کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مکانهای دیدنی کالیفرنیا
نکته طلایی:

آنهاییکه قصد رفتن به پارکهای بازی مثل:
DISNEY LAND
SIX FLAG MAGIC MOUNTAIN
KNOTT'S BERRY FARM
SAN DIEGO ZOO
UNIVERSAL STUDIO
LEGOLAND
...........................
و هر پارکی که ورودیه دارد را دارند، میتونند بلیطش را از سایت EBAY با قیمتهای بسیار کمی بخرند و کلی دلار صرفه جویی کنند....من خیلی با EBAY کار میکنم...... فقط حواستان باشه سعی کنید از کسی بخرید که TOP RATE SELLER باشه یا FEEDBACK اش بالای 90% باشه...... این یک جور تضمینه برای خرید شما...
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
(2011-06-09 ساعت 22:20)nicole.gemini نوشته:  نکته طلایی:

آنهاییکه قصد رفتن به پارکهای بازی مثل:
DISNEY LAND
SIX FLAG MAGIC MOUNTAIN
KNOTT'S BERRY FARM
SAN DIEGO ZOO
UNIVERSAL STUDIO
LEGOLAND
...........................
و هر پارکی که ورودیه دارد را دارند، میتونند بلیطش را از سایت EBAY با قیمتهای بسیار کمی بخرند و کلی دلار صرفه جویی کنند....من خیلی با EBAY کار میکنم...... فقط حواستان باشه سعی کنید از کسی بخرید که TOP RATE SELLER باشه یا FEEDBACK اش بالای 90% باشه...... این یک جور تضمینه برای خرید شما...

مرسی نیکول جان اینی که نوشتی خیلی خوب بود. مرسی . من اصلا فکرش رو نمیکردم که بلیط پارکها رو بشه ارزونتر گرفت . کلی خوشحال شدم Smile

برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
تشکر کنندگان: tartar ، powerb ، taherifar ، goliii
خواهش میکنم.... در ضمن شما میتونید با پیدا کردن آفرها و یا کوپن هایی که اغلب بصورت آنلاین اعلام میشه، دیلهای خوبی پیدا کنید.... بعضی هاشون بصورت کد اعلام میشه بعضی هاشون را هم باید پرینت کرد.. همین کاری که این فروشندگان در ای بی میکنند.....
پاسخ
تشکر کنندگان: nastaran86 ، rasarasa ، OverLord ، laili ، usa lover ، taherifar ، goliii
نقل قول:
(2011-06-12 ساعت 12:49)nicole.gemini نوشته:  خواهش میکنم.... در ضمن شما میتونید با پیدا کردن آفرها و یا کوپن هایی که اغلب بصورت آنلاین اعلام میشه، دیلهای خوبی پیدا کنید.... بعضی هاشون بصورت کد اعلام میشه بعضی هاشون را هم باید پرینت کرد.. همین کاری که این فروشندگان در ای بی میکنند.....

دوست عزیز میتونید اطلاع بیشتری در مورد دیزنی لند بدید؟

من شنیدم حداقل یک هفته طول میشکه تا کل پارک رو دیدن کنی درسته؟

آیا محدودی سنی داره؟
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadg846 ، taherifar
نه همون 1 روز کافیه... اگر با بچه باشید شاید 5/1 طول بکشه... 2 تا پارک دارد: یکی مختص بازی بچه هاست و دیگری بزرگسال.. هیچ محدودیتی هم ندارد...
پاسخ
تشکر کنندگان: nastaran86 ، wushu kung fu ، rasarasa ، OverLord ، Lamborghini ، taherifar ، goliii
کسائی که مثل من خوره ی دیزنی لندن میتونند پاس سالیانه بگیرن که ارزونترین اون 199 دلاره و 160 روز هم میشه رفت..منتهی شنبه و یک شنبه و تعطیلات و مناسبتهای خاص نمیتونید ازش استفاده کنید ...
که 75 دلار ورودی رو روز اول میگیرن و بقیه ی پول رو ماهی 9 دلار کردیت کارتتون رو شارژ میکنند که به نظر من واقعا میصرفه .....
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
من بلیط six flags magic mountains را در ebay گرفتم بزرگسال 20 دلار و برای بچه 10 دلار. یعنی بعضی ها بلیطهاشون را آنجا با قیمت پایین تری میفروشند...
حداقل ورودیه این پارک در ایام معمولی 60 دلاره که البته الان اسپشیال آفر 35 دلار گذاشته که خوب موقته و برمیگرده به قیمت قبلی.... این دیل خوبیه... به نظر من بد نیست یک پستی باز کرد و هر کس هر آفر خوبی یا تخفیف های خوب در فروشگاهی را پیدا میکنه بنوییسه تا بقیه هم استفاده کنند....
پاسخ
تشکر کنندگان: gadfly ، nastaran86 ، rasarasa ، laili ، Ali Sepehr ، OverLord ، Hossein81 ، naeiji1974 ، tartar ، usa lover ، Leila12020 ، taherifar ، ziba62ka
(2011-06-14 ساعت 21:04)nicole.gemini نوشته:  من بلیط six flags magic mountains را در ebay گرفتم بزرگسال 20 دلار و برای بچه 10 دلار. یعنی بعضی ها بلیطهاشون را آنجا با قیمت پایین تری میفروشند...
حداقل ورودیه این پارک در ایام معمولی 60 دلاره که البته الان اسپشیال آفر 35 دلار گذاشته که خوب موقته و برمیگرده به قیمت قبلی.... این دیل خوبیه... به نظر من بد نیست یک پستی باز کرد و هر کس هر آفر خوبی یا تخفیف های خوب در فروشگاهی را پیدا میکنه بنوییسه تا بقیه هم استفاده کنند....

تاپیک مورد نظر ایجاد شد : اینجا را کلیک کنید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: nicole.gemini ، ParsTrader ، frozen mind ، New York ، rasarasa ، taherifar ، negar6043
(2011-06-12 ساعت 22:17)wushu kung fu نوشته:  
نقل قول:
(2011-06-12 ساعت 12:49)nicole.gemini نوشته:  خواهش میکنم.... در ضمن شما میتونید با پیدا کردن آفرها و یا کوپن هایی که اغلب بصورت آنلاین اعلام میشه، دیلهای خوبی پیدا کنید.... بعضی هاشون بصورت کد اعلام میشه بعضی هاشون را هم باید پرینت کرد.. همین کاری که این فروشندگان در ای بی میکنند.....

دوست عزیز میتونید اطلاع بیشتری در مورد دیزنی لند بدید؟

من شنیدم حداقل یک هفته طول میشکه تا کل پارک رو دیدن کنی درسته؟

آیا محدودی سنی داره؟

دیزنی لند از دو پارک Disneyland Park و Disney California Adventure Park تشکیل شده.

اولی خودش بر اساس دسته بندی موضوعی کاراکتر های دیزنی از منطقه های مختلفی مانند Adventureland، Tomorrowland، Mickey's Toontown و ... تشکیل شده و بیشتر شامل بازسازی خانه ها و شخصیت ها و وسایل کارتون های دیزنی هستش که می تونید با پای پیاده یا با کابین هایی که روی ریل حرکت می کنند یا قایق های مخصوصی که توی مسیر مشخصی حرکت می کنند و ... درون آنها بگردید و سیاحت کنید. در این پارک بیشتر همه چیز حالت نمایش داره و آنچنان خبری از بازی نیست. ورودی پارک برای یک روز 80 دلاره. حدود 70 منطقه برای دیدن وجود داره که جلوی هر کدوم صفی تشکیل میشه و روی یک تابلو زمان حدودی معطل شدن شما رو تو صف نشون میده که می تونه حتی تا 2 ساعت هم باشه!

من پریروز به این پارک رفتم، نمایش Star Tours که در حقیقت یک سیمولاتور سه بعدی بر اساس فیلم Star Wars بود با اینکه وسط هفته بود صف دو ساعته داشت! البته فکر می کنم دلیل اصلی شلوغی، همزمانی با تعطیلی مدارس و پایان مهلت استفاده از بلیط های یک ساله بود. شلوغی به حدی بود که من با اینکه حدود 12 ساعت آنجا بودم، فقط تونستم حدود 15 تا از قسمت های اون رو ببینم. ساعت 9.5 شب هم یک آتش بازی بسیار زیبا برگزار شد.

دومی بیشتر شامل بازی های مختلفی میشه که بر اساس کاراکترهای دیزنی شکل گرفتن و مثل شهربازی خودمون میمونه البته با اختلاف قابل توجهی در کیفیت و زیبایی (به اندازه اختلاف وطن و اینجا)!

سه نکته توجه من رو تو دیزنی لند به خودم جلب کرد:

1. حضور افراد در همه سنین از نوزاد تا پیرهای شاید بالای 90 سال. اینکه حق لذت بردن از امکانات برای همه سنین محترم شمرده میشه واقعاً جالب بود.

2. طراحی امکانات و شرایطی برای راحتی استفاده معلولان و سالمندان با ویلچر و بچه ها با کالسکه. در قسمتی از پارک هم کالسکه و ویلچر (معمولی و برقی) اجاره داده میشد. کارمندان پارک هم که همه جوان بودند توجه و احترام ویژه ای به افراد با ویلچر داشتند.

3. رعایت دقیق صف به خصوص از طرف بچه ها که این خودش نشان دهنده سطح آموزش خانواده و مدرسه به بچه هاست. و به بچه ها زرنگ بودن رو آموزش نمیدن!

بر خلاف دوست عزیزمون nicole.gemini من فکر نکنم بشه تو یک روز همه پارک رو گشت مگر اینکه واقعاً خلوت باشه.

------------------------------------------------------------------------------------

لینک:

اطلاعات بیشتر راجع به پارک های دیزنی لند:

http://disneyland.disney.go.com/disneyland

http://disneyland.disney.go.com/disneys-...-adventure

نقشه پارک های دیزنی لند به همراه توضیحات مربوط به هر بخش:

http://disneyland.disney.go.com/maps

پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، rasarasa ، erfan AK ، amin arefi ، Leila12020 ، sepideh jan ، taherifar ، ziba62ka
یکی دیگر از مکانهای دیدنی کلیفرنیا نشنال پارکی در شمال لس آنجلس در فاصله 5 ساعتی آن است به نام sequoia national park.
این پارک یک جنگل واقعیست شامل حیواناتی از جمله خرس و شغال ،آهو و گوزن و گاوهای شاخ دار ،که البته با رعایت مقررات پارک اصلا خطرناک نیستندو مردم با خانواده هایشان و بچه های کوچک در آنجا چادر میزنند. مردم میتوانند در قسمتی از جنگل کمپ بزنند و البته کابینهایی هم جهت اجاره دارد.ورودی پارک برای هر ماشین 20 دلار است و برای هر شب کمپ زدن 12 دلار. در این پارک میتوانید درختهای عظیمی که شاید تا به حال در زندگی ندیده اید را ببینید ، رودخانه خروشان و یک آبشار بزرگ و مناطق دیدنی دیگر که در جای جای این جنگل بزرگ واقع شده. من این پارک را به تمام کسانی که اهل پیاده روی و دیدن مناظر زیبا وماجراجویی و اندکی هیجان هستند تو صیه میکنم.
من خاطرات خودم از رفتن به این پارک را در وبلاگم نوشته ام ، اگر دوست داشتید بخوانید:

http://rasaraplanet.wordpress.com/2011/0...%82%D8%B5/
در ضمن این هم یکی از وبسایتهای پارک است جهت اطلاعات بیشتر:
http://www.visitsequoia.com/
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
یک باغ ژاپنی هم توی لس انجلس هست که ورودیش برای افراد بزرگ سال 3 دلار و برای بچه ها 2 دلاره اینم سایتش برای اطلاعات بیشتر
http://www.thejapanesegarden.com
فقط یادتون باشه درب ورودی ساعت 3:15 بسته میشه
آدرس :
The Japanese Garden 6100 Woodley Ave, Van Nuys, California, 91406

یک جای خوب دیگه هم Griffith Observatory هست که شاید خیلی از دوستان لس انجلسی بشناسندش
اینجا کاملا رایگان هست و بجز روزهای دوشنبه بقیه روزها بازه.اینم آدرس سایتش
http://www.griffithobservatory.org
کیس نامبر:2011AS 12000
مصاحبه:27ژانويه آنکارا
کلیرنس:4 مارس

پاسخ
سلام دوستان عزیز ببینم این تاپیک دیگه فعال نیست؟؟؟
کیس نامبر:2013as6200 کنسولگری:ایروان مقصد:لس آنجلس(ولی)
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، taherifar
واقعيت اينه كه كمتر از ٥ روزه كه اومدم لس آنجلس اما تو اين مدت به كمك تاپيك هاي دوستان همسن سايت ،برنامه google map و مردم مهريون اينجا خيلي جاها رو تونستم بازديد كنم
ما تو منطققه سانتا مونيكا هستيم و واين مدت من اصلا احساس نكردم كه داشتن ماشين براي ديدن ديدنيهاي داخل شهر لازم باشه
روز اول به راحتي با كمي پياده روي خودمون رو به بلوار اصلي سانتامونيكا رشونديم و با اتوبوس شماره ١ به سمت ساحل حركت كرديم.قيمت بليط اين اتوبوسها بين يك تا يك و نيم دلار هستش كه در جا بصورت اسكناس يا سكه به دستگاه ورودي اتوبوس پرداخت ميكنيد.
يادم رفت بگم با برنامه اي كه گوگل تدارك ديده چقدر راحت ميتونيد مسير ،شماره اتوبوس،ساعت تووقف تو ايستگاهها و راهنمايي ببينيد:https://maps.google.com/maps?hl=en&ie=UTF-8&hq=beautiful+place+in+LA&daddr=111+S+Grand+Ave,+Los+Angeles,+CA+90012,+United+States&panel=1&f=d&fb=1&geocode=FbGkBwIdi6bz-CnTEbufTcbCgDGwMf87LIxysw&cid=12930551601747145136
فقط كافي مبدا و مقصد رو وارد منيد
والبته داشتن يك خط داخلي داراي اينترنت واسه گوشيتون واجبه
خيابون سوم سانتا مونيكا همرا با مغازه ها و رستوران ها و نوازنده هاش واقعا زيباست اكثر اتوبوسهاي منتهي به اينجا سر برادوي ايستگاه دارند كه بايد پياده شيد.و پس از ديدن خيابون ميتونيد خستگيترن رو تو ساحل و كنار اسكله با يك هواي بهشتي عوض كنيد.
روز دوم اقامت من به بازديد از داون تاون گذشت كه از داخل بلوار خط اتوبوس داره ولي زحمت رسوندن ما رو ميزبانمون سر راه كارش تقبل كرد يكي از ديدني ترين مكانهاي لس آنجلس براي من والت ديزني كنسرت هال بود كه سالها ءرزوي ديدنش رو داشتم و موزه هنر مدرن لس آنجلس هم كه خيلي ديدنسه حال هواي اينجا بيشتر شبيه نيويوركه وما بعد اداز اون با اتوبس ٨٦به سمت جنوب رفتيم و مطابق راهنما تو ايستگاه ٣٩ پياده شديم موزه علوم كاليفرنيا به طرز باورتكردني جالب بود اين موزه بيشتر يك كارگاه آموزشي براي درگير كردن كودكان با موضوعات درس علوم هست .يك عالمه بچه مدرسه اي اونجا هستند و اگر نوجواني همراهتون هست اينجا بياد موندني ترسن جاي سفر واسش ميشه چون عملا بازديد بصورت كار عمليه مثلا امتحان بالها با اشكال مختلف براي بررسي مقاونت ائروديناميك و براي خودتون يك شئ فوق العاده:
شاتل endevour كه دو سال پسش بازنشسته شد طي يك عمليات حماسي با استقبال مردم شهر به اين موزه منتقل شده و توي يك شوله بزرگ نگهداري ميشه بازديد از موزه رايگانه و هرگز ديدنش رو از دست نديد چون كپسول ناه ،ماهواره هاي مختلف هم اونجا هست كه مبهوتشون ميشيد

هرگز شب خيابون هاليوود رو هم از دست نديد ستاره هاي پياده رو ورودي كداك سنتر ،مغازه هاي سوغاتي هاليوود و شخصيتهاي جالب مثل بتمن و .....هميشه واسه سرگرم كردن شما وايسادن و البته عكس گرفتن با هر كدوم از شخصيتها يه پنج دلاري خرج داره .اين موقع شب ديگه نميتونيد از اتوبوس استفاده كنيد اما خط مترو هست كه تقريبا وسط خيابون ايستگاه داره
پاسخ
تشکر کنندگان: shadi79 ، kasrafo ، sepideh jan ، SOLTANI11 ، kiana11 ، taherifar ، ziba62ka ، ریحانا ، behjat
دوستان عزیز ،
اگر که موفق به ورود به آمریکا شدین و اتفاقاً در ایالت کالیفرنیا - ارواین تشریف دارید ، بیاید یه گردهمایی داشته باشیم که هم با هم آشنا بشیم و هم بتونیم با هم دوست بشیم که لااقل از تنهایی تووی این ینگه دنیا دق نکنیم !! ایرانیای قدیم که با ما بُر نمی خورن !!
اگه موافقین یه پیغام خصوصی بگذارید که لااقل اگه موافق هم نبودین و یا مشکلی بود ، خصوصی باشه .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-26 ساعت 05:20)afshin4749 نوشته:  دوستان عزیز ،
اگر که موفق به ورود به آمریکا شدین و اتفاقاً در ایالت کالیفرنیا - ایروان تشریف دارید ، بیاید یه گردهمایی داشته باشیم که هم با هم آشنا بشیم و هم بتونیم با هم دوست بشیم که لااقل از تنهایی تووی این ینگه دنیا دق نکنیم !! ایرانیای قدیم که با ما بُر نمی خورن !!
اگه موافقین یه پیغام خصوصی بگذارید که لااقل اگه موافق هم نبودین و یا مشکلی بود ، خصوصی باشه .
آقا شما میشیگان رو رها کردی انگار.Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان