کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از دریافت نامه قبولی
(2011-05-28 ساعت 04:50)geologist نوشته:  
(2011-05-23 ساعت 13:28)Nazem نوشته:  
(2011-05-23 ساعت 11:10)geologist نوشته:  
(2011-05-22 ساعت 11:56)Nazem نوشته:  شما اگر ویزا هم نمی گرفتید ویزای نامزدی نمی دادند و فقط با عقد دائم ممکنه به همسرتون ویزا بدهند.

ما تو همین هفته عقد میکنیم.
بعدش باید چی کار کنم ؟

به سفارتی که کارای صدور ویزای خودتون رو انجام داده ایمیل بزنید و مورد رو توضیح دهید و ازشون مراحل کار رو سوال کنید.

من تا حالا 3 دفعه به سفارت میل زدم،اصلا جواب نمیدن به نظر شما چی کار کنم؟

به آنکارا زدید یا ابوظبی؟
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان:
(2011-05-28 ساعت 12:59)Nazem نوشته:  
(2011-05-22 ساعت 11:56)Nazem نوشته:  شما اگر ویزا هم نمی گرفتید ویزای نامزدی نمی دادند و فقط با عقد دائم ممکنه به همسرتون ویزا بدهند.

بعدش باید چی کار کنم ؟

به سفارتی که کارای صدور ویزای خودتون رو انجام داده ایمیل بزنید و مورد رو توضیح دهید و ازشون مراحل کار رو سوال کنید.

اگر چيزي كه به سفارت ايميل زديد معقولانه باشد سفارت حتما متقاعد مي شود چون من وقتي دخترم به دنيا اومد كلي اصلاح مداركمو براي سفارت ايميل كردم و فرم جديد براي دخترم پر كردم و اتچ كردم و حتي يه سري اصلاحات تاريخي بود نوشتم كه سفارت بعد از خوندن اون جواب داد كه مدارك قبلي باطله و مدارك جديدو به همراه اسنادش روز ايترويو بيار

2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، tamanna

بعدش باید چی کار کنم ؟

ابوظبی
تشکر کنندگان:
(2011-05-28 ساعت 17:33)geologist نوشته:  
(2011-05-23 ساعت 11:10)geologist نوشته:  ما تو همین هفته عقد میکنیم.
بعدش باید چی کار کنم ؟

ابوظبی

قائدتا به ایمیل جواب می دند ولی به نظر من اگر تلفن هم بزنید بد نیست.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان:
دوست عزیز؛ متن زیر مدارک و اقداماتیست که شخص برنده لاتاری در صورت بچه دار شدن یا ازدواج بعد قبول شدن در لاتاری باید انجام بده:

Family members not included on the initial entry may cause the case to be disqualified. Extenuating circumstances such as; you have been married or had a child after the initial application submission may be acceptable. If you meet either of these circumstances a photocopy of the marriage and/or birth certificate, along with English translations, should be provided with the completed forms. If you need to obtain additional DS 230 Parts I & II forms, you may download them at: http://www.travel.state.gov/visa/frvi/fo...1342.html.

A spouse and/or eligible children, unmarried and under the age 21 must have the above forms completed and returned before KCC can make the necessary adjustments to your case. KCC will accept this information via postal mail, email, or fax. Information received at KCC after interview scheduling will be forwarded to the Embassy or the applicant may carry this information with them to their interview appointment.
خلاصه متن فوق میگه، باید عقد نامه و ترجمه اش و فرم 230 رو قبل از روز مصاحبه با پست یا میل یا فکس برای kcc ارسال کنید( اگر تاریخ مصاحبه معلومه برای سفارت هم ارسال کنید) (از طریق ایمیل مدارک رو پیوست کن و اصل و ترجمه رو روز مصاحبه ببرید) و خیالت راحت که به هیچی هم شک نمی کنند.(اگر ازدواج صوری نباشه چون در این زمینه احتمال اینکه آفیسر مچ بگیره زیاده!!!)
--اگر مطالب ابن تایپیک را بدقت مطالعه کرده بودید زودتر به نتیجه میرسیدی..در ارسال شماره 66 این مراحل را قبلا" ارسال کرده بودم.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: mitr.p ، alisarshar ، maxsoulfly ، farzad-it ، tamanna
ممنون از همه واسه راهنمايي ...............
تشکر کنندگان:
سلام به همه عزیزان من چند تا سوال داشتم ممنون می شم کمکم کنید من فرم ها مو فرستادم اوایل مهر الان می خوام با دوست دخترم عقد کنم تاریخ مصاحبه هنوز مشخص نشده حالا سوال من اول این که اگه الان عقد کنم و دوباره فرم پر کنم و ارسال کنم تاثیر بر روند کارم نداره؟ چون کیس نامبرم حدود 36000
بهد تو قضیه کلیرنس دچار مشکل نمی شم ؟
سوال دوم آیا راهی هست که من وقتی گرین کارتمو گرفتم بیام دوست دخترم رو عقد کنم وببرم ممنون می شم جواب فوری بدید وقتم خیلی تنگه
تشکر کنندگان:
(2011-06-04 ساعت 09:13)amir0cool نوشته:  سلام به همه عزیزان من چند تا سوال داشتم ممنون می شم کمکم کنید من فرم ها مو فرستادم اوایل مهر الان می خوام با دوست دخترم عقد کنم تاریخ مصاحبه هنوز مشخص نشده حالا سوال من اول این که اگه الان عقد کنم و دوباره فرم پر کنم و ارسال کنم تاثیر بر روند کارم نداره؟ چون کیس نامبرم حدود 36000
بهد تو قضیه کلیرنس دچار مشکل نمی شم ؟
سوال دوم آیا راهی هست که من وقتی گرین کارتمو گرفتم بیام دوست دخترم رو عقد کنم وببرم ممنون می شم جواب فوری بدید وقتم خیلی تنگه

سلام دوست عزيز.
من جاي شما بودم همين امشب عقد مي کردمBig GrinBig GrinBig Grin
شما عقد کنيد و فرم ها را دوباره پرکنيد و بفرستيد .اگر تاريخ مصاحبه معلوم شده به سفارت هم بفرستيد .
اگر الان عقد کنيد و فرمها را بفرستيد هيچ مشکلي پيش نمياد ( براساس تجربه بقيه افراد در پست هاي قبل).
قضيه FBI و کليرنس هم ربطي به اين موضوع نداره.
اگر گرين کارت بگيريد و بعد واسه ي همسرتون اقدام کنيد بين 2 تا 5 سال طول ميکشه تا به ايشون هم گرين کارت بدند.
پس وقت را هدر ندهيد و زود عقد کنيد و فرمها را بفرستيد.
موفق باشيد.
پست هاي قبلي و اين لينک را هم ببينيد .
http://wiki.mohajersara.com
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، AmericanHamid ، mitr.p
ممنونم از راهنماییتون ما رفتیم عقد خوش بگذره
تشکر کنندگان:
من بعد از اینکه عقد کردم متوجه شدم که عقد نامه دو تا تاریخ داره که می تونه برای بعضی از ماها مفید واقع شه
یکی تاریخ وقوع عقد و یکی تاریخ ثبت عقد
تاریخ ثبت رو نمی تونن عوض کنن چون عاقدین هر ماه باید لیست به اداره اسناد بفرستن
ولی اون یکی تاریخ رو میشه عقب تر زد(بسته به نرمش عاقد و اینکه مساله ی شمارو باور کنه)
مثلا برای کسانی که از قبل نامزد بودن میتونن تاریخ نامزدیشونو در دفتر ازدواج به صورت رسمی وارد کنن که بعدا قابل استناد هم باشه.
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، Ali Sepehr ، farzad-it ، nastaran86
(2011-05-28 ساعت 18:21)Nazem نوشته:  
(2011-05-23 ساعت 13:28)Nazem نوشته:  به سفارتی که کارای صدور ویزای خودتون رو انجام داده ایمیل بزنید و مورد رو توضیح دهید و ازشون مراحل کار رو سوال کنید.

ابوظبی

بالاخره ابوظبی به ایمیلم جواب داد ولی گفت باید به این سایت برم:www.uscis.com اما من چیزی ازش متوجه نشدم.شما اطلاعاتی ازش ندارین؟
اما kcc در جواب گفته بود که باید برای همسرم فرم رو پر کنم و برای خودم اصلاح شده بفرستم.
حالا نمیدونم چی کار کنم.
تشکر کنندگان:
(2011-06-12 ساعت 17:35)geologist نوشته:  
(2011-05-28 ساعت 18:21)Nazem نوشته:  
(2011-05-28 ساعت 04:50)geologist نوشته:  من تا حالا 3 دفعه به سفارت میل زدم،اصلا جواب نمیدن به نظر شما چی کار کنم؟

ابوظبی

بالاخره ابوظبی به ایمیلم جواب داد ولی گفت باید به این سایت برم:www.uscis.com اما من چیزی ازش متوجه نشدم.شما اطلاعاتی ازش ندارین؟
اما kcc در جواب گفته بود که باید برای همسرم فرم رو پر کنم و برای خودم اصلاح شده بفرستم.
حالا نمیدونم چی کار کنم.

دوست عزیز من نمیدونم تاریخ مصاحبتون اعلام شده یا نه
چون تا زمانی که اعلام نشده باشه پیگیری کارهاتون از kcc هست و بعد از اعلام تاریخ مصاحبه با سفارت
برای ما ک انکارا بود ولی فکر نمیکنم روال فرق داشته باشه
شما باید فرم 230 رو برای همسرتون پر کنید
شما هم باید مجددا پر کنید چون به طبع مشخصاتی رو باید اضافه کنید
به همراه 1 عکس از همسر+ فتوکپی شناسنامه+فتوکپی کارت ملی+ سند ازدواج + ترجمه همه اینها
حالا یا با پست بفرستید یا براشون ایمیل کنید
ما که ایمیل کردیم.....از تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی اسکن شده اش رو فرستادیم و بقیه مدارک رو هم اسکن کردیم و با ایمیل فرستادیم براشون
دو روز بعد جواب ایمیل اومد که مدارک رسیده و بهمون خبر میدند
2 هفته بعد خودمون ایمیل زدیم که تاریخ مصاحبمون رو بهمون اعلام کنند چون با پست بهمون دیر میرسه
و اون ها هم با ایمیل جوابمون رو دادند
شما هم بهتره مدارکی رو که گفتم به kcc بفرستید
البته اول بهتره یه ایمیل بزنید بهشون و بگید که ازدواج کردید و چه کنید؟؟
اون ها هم در جواب همین مدارک رو میگند
بعد همون ایمیل رو با مدارک خواسته شده براشون replay کنید
موفق باشید
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
تشکر کنندگان: yousef156 ، tamanna
یکی از دوستان(farid) که موقع ثبت نام نامزدش رو به عنوان همسر، ثبت کرده بود، اخیرا رفته بود مصاحبه(ابوضبی)
به مورد ازدواجش که بعد از قبولی بوده گیر نداده بودن و منتظر کلر هستش.
افسر که دختر جوانی بوده فقط سوال کرده که چطور همچین کاری کردید و بعد رفته از رئیسش پرسیده و تمام.
من از این بابت نگران بودم ولی با مشاهده این کیس دیگه خیالم راحتتره.
(قابل توجه mmh)
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، tamanna ، mitr.p
(2010-05-17 ساعت 14:51)loony نوشته:  
(2010-05-16 ساعت 23:09)shabgard25 نوشته:  با سلام.دوستان لطفا اگه کسی در این باره اطلاعی داره راهنمایی کنه:
یکی از دوستان من پارسال همراه با دوست پسرش تحت عنوان نامزدی رسمی گرین کارت گرفت(برنده پسره بود نه دوست من).آنها به محض ورود از هم راهشون رو جدا کردن و حالا در 2 ایالت مختلف زندگی می کنند و فقط از یک gate وارد شدن.الان دوست من داره اونجا کار می کنه و اونها اصلا با هم ازدواج نکردن.
کسی می دونه داستان چیه؟؟؟

نامزد رسمی یا همون صیغه مدت دار خودمون توی دفاتر رسمی انجام میشه و بهتون یک صیغه نامه هم میدن که اندازه اش کوچکتر از دفتر چه های عقدنامه است ولی کاملا رسمیه ! مدت را هم خود زوجین تعیین می کنند اما به عنوان زن و شوهر محسوب میشن! این صیغه را باید با رضایت پدر دختر یا جد پدری دختر در یک دفتر ازدواج انجام بدید(البته اگر دخترقبلا ازدواج نکرده باشد وگرنه مثل عقد رسمی افراد مطلقه نیاز به اجازه ندارند و فقط شاهد لازم است) . و در ترجمه اسناد دو نفر واقعا زن و شوهر محسوب میشن و مانند عقد رسمی ( مادام العمر) باهاشون برخورد میشه و به آنها نامزد نمیگین. میتونید امتحان کنید.Smile
(2010-05-14 ساعت 23:11)shervin1988 نوشته:  اگر کسی بخواد ازدواج بکنه چقدر طول میکشه تا بتونه همسرش رو با خودش ببره؟

اگر قبل از مصاحبه ازدواج کند باهم به آمریکا می روند.

جدی!.... من که باورم نمی شه. فکر می کردم اونجا تساوی بین زن و مرد واقعا رعایت میشه و اذن ولی رو نمی خوان. اینایی که شما میگین کاملا شبیه قوانین خودمونه. یا من اشتباه متوجه شدم؟

تشکر کنندگان: tamanna
(2011-07-10 ساعت 09:37)نسیما نوشته:  جدی!.... من که باورم نمی شه. فکر می کردم اونجا تساوی بین زن و مرد واقعا رعایت میشه و اذن ولی رو نمی خوان. اینایی که شما میگین کاملا شبیه قوانین خودمونه. یا من اشتباه متوجه شدم؟

عزیز جان، دوستان در خصوص صیغه و عقد در داخل کشور صحبت می کنند و نه امریکا که شما متعجب شدید از تساوی بین زن و مرد در امریکا!!!

در ضمن من کاملا بعید می دونم که صیغه ی مدت داره ما رو قبول کنند، چرا که گاهی اگر افیسر شک کند، برای همین عقد کردن رسمی ما "بعد از قبولی" باید دلایل اثبات کننده ی مزدوج بودن ببریم.
در برگه آبی هم در بخش نقص مدارک به این مورد اشاره شده که در زیر عیناً می نویسم:
"مدارک نشان دهنده ارتباط بین شما و همسرتان
مثلا : عکس ، پست الکترونیکی ، قبض تلفن"

هر چند که من تا بحال ندیدم از کسانی که بعد از قبولی ازدواج می کنند این ها را بخواهند و به راحتی همگی ویزا گرفتند.
شماره کیس: 2011AS00033xxx
وضعیت کیس من

تشکر کنندگان: farzad-it ، AmericanHamid ، tamanna ، nastaran86

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان