کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسکایپ
منسال هاست از شاتل استفاده مي كنم و به كلاهبرداري، دروغگويي، و سودجويي اين شركت اطمينان دارم. الان مي تونم سرويس رو عوض كنم ولي مي خوام تا ايران هستم، با ورش هايي كه ياد گرفتمف يه حالي بهشون بدم و بخشي از پول هاي زوري كه ازم گرفتند رو زنده كنم.

(2010-10-12 ساعت 17:33)farshidkhalafi نوشته:  احتمالا همه اسم شرکت شاتل رو شنیدن.من اونجا کار میکردم.سرویسهای پیام رسان در روزهایی که امکان شلوغی هست قطع میشه.skype بهترینه.oovoo سرعتش پایینه اما اون هم در شلوغی ها بسته میشه.شرکتهای بزرگ مثل شاتل و پارس آنلاین خودشون میبندن.اما شرکتهای کوچکتر مثل صبا نت مشکلی ندارند و skype با این سرویسها همیشه کار میکنه.پس همه چیز به شرکتی بستگی داره که ازش سرویس گرفتید.

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: farshidkhalafi ، taherifar
(2010-10-12 ساعت 18:15)Ashkan78 نوشته:  منسال هاست از شاتل استفاده مي كنم و به كلاهبرداري، دروغگويي، و سودجويي اين شركت اطمينان دارم. الان مي تونم سرويس رو عوض كنم ولي مي خوام تا ايران هستم، با ورش هايي كه ياد گرفتمف يه حالي بهشون بدم و بخشي از پول هاي زوري كه ازم گرفتند رو زنده كنم.

(2010-10-12 ساعت 17:33)farshidkhalafi نوشته:  احتمالا همه اسم شرکت شاتل رو شنیدن.من اونجا کار میکردم.سرویسهای پیام رسان در روزهایی که امکان شلوغی هست قطع میشه.skype بهترینه.oovoo سرعتش پایینه اما اون هم در شلوغی ها بسته میشه.شرکتهای بزرگ مثل شاتل و پارس آنلاین خودشون میبندن.اما شرکتهای کوچکتر مثل صبا نت مشکلی ندارند و skype با این سرویسها همیشه کار میکنه.پس همه چیز به شرکتی بستگی داره که ازش سرویس گرفتید.

حق با شماست.میشه اسم کلاه بردار روشون گذاشت.من میدونم چه کارایی میکنن Sad
شماره کیس:2010AS296XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:Aug 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ کارنت شدن: Aug 2010
تاریخ مصاحبه: 2 Sep
تاریخ دریافت ویزا: Sep 4
جمع هزینه ها: 3.5 میلیون برای دو نفر
ورود به آمریکاBig Grinec 10
ایالت:ویرجینیا-حومه واشینگتون دی سی

پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar