کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حقیقتهای زندگی در لس آنجلس کالیفرنیا
(2015-06-14 ساعت 11:53)rezavfx نوشته:  
(2015-06-08 ساعت 20:10)fffrantic نوشته:  اگه از دوستان کسی بتونه منو راهنمایی کنه واقعا ممنون میشم من دو ماه دیگه با همسرم میام لوس انجلس برای ورود کجا باید اقامت کرد؟متل یا هتل مناسب میشناسید؟دوستان دانشگاه من در وست وود هست من کجا باید خونه بگیرم؟تا ۱۵۰۰ میتونم اجاره بدم.جایی نزدیک به وست وود حتی داخل وست وود اصلا ایده ای ندارم

۱۵۰۰ برای اجاره یک آپارتمان مناسب (با لباس شوی و خشک کن داخل واحدin unit) کم هستش ، اگر با استفاده از لباس شویی عمومی (in building) مشکل ندارید شاید بتونید پیدا کنید. یک آپارتمان یک خوابه 800 sqf (تقریبا ۷۰ متری) با امکانات مناسب حدود ۱۸۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار اجاره اش میشه. در ضمن چون نه کار میکنید و نه کردیت اسکور دارید ، فقط انتخاب های محدودی خواهید داشت ، بهتره از دانشگاه بپرسید معمولا اون ها ساختمات های که به دانشجوها اجاره میدند را میشناسند.

دوست عزیز وست وود منطقه گرونی هست و اجاره اپارتمان در امریکا شرایط و مشکلات خودش رو داره و نیاز به زمانی رو داره که شما بتونین پیش نیاز ها رو اماده کنید که فکر میکنم چند ماهی زمان میخواد.روشن تر بگم شما باید حساب بانکی باز کنید کردیت داشته باشید کار پیدا کنید و.....مگر اینکه اینجا کسی رو داشته باشید که از طریق ایشون بتونید جایی رو اجاره کنید ویا یه موجر ایرانی پیدا کنید.ولی جای نگرانی نیست شما فقط به چند ماه زمان نیاز دارید.http://bazarlosangeles.com/index.php/classifieds/rent فکر کنم دیدن این سایت کمک کنه.براتون سفر خوب و ارومی ارزو میکنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-12-24 ساعت 17:08)yami نوشته:  اگه کار هم پیدا نکردید من پیشنهادم اینه برید وگاس. حداقل هزینه هاتون میاد پایین.
بی حساب کتاب کالیفرنیا رفتن فقط هزینه های زندگی رو بالابردنه.

سلام دوست عزیز خوش اومدین. برای پیدا کردن کار لازمه شرایط تخصص و تسلط به زبان تون رو اعلام کنید . میدونم حتما میتونین کار مناسبی برای خودتون ویا همسرتون پیدا کنید.منطقه ای هم که زندگی میکنید منطقه ی خوبی هست. من نزدیک شما در وودلند هیلز هستم اگر اطلاعات و کمکی نیاز باشه با کمال میل از دستم بر بیاد انجام میدم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-03-15 ساعت 18:55)جهانگرد نوشته:  
(2014-03-15 ساعت 15:14)mahsa.a نوشته:  من برای انتخاب شهر واقعا گیج شدم میخوام یه شهری رو انتخاب کنم که هم بتونم توی دانشگاه خوب تحصیل کنم هم مطمئن باشم که اونجا کار برام پیدا میشه هم قیمت ها خیلی زیاد نباشه و اینکه اون شهر ارزش زندگی دائمی رو داشته باشه و جوری باشه که جای پیشرفت رو برام داشته باشه. لطفا کمک کنید و بگید ایا میتونم این زندگی رو تو لس انجلس داشته باشم؟

سلام بنده وهمسرم هم  تقریبا همزمان باشماعازم هستیم اگه تمایل داشتید هماهنگ کنیدتاهمسفربشیم

هموطن عزیز هر گزینه ای در زندگی نکات مثب و منفی خودش رو داره . حالا مهم اینه که از چه زاویه ای به این نکات توجه کنید. لس انجلس شهر گرونی هست ولی در کنارش بازار کار خوبی داره . کمتر احساس غربت میکنید .دانشگاههای خوبی داره. جای پیشرفت داره و.......که بعضا میتونه نکات منفی ای هم باشه امیدوارم هر جایی رو که انتخاب میکنید براتون بهترین ها رو فراهم کنه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان می خواستم ببینم دوستان مقیم در لس آنجلس یا اورنح کانتی کانال تلگرام دارند. من مقیم لس آنجلس هستم.
ღ 2013ASxxxx آنکارا 2 نفر ღ تاریخ مصاحبه اواخر ژوئنღبرگه صورتی ღ کلیرنس33 روزღ Smile صدور ویزا 25 AUG Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-05-05 ساعت 03:33)sol.sol نوشته:  سلام دوستان می خواستم ببینم دوستان مقیم در لس آنجلس یا اورنح کانتی کانال تلگرام دارند. من مقیم لس آنجلس هستم.

سلام ، بله داريم ، و ايران هم اكثرا دارن البته با فيلتر شكن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-05-05 ساعت 04:58)zohreh36 نوشته:  
(2018-05-05 ساعت 03:33)sol.sol نوشته:  سلام دوستان می خواستم ببینم دوستان مقیم در لس آنجلس یا اورنح کانتی کانال تلگرام دارند. من مقیم لس آنجلس هستم.

سلام ، بله داريم ، و ايران هم اكثرا دارن البته با فيلتر شكن

با عرض سلام.
لطف میکنید لینکش رو در اختیار من بذارید ؟

+ در صفحات اول تاپیک یه سایت معرفی شده بود برای یاد گیری زبان با لحجه لس انجلسی بود.
خواستم ببینم سایت دیگه ای وجود داره که بشه باهاش لحجه سنفرنسیسکو رو یاد گرفت.
اصلا این 2 شهر از نظر لحجه چقدر فرق میکنن با هم ؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان منم عازم اورنج کانتی هستم لطفا لینک کانال تلگرام را به منم بدبد
**2013AS57
مصاحبه ابوظبی هفته اول اوریل
تعداد کیس 4 نفر
نتیجه برگه آبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-08-18 ساعت 08:15)mamanraya نوشته:  سلام دوستان منم عازم اورنج کانتی  هستم لطفا لینک کانال تلگرام  را به منم بدبد

سلام به ایدی تلگرام من پیام بدید عضوتون کنم ID:naturalluxury
دو چیز در زندگی به موفقیت کمک میکند
نحوه برخوردتان وقتی همه چیز دارید
نحوه برحوردتان وقتی هیچ چیز ندارید
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان