کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
داشتن فوق دیپلم کامپیوتر در آمریکا
سلام دوستان عزیز

آیا کسی با داشتن فوق دیپلم کامپیوتر میتونه در امریکا ادامه تحصیل بده یا باید از اول شروع به درس خواندن کنه؟

مدارک دانشگاه آزاد مورد قبول هست؟

مدرک icdl در آمریکا برای استخدام مفید واقع می شود؟
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، eblam ، mohammad.maleki ، HAZARA ، msar ، alireza51
شما فيق ديپلمتون رو با پيش دانشگاهي گرفتيد يا بدون پيش دانشگاهي (رشتتون فني بوده؟) ؟
مدارك دانشگاه آزاد رو بله قبول ميكنن.
مدرك ICDL ايران اصلا تو كشور هاي خارجي بخصوص آمريكا اعتبار خاصي نداره. من خودم هرچي مدرك ICDL بود رو گرفتم. ولي بر اساس تحقيقاتي كه كردم هيچ ارزش خاصي ندارن. ولي داشتن MCSE (Microsoft Certified Systems Engineer) , CCNA , CCNP , MCTS , MCITP , A+ , Mitp , Cisco , MCSA به استخدامتون در آمريكا و خارج از كشور خيلي كمك ميكنن كه خوشبختانه من دوتاشون رو فعلا گرفتم. سعي كنيد حداقل چندتاشون رو بگيريد كه خيلي بدردتون ميخورن. البته هر كدومشون به اندازه گرفتن ديپلم كامپيوتر سخت هستن! پس بايد براي گرفتن اين مدرك ها خيلي تلاش كنيد.
اين مدرك ها خيلي بهتون در استخدام كمك ميكنن.
پاسخ
تشکر کنندگان: farzad24 ، happyboy ، EUSA ، eblam ، mohammad.maleki ، respecttousa ، HAZARA ، athenaa ، nahali ، msar ، alireza51
(2010-05-12 ساعت 20:45)OverLord نوشته:  شما فيق ديپلمتون رو با پيش دانشگاهي گرفتيد يا بدون پيش دانشگاهي (رشتتون فني بوده؟) ؟

من پیش دانشگاهی رو رفتم رشته ام ریاضی بوده عزیز
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، eblam ، HAZARA ، msar ، alireza51
بله. شما ميتونيد در دانشگاه هاي آمريكا ادامه تحصيل بديد.
ولي اگر كساني دوره پيش دانشگاهي رو نرفتن بايد اي دوره رو بگذرونن تا بتونن اونجا ادامه تحصيل بدن.
موفق باشيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: happyboy ، Monica ، EUSA ، eblam ، mohammad.maleki ، HAZARA ، msar ، alireza51
مدرك فوق ديپلم از دانشگاه هاي علمي كاربردي رو چطور قبول دارن؟؟ براي ادامه تحصيل
اگه كسي فوق ديپلم از دانشگاه علمي كاربردي داشته باشه كه پيش رو هم خونده باشه و
بخواد اون جا تو رشته ديگه اي ادامه بده به چه صورت ميشه؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: EUSA ، eblam ، HAZARA ، msar ، alireza51
دوستان لطفآ يكي هم به سوال من جواب بده .ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: EUSA ، HAZARA ، msar ، alireza51
سوالتون خيلي كلي هست.
ميتونيد تو يه دانشگاه تو آمريكا درس بخونيد به شرطي كه زرنگ باشيد.
ولي شما بايد توضيحات بيشتري بديد كه ببينم شرايطتون چحوريه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، HAZARA ، msar ، alireza51
من شنيدم مدرك ديپلم نظام جديد رو قبول ندارن اين درسته؟؟
ميخواستم بدونم مدرك فوق ديپلم از دانشگاه علمي كاربردي رو قبول دارن ؟؟
و اگه كسي اينجا فوق ديپلم از يك رشته هنري داشته باشه ولي اونجا بخواد تو يه رشته ديگه هنر ادامه تحصيل بده به چه صورت ميشه؟؟

اگه ميدونيد لطفآ منم راهنمايي كنيد.ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، alireza51
شما بايد با دانشگاه هاي مربوطه اي كه ميخوايد اونجا ادامه تحصيل بديد تماس بگيريد و يا از طريق ايميل و ارتباطات ديگه باهاشون صحبت كنيد ببينيد كه شرايطشون برايد پذيرش چيه؟
چون همه دانشگاه ها مثل هم نيستند.
بله. فكر كنم قبول دارن.
ميتونيد با پر كردن اپلاي براي دانشگاه ها تلاشتون رو براي پذيرش بكنيد.
سوال سومتون رو مطمئن نيستم كه جواب بدم.
پاسخ
تشکر کنندگان: Monica ، eblam ، msar ، alireza51
دوستان سلام
من ميخواستم بدونم كه يا معدل فوق ديپلم يا پيش دانشگاهي ميتونه تاثير داشته باشه يا نه؟؟؟
پاسخ
سلام.
میخواستم بدونم با دیپلم 12 ساله و داشتن مدارک CCNA , CCNP , MCTS , MCITP شانسی برای مهاجرت و یا تحصیل در آمریکا دارم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید...
پاسخ
(2010-05-12 ساعت 20:13)happyboy نوشته:  سلام دوستان عزیز

آیا کسی با داشتن فوق دیپلم کامپیوتر میتونه در امریکا ادامه تحصیل بده یا باید از اول شروع به درس خواندن کنه؟

مدارک دانشگاه آزاد مورد قبول هست؟

مدرک icdl در آمریکا برای استخدام مفید واقع می شود؟
مدرک دانشگاه ازاد قبوله فقط به فکر تقویت زبان باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: happyboy ، arash1986 ، msar ، alireza51
ممنون از راهنماييتون يه سوال ديگه هم دارم
اگه كسي با مدرك ليسانس در رشته اي كه اينجا خونده بخواد در رشته ديگه اي اونجا ادامه بده چطور؟
و اين كه شما گفتيد فوق ديپلم آزاد رو قبول دارن واسه علمي كاربردي رو چطور؟
مرسي
پاسخ
سلام ایا مدرک دانشگاه سما در امریکا اعتبار داره و میشه ادامه داد؟خواهش میکنم یکی جواب بده
پاسخ
(2010-05-13 ساعت 23:19)aam نوشته:  مدرك فوق ديپلم از دانشگاه هاي علمي كاربردي رو چطور قبول دارن؟؟ براي ادامه تحصيل
اگه كسي فوق ديپلم از دانشگاه علمي كاربردي داشته باشه كه پيش رو هم خونده باشه و
بخواد اون جا تو رشته ديگه اي ادامه بده به چه صورت ميشه؟؟
دانشگاه علمی و کاربردی یک سر و گردن به جز دانشگاه دولتی از دانشگاههای ما بالاتره چون اسم Science and Applied یدک میکشه
من شنیدم در استرالیا و آلمان این سبک دانشگاههای فنی وجود داره و مدارکم قبول دارند
آمریکا رو ندیدم ،شما ببینید دانشگاه فنی (علمی و کاربردی) در ایالت مورد نظرتون وجود داره بعد مکاتبه کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: philter ، msar ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان