کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تصحیح اشتباهات در فرمهای ارسال شده
سلام ممنون میشم جوابمو سریع بدهیدمن درفرم230 سوال30 که پرسیده تمام شهر یا کشورهایی که بیش از6 ماه بودیدرا بنویسید من ایران رو اشتبا هی زدم در صورتیکه چند سال درکشور دیگری بوده همسرم وعدم سوپیشینه هم گرفتم ایا فکر میکنید باید اعلام کنم به سفارت یا وقتی رفتم برای مصاحبه قبل از قسم خوردن بگم.ممنون از جوابتون واگر باید اعلام کنم چه متنی رو بزنم
لطفایک متن به من بدیییییییییییید منتظرم
تشکر کنندگان: REZA1390
بابا ایتقدر نگفتم متن برای کی سی سی بفرستین یک دونه بخذاکافیههههههههههههه راهنمایی
بفرماییدلطفا .متن به کی سی سی چی بزنم؟
تشکر کنندگان: REZA1390 ، ghorbat
(2011-01-24 ساعت 18:55)zohreh36 نوشته:  سلام ممنون میشم جوابمو سریع بدهیدمن درفرم230 سوال30 که پرسیده تمام شهر یا کشورهایی که بیش از6 ماه بودیدرا بنویسید من ایران رو اشتبا هی زدم در صورتیکه چند سال درکشور دیگری بوده همسرم وعدم سوپیشینه هم گرفتم ایا فکر میکنید باید اعلام کنم به سفارت یا وقتی رفتم برای مصاحبه قبل از قسم خوردن بگم.ممنون از جوابتون واگر باید اعلام کنم چه متنی رو بزنم
لطفایک متن به من بدیییییییییییید منتظرم

اگر محل مصاحبه آنکاراست تو فرمهای ارسالی که برای سفارت میفرستید یه قسمت داره که باید کشورهایی که تا حالا رفتید را اعلام کنید تو این قسمت بنویسید و کپی سوءپیشینه را همراه فرم 230 اصلاح شده ارسال کنید.برای ابوظبی هم روز مصاحبه اعلام کنید.ضمنا" فرم 230 اصلاح شده را با خودتان روز مصاحبه ببرید و اشتباه را توضیح بدید.
اگر هنوز کارنت نشدید و این سری هم کارنت نمی شید (کیس نامبرتان بالای 22000 -24000) یکبار دیگه فرم 230 را پر کنید و برای KCC ارسال کنید. موفق باشید
(2011-01-23 ساعت 12:38)star نوشته:  سلام
من تازه فهميدم كه توي فرم نام مادرم رو اشتباه نوشتم محل تولدش رو نوشتم و اول فوريه هم وقت مصاحبه دارم ديگه وقتي نيست به kcc نامه بزنم چيكار كنم؟Sad

یک نسخه اصلاح شده فرم 230 را با خودتان ببیدر سفارت و قبل قسم خوردن به آفیسر نشون بدید و بگید این را امضاء میکنم. موفق باشید

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: zohreh36 ، final destination ، REZA1390 ، ghorbat
سلام
من در فرم 230 محل تولدم رو MASHAD نوشتم (صحیحش: mashhad) یعنی یه دونه h کوچولوی ناقابل کم نوشتم
تاریخ مصاحبمون هم اعلام شده...
به نظرتون چیکار کنم؟؟
(2011-02-12 ساعت 13:25)mitr.p نوشته:  سلام
من در فرم 230 محل تولدم رو MASHAD نوشتم (صحیحش: mashhad) یعنی یه دونه h کوچولوی ناقابل کم نوشتم
به نظرتون چیکار کنم؟؟

میترا جان،
بعضی از سئوالها واسه یک سری آدمهای خاصه.و
مثلاً اگه این سئوالتو میخوندم و اسم نویسنده رو نمیدیدم میشد حدس زد که تو نوشتیش Big Grin

چیز مهمی نیست.اگه تو کل فرمها MASHAD نوشتی، بگو صحیحش اینه اما اگر درستشو تو فرمهای دیگه نوشتی قبل از قسم خوردن به آفیسر میتونی توضیح بدی.
موفق باشی بانوی سخت کوش
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: mitr.p ، rayan.s ، frozen mind ، REZA1390 ، ghorbat
(2011-02-12 ساعت 14:04)javidk نوشته:  
(2011-02-12 ساعت 13:25)mitr.p نوشته:  سلام
به نظرتون چیکار کنم؟؟

میترا جان،
بعضی از سئوالها واسه یک سری آدمهای خاصه.و
مثلاً اگه این سئوالتو میخوندم و اسم نویسنده رو نمیدیدم میشد حدس زد که تو نوشتیش Big Grin

چیز مهمی نیست.اگه تو کل فرمها MASHAD نوشتی، بگو صحیحش اینه اما اگر درستشو تو فرمهای دیگه نوشتی قبل از قسم خوردن به آفیسر میتونی توضیح بدی.
موفق باشی بانوی سخت کوش
ای بابا جاوید جان.من عین خیالم نبود و الان هم نیست....خوب حالا میگفتم یه H جامونده ک مونده ......خودزنی ندارهBig Grin
من فقط تو فرم 230 همه جا اشتباه نوشتم....شوهرم هم بر اساس من اشتباهBig Grin
اما باز هم برام مهم نبود چون به نظر من اینها خیلی پیش پا افتاده است..
سوال کردم که خالی از لطف نباشهWink.محض اطمینان بود Tongue

تشکر کنندگان: javidk ، taraneh@mini ، AmericanHamid ، REZA1390 ، ghorbat
سلام من درمورد فرمهای 230 و 122 که پست کردم ، یه سوال داشتم. فامیلی مامان من یک پسوند داره که من یادم رفته اونو بنویسم به نظرتون این مشکل زا میشه؟ و سوال دیگه اینکه فامیلی شوهرمم دو قسمتی هست ولی بین دو قسمت فامیلی فاصله نداره و ما با فاصله نوشتیم، این چطور دوستان؟ (در ضمن من تاریخ مصاحبه ام معلوم شده) بازم مرسی از همگی
(2011-02-22 ساعت 20:57)jilibo نوشته:  سلام من درمورد فرمهای 230 و 122 که پست کردم ، یه سوال داشتم. فامیلی مامان من یک پسوند داره که من یادم رفته اونو بنویسم به نظرتون این مشکل زا میشه؟ و سوال دیگه اینکه فامیلی شوهرمم دو قسمتی هست ولی بین دو قسمت فامیلی فاصله نداره و ما با فاصله نوشتیم، این چطور دوستان؟ (در ضمن من تاریخ مصاحبه ام معلوم شده) بازم مرسی از همگی

این جریانها رو می تونی با ارسال ایمیل به سفارت اطلاع بدی و خیالت راحت تر بشه واسه مصاحبه.
اگر کیس لاتاری هستی هم مامانت و هم شوهر؟!!!
همتون با هم برنده شدید مگه؟
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

(2011-02-23 ساعت 09:27)final destination نوشته:  
(2011-02-23 ساعت 09:24)javidk نوشته:  
(2011-02-22 ساعت 20:57)jilibo نوشته:  سلام من درمورد فرمهای 230 و 122 که پست کردم ، یه سوال داشتم. فامیلی مامان من یک پسوند داره که من یادم رفته اونو بنویسم به نظرتون این مشکل زا میشه؟ و سوال دیگه اینکه فامیلی شوهرمم دو قسمتی هست ولی بین دو قسمت فامیلی فاصله نداره و ما با فاصله نوشتیم، این چطور دوستان؟ (در ضمن من تاریخ مصاحبه ام معلوم شده) بازم مرسی از همگی

این جریانها رو می تونی با ارسال ایمیل به سفارت اطلاع بدی و خیالت راحت تر بشه واسه مصاحبه.
اگر کیس لاتاری هستی هم مامانت و هم شوهر؟!!!
همتون با هم برنده شدید مگه؟

جاوي جان خوب تو فرمها اسم و فاميل مامان بابامونو مينويسيم ديگه وا!

بله حق با شماست تو فرم ها اسم و فامیل مامان بابا و همسرمونو می نویسیم
[

سلام دوستان

من این ماه کارنت شدم و تاریخ مصاحبم ۲۶ آوریل. من جای اسم و فامیلم را موقعه ثبت نم جابجا نوشتم بعدش به ک س س زنگ زدم دوبار بهشون گفتم ولی‌ هیچ امیلی‌ بهشون نزدم. اونا گفتن نگران نباش و فقط فرمهارو پر کن بفرست. من ۲ بر به دلیل دیگه بهشون ایمیل زدم که توی اونا مشخصه که اسم و فامیل من چی‌ هست حالا میگین باز هم ایمیل بزنم و توضیح بدم یا اینکه تا میگه مصاحبه صبر کنم. البته هنوز نامه دوممم نیومده که بدونم درست شده یا نه؟
من جای نام و نام خانوادگی را جابجا نوشتم چه باید کرد؟
شماره کیس: *****2011AS
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: AUG/4
تاریخ اخذ ویزا :من یکضرب ویزا گرفتم ،همسرم برگه آبی
تاریخ کلیر همسر:sep/27Rolleyes
تشکر کنندگان: آرتين ، REZA1390 ، ghorbat
Janna و آمریکا،
این موضوع رو حتما با ایمیل به اطلاع سفارت و کی سی سی برسونید، براشون توضیح بدید و جواب ایمیل اونها رو هم با خودتون ببرید سفارت.
شماره کیس:2011AS00016XXX
دریافت نامه قبولی:می 2010
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمها:آگوست 2010
کارنت شدن:12 ژانویه 2011
دریافت نامه دوم:15 فوریه 2011
مصاحبه:31 مارس 2011
دریافت ویزا:1 آوریل 2011
خالق تو را شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن

تشکر کنندگان: rayan.s ، tamanna ، آمریکا ، REZA1390 ، ghorbat
با سلام
من اسم پدرم را تو فرم DS-230 از نظر املایی اشتباه نوشتم و تازه متوجه شدم در ضمن تاریخ پایان خدمت سربازی را هم اشتباه وارد کردم.من به KKC ایمیل زدم و ازشون خواستم که این موارد را اصلاح کنند.
این جواب برام اومده
Thank you for your inquiry.

Your case number is now current for interview processing. Once the interview date has been scheduled, you will receive notification from KCC
به نظر شما من دیگه چه کار کنم.
شماره کیس:2011AS00030XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: خرداد 89
کنسولگری: آنکارا
ارسال فرمهای سری اول:13 July
کارنت شدن کیس:May 2011
دریافت نامه دوم:20 June
مصاحبه:July 12
دریافت کلیرنس:7 سپتامبر
دریافت ویزا:13 سپتامبر
دوستان حالا که حدود یک ماه مونده به مصاحبه من در بررسی دقیق فرم ها متوجه یک اشتباه خنده دار شدم...

فرم 230 قسمت 33 جایی که گفتهCourse of Study من به اشتباه یه چیز دیگه نوشتم و تا حالا هم متوجه نشده بودم...Big GrinSad

در بررسی دوباره متوجه اشتباه خنده دارم شدم و این در حالیست که پرونده من داره میاد آنکارا و دیگه با kcc نمیتونم مکاتبه کنم...

البته اشتباه رو تو جدول مشابه فرم آنکارا اصلاح کردم که فردا پستش می کنم حالا به نظر دوستان به آنکارا ایمیل بزنم و اشتباه رو بگم و یا اینکه روز مصاحبه قبل از سوگند خوردن اشتباه رو تصحیح کنم؟

احتمال داره مغضوب آفیسر واقع بشم؟

آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: ghorbat
(2011-06-04 ساعت 20:12)free_free نوشته:  دوستان حالا که حدود یک ماه مونده به مصاحبه من در بررسی دقیق فرم ها متوجه یک اشتباه خنده دار شدم...

فرم 230 قسمت 33 جایی که گفتهCourse of Study من به اشتباه یه چیز دیگه نوشتم و تا حالا هم متوجه نشده بودم...Big GrinSad

در بررسی دوباره متوجه اشتباه خنده دارم شدم و این در حالیست که پرونده من داره میاد آنکارا و دیگه با kcc نمیتونم مکاتبه کنم...

البته اشتباه رو تو جدول مشابه فرم آنکارا اصلاح کردم که فردا پستش می کنم حالا به نظر دوستان به آنکارا ایمیل بزنم و اشتباه رو بگم و یا اینکه روز مصاحبه قبل از سوگند خوردن اشتباه رو تصحیح کنم؟

احتمال داره مغضوب آفیسر واقع بشم؟

free free جان، به نظر من شما یه ایمیل بفرستید و در روز مصاحبه پیش از قسم این موضوع را ذکر کنید و برای تاکید به بخش 6 فرم 80148 اشاره کنید که مراحل تحصیل را به جزئیات در آن قسمت هم باید نوشته باشید. باز هم به نظر شخصی من موضوعی نیست که ذهنتو درگیرش کنی.

تشکر کنندگان: free_free ، ghorbat

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان