کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
همسایه های پردردسر
سلام. میخواستم بپرسم آیا کسی تجربه ایی در رابطه با همسایه شلوغ و سرصدا کن دارد؟ ما همه راهها را برای ساکت کردن زلزله های طبقه بالایی مون، رفته ایم ولی انگار نه انگار!!!!!!!! Sad فقط میمونه پلیس که انگار اونهم براحتی نمیاد تذکر بده!!! . گویا نهایتا هم کاری نمیتونه بکنه جز تذکر!!! کسی تجربه مشابهی داره تا مجبور به نقل مکان نشویم؟؟؟
یک سوال دیگه: اگر کسی بخواهد زودتر از پایان قراردادش، از خانه نقل مکان کند، اگر 30 روز زودتر اعلام کند کافیه؟ در قرارداد ما عبارت زیر را نوشته، اگر کسی از نظر حقوقی متوجه میشود این یعنی چی؟؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کند.
renter shall give written notice to owner to vacate the premises at
least 30 days in advance of such vacate date, upon expiration of this agreement or at any time thereafter. renter shall be liable for payment of rent through the later of: (a) the end of the lease term; (b) the expiration of the 30-day notice; or the date that renter vacates the premises
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
تشکر کنندگان: looloo ، Iman-gta ، Afies ، taherifar ، alirezanz
حالا خوبه شما طبقۀ پایینی ،این یک چیز عادیه که همسایه بالایی پایینی رو اذیت کنه .ما که به خاطر فرار از همسایه ها،طبقۀ بالا خونه گرفتیم ولی همسایۀپایینی پدرمون رو درآورده .باورتون می شه همسایه پایینی بتونه آدم رو اذیت کنه؟ روشش هم خیلی خارق العاده ست.ایشون یک عدد ضبط استریو با باندهای عظیم گرفته و صدای باس ضبطش در حالت آروم هم خونۀ ما رو می لرزونه.تا حالا 3 بار از آفیس ، به خاطر اعتراض ما نوتیس بهش دادن وچند بار هم منیجر خودش پا درمیونی کرد و باهاشون صحبت کرد ولی درست نشد، تا اینکه ما شروع به مقابله به مثل کردیم هروقت ضبطشون رو بلند کنند ما هم شروع می کنیم در خونه بالا پایین پریدن.تصورش رو بکنید با این خونه های کاغذی چه زلزله ای ایجاد می شه.

در مورد تحویل خونه زودتر از موعد ،معمولا اینطوریه که اگه در قرارداد آمده باشه، اگر 30 روز قبل اطلاع بدید فقط یک ماه اجاره به عنوان جریمه می گیرند و اگر خونه تون اسپشال آفر هم داشته ،مثل یک ماه مجانی در عوض اجارۀ یکسال، باید آن ماه مجانی را هم پس بدهید ،یا هر نوع تخفیفی که داده بودند پولش را پس بدهید.البته این چیزیست که من از چند جا شنیده ام و یکبار هم خودم تجربه کرده ام .
ولی شاید مورد شما فرق کند اولا آفیس یا صاحبخانه را در جریان قرار دهید که به دلیل همسایه می خواهید بروید و طلبکارانه و حالت اعتراضی داشته باشید. حتی می توانید طلبکار شوید که باید خرج اسبابکشی شما را هم بدهتدو شما حاضر نیستید جریمه ای بپردازید ،چون آنها عرضه نداشته اند همسایه را ساکت کنند. در آمریکا خیلی چیزها با دعوا حل می شود فراموش نکنید! درضمن به هیچ وجه خودتان با همسایه رودر رو نشوید چون وظیفۀ صاحبخانه است که مشکل شما را حل کند.
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
خوبه شما می تونید به آفیسری کسی بگید تو ایران جز تحمل کردن و نقل مکان راهی نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: summery_armin ، looloo ، nicole.gemini ، Iman-gta ، taherifar ، alirezanz
(2010-05-13 ساعت 08:02)rasarasa نوشته:  در آمریکا خیلی چیزها با دعوا حل می شود فراموش نکنید!

درست مثل کشور خودمون که هرچی بیشتر دعوا کنی راحت تر مشکلت حل میشهBig Grin
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: summery_armin ، looloo ، nicole.gemini ، Iman-gta ، taherifar ، alirezanz
البته دعوا نه به معنی اینکه داد و بیداد کنید و یا یقه کسی را بچسبید. فقط کافی است که به صاحبخانه یک نامه کتبی بدهید که اگر این مشکل شما حل نشود نه تنها از آنجا خواهید رفت بلکه باید پول شما را کامل پس بدهند و خسارت شما را هم تقبل کنند. آنها مجبور هستند که مشکل شما را حل کنند.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
سلام. ممنون از راهنمایی همگی. راستش همسایه بالایی ما 2 تا تین ایجر هستند که کله شون هم بو ... میده!!! ما با دختره مشکلی نداریم، مشکل پسره است که با توجه به اینکه این خونه را دختره اجاره کرده و حق آوردن آدم اضافی را نداره، این پسره شب و روز اینجاست!!!!!!!!! و دیوونه مون کرده!!! تا حالا 2 بار کاغذ پشت در خونه شون چسبوندم. ولی انگار که نه انگار!! یک شب هم مهمونی داشتند و دیگه غوغا کردند و منهم اشتباه کردم رفتم بالا و تذکر دادم ولی پسره انقدر پررو و بی ادب بود که نه تنها معذرت نخواستند بلکه بدتر کرد!!!!!!!!!!!!!!! فردا صبحش به مدیر ساختمان گفتم و آنهم که پیرمرد.... تا هر چی میشه میگه به پلیس زنگ بزنید. تنها کاری که کرد این بود که او هم مثل من یک کاغذ چسبوند پشت در خونه شون!!!. حالا این 2 تا جوون با من افتادند سر لج بازی، نمیدونم از آنوقت تا حالا چند تا گلدون ساعت 2 نیمه شب شکستند!!!! پسره هم تا منو توی راهرو میبینه مثل ...های ماتادور پا زمین میکوبه!!!!!!! عجب گیری افتادیم ها!!!!!!!!!!!!!!!!! متاسفانه تمدید کردن قرارداد ما برای 1 سال دیگه همزمان شد با ورود اینها!!!!!! یعنی ما باید 1 سال با اینا سر کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تصورش هم سخته!!!!!!!!!! اینقدر بدجور راه میروند که تمام شیشه های خونه ما میلرزه!!!!!!!! دیگه شده یک جنگ تمام عیار!!. فکر کنم چاره ایی ندارم جز زنگ زدن به پلیس. از طرفی نمیخوام زیاد درگیر ماجرا بشم میدونید تا سیتیزن شدن باید دست به عصا بود.
ضمنا آپارتمان ما و یک سری دیگه توسط یک کمپانی اداره، اجاره و ... میشه. یعنی ما تا حالا رنگ صاحبخونه را ندیدیم. آیا شما مطمئنید که با مکاتبه با این شرکت و گذاشتن این شرط مشکل حل میشه؟؟
امیدوارم........
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
اینجا معمولا رسم نیست که کسی بره دم خونه ی همسایه.برعکس ما دقیقا.و این خیلی نرماله که شما به پلیس بگید و اون وارد ماجرا بشه.
مطمئنم اگه پلیس رو در جریان بذارید مشکلتون خیلی زود حل بشه و این جنگ فرسایشی خاتمه پیدا میکنه.
هیچ ربطی هم به سیتیزنی و مشکلات بعدی نداره.
یه سایتی هم هست که شما میتونید به صورت آنلاین گزارش بدید برای مشکلات و مسائل اینطوری که اورژانسی نیست.گشتم براتون ولی پیداش نکردم .ما توی کتاب زبانمون خونده بودیمSmile
با این نام report crime حالا خودتون هم توی گوگل سرچ کنید ببینید پیداش میکنید.
من توی ایران چند سال پیش دقیقا همین مشکل رو داشتم و کاملا میفهمم شما چی میگید.امیدوارم زودتر مشکلتون حل بشه.
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
شایدم بد نباشه اگر با یکی از همین وکیل های ایرانی در این مورد صحبت کنین! Big Grin
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
پاسخ
تشکر کنندگان: nicole.gemini ، mahdis ، Iman-gta ، taherifar
چقد جالب! Smile باید بگم شما یه راحتی نمیتونین اونارو ساکت کنین به خصوص که تین ایجرن و ازین تین شیطونای آمریکایی که معروف به trouble هستن :d
پاسخ
تشکر کنندگان: nicole.gemini ، honareirani ، mahdis ، Iman-gta ، taherifar ، alirezanz
يعني اونجا نميشه با جفت پا بري توي در خونه يارو و بعد با يه مشت آبدار پاي چشمش يه بادمجون بکاري!!!؟ Wink حتماً بايد به پليس زنگ بزني!!!؟ خب اينکه خيلي بده. چقدر قوانينشون مسخره اس! Big Grin
آدم اينجوري حوصلش سر ميره، اگه همه چيز اينقدر نظام‌مند باشه.
خدارو شکر مثه اينکه اونجا قانون اجرا ميشه و استثنا نداره.
چون من سراغ دارم توي يه کشوري، اگه طرف واسه شب عروسيش هم بخواد بيرون شهر بزن و برقص کنه، سريع منکوب ميشه.
اما اگه بخاطر ر.وضــ.ــه و تعــ.ـزيه که تا ساعت 2 شب طول کشيده به پليس بزنگي، ميگه يه کم تحمل کنين، الآن تموم ميشه!!! Sad
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
(2010-06-12 ساعت 21:26)mh_hshk نوشته:  [
(2010-06-01 ساعت 12:26)N0!$!eRv@mp!eR نوشته:  چقد جالب! Smile باید بگم شما یه راحتی نمیتونین اونارو ساکت کنین به خصوص که تین ایجرن و ازین تین شیطونای آمریکایی که معروف به trouble هستن :d

بدنش دست من آدمش میکنم! از homeless جان بپرسید افسر ارتش یعنی چی؟ سنگ را آدم میکنه اینا که 2تا جوجه دردسر هستند!!!
مخصوصا من که خودم قبلا زلزله بودم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خوشحالم که حداقل در کشورهای آزاد مثل آمریکا افسران ارتش نمیتونند به خاطر شغلی که دارند مردم رو آدم کنند.
و از این بیشتر خوشحالم که الان مردم ایران دارند این کار رو میکنند. به امید اون روز .
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، Iman-gta ، taherifar ، alirezanz
(2010-06-12 ساعت 23:27)mh_hshk نوشته:  خیلی ممنون از این همه لطف و محبت شما ولی ! ارتش را با س.پ.ا.ه قاطی نکنید خواهشا!
منم به شوخی فقط گفتم نه چیز دیگه سرکار خانم مدیر

به نظر من کسی که طرز فکرش "آدم کردن" آدمهاست فرقی نمیکنه که ارتشی یاشه یا سپ..اهی....
این ادبیات شما رو ما این چند وقت زیاد شنیدیم و فکر نمیکنم ادبیات جالبی باشه حالا چه شوخی و چه جدی .
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Iman-gta ، taherifar ، alirezanz
به دوتا مکزیکی پول بده تا ....
I have a dream
حالا!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: mh_hshk ، taherifar ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان