آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

عكسهاي ارمنستان
ايروان -خيابان شانزه ليزه

[عکس: 1270313894.jpg]

ايروان - پشت سفارت آمريكا

[عکس: 1270239897.jpg]

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: honareirani ، kavoshgarnet ، Nazem ، usa.lover ، ADONIS ، smith ، Shibaashkan ، msar
ايروان -غرب سفارت آمريكا

[عکس: 1270305419.jpg]

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: honareirani ، kavoshgarnet ، Nazem ، usa.lover ، ADONIS ، smith ، msar
ايروان مسجد جامع كبود

[عکس: 1270288535.jpg]

[عکس: 1270259125.jpg]

پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: laili ، Nazem ، honareirani ، farzad24 ، usa.lover ، ADONIS ، smith ، msar
در این لینک هم عکسهای زیبایی از ارمنستان هست!
http://www.khavarmilad.com/education/per.../ارمنستان/
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: honareirani ، farzad24 ، hvm ، msar
با سپاس از محمد عزيز اين عكسها را هم از وبلاگ ايروان به اينجا منتقل كردم (كپي رايت هم ندارند)

[عکس: 4011187.jpg]
[عکس: 4011122.jpg]
[عکس: 3542865.jpg]
[عکس: 3473385.jpg]

پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، usa.lover ، honareirani ، Nazem ، ADONIS ، cky ، maradona1986 ، پریور ، engineerx ، smith ، hamedrouhi ، iranian1 ، msar
استاد، این عکس که مثل تخت جمشید هست، کجاست؟
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، honareirani ، iranian1 ، msar
عكسهاي پست قبلي را خودم نگرفتم و همانطوري كه عرض شد از يك وبلاگ ارمني استفاده كردم
در مورد عكس آخري مطمئن نيستم اما فكر كنم در قره باغ باشه البته تحقيق ميكنم و بعدا جاي دقيق اون رو مينويسم
اگه ساير دوستان بتوانند توضيح مناسبي در مورد اين عكس بدهند خيلي خوب ميشود

پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: usa.lover ، kavoshgarnet ، honareirani ، Nazem ، engineerx ، smith ، msar
خیلی قشنگ هستن.سفرنامه کاملتن رو هم خوندم.واقعا عالی بود و لحظه لحظه سفر رو میشد حس کردSmile
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: honareirani ، hvm ، smith ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان