کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشکال در پر کردن فرم اول
با سلام به عزیزان
من در فرم اول فراموش کردم بنویسم همسرم دانشجو است بلکه اخرین مدرک تحصیلی که دارد می گیرد رو نوشتم و کنار آن کلمه دانشجو را ذکر نکردم ولی تا روز مصاحبه درسش تموم میشه به نظر شما نیاز هست که نامه به kcc بزنم؟ و در ضمن سابقه کاری که در فرم اول ذکر کردیم نیازی هست گواهی بگیریم ؟(با توجه به اینکه فرد تحصیل کرده باشد ).
با تشکر فراوان از سایت خوبتان
تشکر کنندگان:
ایرانبان1 نوشته: 1- اخرین مدرک تحصیلی که دارد می گیرد رو نوشتم و کنار آن کلمه دانشجو را ذکر نکردم ولی تا روز مصاحبه درسش تموم میشه به نظر شما نیاز هست که نامه به kcc بزنم؟
2- در ضمن سابقه کاری که در فرم اول ذکر کردیم نیازی هست گواهی بگیریم ؟(با توجه به اینکه فرد تحصیل کرده باشد ).

1- نه نیازی نیست. اما یادتان باشد که اصل مدرک تحصیلی و ترجمه معتبر آنرا باید در روز مصاحبه به افسر مربوطه ارائه کنید. اگر نمی توانید این کار را بکنید پیشنهاد می کنم KCC را از این اشتباه خودتان مطلع کنید.
2- برای تحصیل کرده ها نه. اما اگر میتوانید، این کار را هم بکنید. الان برای بعضی از دوستان رزومه هم خواسته اند. کار از محکم کاری عیب نمی کند. پیشنهاد می کنم سابقه را تهیه کنید، ترجمه کنید ولی در بین مدارک خودتان نگذارید (چون جزو مدارک اصلی نیست) اگر در مصاحبه آنرا خواستند، آنرا رو کنید.Big Grin
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان