کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره ها
حالا 1...2...3...بزنین اون دس قشنگرو...........ماشا.............Big Grin
خبر داغ و فوری از آنکارا به همه مهاجرسرایی ها! دستا شله ها اینجوری نمیشه ها،اون ته سالنیا چرا بیکار نشستن،دس...دس...دس...ماشا...Big Grin
هورا......................گرفتمش...........بالاخره تموم شد.امروز مصاحبه داشتم و با کارت سفید از سالن کسل کننده و استرس زای سفارت آنکارا بیرون اومدم. مصاحبه خیلی خوب و بدون هیچ مشکلی انجام شد. فقط تا قبل از مصاحبه(خان هفتم)مردم از استرس وای خدا جون شکرت.خیلی دوست دارم.هنوز باورم نمیشه!!!......هورا............Big Grin ایشالا همه بچه هایی که مصاحبه پیش رو دارن یکضرب بگیرن و اونایی هم که منتظرن زودتر کلیرشون بیاد.
دریافت نامه قبولی: May.2010
کیس نامبر: 2011AS44xxx
کارنت: jul.2011
مصاحبه و دریافت ویزا: sep.2011
اولین سفر: feb.2012
دومین سفر: feb.2013

خدایا شکرت...
(2011-09-06 ساعت 20:56)mehdi47 نوشته:  حالا 1...2...3...بزنین اون دس قشنگرو...........ماشا.............Big Grin
خبر داغ و فوری از آنکارا به همه مهاجرسرایی ها! دستا شله ها اینجوری نمیشه ها،اون ته سالنیا چرا بیکار نشستن،دس...دس...دس...ماشا...Big Grin
هورا......................گرفتمش...........بالاخره تموم شد.امروز مصاحبه داشتم و با کارت سفید از سالن کسل کننده و استرس زای سفارت آنکارا بیرون اومدم. مصاحبه خیلی خوب و بدون هیچ مشکلی انجام شد. فقط تا قبل از مصاحبه(خان هفتم)مردم از استرس وای خدا جون شکرت.خیلی دوست دارم.هنوز باورم نمیشه!!!......هورا............Big Grin ایشالا همه بچه هایی که مصاحبه پیش رو دارن یکضرب بگیرن و اونایی هم که منتظرن زودتر کلیرشون بیاد.
سلام باتبریک فراوان.امیدوارم همیشه شادوموفق باشید.مامصاحبمون فرداست دعاکنید واسمون که ماهم فرداخوشحال باشیم Rolleyes

تشکر کنندگان: sinswimer ، nimahoboot ، آرتين ، zohreh36 ، gadfly
(2011-09-06 ساعت 20:56)mehdi47 نوشته:  حالا 1...2...3...بزنین اون دس قشنگرو...........ماشا.............Big Grin

سلام دوست عزیز - وقت بخیر و ایام به کام

خبر بسیار مسرت بخشی دادید.
تبریک عرض میکنم. امیدوارم همیشه اینطور خوشحال ببینم شما و همه رو.

از حضور محترمتون خواهش میکنم که خلاصه جزئیات قسمت مصاحبه رو در قسمت سفرنامه در ج کنید تا همه بتونن بخوننش.

خیلی خیلی خوشحال شدم و آرزو میکنم که همیشه اینطوری خوشحال باشید.

ارادتمند sinswimer
بچه ها دیدید راست گفتم.
همتون ویزای یک ضرب میگیرید. الآن توی وضعیتی هستند که به اون WAVE میگند و متقاضی رو یک ضرب قبول میکنند , حالا وقت نیست بعدا" توضیح میدم.
اونایی که فردا مصاحبه دارید. حتما" لبخند و خوشرویی رو با آفیسر فراموش نکنید. همتون بلااستثناء یک ضرب قبول میشید.
100% اطمینان داشته باشید که یک ضرب ویزا میگیرید و از سفارت می ایید بیرون.
تشکر کنندگان: nimahoboot ، آرتين ، maryam58 ، zohreh36 ، gadfly ، free_free
مبارک باشه الام ما 14 روز در امریکا هستیم ولی واقعا خبری نیست به جز اینکه آدم سرگردون تا خوشحال؟
شماره کیس:****2011AS0003
دریافت نامه قبولی: 2010/MAY/21
ارسال فرمهای سری اول: JUNE/27/2010
اعلام کارنت:JUNE 2011
تاریخ دریافت نامه دوم:
مصاحبه:آنکارا
تاریخ دریافت
ورود به امریکا:1sep 2011
تشکر کنندگان: آرتين ، zohreh36 ، gadfly
(2011-09-07 ساعت 00:29)sinswimer نوشته:  

از حضور محترمتون خواهش میکنم که خلاصه جزئیات قسمت مصاحبه رو در قسمت سفرنامه در ج کنید تا همه بتونن بخوننش.

ارادتمند sinswimer
بچه ها دیدید راست گفتم.
همتون ویزای یک ضرب میگیرید. الآن توی وضعیتی هستند که به اون WAVE میگند و متقاضی رو یک ضرب قبول میکنند , حالا وقت نیست بعدا" توضیح میدم.
اونایی که فردا مصاحبه دارید. حتما" لبخند و خوشرویی رو با آفیسر فراموش نکنید. همتون بلااستثناء یک ضرب قبول میشید.
سلام .مرسی ازانرژی مثبتتون .ولی شوهرمن که کلیرنس خوردولی من ودخترم ویزاگرفتیم SadSad

تشکر کنندگان: sinswimer ، nahid.t ، free_free
سلام دوستان

من هم امروز ویزا رو گرفتم امیدوارم تمام دوستان هم که در انتظار هستن با دریافت ویزاشون شاد بشن انشا الله

(2011-09-07 ساعت 19:39)baz4baz نوشته:  
(2011-09-07 ساعت 00:29)sinswimer نوشته:  

ارادتمند sinswimer
بچه ها دیدید راست گفتم.
سلام .مرسی ازانرژی مثبتتون .ولی شوهرمن که کلیرنس خوردولی من ودخترم ویزاگرفتیم SadSad

سلام دوست عزیز - وقت شما بخیر
تبریک میگم
شما باید خوشحال باشید. ویزای یک ضرب گرفتن که ناراحتی نداره.
شوهر شما تا دو هفته دیگه کلیر میشه , اصلا نگران نباشید و در طی این همه سال یک مورد مشکل دار هم نبوده و همه کلیر شدن.
این یک روند اداری هست و شما باید الآن خوشحال باشید و جشن بگیرید.
این علامتهای غمگین رو بردارید - توی روحیه شما تاثیر مثبتی نداره.

بازم تبریک میگم به شما.
لطفا خلاصه روند مصاحبه رو در قسمت سفرنامه بنویسید.
با تشکر.
تشکر کنندگان: baz4baz ، nahid.t ، Farshid22 ، SH1A2R3 ، tamanna ، free_free ، Houston-ian
به همه دوستان کلیر شده تبریک میگم . امیدوارم دلاتون همیشه شاد باشه .
لطفا کلیرتون رو به " free free " اعلام کنید تا توی جدول آپدیت شه .
به امید کلیر شدن همه دوستان منتظر از جمله خودم
شماره کیس:2011AS19XXX
کنسولگری:ابوظبي
مصاحبه:90/03/16 (06 june)
مدت كلیرنس : 111 روز
تاریخ کلیر : 25 SEP
دریافت ویزا : 26 SEP
تاریخ پرواز : 9 مارچ
دریافت گرین کارت : 19 آوریل
خلاصه وضعیت کیس
تشکر کنندگان: nimahoboot ، tamanna
(2011-09-08 ساعت 00:51)javad_2 نوشته:  سلام دوستان

من هم امروز ویزا رو گرفتم امیدوارم تمام دوستان هم که در انتظار هستن با دریافت ویزاشون شاد بشن انشا الله

سلام آقا جواد - وقت شما بخیر

خبر بسیار مسرت بخشی دادید. باعث خوشحالی است و برایتان ارزوی موفقیت دارم.

لطفا" باز هم در تاپیکها شرکت کنید.
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، tamanna

آقا جواد تبریککککککککک میگم انشاالله روزهای خوش و پرموفقیتی پیش رو داشته باشید
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
تشکر کنندگان: HAMEDMIM ، Hornet ، tamanna
(2011-09-08 ساعت 22:14)golesang نوشته:  

آقا جواد تبریککککککککک میگم انشاالله روزهای خوش و پرموفقیتی پیش رو داشته باشید

من هم به شما تبریک میگم دوست عزیز تقریبا کارامون با هم تموم شد من هم برای شما آرزوی سلامتی میکنم

تشکر کنندگان: golesang ، Hornet ، tamanna
تبریک میگم دوست عزیز
چقدر وقت داره ویزاتون برای اولین ورود به آمریکا؟
شماره کیس : 2012AS00013XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:15 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:19 جولای 2011 DHL
کنسولگری: ANKARA
تاریخ کارنت شدن کیسBig Grinecember
تعداد: 1
تاریخ مصاحبه:19 dec
تاریخ دریافت ویزا:19 dec
سفر به آمریکا : FEB 2012

تشکر کنندگان: sinswimer ، Hornet ، tamanna
(2011-09-09 ساعت 02:37)الی الی نوشته:  تبریک میگم دوست عزیز
چقدر وقت داره ویزاتون برای اولین ورود به آمریکا؟
سلام
ممنون
طبق نوشته روی ویزا شما 6 ماه وقت داری برای رفتن و در آمریکا این ویزا مثل گرین کارت برای یک سال اعتبار داره

تشکر کنندگان: golesang ، sinswimer ، Hornet ، tamanna
دوستان به نظر من نبايد نگران تمام شدن ويزا باشيد وقتي براي شما زمان مصاحبه تعيين شده يعني ويزا در نظر گرفته شده حالا اين ديگه شانس كه FBIچك بخوري يا نه پس حداقل ديگه از اين بابت خيالتون راحت باشه
تشکر کنندگان: golesang ، HAMEDMIM ، arash004 ، naeiji1974 ، Sooshians ، Hornet ، tamanna ، alisarshar
(2011-09-06 ساعت 19:39)sinswimer نوشته:  بچه ها سلام
همتون گوش کنید. یه خبر خوب, همتون یه ضرب و بدون هیچ مشکلی ویزا میگیرین, امسال با قبلا فرق داره و حالا وقت ندارم توضیح بدم و فقط همتون بدونید که یه ضرب و 100% ویزا میگیرین و این روند خیلی زیاد هم ادامه خواهد داشت.

خدا کنه!Rolleyes
تشکر کنندگان: golesang ، Hornet ، tamanna

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان