کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: مصاحبه شما در کدام کنسولگری خواهد بود؟
ترکیه - آنکارا
50.00%
70 50.00%
امارات متحده عربی - ابوظبی
40.00%
56 40.00%
استرالیا
1.43%
2 1.43%
اروپا
5.00%
7 5.00%
سایر کشورها
3.57%
5 3.57%
مجموع 140 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آمارگیری محل مصاحبه برندگان ۲۰۱۱
اگر برنده 2011 هستید لطفا در نظرسنجی بالا شرکت کنید.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2010 اینجا را کلیک کنید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: loony ، abnanta ، mitr.p ، REZA1390
همه که آنکارا میرن
این باعث نمیشه تو سفارت های دیگه شانسمون بیشتر بشه؟
برنده لاتاری گرین کارت 2012. ساکن سالت لیک سیتی، یوتا از جولای 2011
تشکر کنندگان: REZA1390
(2010-05-24 ساعت 14:02)ehsan_gh نوشته:  همه که آنکارا میرن

شانس که نمیشه گفت ولی تجربه سال های قبل بچه ها نشون داده که ظاهرا آنکارا بهتره ...
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان: REZA1390
(2010-05-24 ساعت 18:47)cky نوشته:  
(2010-05-24 ساعت 14:02)ehsan_gh نوشته:  همه که آنکارا میرن

شانس که نمیشه گفت ولی تجربه سال های قبل بچه ها نشون داده که ظاهرا آنکارا بهتره ...

سلام دوستان. من نظر عکس اینو دارم. البته اینو یکی از دوستانمون که پارسال برنده شده بود و الانم داره میره بهمون گفت که آنکارا به علت تعدد مراجعین زیاد با نظم نیست ولی ابوظبی خیلی بهتره، کمتر معطل می شی، راحتتر مصاحبه می شی و کمتر هم سخت می گیرن!Big Grin ما هم سفارتمونو عوض کردیم. در نهایت دوستان همه چیز دست خداست و اینا همه حدس و گمانه. امیدوارم همتون موفق باشین و برای ما هم دعا کنینShy
تشکر کنندگان: joseph ، success ، pr.kia ، REZA1390 ، bfarhadm
آشنای به محل ونزدیکی گویش آذری وترکی وارزانی هتل وچک پزشکی Shyواستفاده از فضای خوب وتجربه دیگران باعث انتخاب آنکارا از طرف من وخانواده است.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

سال نو مبارك
http://vahidpottery.persianblog.ir
تشکر کنندگان: moeen ، pr.kia
خواهشن اگر دوستان اطلاعاتي در زمينه مصاحبه ابوظبي و آنكارا دارند بفرمايند چون بين دوراهي موندم، مي بينم اكثرا آنكارا رو انتخاب مي كنند ولي من چون در امارات فاميل دارم و ميتونم برم خونه اونها و هزينه هام كمتر بشه نميدونم كدوم رو انتخاب كنم؟
با سپاس
تشکر کنندگان:
دوست من زیاد توی این موارد حساسیت به خرج نده.هیچ فرقی نداره ... یکی می گه آنکارا بهتره یکی می گه ابوظبی بهتره.شما سفرنامه های سال های قبل رو مطالعه کن با هر کدومش که راحت تر بودی همونو انتخاب کن
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز 2011 اولا تبریک منو بپذیرید
و دوم اینکه توصیه میکنم سفارت ابوظبی را انتخاب نکنید . تقریبا اکثر کسانی که رفتن ابوظبی از جمله خود من پشیمان هستند
شماره کیس:2010as 9000
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun,2009
کنسولگری:َابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:jul,,2009
تاریخ کارنت شدن کیس :sep,14,2009
تاریخ دریافت نامه دوم:Feb,2010
تاریخ مصاحبه:Feb,2010
تاریخ دریافت کلیرنس:بازمانده2010
تشکر کنندگان: User ، WIKIMAN ، free_free ، success ، moeen ، maaref
(2010-06-11 ساعت 11:23)ali-n نوشته:  دوستان عزیز 2011 اولا تبریک منو بپذیرید
و دوم اینکه توصیه میکنم سفارت ابوظبی را انتخاب نکنید . تقریبا اکثر کسانی که رفتن ابوظبی از جمله خود من پشیمان هستند

مرسی علی عزیز.
توصیه شما رو خیلی ها بکار بسته اند. ممنونم از تبریک شما Smile
تشکر کنندگان:
(2010-06-11 ساعت 11:23)ali-n نوشته:  دوستان عزیز 2011 اولا تبریک منو بپذیرید

سلام علی جان ممکنه دلایلی که باعث پشیمونی دوستان از مصاحبه شدن در ابوظبی شده را بفرمایید.چون من هم ابوظبی را انتخاب کردم .
با تشکر از شما دوست عزیز
تشکر کنندگان: arash004
علی آقا که جواب ندادند دوستان دیگه اگه دلایل پشیمونی یا ناراحتی دوستان سالهای پیش را از مصاحبه در ابوظبی میدونند لطف کنند و ما را هم در جریان بزارند .
تشکر کنندگان:
(2010-07-01 ساعت 02:07)ravian نوشته:  علی آقا که جواب ندادند دوستان دیگه اگه دلایل پشیمونی یا ناراحتی دوستان سالهای پیش را از مصاحبه در ابوظبی میدونند لطف کنند و ما را هم در جریان بزارند .

دوست عزیز؛ من به پیشنهاد دوستم که سال پیش از طریق سفارت ابوظبی ویزا دریافت کرده بود سفارت آنکارا را انتخاب کردم و تنها دلیلیم که باعث این انتخاب بود مدت زمان کمتر F.B.I چک سفارت آنکارا نسبت به سفارت ابوظبی است. در ضمن مدت زمان 6 ماه ایی که ویزاتون برای ورود به آمریکا اعتبار داره برای سفارت ابوظبی از زمان صدور ویزا می باشد و برای آنکارا از زمان معاینه پزشکی میباشد.((مزیت سفارت ابوظبی))

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: satusa ، bfarhadm
شخصا ابوظبی راحترم چون اونجارو کاملا می شناسم ولی از سفز به ترکیه اونم تنها می ترسم ولی اینکه میگن آنکارا به کیس نامبر بالا راحت تر نتیجه میگیری اضطراب برام بوجود میاره
تشکر کنندگان:
سلام دلیلش چیه که پشیمون شدید؟
من گیج شدم لطفآ کمکم کنید من ابوظبی راحت ترم اما کیس نامبر بالای دارم چکار کنم؟
تشکر کنندگان:
(2011-01-08 ساعت 17:02)lilinejad نوشته:  سلام دلیلش چیه که پشیمون شدید؟
من گیج شدم لطفآ کمکم کنید من ابوظبی راحت ترم اما کیس نامبر بالای دارم چکار کنم؟
دوست عزیز؛ سخت نگیر تجربیات در این زمینه متفاوته ببین دلت چی میگه همون کار رو بکن. موفق باشید

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: satusa ، gadfly ، DLT

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان