کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تصویب طرح بیمه خدمات درمانى در مجلس نمایندگان آمریکا
(2010-03-24 ساعت 00:56)laili نوشته:  
(2010-03-24 ساعت 00:35)nefarioos نوشته:  خب كدومش شامل ما ميشه؟
حتما آخريشBig Grin
دوستان اونور آبي ده بگين ديگه بابا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rs232 تو يه چيزي بگوSmile

والا ما الان شش ماهی میشه که در گیر این موضوعیم....الان هم که تقریبا یک هفته ای پای کامپیوتر هر چی سایت بیمه بوده شخم زدیم.......
هنوز به نتیجه ی مطلوب نرسیدیم که بیام بگم.
البته این طرح تا یک سال آینده جواب میده و فعلا شامل ماها که میخواهیم بیمه بشیم نمیشه.
هر کی پلن خوب پیدا کرد خبر بده لطفا....
این مهاجرسرا من رو عینکی کرده میخوام برم چشم پزشکیSmile

https://www.ehealthinsurance.com/
بهتره مواظب چشم هات باشی چون ویزیت دکتر چشم پزشک برای تعیین نمره چشم 50 دلاره!!!!!!Sad
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، laili ، merdax ، pashaneco ، honareirani ، kavoshgarnet ، R.F ، rs232 ، nnazi_2005 ، taherifar
(2010-03-24 ساعت 00:56)rs232 نوشته:  ولی حالا کو تا این طرح پیاده شود.
[/quote]

آرش جون یاد اون آقاهه افتادم که طرح هاش رو همیشه از خواب دیشبش پیدا می کنه و فردا تصویبش می کنه !!!!!!!!! Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، kavoshgarnet ، lexington ، Ali Sepehr ، R.F ، rs232 ، ChairMan ، nnazi_2005 ، summery_armin ، shahram1347 ، taherifar
سلام به همه و سال خوبي براي همه دوستان آرزو ميكنم.

يه سوال برام پيش اومده. دليل مخالفت جمهوريخواها با اين طرح، به غير از ديدگاههاي حزبي چي بود؟ تا اونجا كه اخبار رو كم و بيش پيگيري ميكردم حتي خيلي از مردم هم با اين طرح مخالف بودن. دوستاني كه اطلاع دارن مي تونن بگن چرا؟
Impossible n'est pas français!
پاسخ
(2010-03-27 ساعت 10:01)Jav3 نوشته:  سلام به همه و سال خوبي براي همه دوستان آرزو ميكنم.

يه سوال برام پيش اومده. دليل مخالفت جمهوريخواها با اين طرح، به غير از ديدگاههاي حزبي چي بود؟ تا اونجا كه اخبار رو كم و بيش پيگيري ميكردم حتي خيلي از مردم هم با اين طرح مخالف بودن. دوستاني كه اطلاع دارن مي تونن بگن چرا؟

جمهوری خواهان و محافظه کاران آمریکا با این طرح مخالف بودند به دو دلیل
یکی این که دولت نباید در مسائل دخالت کند و دوم این که وظیفه‏ی دولت نیست این خدمات را به تمام مردم آمریکا بدهد.
ظاهرا مخالفان این طرح دو دسته بودند یک دسته گروهی که با کل طرح و در هر زمانی مخالف‏اند و دسته‏ی دوم گروهی که معتقد بودند الان زمان مناسبی برای این طرح نیست.

در حال حاضر مشکل خیلی مهمی در برابر آمریکا قرار گرفته و آن هم مساله‏ی بیکاری است و با وجود راه افتادن مجدد دستگاه اقتصادی، هنوز ۱۰درصد مردم بیکار هستند که برای آمریکا خیلی زیاده. برخلاف اروپا که وجود ۱۰درصد بیکاری براش عادیه ، برای آمریکا که معمولا با ۴ یا ۵درصد بیکاری زندگی می‏کرده، این میزان خیلی بالاست.

محافظه‏کاران و حزب جمهوری‏خواهان تونستند به دو شیوه از این مشکل امروز جامعه‏ی آمریکا استفاده کنند; یکی این که تصمیم‏گیری روی طرح بیمه‏ها را به مدت یک سال طول دادند و آن را به مرکز ثقل بحث‏های س.یا..سی تبدیل کردند. خودشان این کار را کردند و در عین حال خود آن‏ها هم گفتند که مساله‏ی بیکاری مهم‏تر از بیمه است.

این تبلیغات در افکار عمومی آمریکا، به خصوص بخشی که به بی طرف یا مستقل معروف‏اند و نقش تعیین کننده‏ای در انتخابات دارند و در اصل آن‏ها هستند که تعیین می‏کنند کدام گروه به قدرت برسد، تاثیر خیلی زیادی گذاشت.

با توجه به این که کل این لایحه، بسیار پیچیده و طولانی بود، آنها گوشه‏هایی از لایحه را بزرگ میکردند و با توجه به مشکل بیکاری، اعلام می‏کردند که دولت اوباما نه تنها به مساله‏ی بیکاری اهمیت نمیدهد، بلکه دارد هزینه‏های دولت را هم چندبرابر می‏کند.

یه سری هم بر این عقیده بودند که این کار برخلاف قانون اساسی آمریکاست چون در قانون اساسی گفته شده دولت نمیتونه کسی رو مجبور به انجام کاری کنه و چون این لایحه پوشش دادن بیمه را اجباری کرده است و میخواد که همه تحت پوشش بیمه باشند و اگر کارفرمایی کارگران و یا کارمندان‏اش را پوشش ندهد، باید جریمه شود.

اما این بحث هم جزو همان تبلیغات س..یا..سی بود. چون برخی از حقوق‏دانان بسیار برجسته‏ی قانون اساسی آمریکا که دست بر قضا سابقه‏ی محافظه‏‏کار بودن هم دارند، اعلام کردند که این ادعا پایه‏ی حقوقی زیادی ندارد و دولت در خیلی از زمینه‏ها اموری را اجباری کرده و از شهروندان یا مراکز مختلف اقتصادی و فرهنگی خواسته است کاری را انجام دهند .
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
از توضيحات جامع و كامل و تحليل شما بسيار ممنونم
Impossible n'est pas français!
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، honareirani ، taherifar
بيشترين صحبت مخالفان نسبت به نامشخص بودن جزييات اين برنامه و هزينه ميلياردي اونه. خيلي ها معتقدند كه آمريكا در حال حاضر قادر به سرانجام رسوندن اين برنامه نيست به لحاظ اقتصادي. از طرف ديگه مردم احتمال مي دن كه پوشش بيمه ايي كه دولت در نظر مي گيره يه پلان ضعيفيي ايه كه خيلي از جنبه هاي درماني رو پوشش نمي ده و شما براي تكميل اون دوباره بايد هزينه هاي هنگفت بكنيد. از اونجايي كه كارفرما ملزم به بيمه اجباري مي شه ممكنه كه طرح ريزش و اخراج كارمندان و كاركنان هم توسط همون كارفرماها اجرا بشه.
من هم فكر مي كنم كه هنوز نسبت به اين هزينه هنگفتي كه دولت براي اين كار در نظر گرفته ، جزييات كار مشخص نيست. و اميدوارم كه اين يك حركت پوپوليستي نباشه.
“Success comes in cans; failure in can'ts
پاسخ
بهترین بیمه ای که در حال حاضر پیشنهاد می کنید چیه ؟ منظورم از بهترین بیمه با قیمت کم بیشترین پوشش ها رو داشته باشه .
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
اینجا آدم باید از راهنمایی بقیه استفاده کنه ، اینجا به بچه خیلی اهمیت میدن الان من و همسرم بیمه پزشکی کامل و همچنین دندان پزشکی کامل و رایگان فقط بخاطر داشتن بچه گرفتیم بدون اینکه ۱ $ هزینه کنیم تازه دکتر هم خودمون انتخاب کردیم بهمون لیست دادن هم آمریکایی هم ایرانی که ما دکتر ایرانی انتخاب کردیم تو یک کلینیک خیلی خوب تو منطقه wishire )los angeles)
کسانی که اینجا هستن میگن ما اگر میخاستم این بیمه که شما گرفتید رو داشته باشیم باید ماهی ۲۰۰۰ $ پول میدادیم پس اونایی که بچه دارن نگران نباشن
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
پاسخ
(2010-03-29 ساعت 14:09)elham نوشته:  اینجا آدم باید از راهنمایی بقیه استفاده کنه ، اینجا به بچه خیلی اهمیت میدن الان من و همسرم بیمه پزشکی کامل و همچنین دندان پزشکی کامل و رایگان فقط بخاطر داشتن بچه گرفتیم بدون اینکه ۱ $ هزینه کنیم تازه دکتر هم خودمون انتخاب کردیم بهمون لیست دادن هم آمریکایی هم ایرانی که ما دکتر ایرانی انتخاب کردیم تو یک کلینیک خیلی خوب تو منطقه wishire )los angeles)
کسانی که اینجا هستن میگن ما اگر میخاستم این بیمه که شما گرفتید رو داشته باشیم باید ماهی ۲۰۰۰ $ پول میدادیم پس اونایی که بچه دارن نگران نباشن

اوه
بابا من هي ميگم من زن مي خوام خانواده مخالفت ميكنهBig GrinCool
بيا كي ميگه ازدواج دردسر ه ها؟Big Grin
اين همه مزايا داره Wink
واقعا كه.....................
case number:2010AS00021xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:June--2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE--2009
تاریخ کارنت شدن کیس:june2010
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:july7
تاریخ دریافت کلیرنس::23 aguestBig Grin (کشت همه رو تا اومدBig Grin )
خوبه آبجی؟

پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، MoonGardian ، taherifar
با درود به همه دوستان خوبم

من رو باش 3 روز دارم راجب تصویب طرح بیمه در امریکا تحقیق می کنم که یک تایپک بزنم بگم آقایون و خانوما من شنیدم هر کسی برسه امریکا بیمه می شه!!!!!! ولی همه رو آب ببره منو خواب می برهBig GrinBig Grin از خودم نا امید شدم که این تایپک رو ندیده بودمSmile الان هم از تایپک انجمن مفقودین مهاجرسرا به این جا رسیدمSmile .یکی از دوستان امروز بهم گفت دیگه پست نمی دی تو مهاجر سرا گفتم می خوام تایپک بزنم گفت راجب چی گفتم بعدا" می گمBig GrinBig Grin چه امید وار بودم Tongue این هم تایپکی که می خواستم بزنم Smile R.F عزیز زحمتش رو کشیده بودWink ممنون از لطفتون Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، kavoshgarnet ، honareirani ، ChairMan ، shahram1347 ، taherifar
(2010-03-29 ساعت 22:22)nnazi_2005 نوشته:  با درود به همه دوستان خوبم

من رو باش 3 روز دارم راجب تصویب طرح بیمه در امریکا تحقیق می کنم که یک تایپک بزنم بگم آقایون و خانوما من شنیدم هر کسی برسه امریکا بیمه می شه!!!!!! ولی همه رو آب ببره منو خواب می برهBig Grin از خودم نا امید شدم که این تایپک رو ندیده بودمSmile الان هم از تایپک انجمن مفقودین مهاجرسرا به این جا رسیدم .یکی از دوستان امروز بهم گفت دیگه پست نمی دی تو مهاجر سرا گفتم می خوام تایپک بزنم گفت راجب چی گفتم بعدا" می گمBig Grin چه امید وار بودم Tongue این هم تایپکی که می خواستم بزنم Smile R.F عزیز زحمتش رو کشیده بودWink ممنون از لطفتون Big Grin

nnazi_2005 جان,حالا پس شما اطلاعاتی که تو این 3 روز تحقیق به دست آوردی بیا بگو, هنوز خیلی مجهولات هست در مورد این طرح! Wink Big Grin
مرسی Smile
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان: hamed_gh ، honareirani ، ChairMan ، sh-b ، kavoshgarnet ، nnazi_2005 ، taherifar
خب، اينم که خدارو شکر درست شد. راستش بچه‌ها نمي‌خواستم بگم، اما من قبل از اين که برم دارم همه چيز رو روبراه مي‌کنم، که وقتي رفتم خيلي سختي نکشم!!!Tongue

الانم زنگ زدم به حسين (اوباما) گفتم ديگه اين بحث بحران اقتصادي و کمبود شغل در امريکا رو جمعش کنه. ديگه مسخره بازي بسه.

تا من هستم، غصه هيچ چيزو نخورين. البته تشکر لازم نيس، چون واسه خودمم هست ديگه. Big Grin
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، kavoshgarnet ، nnazi_2005 ، shahram1347 ، darya ، javan134 ، taherifar
با سلام
و سلام ویژه خدمت الهام خانم و خوشحالی از حضور مجدد ایشان خواهشمنداست در خصوص بیمه مورد اشاره و شرایط آن مثل همیشه راهنمایی بفرمایند
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، amirsamira ، taherifar
(2010-03-29 ساعت 23:45)R.F نوشته:  nnazi_2005 جان,حالا پس شما اطلاعاتی که تو این 3 روز تحقیق به دست آوردی بیا بگو, هنوز خیلی مجهولات هست در مورد این طرح! Wink Big Grin
مرسی Smile

دوست عزیزم
اطلاعات من هم از v o a news بودBig Grin به خاطر همین سکوت کردم اطلاعاتی که این جا هست از اطلاعات من بیشتر هستSmile ،ولی حتما" اگه اطلاعاتی داشته باشم با همه دوستانم تقسیمش می کنم.Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، kavoshgarnet ، honareirani ، shahram1347 ، taherifar
(2010-03-29 ساعت 14:09)elham نوشته:  اینجا آدم باید از راهنمایی بقیه استفاده کنه ، اینجا به بچه خیلی اهمیت میدن الان من و همسرم بیمه پزشکی کامل و همچنین دندان پزشکی کامل و رایگان فقط بخاطر داشتن بچه گرفتیم بدون اینکه ۱ $ هزینه کنیم تازه دکتر هم خودمون انتخاب کردیم بهمون لیست دادن هم آمریکایی هم ایرانی که ما دکتر ایرانی انتخاب کردیم تو یک کلینیک خیلی خوب تو منطقه wishire )los angeles)

سلام الهام خانم. خوشحال شدم که شما توانستید بیمه ای خوب و بدون درد سر بگیرید. امیدوارم سایر دوستان هم مشکل بیمه شان حل بشه. اما متاسفانه این بیمه ای که شما به آن اشاره کردید فقط مخصوص ایالت کالیفرنیاست و سایر ایالت ها را در بر نمی گیرد. لطفا اگر دوستان اطلاعات دیگری در این مورد دارند بنویسند.
پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، elham ، R.F ، seravin ، honareirani ، shahram1347 ، taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان