کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
background check سوال در مورد
!!!!!!!!!!!!!!!

پاسخ
تشکر کنندگان:
..................

پاسخ
تشکر کنندگان:
--------------

پاسخ
تشکر کنندگان:
=-=-=-=-=-=-=-=-

پاسخ
تشکر کنندگان:
.,.,.,.,.,.=,.,.,.,.,

پاسخ
تشکر کنندگان:

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-08-21 ساعت 13:00)moonlight نوشته:  
(2010-08-03 ساعت 13:47)varozhan نوشته:  خوب اینو من برای دوستانی مینویسم که میخوان وضعیت خودشونو در زمان fba check یا همون bk check بدونن
هیچ امکان پیگری وجود نداره سفارت تنهازمانی جواب می ده که شما به استلاح کیلیر بشید وفقط میگن که باید منتظر بمونید حتی متن email ها هم کپی پیست هستش من تقریبا در طول ۱ سال بیش از 30 ایمیل به سفارت زدم و تقریبا یکسان هست جواب ها

سلام
كيس من نامزدي بود و از زمان اقدام تا ويزا يكسال و هشت ماه طول كشيد.... دوره چكم ۹-۸ ماه طول كشيد و همين بازي ها رو با ما هم در آوردن البته نه به اين شدت ولي خودشون گفتن براي ويزا بياين سفارت (ابوظبي) وقتي رفتيم گفتن فلان مدرك كمه و ما همون روز ايميل كرديم ولي وقتي آخر هفته براي گرفتن پاس و ويزا رفتيم گفتن هنوز به ما نرسيده و ما دست از پا درازتر برگشتيم.. آخر سر هم مجبور شدم پاسمو دادم به يه آژانس برام گرفتن... ديگه خودم نرفتم... ولي دوست گرامي ميدونم روزاي تاريك و سختي رو ميگذرونيد... اميدوارم خداوند اين روزها رو كوتاه كنه و به شما صبر بده تا به خانوادتون بپيونديد.
موفق باشيد

_______________.

(2010-08-21 ساعت 18:52)Soofia نوشته:  
(2010-08-03 ساعت 13:47)varozhan نوشته:  خوب اینو من برای دوستانی مینویسم که میخوان وضعیت خودشونو در زمان fba check یا همون bk check بدونن
هیچ امکان پیگری وجود نداره سفارت تنهازمانی جواب می ده که شما به استلاح کیلیر بشید وفقط میگن که باید منتظر بمونید حتی متن email ها هم کپی پیست هستش من تقریبا در طول ۱ سال بیش از 30 ایمیل به سفارت زدم و تقریبا یکسان هست جواب ها
از خوندن داستانتون خیلی ناراحت شدم.و از صمیم فلب ارزو میکنم زودتر کلیر بشید.امیدتون به خداوند باشه و ازش یاری بخواید.

--------------------

(2010-08-22 ساعت 21:00)pete نوشته:  سلام
ویزای من خیلی سریع آماده شد و از طریق پست به همراه پاسپورت فرستاده شد. اما هنوز بعد از 20 روز ویزای همسرم آماده نشده است - با ایمیلی که به آنها داشتم گفته ا ند که هنوز در حال بررسی هستند .کسی می تواند بگوید این به معنای چیست ؟ آیا ویزا refuse خواهد شد ؟

متشکرم

.,.,.,.,.,.,.,.,

پاسخ
تشکر کنندگان:
Question 
(2010-12-02 ساعت 21:17)eamini1 نوشته:  سلام
وضعیت من هم دقیقا" مثل شماست بجز محل مصاحبه که در ابوظبی بود.روز مصاحبه گفتند مدارکتون کامله و از هفته آینده سایت رو چک کنید.از ۲ خرداد تاکنون هر روز چک میکنم ولی متاسفانه خبری نیست.چندین e.mail فرستادم ولی جواب همیشه یکنواخت بود:
Your case is undergoing administrative processing and still pending
_______________________________________________________________م را بهمن پارسال و قبل از 18سالگی فرستادم دبی به این امید که کار گرفتن ویزا زیاد طول نمیکشه.
اینها رو نوشتم که بدونید افراد زیادی مثل من و شما هستند و متاسفانه هیچ کاری جز صبر نمی توانیم انجام دهیم.

با تشکر

ویزا : F4

تاریخ مصاحبه :23 می 2010 ابوظبی[/size]

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-12-01 ساعت 20:25)bahman sabourizadeh نوشته:  _____________________________________________________________
با عرض سلام
درماه می 2010 مصاحبه به همراه خانواده که جمعا ۴ نفر بودیم درسفارت آمریکا در آنکارا انجام دادیم. خانم افسر مسئول کنسول برگه آبی رنگ به ما داد و گفت که تمام مدارک شما کامل بوده وبین ۱ وحداکثر ۲ماه نتیجه بک گراند چک شماخواهد آمد.بعد از دقیقا ۲ماه یک ایمیل برای ما مبنی بردرخواست ارسال مدارک مربوط به خدمت سربازی که در سپاه پاسداران انجام شده بود برای ما فرستادند که بلافاصله بعد از ۲روز اصل وترجمه کارت پایان خدمت را که از قبل آماده بود برایشان ارسال کردم (در حالی که در لیست مدارک درخواستی در روز مصاحبه اسمی از مدارک مربوط به خدمت سربازی نیاورده بودند)وآنها بعد از ۱روز صحت رسیدن مدارک را از طریق ایمیل اعلام نموده و گفتند که مدارک تماما کامل شده وپراسس شما مجددا به جریان افتاده وبه زودی شماره شما اعلام خواهد شدولی تا امروز که اول دسامبر2010 میباشد با توجه به اینکه شماره های نزدیک وبعد وقبل ما خیلی اعلام میشود شماره ما اعلام نشده.درضمن پسر من به علت اینکه مشمول خدمت نظام وظیفه بوده از ابتدای امسال خارج از کشور بوده وبا توجه به اینکه فکر نمیکردیم این مسئله اینقدر طول بکشد اعتبار پاسپورتش هم رو به اتمام میباشد.از دوستانی که در مورد این موضوع اطلاعاتی دارند خواهشمند است راهنمایی فرمایند. سپاسگزارم کیس نامبر*****20058
______________________________________________________________ ank

(2010-09-19 ساعت 10:07)varozhan نوشته:  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
سلام دوست عزیز
تاریخ که دفعه اول من همسرم رفتیم سفارت برای مصاحبه ۱۹ فبریه ۲۰۰۹ بود ۵ اگوست جواب admin rw - admin processor - background check یا هر چیز دیگه که اسمش هست امد گفتن e3 visa availabil نیست ۱ نومبر گفتن که تاریخ admin rw تمام شده و باید دوباره برسی شه و تا امروز که ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۰ هست من منتظرم .
من که بیخیالش شدم یه مدت من این سایت ابوذبی رو ۳ بار چک میکرم درروز اعصابم خورد شده بود ولی الان بیخیالم اشالله که جواب شما زودتر بیاد

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-09-13 ساعت 16:31)amir29 نوشته:  
(2010-09-07 ساعت 00:56)varozhan نوشته:  ______________________________________________________________--------------------------------------------------------------------------------------
از دوستان تشکر میکنم
خوب البته من با یک وکیل مهاجرت صحبت کردم این آقای وکیل یه کاری داره انجام میده که نتیجش یه ۳ ماهی طول میکشه البته ایشون قول انجام ۱۰۰٪ دادن
بازم از اینکه به من لطف دارین ممنونم
............................................................................................................
سلام

شما چه تاریخی رفتین برای مصاحبه؟ یعنی هنوز نتیجه administrative review نیومده برای شما؟
من هم منتظر admin review هستم و بلا تکلیفی داره دیوونه می کنه منو

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-12-02 ساعت 21:35)amir29 نوشته:  
(وضعیت من هم دقیقا" مثل شماست بجز محل مصاحبه که در ابوظبی بود.(روز مصاحبه گفتند مدارکتون کامله و از هفته آینده سایت رو چک کنید.از ۲ خرداد تاکنون هر روز چک میکنم ولی متاسفانه خبری نیست.چندین e.mail فرستادم ولی جواب همیشه یکنواخت بود:
پسرم را بهمن پارسال و قبل از 18سالگی فرستادم دبی به این امید که کار گرفتن ویزا زیاد طول نمیکشه.
اینها رو نوشتم که بدونید افراد زیادی مثل من و شما هستند و متاسفانه هیچ کاری جز صبر نمی توانیم انجام دهیم.

با تشکر

ویزا : F4;;;;;;;;;;;;;;;;;;:::::::::::::::::::::::::::

سلام

خوشحال باشید که وضع شما هر دو از من بهتر است، من از اول اپریل تا الان منتظرم!
هیچ کاری هم نمیشه کرد متاسفانه

(2010-12-03 ساعت 11:53)bahman sabourizadeh نوشته:  
وضعیت من هم دقیقا" مثل شماست بجز محل مصاحبه که در ابوظبی بود.روز مصاحبه گفتند مدارکتون کامله و از هفته آینده سایت رو چک کنید.از ۲ خرداد تاکنون هر روز چک میکنم ولی متاسفانه خبری نیست.چندین e.mail فرستادم ولی جواب همیشه یکنواخت بود:
پسرم را بهمن پارسال و قبل از 18سالگی فرستادم دبی به این امید که کار گرفتن ویزا زیاد طول نمیکشه.

با تشکر''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''Big Grin'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-12-03 ساعت 12:10)bahman sabourizadeh نوشته:  
(2010-12-03 ساعت 11:53)bahman sabourizadeh نوشته:  
(2010-12-02 ساعت 21:17)eamini1 نوشته:  ***********************************************************************************************************سلام

با تشکرBig GrinCoolWink

با عرض سلام از اطلاع رسانی و بذل توجه شما دوستان سپاسگزارم.در صورتی که اطلاعات جدیدی به دست آوردید ما را هم مطلع فرمایید

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-01-19 ساعت 11:57)varozhan نوشته:  اخرین جوابیه سفارت ابوظبی البته این جواب عینا ۳ ماه پیشم هم به هم دادن ( جونمممممممممممممممممممممممممم کپی پیسسسسسسست )
Dear Mr. Ghoroghchian,

Thank you for your email. Our records indicate that your application is still undergoing administrative processing. Administrative processing often lasts about 90 days, but in some instances, it can take several months or even years longer. (شایدم ۵۰ سال)Applicants, petitioners and/or their legal representatives may check the status of the case on our website at: http://abudhabi.usembassy.gov/immigrant_visas.html.

Thank you,

Communication Unit

Consular Section

US Embassy Abu Dhabi

abudhabiiv@state.gov

/sv

Privacy/PII

This email is UNCLASSIFIED.

From: agh [mailto:varozhan@yahoo.com]
Sent: Sunday, January 16, ۲۰۱۱ ۲:54 PM
To: Abu Dhabi, IV
Subject: Fw: imegrant visa case number FRN20055xxxxxxxx

Hi
It is more than 24 months that I am waiting for a response from your end, ۴ month before when I was checking the embassy's official website looking for updates about my case, I have realized that another medical examination should be performed, so I did it and the results has been delivered to embassy. It would be highly appreciated if I could know a posture from the progress of the process,
Thank you in advance

Alireza Ghoroghchian

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-12-13 ساعت 02:23)mah نوشته:  
(2010-09-07 ساعت 00:56)varozhan نوشته:  از دوستان تشکر میکنم
خوب البته من با یک وکیل مهاجرت صحبت کردم این آقای وکیل یه کاری داره انجام میده که نتیجش یه ۳ ماهی طول میکشه البته ایشون قول انجام ۱۰۰٪ دادن
بازم از اینکه به من لطف دارین ممنونم
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سلام
وکیل من گفت ماکزیمم ۲ ماه طول می کشه که جواب fbi check بیاد.از ۲ هفته تا ۲ ماه.گفت هیچ کاریش هم نمی شه کرد باید فقط صبر کنید...........

(2010-08-04 ساعت 19:32)Hossein81 نوشته:  
(2010-08-03 ساعت 21:13)pete نوشته:  سلام
من در امارات کار میکنم و برای یک کنفرانس در آمریکا ثبت نام کردم

و تصمیم گرفتم با همسرم به این سفر برم -تمام مدارک از قبیل دعوت نامه و معرفی نامه ،همیطور حساب بانکی را به آنها تحویل دادم و در آخر یک برگ زرد رنگ را به من دادند و پاسپورت هایمان را گرفتند
به من گفتند ممکن است تا سه هفته طول بکشد تا جواب بدهند

ممکن است به من بگویید این برگ زرد چیست ؟ و آیا این روند طبیعی است ؟

متشکرم
دوست گرامی
این برگه برای چک کردن background شماست و کلیرنس گفته میشود و شما باید در زمان گفته شده سایت سفارت رو چک کنید تا زمان حاضر شدن ویزای شما مشخص شود.
موفق باشید.

سلام
من نمی دونم قضیه رنگ این برگه ها چیه؟زرد و آبی و سفید رو که تا حالا دوستان و خودم گرفتیم!!!!!

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-01-19 ساعت 13:28)myfarstar نوشته:  
(2011-01-19 ساعت 11:57)varozhan نوشته:  اخرین جوابیه سفارت ابوظبی البته این جواب عینا ۳ ماه پیشم هم به هم دادن ( جونممممممممممم کپی پیست )
Dear Mr. Ghoroghchian,

Thank you for your email. Our records indicate that your application is still undergoing administrative processing. Administrative processing often lasts about 90 days, but in some instances, it can take several months or even years longer. (شایدم ۵۰ سال)Applicants, petitioners and/or their legal representatives may check the status of the case on our website at: http://abudhabi.usembassy.gov/immigrant_visas.html.

Thank you,

Communication Unit

Consular Section

US Embassy Abu Dhabi

abudhabiiv@state.gov

/sv

Privacy/PII

This email is UNCLASSIFIED.

From: agh [mailto:varozhan@yahoo.com]
Sent: Sunday, January 16, ۲۰۱۱ ۲:54 PM
To: Abu Dhabi, IV
Subject: Fw: imegrant visa case number FRN20055xxxxxxxx

Hi
It is more than 24 months that I am waiting for a response from your end, ۴ month before when I was checking the embassy's official website looking for updates about my case, I have realized that another medical examination should be performed, so I did it and the results has been delivered to embassy. It would be highly appreciated if I could know a posture from the progress of the process,
Thank you in advance

varozhan عزیز، خیلی‌ متاسفم برای این شرایطی که براتون پیش اومده. امیدوارم که کارتون درست شه و از این سردرگمی بیرون بیاین.

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان