آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
لطفا فقط گفتگوهای مربوط به پیدا کردن اسپانسر و مدارک مورد نیاز را در این تاپیک پیگیری کنید. ارسالهای غیر مرتبط پاک خواهند شد.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: saeedhei ، khashayar6310
سلام
دستتون درد نکنه واقعا از این سایت استفاده کردم. واسه پشتیبان مالی از چه زمان باید اقدام کنیم؟ دقیقا" چیا میخوان؟ آیا امسال فرق نکرده ؟چه مراحلی داره ؟

شماره کیس: ‎2010AS00005000‎
تاریخ دریافت نامه قبولی: ‎May/2009‎
کنسولگری: ‎ankara‎
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:June/2009
تاریخ کارنت شدن کیس:-
تاریخ دریافت نامه دوم: -
تاریخ مصاحبه: -
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
با توجه به این که فرم اسپانسر 1 سال اعتبار داره و کیس شما پایینه و زود کارنت میشین، از همین حالا اقدام کنید بهتره. هیچ تفاوتی هم نسبت به سالهای قبل نداره.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: saeedhei
سلام
یک فرم i-134که دعوتنامه است و فرمهای مالیاتیw2یا1040 مال دو سال اخیر
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: بنيتا
سلام
اسپانسر از کشورهایی اروپایی هم قابل قبوله یا فقط باید از آمریکا باشه؟
ممنون
‎2010AS3xxx‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
دوست عزیز
اسپانسر فقط باید از آمریکا باشه ، کسی که یا گرین کارت یا سیتیزن باشه.
‎Hope Never Die‎

شماره کیس: ‎***31‎
تاریخ دریافت نامه قبولی:may ‎2008‎
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: ‎july 2008‎
تاریخ کارنت شدن کیس:May ‎2009‎
تاریخ دریافت نامه دوم:31 ‎may‎
تاریخ مصاحبه:14 ‎july‎
دریافت ویزا: ‎30 september‎ (روز آخر)
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: seravin ، mina_s
سلام

آیا فرم ‎i-134‎ گواهی امضا میخواد؟

یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام
فرمهای جدید نیاز به نوتارایز کردن یا امضای محضری نداره اما فردی که شما را ساپورت کرده با خودکار باید امضای انگلیسی خودش را پایین فرمتان در قسمت مربوطه بنویسد
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان
لطفن در مورد ساپورت مالي و مدارك لازم كمي توضيح بدين ممنون مي شم. فرمهاي آي ‎134‎ همون مال سال قبل هم قبوله؟ برگه هاي مالياتي چه سالي قبوله. راستي كيس ما ‎11000‎ هست. كي براي اسپانسر اقدام كنيم خوبه؟ ممنون مي شم جواب بدين بچه ها.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
آقاي توكلي عزيز. من فرمها رو از لينك دانلود كردم. فرمهاي جديد نمي دونم چطوري هستن. راستي اسپانسر علاوه بر فرم آي ‎134‎ و W2 يا ‎1040‎ دو سال اخير بايد مدارك ديگه اي هم بفرسته؟ از نوشته هاي سال قبل خوندم كه كپي سيتيزنشيپ رو هم مي خوان؟ آيا صحت داره؟
جون مادرتون يكي بي شك و شبهه بياد اينجا و بگه كه براي اسپانسر چي ها لازم داريم. خدا كسي رو كه جواب مي ده آرزوهاش رو هرچه زودتر برآورده كنه. خواهش مي كنم از جواب دادن اگه تجربه دارين اجتناب نكنين. به هموطن هاي خودتون كمك كنين. ممنون مي شم.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
دوست عزیز
مدارک اسپانسر شامل
1- فرم ‎I-134‎ ...........که اگر فرم قدیمیش رو میگیرید باید نوترایز بشه ولی جدیدش احتیاجی به نوترایز نداره ‎...‎ من خودم نوترایز شده بردم.... در ضمن باید اصل فرم رو براتون پست کنند کپی قبول نیست.
2- برگه مالیاتی ‎1040‎ یا ‎W2 .....‎ .حالا اگر اسپانسر شما کارفرما باشه باید فرم ‎1040‎ و اگر کارمند هست فرم W2 رو باید بفرسته البته میتونه براتون ایمیل کنه چون کپی برگه قبوله و باید مربوط به 3 سال اخیر باشه یعنی اگر شما تا قبل از ماه ‎2010APRIL‎ واسه مصاحبه برید باید برگه مالیاتی ‎2006-2007-2008‎ رو به همراه ببرید
البته این رو هم بگم که خیلی از دوستان امسال فقط با آخرین برگه مالیاتی رفتند و مشکلی نبود من خودم برگه ‎2008‎ رو نداشتم و فقط 2007رو برده بودم و ویزا هم گرفتم البته داشتن پرینت حساب بانکی هم بهم کمک کرد که قبول کنند.ولی خوب بعضی ها هم در انکارا به دلیل نداشتن برگه ‎2008‎ نقص مدارک خوردند.پس بهتره که مدارکتون کامل باشه
چیز دیگه ای برای مدرک اسپانسر لازم نیست
موفق باشید.
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE ‎2009‎
تاریخ دریافت ویزا ‎: JUNE2009‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: seravin ، babakped ، javan134 ، R.F ، shadi ، To USA ، mina_s ، ayda ، بنيتا ، babak2010 ، mahshad ، arashkhan82 ، lottory
سلام ممنون از توضیحات خوب دوستان

آیا برای تک تک افراد خانواده باید مدارک فوق رو آماده کنیم؟
پرینت حساب بانکی اسپانسر که اجباری نیست؟

یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
الهام عزیز ممنون از راهنمايي ات.فقط چندتا سوال دارم:
- اگر شما دی وی ‎2009‎ شرکت کردین و باید برگه مالیاتی ‎2008‎ رو می داشتین (که گفتین نداشتین) پس ما باید ‎2007‎ و ‎2008‎ و ‎2009‎ رو ببریم دیگه نه؟ (يعني يه سال قبلترش رو بايد ‎2010‎ هي ها ببرن)
- فرم آي ‎134‎ بايد حتمن روي يك برگه A4 پرينت بشه؟ يعني پشت رو باشه يا روي دو صفحه هم مي شه پرينت گرفت؟
- سوال دیگه این که ما ‎11000‎ هستیم. به نظرت از همین حالا بگیم اسپانسرمون فرمها و مدارک رو بفرسته؟ w2 هر سال نمی دونین کی میاد دست آمریکایی ها؟ می خوام بدونم اگر مثلن یه ماه دیگه فرمها و مدارک مالیاتی دست مون برسه آخرین برگه مالیاتی رو خواهیم داشت یا نه؟
- بعد اين كه من خانومم برنده شده. می خواستم بدونم کارت پایان خدمت منم باید ترجمه بشه؟ البته چون تو فرمهای اولیه گفتم سربازی نرفتم(معاف شدم) گفتم شاید کارت معافی لازم باشه.
خيلي خيلي ممنون از محبت شما و آقاي توكلي. مرسي كه براي دوستان وقت مي گذارين و كمك شون مي كنين.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: kasrafo
آقاي بابك عزيز
طبق بررسي هايي كه من كردم و اينستراكشن فرم آي ‎134‎ رو خوندم بايد فرمها براي هر يك از اعضاي خانواده به صورت جدا پر بشن. الهام عزيز هم توي جواب من گفتن كه مدارك ديگه اي بجز فرم آي ‎134‎ و w2 لازم نيست ولي بعضي ها مي گن كپي سيتيزن شيپ و حساب بانكي هم بد نيست همراهتون باشه. البته اگه اسپانسرتون قبول زحمت كنه و اين ها رو كپي شو بده!
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
babakped نوشته:
سلام ممنون از توضیحات خوب دوستان

آیا برای تک تک افراد خانواده باید مدارک فوق رو آماده کنیم؟
پرینت حساب بانکی اسپانسر که اجباری نیست؟

یه فرم برای کل اعضای خانواده کافیه
شما برگه مالیاتی رو داشته باشید دیگه پرینت حساب بانکی اسپانسر لازم نیست
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE ‎2009‎
تاریخ دریافت ویزا ‎: JUNE2009‎