کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توی وبلاگ من دعوا شده!
بچه ها توی وبلاگ من بین خواننده ها دعوا شده و من خودم فرار کردم و آمدم اینجا! خلاصه خین و خین ریزی. اگر دعوا دوست دارید بدوید تا تمام نشده است!
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
خدا بهت صبر بده !! اینا دیگه کی هستن؟!!
پاسخ
تشکر کنندگان: nochen ، rs232 ، ChairMan ، OverLord ، mavarfan ، Iman-gta ، kambiz1
بابا آخه با این پستی که تو گذاشتی باید همه بزنند لهت کنند.......حالا زورشون به تو نمیرسه دارند خودشون رو له میکنندSmile
ولی جدای از شوخی من هم باهات موافقم هم مخالف..............
من توی این مدت هم ایرونیهای اونجوری که تو وصفشون رو کرده بودی زیاد دیدم و هم ایرانیهای خیلی خوب.....
دقیقا مثل ایران....همه نوع آدم پیدا میشه و نمیشه کلا تعمیم داد..........
حالا بذار برم یه هیزمی زیر آتیش وبلاگت بذارم و بیامSmile Smile
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
رفتم اون تو خون جلو چشممو گرفت آرش ببخشید یه خورده با لحن مناسب خودشون صحبت کردم. (اما واقعیت اینه که من اینجا ایرانیهای زحمت کش باحال زیاد دیدم، عوضی کلاه بردار هم خیلی زیاد دیدم)
پاسخ
من باهات خيلي موافقم. خيلي هم حال كردم با نوشته ات. فقط اين مساله محدود به ايراني هاي مقيم كانادا و آمريكا نيست. ايراني هاي استراليا هم چنين وضعي دارند. توي اروپا تا حالا با ايراني ها برخورد نكردم اما انگليس هم دست كمي از آمريكا نيست. شايد به همين دليل كه دايي من كه 30 ساله انگليس زندگي مي كنه، بيشتر دوستاش ايراني نيستند و تنها 4-3 تا دوست ايراني داره كه هميشه مي بينتشون.
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، ChairMan ، kianoush ، OverLord ، usa.lover ، lexington ، nnazi_2005 ، honareirani ، Ali Sepehr ، mavarfan ، Linspire ، Iman-gta
خوب چکار کنم؟ من هر چند وقت یکبار که موضوع کم می آورم و حوصله همه سر می رود, به جامعه ایرانیهای امریکا گیر می دهم! ایرانی خوب زیاد است ولی حتی خود من هم وقتی وارد آن جمع می شدم مجبور بودم دروغ بگویم و تملق کنم. مشکل از تک تک ایرانیها نیست بلکه مشکل از ارزشهای تعریف شده در آن اجتماعات است. ولی بقول یک نفر کم کم نسل جوان تر و تازه مهاجران می آیند و این جمع ها بسیار بهتر از قبل می شود. آنوقت من هم کمتر گیر می دهمSmile
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
من اولش کلی بد و بیراه بارشون کردم ولی دیدم زیاد جالب نیست پاکش کردم بس که روحیه ام لطیفه.
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، sh-b ، ChairMan ، OverLord ، lexington ، nnazi_2005 ، rs232 ، honareirani ، looloo ، mavarfan ، Linspire ، Iman-gta
(2010-04-23 ساعت 06:46)Ashkan78 نوشته:  توي اروژا تا حالا با ايراني ها برخورد نكردم اما انگليس هم دست كمي از آمريكا نيست. شايد به همين دليل كه دايي من كه 30 ساله انگليس زندگي مي كنه، بيشتر دوستاش ايراني نيستند و تنها 4-3 تا دوست ايراني داره كه هميشه مي بينتشون.

اروپا هم همینجوره.ایرانیا تو ایران اگه همدیگرو له می کنن تو غربت خرخره همو می جوئن.البته مسلما نمیشه تعمیم داد ولی بنظر من درصد بدهاش بیشتره.من از ایرانیا تو خارج از ایران بیشتر میترسم و ازشون دوری میکنمBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ساشا ، ChairMan ، OverLord ، lexington ، nnazi_2005 ، rs232 ، honareirani ، looloo ، shahram1347 ، mavarfan ، Iman-gta
برات درستش میکنم نگران نباش .
الان صدرا رو میبرم هر کی دق دلی داره بزنه صدرا رو له و لورد کنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: payam_prz ، Ashkan78 ، OverLord ، lexington ، rs232 ، honareirani ، looloo ، Monica ، mavarfan ، Iman-gta ، lighter
درست شد چند تا کامنت گذاشتم.
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، lexington ، rs232 ، honareirani ، looloo ، Iman-gta ، lighter
این جمله از همه جالب تر بود:" من فکر کنم آرش افغانی یا پاکستانی باشه" خیلی خنده داره، علاوه بر برچسبهای روانی،کلا هویتت هم زیر سوال بردند. این دفعه وقتی حوصله ات سر رفت به جای وبلاگ برو کلاب. برات ارزونتر تموم می شهSmile)
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، ChairMan ، lexington ، nnazi_2005 ، rs232 ، honareirani ، looloo ، mavarfan ، lorecance ، Iman-gta ، f_90 ، lighter
نويد جان هركي ميره درستش كنه شما نرو! آرش آماده باش كه نويد اومد وبلاگتو درست كنه. الان آمريكايي ها هم ميريزن تو وبلاگت وبلاگتو منفجر ميكنن. الو . 911؟ ببخشيد تو وبلاگ آرش خان ما يه درگيري كوچولو پيش اومده. نه زياد مهم نيست يه چند تا هليكوپتر با تانك و ناوشكن بفرستيد حل ميشه. يه نفر هم اين درگيري ها رو راه انداخته به نام "نويد". بله. خودش هست. يه كلاه بيس بال هم رو سرش گذاشته رفته تو دعوا. در صورتي كه كوچك ترين حركتي ازش ديدين با آرپيجي بزنيدش. چون هر لحظه ممكنه با عصبانيت همتون رو اوت كنه.
ناشناس گفت...

من فکر کنم آرش افغانی و یا پاکستانی باشد [عکس: laugh.gif]
آرش اينا تو وبلاگت چي نوشتن!؟!!![عکس: lol.gif]

اينم دست گل نويد : [عکس: biglaugh.gif]

نوید گفت...

منم معتقدم آرش یه بیمار روانی هست که این چیزا رو از یه زیر زمین در تهران برای ما مینویسه . به نظر من آرش یه بیماری روانی حاد داره . بهتره که آرش رو تیکه تیکه کنیم .
۲۳ آوریل ۲۰۱۰، ساعت ۱:۵۹

نوید گفت...

پیام امیدوارم سیب تو کرم رو بخوری که بره توی جمجه ات و جای خالی اونجا رو به خودش اختصاص بده
نوید
۲۳ آوریل ۲۰۱۰، ساعت ۲:۰۳
پاسخ
البته بحث خوبی یا بدی ایرانی های خارج کشور، مخصوصاً در آمریکا، برمیگرده به طرز تفکر و علایق فرهنگی...
مثلاً من خودم 50% دلیل رفتنم بخاطر این اخلاق و رفتار و فرهنگ گند ایرانی هست که خودشان فکر میکنند عالیه... شاید هم خوب باشه ولی مهم اینه من دوست ندارم و هرگز هم دوست نخواهم داشت...
میدونید چرا؟
چون فرهنگ ایران 8&6 هست و خواهد ماند ( تا چیز بعدی ) و همه درگیر قر کمر و این حرفها هستند و برای یک چیزهایی ارزش قائل هستند که از نظر من و امثال من ( از جمله آرش عزیز ) ارزش تلقی نمیشوند یا حداقل رجحان به چیزهایی دیگه ای ندارند. قربون صدقه های الکی، تعارفات بی معنی، رسم و رسومات خرافاتی، اعتقادات آبگوشتی، غیبت و هزاران فاکتور دیگه که گفتنشون اینجا مجاز نیست.
اگر کسی اینها رو دوست داره، قطعاً در جمع ایرانیان مقیم خارج از کشور، بهش خوش خواهد گذشت و سوشیولایزینگ خوبی خواهد کرد.
من اعتقاد دارم از ایرانی های مقیم آمریکا فقط 1% شش و هشتی نیستند و آنها هم هیچوقت دور و بر ایرانی ها نمیپلکند...
ولی به قول آرش که از قول کسی دیگه شنیده، کم کم نسل جدید و روشنفکر دارند وارد جمع مهاجران ایرانی میشوند که این بسیار است عالی...
به امید آن روزی که دیگه کله پاچه و آبگوشت و جگرکی نبینیم... Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: kianoush ، ChairMan ، rs232 ، honareirani ، OverLord ، looloo ، lexington ، Iman-gta ، lighter
فكر ميكنم من قبل از شروع دعوا وبلاگ رو خونده بودم چون هنوز هيچ كامنتي در كار نبود
با اينكه لحن تندي داشت اما در مجموع با بيشتر قسمتهاي نوشته ات موافقم
متاسفانه بعضي از ايرانيهايي كه خيلي وقت پيش (اوايل انقلاب)مهاجرت (بخوانيد فرار)كرده اند مانند تخم مرغي هستند كه فقط 15 روز در ماشين جوجه كشي مانده باشد يعني نه ديگر تخم مرغند و نه جوجه
مشكل اينجاست كه خوشان فكر ميكنند هم تخم مرغند و هم جوجه

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، Hamid55 ، looloo ، nicole.gemini ، honareirani ، usa.lover ، nochen ، rs232 ، kianoush ، lexington ، shahram1347 ، mavarfan ، Iman-gta ، perna ، lighter
(2010-04-23 ساعت 13:45)rasarasa نوشته:  این جمله از همه جالب تر بود:" من فکر کنم آرش افغانی یا پاکستانی باشه" خیلی خنده داره، علاوه بر برچسبهای روانی،کلا هویتت هم زیر سوال بردند. این دفعه وقتی حوصله ات سر رفت به جای وبلاگ برو کلاب. برات ارزونتر تموم می شهSmile)

اما در کل با اینکه خود آرش چندین جا اعتراف کرده که رگ و ریشه اش روسه، ولی من فکر میکنم هندی باشه چون زندگیش خیلی به فیلمهای هندی شبیهه Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: nnazi_2005 ، honareirani ، rs232 ، lexington ، OverLord ، mavarfan ، Iman-gta ، lighter

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان