کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
Citizenship and Integration Grant Program
دوستان گرامي مقيم آمريكا اگر در مورد موضوع زير اطلاعاتي دارند ارائه بدهند.

Citizenship and Integration Grant Program

Fiscal year 2010 Citizenship and Integration Grant Program
Introduction
U.S. Citizenship and Immigration Services (USCIS) announced today the availability of two different grants designed to help prepare lawful permanent residents (LPRs) for citizenship and advance integration in the United States. This year’s program will make nearly $7 million available for citizenship education in communities across the country.

سايت مهاجرت و شهروندي

سايت گرنت
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، R.F ، ChairMan ، shahram1347
ما سپاسگزار خواهيم بود اگر از دوستان سايتهاي فوق را بررسي و اطلاعاتشان را با ما به اشتراك بگذارند.
پاسخ
تشکر کنندگان:
راجع به گرنت من یه توضیحی دادم همون اول توی تاپیکم
الان لینکشو میزارم
خدمت شما:
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1905
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، ChairMan
(2010-03-27 ساعت 01:17)merdax نوشته:  راجع به گرنت من یه توضیحی دادم همون اول توی تاپیکم
الان لینکشو میزارم
خدمت شما:
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1905

توضيحات درباره مسائل دانشجويي خيلي عالي بود و ممنون من اين تاپيك رو نديده بودم!
ولي سايتي كه من در بالا معرفي كردم گرنت دانشجويي نيست بلكه گرنت شغلي هستش. و اون دو خطي هم كه از سايت اصلي كپي كردم به گرنت تحصيلي اشاره كرده. اصل سايت گرنت را اگر فرصت كرديد مطالعه كنيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F
آهان!شرمنده من فکر کردم صرفا تحصیلیه
پورش میخوام
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet
از دوستان مقيم آمريكا شايد كسي فرصت تحقيق در باره موضوع فوق را نداشته است و مجبورم كه خودم تا جايي كه متوجه موضوع شدم اطلاعاتم را در اينجا قرار بدهم. به دليل اينكه من فعلا ساكن آمريكا نيستم و به دليل ضعف در انگليسي ممكن است اطلاعات غلط بدهم پس دوستان حتما موارد اشتباه را يادآوري نمايند.

برنامه گرنت برنامه اي است كه از سال 2002 شروع شده است و هدف آن تقويت كمكهاي دولتي به عموم مي‌باشد.
اين برنامه شامل 1000 برنامه اهدا به مبلغ حدود 500 ميليارد دلار در سال است.

اين كمكها از نوع كمكهاي انسان‌دوستانه يا كمكهاي حمايتي عمومي نيست بلكه در راستاي هدف و موقعيتهاي خاص مد نظر قانون گذاران آمريكا و در راستاي منافع ملي آمريكا مي‌باشد.

---------------------------------------------------------------------------------
در صورتي كه به دنبال كمكها و وامهاي شخصي هستيد از برنامه گرنت نمي‌توانيد استفاده كنيد و مي‌توانيد از سايتهاي زير بدين منظور استفاده كنيد:
كمكهاي دانشجويي:

كمكهاي اجتماعي و پزشكي و امنيتي و غيره:

كمك براي مشاغل كوچك:

-----------------------------------------------------------------------------------

اين كمكها شامل موارد زير مي‌شود:
سازمانهاي دولتي
موسسات آموزشي
موسسات عمومي مسكن
موسسات غيرانتفاعي
سازمانهاي انتفاعي (غير از مشاغل كوچك)
فردي
(فردي: اين نوع كمك شامل زير مجموعه هاي 5 مورد ديگر نمي‌شود و فقط مواردي كه با عنوان فردي تعريف شده است قابل درخواست است.)

براي تمام موارد فردي (كه در زماني كه صفحه را باز مي‌كنيد، ارائه شده‌اند) اينجا را كليك كنيد.

اين نوع كمكها شامل موارد غير كاسبكارانه مانند پروژه‌هاي تحقيقي و پژوهشي يا پروژه‌هاي انسان‌دوستانه و اجتماعي مي‌باشد.

------------------------------------
براي اطلاعات تكميلي به سايت اصلي مراجعه كنيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، hamed_gh ، ساشا ، samin ، shahram1347 ، emrah66

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان