کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفرنامه و تجربه مصاحبه در آنکارا
سلام
آيا كسي ميداند شماره تلفن و آدرس هتل بيوك ارشان چيه ؟

آيا كسي را ميشناسيد كه به تازگي از مصاحبه در آنكارا بر گشته باشد (مخصوصا ويزاي نامزدي باشد ) ؟

29 خرداد
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، bahram_hedayati ، قاصدک مهاجر ، msar
دوست عزیز
خیلی ممنون از اطلاعاتی که دادین ولی شما در تالار "زندگی در ایالات متحده" نوشتین. خواهش میکنم رعایت کنین تا نظم سایت بهم نخوره.
تشکر کنندگان: مهدی 64 ، SH1A2R3 ، mohammad.maleki ، msar
متاسفانه در تالار ها، هنوز ما جایی برای ویزای نامزدی نداریم. در اولین فرصت از ادمین محترم تقاضا خواهم کرد که تالاری را به این موضوع اختصاص بدهند. تا آن موقع شما در همین تالار سوالاتتات را مطرح فرمایید.

OTEL BUYUK ERSAN
Senalik Caddesi No. :74
06640 - Kizilay ANKARA
Tel : (312) 4176045
4176046
4176047
4171194
Fax : 4174943
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
تشکر کنندگان: msar
بله آقا اگر برای ویزای نامزدی و ازدواج قسمتی را ایجاد کنید و اطلاعات کاملی باشد ممنون میشویم
تشکر کنندگان: msar
هتل بیوک ارشان با توجه به نرخ قیمت هایش ، واقعا هتل خوبی است. من دو بار سفر کردم به آنکارا و هردو بار به این هتل رفتم. ویزام را در لابی همین هتل گرفتم. جاتون خالی بود !
شماره کیس: 2008AS11xxx
دریافت اولین نامه: May 2007
دریافت نامه دوم: Dec 2007
مصاحبه: July 2008
آمدن کلیرنس : Sep 2008 - (بعد از 65 روز)
دریافت ویزا: Sep 2008

تشکر کنندگان: moeen ، SH1A2R3 ، msar
اگر برای مصاحبه به سفارت آمریکا در آنکارا مراجعه کرده اید نکات مهم سفر و مصاحبه خود را در این تاپیک در اختیار سایر اعضاء قرار دهید.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2010 اینجا را کلیک کنید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: elnaz295 ، sorena ، tata63 ، AngryBird ، moeen ، msar
از اونجایی که اولین سری از دوستان برای مصاحبه رفتن, این تاپیک رو به اول لیست میارم تا دوستان عزیز پست های مربوط به مصاحبه و سفرنامه شون رو در تاپیک مربوط به خودش قرار بدهند.
به امید موفقیت برای تمام بچه های 2011
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: Linspire ، hasti_banoo ، rayan.s ، sh-b ، MOHSEN8766 ، satusa ، User ، success ، Donkey chance ، alirezagh ، seravin ، b!ta ، elnaz295 ، sorena ، tata63 ، SH1A2R3 ، mohammad.maleki ، msar
سلام بر همه دوستان گل وگلاب عرق بیدمشک

اقا ما رو فرستادن ups بدون fbi چک.

لا لا ی لا ی لا لا
یوزر جان فک کنم از گرز رستم ترسیدن ویزا رو دادن

دوستان فعلا من یه شامپاین به سلامتی همتون زدم.

امیدوارم همتون ویزا رو بگیرین

اصلا استرس نداشته باشین

خیلی راحته

حالا من تازه میخوام از بودن در انکارا لذت ببرم

وقتی اومدم ایران کامل کامل همه چیزو واستون میگم.

فعلا در پوست خود نمی گنجم.

به قول امریکاییها با بای.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
(2010-10-07 ساعت 00:10)User نوشته:  فکر کنم مریم گلی جو گیر شده همونجا یکراست رفته آمریکا!

سلام
این چه حرفیه ....Big Grin

من هم اینک در خاک ایران هستم.... حدودا 2:20 صبح 7 october به وقت ایران رسیدمTongue

اومدم تا وقتی وقت دارم یک سری کارامو انجام بدم...
کاملا مفصل براتون سفرنامه رو مینویسم

ولیکن بگم یک عده از بچه های مهاجر سرا رو دیدم ...بچه های 2010
من هتل بیوک ارشان بودم
خیلی مهربون بودن ..خیلی بم کمک کردن و راهنمایی Smile

شماره کیس : 2011AS000000xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2010 ,may19
کنسولگری: انکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:may 26,2010
تاریخ کارنت شدن کیس: Sep. 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 ,September 4
تاریخ مصاحبه: october 04, 2010
تاریخ دریافت ویزا:october 04,2010
(2010-10-07 ساعت 20:11)User نوشته:  مریم عزیز رسیدن به خیر
خوش حالم که اومدی به سلامت با دست پر
باز هم تبریک میگم و منتظر سفرنامه هستیم.
بچه های 2010 هنوز اونجا بودند؟ اگر تونستی اطلاعات بیشتر برامون بگذار. از بچه های سایت بودند؟ پیشرفتی داشتند در پیگیری ویزاشون؟ چه خبر بوده؟

(2010-10-07 ساعت 20:05)maryam_goli نوشته:  
(2010-10-07 ساعت 00:10)User نوشته:  فکر کنم مریم گلی جو گیر شده همونجا یکراست رفته آمریکا!
سلام
این چه حرفیه ....Big Grin

بابا جان فکر نمی کنی دوستانت اینجا نگران میشن؟! Sad یک مهاجرسرا و یک پیش قراولBig Grin؟
حالا از شوخی گذشته کم کم من داشتم نگران می شدم. آخه دیدم از وقتی رفتی آنکارا ارسالی نداشتی، فقط یکی از کاربرایی که اونجا بوده نشونی داد که:
(2010-10-04 ساعت 16:27)roypastor نوشته:  سلام
امروز صبح برای بررسی اوضاع و سروگوش آب دادن رفتیم جلوی سفارت . همینطور که ایستاده بودیم حدود ساعت 10 بود که اولین برنده 2011 که یک خانم ایرانی بود با لبخند از سفارت خارج شد . شماره پرونده ایشان 2 رقمی بود و خوشبختانه ایشان موفق به اخذ ویزا بدون کلیرنس شده بودند و به ایشان گفته شده بود که تا 5 روز دیگر ups ویزای ایشان را در هتل تحویل خواهد داد .
به همراه حدود 7-6 نفر ایرانی که بیرون ایستاده بودند همگی خوشحال شدیم و به گرمی به ایشان تبریک گفتیم و ایشان هم مدارکی که داده بودند را برای ما توضیح دادند . چون از روی شباهتهایی حدس می زنم این دختر خانم مهربان از اعضای این سایت باشند از این طریق هم به ایشان صمیمانه تبریک میگویم و برای ایشان آرزوی موفقیت و سلامتی دارم.
آنکارا 4 اکتبر 2010

باز هم تبریک میگم و آرزوی بهروزی و پیروزی

ممنونم از مدیر مهربون ن ن نSmileSmileSmile
شرمنده ................اره دیگه پیش قراولتون سیم نوت بوکش ایراد پیدا کرده بود ....Sad
چند بار بیشتر تنونستم کانکت بشم اونم از نوت بوک بچه ها برای چک کردن بود...

و همچنینloypastor مهربون ن ن ن من پستوتون رو ندیدم..شرمنده ...شما کدوم از دوستان بیرون سفارت بودین...!!!!Tongue
درسته من کیسم دو رفمی بود
...تو هتل شده بودیم محصول لاتاری 2011تبرک برا دوستان ایرانی Big Grin اکثر دوستان گل و گلاب 2010 که شماره های اخر 2010 بودند و کلرینس خورده بودن که به دیدن انها مشرف شدیم.هی دوستان میگفتن تو 2011 زودتر از ما 2010 میری امریکا خلاصه این یک هفته به شوخی و خنده گذشت..

...خدایش نتونستم بنویسم..دلم هم تنگ شده بود...

حالا هم هی میخوام برم سفرنامه رو بنویسم نمی تونم هر دفعه میام تو مهاجر سرا

خلاصه من در خدمت بچه ها هستم خوشحال میشم بتونم کمکی کنم...

در ارتباط با بچه های 2010
یکی از دوستان که خیلی هم مهربون بودن... کلرینسش نیومد..... متا سفانه فرصت برای ایشون تموم شد...چون که میدونید lottery زمانش محدوده...برای این دوست هر جا باشه ارزوی موفقیت میکنم....

یکی از دوستان هم که بخاطر رشته تحصیلوشون کلیرنس خورده بودن بعد از 40 روز اقامت ذر هتل عازم امریکا شدن ارزوی سفر خوش برا این دوست مهربون و خانواده مهربونشون که از روز اول هوای من رو خیلی داشتن....Smile

و خلاصه چند دوست دیگر که اونا موفق به اخذ ویزا شده بودند...

امیدوارم همه بچه های 2011 این روند با موفقیت طی کنند

تشکر کنندگان: hasti_banoo ، User ، boshra ، babak2010 ، mavarfan ، امیلا ، Kaveh90 ، elnaz295 ، sorena ، shahrooz59 ، goli20 ، tata63 ، moeen ، SH1A2R3 ، mohammad.maleki ، msar
(2010-10-07 ساعت 22:47)User نوشته:  LOL @ محصول لاتری 2011!
ماها که کلی سوال داریم بپرسیم اما من یکی میذارم بعد از نوشتن سفرنامه!پس منتظر سفرنامه پرجزییات شما هستیم.

از برندگان 2010 هنوز هم کسی آنکارا هست؟ نام کاربریشون رو احیانا نمی دونید؟
بله متاسفانه تعدای از دوستان 2010 نتونستند ویزا رو دریافت کنند.

سلام سلام

دوستان 2010 همه رفتند متاسفانه من نام کاربریشون رو نمی دونم فقط به اسم می شناسم....

بله متاسفانه بدی لاتاری هم همینه که جواب کلرینس نیادو زمانش تموم بشه کاریش نمی شه کرد...

(2010-10-07 ساعت 23:04)success نوشته:  سلام مريم خانم
داشتيم نگرانتون ميشديم.
تبريككككككككككككككككك براي ويزا.منتظر سفرنامه تون هستيم.

سلام دوست مهربون

ممنونم از لطفتون
انشاءالله شما هم یک ضرب بگیریSmile

نوشتم ولی چون در نوشتن کند هستم دو قسمتی کردم ... که بخش اولش رو حالا می فرستم

تشکر کنندگان: elnaz295 ، SH1A2R3 ، msar
سلام خدمت دوستان

بخش اول:

1 )تهیه بلیط انکارا:
من بلیطم(تور) رو ازاژانس هواپیمایی برج گرفتم...همینم بگم که این آژانس بدون برنامه ریزی بامن تماس گرفت و گفت قیمت بلیط رفته بالا در صورتی که به قول خودش تحت شرایطی قیمت بلیط رفته بالا ...حالا من یک هفته قبل پول بلیط رو پرداخت کرده بودم خیلی ناراحت شدم با دوستانم که مشورت کردم و چند جا تماس گرفتم صلاح دیدم اژانس رو تغییر ندم و بنابر دلایلی مجبور شدم هتل رو تغییر بدم...تا قیمت پرداختی قبلی برام در بیاد .

2)ورود به انکارا:
دقیقا 7:30 صبح انکارا رسیدم,ترانسفرم از کارمندای جزیره بهشت بود ,آقایی به نام موسوی بود, که خیلی مودب و دارای روابط عمومی بالا بودن ,خلاصه یک چند دقیقه صبر کردیم تا بقیه مسافر ان که از هتل های دیگه بودن سوار ون بشن,کارمند جزیزه بهشت به مسافرا پیشنهاد کرد که در قبال پرداخت مبلغی کارهای سفارت و مدیکال رو انجام بدن ومن به خودم گفتم که عمرا همچین پولی بدم..Tongueخلاصه بعداز اینکه ترانسفر ما رو گذاشت وارد هتل(بیوک ارشان) شدم تعریفش رو از بچه ها شنیده بودم برا همین شکه نشدم Cool....این هتل این وقت سال مناسبه چون نه سیستم گرمایش مناسب داره و نه سیستم خنک کننده ...انکارا سرده اگر رفتید لباس گرم ببرید سرما نخورید ....
خلاصه قرار شد 10:30 دقیقه وسایلم بزارم تو اتاق کارمندای هتل بد نبودن من هم چون دیدم تا 10:30 هنوز .وقت دارم به کارمند هتل گفتم که مراقب وسایلم باشه تا برگردم....حالا می خواستم شا هکار کنمBig Grin رفتم مطب دکتر اونگان رو پیدا کنم با یک نقشه کوچولو که اقای موسوی بم داده بود حالا پرسون پرسون از ترک ها می پرسیدم بنده های خدا خیلی همکاری کردن با اینکه انگلیسی بلد نبودن ولی این وسط چند نفر بلد بودن....
حالا پیدا کردم ولی من برا روز بعد وقت معاینه داشتم....خیلی حس بدی بود Sadبخاطر اینکه کارمند دکتر اونگان بهم گفت نمیزاره که من مدیکالم رو اونروز انجام بدم چون من فرداش نوبت داشتم.کاش نمی گفتم مصاحبه ام فرداست شاید کارم رو انجام میدا حالا این زبون ما چرخید و راستشو گفتیم که کاش حرف نمیزدم سکوت ت ت....
حالا پیاده برو تا هتل چه پا دردی گرفتمRolleyes می خواستم مثلا به قول خودم راه رو پیدا کنم یا به قولی اشراف پیدا کنم...رفتم هتل وسایلم رو که گذاشتم تو اتاق اومدم تو لابی پر ایرانی که این هتل به داشتن مسافر زیاد ایرانی معروف بود....یکمی که گذشت دوست پیدا کردم...چه دوستان خوبی که همگی گل و گلاب بودن

چند تا زوج بودن که خیلی گل گلاب بودن و یک خواهر برادر گل بودن یکی از برندگان2010 بود که مادر و نامزذش یرای بای بای کردن ا ومده بودن که این خانواده مهربون باعث شدن منم با بقیه دوستان اخت بگیرن ...یک اقایی هم بود که شیرازی بود و از کمک کردن دریغ نمی کرد ....این دوستمون بم گفت برای اینکه دکتر اونگان الکی بم واکسن نزنه که البته که من ههمه رو تو ایران زده بودم غیر آبله مرغون : قبل از اینکه دکتر اونگان دست به کاری بشه بش بگم من همه رو زدم غیر ابله ...خلاصه شب قبل از معاینه ما رفتیم پارک با دوستان خلاصه گروهی بودیم حدود یازده نفر دوستان گفتن بریم شهربازی پارک چشمتون روز بد نبینه پیشنهاد شد که سوار یکی از وسیله های خوفناک بشیم ما هم رفتیم الفاتحه من سنگ کوب کردم ...وی هی من به دوستان میگفتم اگه جواب معاینم جزو عجایب در بیاد بگم از همشینی با رفقا ناباب بوده و اینا من رو اغفال کردن....Big Grin
خلاصه ما اون شب رو تا هتل با یک آقای اصفهانی که صدای خیلی زیبایی داشت و برای ما اواز می خوند البته همه اونجا خواننده بودند....با دست زدن تا چند قدمی هتل پیش بردیم که باعث شد ملت ترک از مدیحه سرایی و اوازخوانی حیرت زده بشن .......Big Grin

مطب دکتر اونگان:
90:30 صبح مطب دکتر اونگان حضور داشتم ,معاینه ها رو انجام دادن ولی بخاطر اینکه یک هفته قبل سرما خوردگی و سرفه های شدید داشتم یک بار دیگه ازم ایکس ری چست رو گرفتن...چون درست نفسم رو نمی تونستم نگه دارم یعنی نفس کم می اوردم با اموزش هایی که دوست شیرازی بم دادن بودن به دکتر گفتم که همه واکسن ها رو زدم غیر ابله و تاکید هم کردم , اونم نامردی نکرد ابله رو زد ...خلاصه کارم ساعت 3 تموم شد....و هزینه اش کم تر از 200 دلار شد...
ازمایش خون و ایکس ری چست:47$
معاینه دکتر و واکسن ابله 130 $
و قرار شد فردا 11:00 اونجا باشم تا جواب معاینه رو بگیرم چون شنبه بود,می خواستن زود تعطیل کنند.

To be continued

ادامه دارهBig Grin

.

:

از آنجاییکه این تاپیک مربوط به سفرنامه و تجربه مصاحبه است کلیه پست های تبریکی و سوالی حذف شد.

لطفا سوالات خود را در تاپیک های مربوطه بپرسید تا نظم انجمن حفظ شود.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: User ، rayan.s ، sh-b ، maryam_goli ، elnaz295 ، SH1A2R3 ، msar
بخش دوم:
حالا دیگه کاری ندارم تا دوروز صبر کنم تا برم برای مصاحبه ....
خب این رو برای دوستانی می گم که قصد خرید دارن :Cool
برای خرید دوستان بهتر برن انکامال (مرکز خرید)
1)تنوع خرید پوشاک
2)فست فود
و غیره
قدرت انتخاب بیشتره من با مترو این من مسیر رو رفتم که می شد 2 لیر یک بارم شد 5/3 لیر البته رفت و برگشت حساب کردم ارزش نداره پول به تاکسی بدید چون چند برابر میشه بخصوص اگر تنها باشید
LC WAKIKI(جهت خرید پوشاک)
همه جای انکارا شعبه داره....قیمت هم مناسبه.....و کیفیت هم خوب....
خب این دو روز تمام شد....Tongue

4 اکتبر وقت مصاحبه:
دوشنبه است و ساعت 8:30 به وقت انکارا زمان مصاحبه منه....من 7:30 دم دره سفارت بودم...6 نفر جلوی من بود ن که خانم ها و اقایان مسنی بودن که فرزندانشون براشون اقدام کرده بودن ..
دو تا صف بودیم:1) ایرانی ها(ترکیبی از گرین کارد و لاتاری)
2)ترک ها
حالا دم سفارت و اعتماد به نفس هایی که ایرانی ها به من می دادن که خانمی حدودا 60 ساله که خودش مرادی معرفی کرد از مرادی تور و برای من جز تضعیف روحیه نبود .
ا عکس منو دید گفت عکست ایراد داره چون بخشی از موهام رو گوشام بود و گفت لیدرت چرا بهت نگفته!!!! گفتم من که لیدر ندارم گفت می فرستنت بیرون تو دلم گفتم حالا بزار من برم بعد ایه یاس بخون!!!
اگر من از اول میدیدم بهت میگفتم که بری عکس و غیره خلاصه ما هم اهمیتی ندادیم....
و درباره رشتم پرسید و کجا تحصیل کردی گفت دوماه کلیرنس رو شاخت بازم ما خودمون رو زدیم به کوچه علی چپ حالا کجاست خدا میدونه!!!! Big Grinو لی خدایش هر چقدر ادم محکم باشه این جور ادم ها استرس وارد می کنن....
چون قبلا تو ایران بعضی ها عنایت کرده بودند و این استرس رو برای ما کادو پیچ کرده بودندTongue
تقریبا ساعت 7:50 دقیقه درباز شد
خلاصه دوتا صف بودیم یک چنتا ایرانی رد کرد و یک چنتا ترک خلاصه....ولی خدایش اون موقع صبح از سرما ترک برداشتم...
از در گیت اول که وارد شدیدم وارد گیت دوم بازم پشت صف ایستادم برای ورود به گیت سوم به ترتیب وارد می شدیم باجه ایرانی ها برای تحویل مدارک جدا از باجه ترک ها بود...
اصل مدارکی که من دادم :
شناسنامه
کارت ملی
پاسپورت
جواب ازمایش مدیکال البته سی دی رو بهم پس داد
2 قطعه عکس 5 در 5
اخرین مدرک تحصیلی , مدرک کارشناسی و ریز نمرات دوره کارشناسی ارشد رو به اون خانم دادم ...چون هنوز مدارک کارشناسی ارشدم کامل نبود البته من یک نامه از کالج همراه با خودم برده بودم که به افیسر برای تایید اون ریز نمرات بدم...
ولی به عکسم هم یکمی ایراد گرفت ولی گفت اگر کامپیوتر قبول نکرد برو بگیر خدا رو شکر جناب کامپیوتر قبول کردندWink در ضمن اون خانم ایرانی بود و خیلی هم همکاری می کرد البته همه ی کارمندای سفارت امریکا خوش برخورد بودند و لبخند بر لب داشتند
خلاصه این خانم خوش برخورد بم گفت می خوای مصاحبه ات به فارسی باشه یا انگلیسی!!!! منم گفتم انگلیسی فکر کردم شاید امتیاز باشه حالا نمیدونم هست یا نیست هر کی یک چیزی میگه الله اعلم....یک شماره داد دستم و یک برگه که راهنمای انگشت نگاری که به زبان انگلیسی و فارسی و ترکی بود ...

شماره ها که اعلام میشد البته تصویری شماره باجه که باید می رفتیم رو کنارش میزد کلا 7 تا باجه بود اگر درست یادم مونده باشه ....
کلا شمارم سه بار اعلام شد البته اعلام شمارها به ترتیب نبود یعنی ترتیبی نداشت ولی سریع کار انجام می شد و اصلا استرس نداشتم.
دفعه اول : شمارم اعلام شد بخاطر این بود که من دوبار مدارکم رو دی اچ ال کرده بودم چون اون زمان من اشتباه جزیی کرده بودم و با کی سی سی مکاتبه کرده بودم گفته بودند دوباره بفرست و من هم فرستادیم .یک امضا کردم یک ادرس پستی در امریکا نوشتم همچنین پرداخت 819$ به این دلیل ادرس پستی رو خواست که من ادرس رو ننوشته بودم .
داشت یادم می رفت اون خانم ایرانی ازم برگه اسپانسر یا تمکن مالی رو خواست ولی من قبلا همه رو پست کرده بودم البته من اسپانسر نداشتم یک گواهی از بانک داشتم و سند زمین بدون ارزش گذاری .
دفعه دوم: برا انگشت نگاری بود خانم بسیار مهربانی بودند
دفعه سوم برای مصاحبه :
مصاحبه من خیلی ساده بود اصلا حس نکردم مصاحبه است
ازم پرسید کجا درس خوندی !!! ایا کار دولتی داشتی !!!ایا در هند همراه با تحصیل مشغول به کار بودی من هم حقیقت رو گفتم...بعد گفت قسم بخور منم قسم خوردم و امضا زدم.
و مدارکی که هم بش دادم: اصل سوء پیشنه هندم و نامه ای که از کالج برای تایید ریز نمراتم
همه مدارک اصلم مثل شناسنامه ,کارت ملی, ریز نمرات کارشناسی ارشد,نامه کالج رو بهم پس داد غیر سوءپیشنه که گفت برات با مدارک دیگت می فرستیم
کارت سفید بم داد گفت برو UPS منم رفتم چند لیری پرداخت کردم گفتند 3 الی 4 روزه دیگه پاست میاد دم هتل ویک رسید داد که با استفاده TAKIP NO تو سایت UPS روند ارسالش رو بعد از ساعت 4 اعلام میکردکه ایا به پست تحویل داده شده یا خیر رو پیگیری کنم که خدا رو شکر ساعت 8 من که چک کردم به UPS ارسال شده بود من خیلی خوشحال شدم چون فردا روزی مصاحبه پاکت نامه همراه پاسم رسید..همراه با پاسپورت مدارک دیگه که تو پاکت زرد رنگ هست فرستاده شد که پاکت زرد رنگ رو نباید باز کنیم که یک برگه صورتی رنگ بود که نوشته بود لطفا پاکت زرد مربوطه را باز نکنید چنتا برگه اچار در ارتباط با سوشیال سکیورتی و مالیات هم بود
مدارک اضافی که فرستاده بودم رو هم پس دادن .همراه با اون فرم های اولیه و عکس که فرستاده بودم به عنوان مدارک اضافی همراه با بسته پستی .....
و از خوشحالی دنبال تلفن میگشتم با خانوادم تماس بگیرم ....
حرف از تلفن شد تلفن کارتی 4 لیر و 5 لیری بود 4 لیری راحتر بود 5 لیری خیلی تشریفات داشت چون سیستم هوشمند بود .
روز اخری که داشتم بر میگشتم فاجعه رخ داد چون ترانسفرم ما رو به هتل ددمان انتقال داد برای گرفتن ون بزرگتر و وسایلم جا موند تو هتل ددمان وقتی رسیدم فرودگاه تازه متوجه شدم ولی اقای موسوی با یک ترنسفر دیگه که برای آژانس دیگه برای جابجایی مسافراش توهتل ددمان بود هماهنگ کرد و وسایلم رو فرستادن...

همه چی به خیر و خو بی گذشت

امیدوارم این مطالب رو که نوشتم به درد دوستان بخوره
من هنوزم دینم رو به مهاجر سرا ندادم چون دوستان خیلی کمکم کردن...SmileSmileSmileSmileSmile
مرسی مریم جان
من همش منتظر بودم اون خانم انرژی منفی رو ببینی و بهش بگی به عکسم ایراد گرفتند و گفتند برو دوباره عکس بگیر و همینطور کلیرنس 4 ماهه خوردم. بعد که خوشحال شد برگه ups رو نشونش بدی Tongue Big Grin
تشکر کنندگان: maryam_goli ، free_free ، rayan.s ، sare ، binahayat_m ، mavarfan ، mitr.p ، elnaz295 ، sorena ، moeen ، SH1A2R3 ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان