کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: نامه برنده شدن در لاتاری ۲۰۱۱ را کجا دریافت کرده اید؟
نامه را در ایران دریافت کردم.
74.68%
59 74.68%
نامه را در خارج از ایران دریافت کردم.
21.52%
17 21.52%
نامه را بعد از مکاتبه با کی سی سی با ایمیل دریافت کردم.
3.80%
3 3.80%
مجموع 79 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
محل دریافت نامه قبولی
سلام به همه دوستان عزیز و بالاخص مدیران عزیز این سایت بسیار جالب و پربار
اگر مطلب را در قسمت درست وارد نکردم، پوزش می خواهم.
من یکی از برندگان لاتاری 2011 هستم.
ولی متاسفانه نامه بدستم نرسیده است.

این متن را برای KCC ارسال کردم.
To whom it may concern:

I hereby declare that I "My Full Name" and my family, an Immigration Lottery winner with wining ID number 20111VIXXXXXXXXX, have not received any confirmation letter or any other notices through the Iranian Postal Services.

Since through the best of my knowledge the letter has been sent via regular post, it is impossible to say that what has happened to it or where to find it.

Therefore I kindly ask you to send me this necessary information via my e-mail address as described below:

My email Address

You can also use my U.S. Mailing address which can be considered as my permanent address till further notice:

US Address

I sincerely appreciate your further assistance and help to resolve this matter.

Entrant Name:

Confirmation Number: 20111VIXXXXXXXXX

Year of Birth: 19xx

Sincerely Yours,

My Full Name

درجواب اینو برام ارسال کردند.

Thank you for your inquiry,

You must visit the Department of State website at dvselectee.state.gov where you will find instructions and forms for completing the required processing steps. Once your forms have been received, and your selection has been confirmed, your case will continue processing.

The omission of your case number on the forms will not affect the processing of your case. It is not necessary to submit additional forms to amend this mistake.

The failure to include the bar code sheet with your forms will not affect the processing of your case. It is not necessary to submit the bar code sheet to KCC if you have already sent your forms.

حالا چند تا سئوال دارم.
1- در فرمها به جای شماره کیس چی بنویسم
2- زمان مصاحبه را از کجا مطلع شوم.
3- من متولد ترکیه هستم و تابعیت ایرانی دارم (فقط آنکارا بدنیا آمدم و چند سال آنجا بودیم)، آیا من جزء برندگان ایرانی هستم و یا ترکیه؟
4- حالا فقط فرمها را پر کنم و ارسال کنم و جای شماره کیس را خالی بزارم؟

لطفا منو راهنمائی کنید.

با سپاس
شماره کیس: 2011EU00014XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 24:01@
محل دریافت نامه قبولی: neverland
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: By DHL - August 21, 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: --
تاریخ دریافت نامه دوم: February 5, 2011
تاریخ مصاحبه: March 14, 2011
جمع تقریبی هزینه ها: 270 هزار تومان
تشکر کنندگان:
(2010-08-14 ساعت 08:57)DV2011_Winner نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز و بالاخص مدیران عزیز این سایت بسیار جالب و پربار
اگر مطلب را در قسمت درست وارد نکردم، پوزش می خواهم.
من یکی از برندگان لاتاری 2011 هستم.
ولی متاسفانه نامه بدستم نرسیده است.

این متن را برای KCC ارسال کردم.
To whom it may concern:

I hereby declare that I "My Full Name" and my family, an Immigration Lottery winner with wining ID number 20111VIXXXXXXXXX, have not received any confirmation letter or any other notices through the Iranian Postal Services.

Since through the best of my knowledge the letter has been sent via regular post, it is impossible to say that what has happened to it or where to find it.

Therefore I kindly ask you to send me this necessary information via my e-mail address as described below:

My email Address

You can also use my U.S. Mailing address which can be considered as my permanent address till further notice:

US Address

I sincerely appreciate your further assistance and help to resolve this matter.

Entrant Name:

Confirmation Number: 20111VIXXXXXXXXX

Year of Birth: 19xx

Sincerely Yours,

My Full Name

درجواب اینو برام ارسال کردند.

Thank you for your inquiry,

You must visit the Department of State website at dvselectee.state.gov where you will find instructions and forms for completing the required processing steps. Once your forms have been received, and your selection has been confirmed, your case will continue processing.

The omission of your case number on the forms will not affect the processing of your case. It is not necessary to submit additional forms to amend this mistake.

The failure to include the bar code sheet with your forms will not affect the processing of your case. It is not necessary to submit the bar code sheet to KCC if you have already sent your forms.

حالا چند تا سئوال دارم.
1- در فرمها به جای شماره کیس چی بنویسم
2- زمان مصاحبه را از کجا مطلع شوم.
3- من متولد ترکیه هستم و تابعیت ایرانی دارم (فقط آنکارا بدنیا آمدم و چند سال آنجا بودیم)، آیا من جزء برندگان ایرانی هستم و یا ترکیه؟
4- حالا فقط فرمها را پر کنم و ارسال کنم و جای شماره کیس را خالی بزارم؟

لطفا منو راهنمائی کنید.

با سپاس

دوست عزیز؛ به این تایپیک در همین سایت مراجعه کنید و اطلاعات جامعی بدست بیارید.

سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:
من که هر بار این پستچی رو می بینم یه مقدار پول بهش می دم تا مواظب نامه های من باشه تا اینجا که خیلی خوب بوده و همه چیز رو تا درست تحویل نده دست بردار نیست
اما اداره پست رو نمی دونم
نامه من رو نگهبان وقتی سر ظهر چپیده بودم رو صندلی کارمو بی حوصله تو مغازم اورد و وقتی نامه رو دیدم پرش های با اندازه 12 طبقه اکباتان می زدم
فکر میکنم جز یکی از بهترین روز های زندگیم بوده که انشا الله زندگی من رو عوض می کنه
یه چیزی بهتر از کنکور و سربازی و اینجور چیزا
تشکر کنندگان: Amir78
(2010-09-01 ساعت 23:50)saint نوشته:  من که هر بار این پستچی رو می بینم یه مقدار پول بهش می دم تا مواظب نامه های من باشه تا اینجا که خیلی خوب بوده و همه چیز رو تا درست تحویل نده دست بردار نیست
اما اداره پست رو نمی دونم
نامه من رو نگهبان وقتی سر ظهر چپیده بودم رو صندلی کارمو بی حوصله تو مغازم اورد و وقتی نامه رو دیدم پرش های با اندازه 12 طبقه اکباتان می زدم
فکر میکنم جز یکی از بهترین روز های زندگیم بوده که انشا الله زندگی من رو عوض می کنه
یه چیزی بهتر از کنکور و سربازی و اینجور چیزا
به امید اینکه هیچ گاه این خوشی پایان نیابد و همچنان دل شاد و سر زنده باشی

تشکر کنندگان: Linspire
سلام
دو کاربر عزیزی که در نظر سنجی گفتند از طریق مکاتبه و ایمیل نامه قبولی گرفتند برنده 2011 هستند؟
تشکر کنندگان:
بله من 2011 برنده شدم.
تشکر کنندگان:
در صورتی که دوست دارید این تاپیک هم قفل شود به این شایعات کذب ادامه دهید .

در صورت تکرار این بحث کاربران خاطی محروم خواهند شد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: Amir78 ، taraneh@mini
از زمانی که من یادم میاد (6- 7 )پیش همیشه با نامه بوده نه ایمیل
حالا شما کجا رو بردی نمیدونم
ولی یه سری سایت های کلاهبرداری هست که تا توش ثبت نام کنی روزی 100 تا ایمیل می اد که آقا چرا نمی ای آمریکا و قبول شدی و وقتی دنبال کنی میبینی که که همش دروغه
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان