کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تاریخ مصاحبت کی هست؟
[/size][/size]از بچه های 2008 اگه تاریخ مصاحبتون رو فهمیدین اگه دوست داشتین اینجا بگین کی هست و کجا مصاحبه دارین تا اشنا شیم بلکه با هم باشیم..
تشکر کنندگان:
من خودم تاریخ مصاحبم 24 october اعلام شده تو انکارا Wink
تشکر کنندگان: Reenfeenaiz
سلاممممممممممممم!
بچه ها نامه دومه من همين لان امد گفتم سری اول به شما ها بگمک[چشمک]
۲۴ اکتبر ساعت ۱۱ شايد اون وقت نرم چون هنوز سربازيم نيومده ....از بچه ها يکی امار بده چيکار..کسی از کی سی سی پرسيده که چه جوری بايد تاريخ مصاحبه رو عوض کنم ؟چيکار کنم؟
يکی از دوستام گفته ميل نزن که وقت عوض کنن چون مي پرسن چرا؟و اينکه بره ۱۰ روز بدش ميدن وقتی کارت رديف شد ميل بزن بگو نتونستم بيام کار داشتم يه وقت ديگه بدين اونا هم بره ۱۰ روز بد ميدن..رفيقم ۲۰۰۵ اين کار رو کرد ولی ..داستانش تولانيه ولی سفارت وقتی رفت واسه عوض کردن تاريخ هيچی نگف..لطفا شما خودتو يه امار بگيرين به ما هم بگين...[ناراحت]
تشکر کنندگان:
سلام فرشاد جان
از صمیم قلب بهت تبریک میگم و آرزو میکنم که به سلامتی بتونی مصاحبه رو هم پشت سر بذاری و GC رو بگیری.
والا من هم سایت سفارت ترکیه رو رفتم و هم مدارک نامه دوم رو هم کاملا خوندم:http://www.mohajersara.com/showthread.php?tid=24&pid=57#pid57
هر دوی اینا نشون میده که تو براحتی میتونی تاریخ مصاحبت رو عوض کنی. فقط اگه واقعا میخوای اینکارو بکنی باید هر چه زودتر دست به کار بشی.
از اسپانسرت واسمون بگو؟
ممنون
تشکر کنندگان:
فرشاد یک وقت این کار را نکنی این که نری بعد بگی نتونستم بیام
نمیدونم این را کی بهت گفته
میل بزن مشکلت را بگو به راحتی تاریخ عوض میکنن
اولا نمیپرسن چرا خوب تازه بپرسن علتش را میتونی بگی ولی اگر نری حالا ناراحت میشن دیگه هم هیج جور پا نمیدن
سرباز قبلا هم بوده یکی همین آقا رضا (REZA1974) که سربازیش مرداد تموم شده ویزاش رو هم گرفته مشکلی نداره که
اي دل اندر بند زلفش از پريشاني منال _ _ _ _ _ مرغ زيرك چون به دام افتد تحمل بايدش
تشکر کنندگان:
mesiii az lotfe hamaton sasaj58 az va omran jan
sasaj58 sponser man doroste behesh goftam mifreste vasam vazesham toope to usa 3 ta foroshgahe farsh foroshi dare...

omran jan mesi vali vaghean gij shodam nemidonam chikar konam man sarbaz nistam man sarbazi naraftam va mashmol hastam aval be kesi goftam pooli vasam dorost kone 1 moshkele pezeshki kochik daram vali az on velan javab nagereftam malom nist chikar karde hala khodam mikham az tarighe ghanoni va moafit pezeshki eghdam konam age khoda bekhad beram usa karam az hamin rah ok mishe...
nemidonam chi begam che jori sohbat bokonam ba sefarat htahala ham nakardam badesham nemidonam cheghad tool mikeshe sarbazi dorost beshi shayad bare 2 mah dige begiram vali karam 3 mahe dorost beshe...Sad(

hala age shoma ha chizi be zehneton mire begin toro khoda man ke vaghean nemidonam chikar konam
تشکر کنندگان: skaryscorma
آقا فرشاد
خوب همین را به سفارت بگو یعنی بگو مشکل سربازی داری و تااطلاع ثانوی نمیتونی از کشور خارج بشی و وقت مصاحبه را کنسل کنن تا بهشون بگی اون وقت برات وقت بذارن
در مورد معافی هم یه پولی بده به دکترها ردیفه اینجا مملکت امام زمانه
اي دل اندر بند زلفش از پريشاني منال _ _ _ _ _ مرغ زيرك چون به دام افتد تحمل بايدش
تشکر کنندگان: Admimifreerve
فرشاد عزیز
اول از همه خونسرد باش. میدونم. تو بد وضعی هستی ولی مطمئن باش اگه خونسرد باشی،خوب میتونی فکر کنی و همه مشکلاتت رو هم پشت سر بذاری.
از صمیم قلب آرزو میکنم کار تو و همه بچه هایی که منتظرن درست بشه.
agha omran yani age man beheshon begam moshkeli bish nemiad ?? behem migan bashe ??
rasii alan ke dige name dovom omade bayad be kcc mail bezanam ya ankara???
تشکر کنندگان:
are sasaj58 bad jori del shore va ezterab saram hame chizam o tatil kardam delam o khosh kardam be in hata uni ham dige nemiram ke faghat usa dorost besheSad(((
تشکر کنندگان:
فرشاد
الان باید به سفارت ایمیل بزنی. مواظب باش اشتباه نکنی. تو مستندات نامه دومت نوشته.
آقا فرشاد آره خوب اینهابه این مسائل عادت دارند خیلی ها تاریخ مصاحبشون را عوض کردند
به سفارت باید میل بزنی
تشکر کنندگان:
be kcc mail bezanam ya sefarate ankara? to name dovom e-maili az sefarate ankara nist..vali be man dostam goftan az moghe ie ke name dovom miad bayad dige baq turky sohbat koni ...
hala man be kodom mail bezanam beporsam?
تشکر کنندگان:
سلام فرشاد جان دوستان درست گفتن به شما
این صفحه contact us سفارت است شما به سفارت میل بزن توی همین صفحه شماره کیست رو هم حتما بنویس
این هم تلفن
903124555555
بین دو شنبه تا پنج شنبه از ساعت 10 و نیم تا 12
Fax: (90-312) 468 6103
تشکر کنندگان:
آقا فرشاد
الان که من این صفحه contact us سفارت را می بینم انتخاب موضوع دارد و جالبه که یکی از Subject هایی که شما میتوانید انتخاب کنید این
may i reschedule my appointment?
است که نشاندهنده این است که اولا شما برای تغییر روز مصاحبه به سفارت اطلاع میدهید و دوم اینکه این مسئله عادی می باشد برای آنها
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان