کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ادامه رشته تتائر در تگزاس
Smile 
سلام دوستان.
هر اطلاعاتی راجع به رشته تئاتر و همه گرایشهایش(کارگردانی،بازیگری،طراحی صحنه،ادبیات نمایشی،نمایش عروسکی)در امریکا دارید مطرح کنید.
آیا دوستان اطلاعاتی درباره رشته تئاتر در ایالت تگزاس دارند؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Jav3 ، behfaza
به به ما نمردیم و یک هم رشته ای اینجا دیدم!سلام بر دوست تئاتریِ خودم! به مهاجرسرا خوشامدی!
حیف که من هیچ اطلاعی در این زمینه ندارم وگرنه کمکت می کردم. فکر می کنم در کل این مهاجرسرا ،فقط من وشما تئاتری باشیم ،پس اگر جوابی نگرفتی بدون که کسی جوابی برای گفتن نداشته!
من هم که کلا در آمریکا دارم تئاتر رو به سینما می فروشم ،پس فعلا هیچ تحقیقی در زمینۀوضعیت تئاتر در آمریکا نکردم. پس با این شرایط خودت می مونی و خودت Smile
ولی حالا چرا تگزاس؟!
فکر می کنم لس انجلس و نیویورک انتخابهای منطقی تری باشند.
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، R.F ، Jav3 ، honareirani ، sib 24 ، behfaza
سلام
اين دوست تئاتري مون (سيب 24) حداقل يه اشتراك با ما داره و اون اينه كه ميخواد بره تگزاس، يا اينكه الان تگزاسه.
ولي خوب ما اگه تئاتري نباشيم حداقلش اينه كه تئاتر رو دوست مي داريم و يك بار هم در دانشگاه يه تئاتر بازي كرديم.Big Grin
خلاصه، همشهر!ي اگه اونورا رفتي ايشالا بيايم تيارت هات رو اونجا ببينيم.
Impossible n'est pas français!
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، rasarasa ، sib 24 ، behfaza
ا سلام به دوستان
عرض شود که ما هم تئاتری هستیم ولی رو نکردیم تا حالا.چون کسی ازمون نپرسیده بود! البته ایران هستیم و منتظر نتیجه لاتاری...برای همه هموطنام آرزوی موفقیت و روزگاری بهتر رو دارم.
وقتی تنهای تنها شدی بدان هنوز خدا هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، Jav3 ، sib 24 ، behfaza
به به، هنر مندا دارن كم كم رو ميكنن. Big Grin
البته ما يادمون نبود كه بگيم اون تئارت كه بازي كرديم به زبان فرانسه و در قلب سرزمين كفر، يعني پاريس بود. يادش به خير. خودمونيم ها خيلي پررويي ميخواد!
Big Grin
Impossible n'est pas français!
پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza
(2010-04-05 ساعت 14:19)rasarasa نوشته:  به به ما نمردیم و یک هم رشته ای اینجا دیدم!سلام بر دوست تئاتریِ خودم! به مهاجرسرا خوشامدی!
حیف که من هیچ اطلاعی در این زمینه ندارم وگرنه کمکت می کردم. فکر می کنم در کل این مهاجرسرا ،فقط من وشما تئاتری باشیم ،پس اگر جوابی نگرفتی بدون که کسی جوابی برای گفتن نداشته!
من هم که کلا در آمریکا دارم تئاتر رو به سینما می فروشم ،پس فعلا هیچ تحقیقی در زمینۀوضعیت تئاتر در آمریکا نکردم. پس با این شرایط خودت می مونی و خودت Smile
ولی حالا چرا تگزاس؟!
سلام دوست عزیز.احتمالا خودم تک و تنهام.چون در این مهاجرسرا بویی از تئاتر نمیاد.کلا بچه های هنر خیلی کم رنگن.شما اطلاعی راجع به ادامه گرایش طراحی صحنه تئاتر وسینما در آمریکا ندارید؟
(2010-04-06 ساعت 16:28)گریت کش نوشته:  ا سلام به دوستان
عرض شود که ما هم تئاتری هستیم ولی رو نکردیم تا حالا.چون کسی ازمون نپرسیده بود! البته ایران هستیم و منتظر نتیجه لاتاری...برای همه هموطنام آرزوی موفقیت و روزگاری بهتر رو دارم.

ایشالله که امسال در لاتاری قبول میشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-04-07 ساعت 11:58)sib 24 نوشته:  
(2010-04-05 ساعت 14:19)rasarasa نوشته:  به به ما نمردیم و یک هم رشته ای اینجا دیدم!سلام بر دوست تئاتریِ خودم! به مهاجرسرا خوشامدی!
ولی حالا چرا تگزاس؟!
سلام دوست عزیز.احتمالا خودم تک و تنهام.چون در این مهاجرسرا بویی از تئاتر نمیاد.کلا بچه های هنر خیلی کم رنگن.شما اطلاعی راجع به ادامه گرایش طراحی صحنه تئاتر وسینما در آمریکا ندارید؟
شما می خواید در آمریکا برید دانشگاه یا دنبال کار می گردید؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
شما می خواید در آمریکا برید دانشگاه یا دنبال کار می گردید؟
می خوام برم دانشگاه
پاسخ
تشکر کنندگان:
بهترین دانشگاههای سینما وتئاتر در نیویورک و لس انجلس هستند. شما دانشگاه موردنظرتون رو پیدا کنید،در سایتهایشان تمام مدارک موردنیازشان را نوشته اند که در مورد رشته های هنری بسته به هر دانشگاه خیلی متفاوت است. تافل و 2 یا 3 توصیه نامه از استاد را همۀ دانشگاههای خوب می خواهند. یکسال باید در کالیفرنیا بمانی تا instate شوی که شهریه ات دوبرابر نشود ومثل اینکه طیق گفتۀ دوستان در تگزاس 6 ماهه است.باید قبل از deadlineمدارکت را برای دانشگاهت بفرستی و بعد با گرفتن انواع وامهای تحصیلی درس بخوانی .این پروسه ایست که دانشجوی هر رشته ای باید طی کند .
شما اگر اصرار دارید که به تگزاس بروید اول از همه ببینید دانشگاههای آنجا رشتۀ موردنظر شما را دارند یانه . اگر مجبور به عوض کردن ایالت شوی هرچه در تگزاس بوده ای بی فایده می شودو در instateمحسوب شدن دانشگاهتان بی تاثیر خواهد بود ،پس از الان ایالتت را طبق دانشگاهی که می خواهی بروی تعیین کن.

پاسخ
تشکر کنندگان: گریت کش ، Jav3 ، sib 24 ، honareirani ، Lemony ، behfaza
منم جوونی هام بازیگر تئاتر بودم اما تو تبریز نه پاریس!!
پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، Jav3 ، honareirani ، sasan ، sib 24 ، behfaza
Smile 
[quote='rasarasa' pid='42954' dateline=
ممنون از راهنماییتون.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-05-06 ساعت 05:57)HOLDON.K نوشته:  سلام مهاجر سرا !
تازه وارد هستم و هم نا اشنا...البته پدر سایتو در اوردم!!!
یه سوال تو رشته ی تئاتر فکر می کنید شانسی برای بورس هست ؟
کسی تجربه داره ؟
مقسی

سلام.تو این مهاجرسرا بویی از تئاتر نمیاد.این موضوع (ادامه رشته تتائر در تگزاس) رو مطرح کردم ولی هیچکس حرفی برای گفتن نداره.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-05-06 ساعت 22:27)HOLDON.K نوشته:  
نقل قول:سلام.تو این مهاجرسرا بویی از تئاتر نمیاد.این موضوع (ادامه رشته تتائر در تگزاس) رو مطرح کردم ولی هیچکس حرفی برای گفتن نداره.
خب دوست عزیز من پیشنهاد یه تغییر رو تو موضوع دارم...
اگه بشه در مورد تئاتر آمریکا و اپلای کردن و شرایط مختلف حرف زد خیلی بهتره!!!
مثلا من در مورد تاریخ تئاتر در آمریکا حرفی دارم... تو هم در مورد دانشگاه و یکی دیگه فقط از غول برادوی بگه...
شاید این طوری بهتر باشه!!!
با شما موافقم.شما هر اطلاعاتی دارید در این قسمت بگذارید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کسی راجع به سالنهای تٔاتر در دالاس اطلاعاتی داره؟اصلا سالنی داره یا نه؟
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان:
از این تاپیک داره خفاش بلند می‌شه.یعنی‌ هیچ کس حرفی واسه گفتن نداره؟؟
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان