکت و ویزا و حالت دوم اینه که با پست ups بفرستید. من حالت دوم رو انتخاب کردم و به دوستم که داشت میرفت ترکیه مدارکمو سپردم .اما سفارت قبول نکرده و حتی من شنیدم که امکان دیپورت هم بوده. لذا یک ایمیل به سفارت زدم و پاسخ این بود:
,

If the envelope is opened you need to come to the Embassy in person as soon as possible with your passport and the yellow envelope given to you.

Sincerely,
Immigrant Visa Unit
in person : یعنی خود شخص . لذا بنده در هفته آینده دوباره باید مراجع کنم به آنکاراCoolTongue
شماره کیس نامبر:2012AS00048000
كنسولگری : آنكارا
فرمهای اوليه : May 2011
كارنت : Apr
مصاحبه و دریافت ویزا: 7june
120,000 ترجمه, ,100,000هزینه پست.هتل و اقامت در آنکارا 2,000,000
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، frozen mind ، Hediyeh ، Blaze ، فردا ، bmojtaba ، گل نهال ، شهلا 1346 ، msar ، alireza51
سلام
این مشکل متاسفانه برای من هم پیش آمده.
سوالم این هست که آیا برای درست کردن پاکت وقتی به آنکارا می روم دوباره مدارک از طریق پست به من تحویل داده میشه یا همونجا پاکت را درست میکنند و تحویل میدهند؟
[/php]

پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، msar ، alireza51
(2012-07-10 ساعت 05:03)stealth نوشته:  سلام
سوالم این هست که آیا برای درست کردن پاکت وقتی به آنکارا می روم دوباره مدارک از طریق پست به من تحویل داده میشه یا همونجا پاکت را درست میکنند و تحویل میدهند؟
[/php]
روزی که من برای دریافت ویزا و پاکت زرد رفتم ابوظبی، یه خانم مسنی اونجا بود. طفلک اسفند ماه مصاحبه داشته و به یکی از این آژانسهای د.ز.د ۳۰۰ دلار داده بود که برن و ویزاشو بگیرند. اونا هم پاکت رو تیکه و پاره تحویلش داده بودند.
خلاصه می گفت با سفارت تماس گرفتیم گفتند که از تمام جهات پاکت برای ما عکس بگیرید و ایمیل کنید تا ما تشخیص بدیم که چی کار کنید؟
بعد از کلی مکاتبات بهش وقت داده بودند که مثلا ۲۷ جون بره سفارت و اونارو تحویل بده و ۳-۴ روزه کاری بعدش بهش یکی دیگه دادند.
پاسخ
تشکر کنندگان: vroom ، الهه سابق ، frozen mind ، msar ، alireza51
(2012-07-12 ساعت 01:14)negi نوشته:  
(2012-07-10 ساعت 05:03)stealth نوشته:  سلام
[/php]
روزی که من برای دریافت ویزا و پاکت زرد رفتم ابوظبی، یه خانم مسنی اونجا بود. طفلک اسفند ماه مصاحبه داشته و به یکی از این آژانسهای د.ز.د ۳۰۰ دلار داده بود که برن و ویزاشو بگیرند. اونا هم پاکت رو تیکه و پاره تحویلش داده بودند.
خلاصه می گفت با سفارت تماس گرفتیم گفتند که از تمام جهات پاکت برای ما عکس بگیرید و ایمیل کنید تا ما تشخیص بدیم که چی کار کنید؟
بعد از کلی مکاتبات بهش وقت داده بودند که مثلا ۲۷ جون بره سفارت و اونارو تحویل بده و ۳-۴ روزه کاری بعدش بهش یکی دیگه دادند.
سلام.
این اتفاق برای مادر بزرگ من هم افتاد.البته 10 سال پیش ولی مشکلش در سفارت سوییس (حافظ منافع آمریکا) در ایران حل شد.

ویزا: CR1/ ارسال مدارک : جون۲۰۱۱ /مصاحبه،آنکارا : ۱۸ جون ۲۰۱۲ /کلیرنس: ۳۱ جولای 2012 /دریافت ویزا : ۱۵ آگوست Rolleyes تاریخ ورود به آمریکا :۱۳ سپتامبر ۲۰۱۲

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، frozen mind ، shahriar2002 ، msar ، alireza51
با سلام
من از ابوظبی ویزا گرفتم و پاکت ویزام کلاً یک طرفش پاره شده و تمام مدارکمو می تونم بیارم بیرون فکر نمی کردم اینقدر مهم باشه میشه لطفا راهنمایی کنید و بگید چی کار کنم؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze ، girl ، شرقي ، msar ، alireza51
یه ایمیل بزن به سفارتی که شما رفتی، بعدش بگو میشه از سفارت سوئیس رفع مشکل کرد ؟ توی ایمیل هم یه عکس از وضعیت پاکت ضمیمه کن که ببینن چه جوری شده ...
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، shahriar2002 ، msar ، alireza51
واقعا متاسفم برای این اتفاق.. امیدوارم هیچ مشکلی پیش نیاد. ادم این همه صبر کنه بعد پاکت پاره شه واقعا زور داره!
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: شرقي ، Blaze ، shahriar2002 ، msar ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان