آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

اشکال در پر کردن فرم اول
با سلام به عزیزان
من در فرم اول فراموش کردم بنویسم همسرم دانشجو است بلکه اخرین مدرک تحصیلی که دارد می گیرد رو نوشتم و کنار آن کلمه دانشجو را ذکر نکردم ولی تا روز مصاحبه درسش تموم میشه به نظر شما نیاز هست که نامه به ‎kcc‎ بزنم؟ و در ضمن سابقه کاری که در فرم اول ذکر کردیم نیازی هست گواهی بگیریم ؟(با توجه به اینکه فرد تحصیل کرده باشد ).
با تشکر فراوان از سایت خوبتان
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
ایرانبان1 نوشته: 1- اخرین مدرک تحصیلی که دارد می گیرد رو نوشتم و کنار آن کلمه دانشجو را ذکر نکردم ولی تا روز مصاحبه درسش تموم میشه به نظر شما نیاز هست که نامه به ‎kcc‎ بزنم؟
2- در ضمن سابقه کاری که در فرم اول ذکر کردیم نیازی هست گواهی بگیریم ؟(با توجه به اینکه فرد تحصیل کرده باشد ).1- نه نیازی نیست. اما یادتان باشد که اصل مدرک تحصیلی و ترجمه معتبر آنرا باید در روز مصاحبه به افسر مربوطه ارائه کنید. اگر نمی توانید این کار را بکنید پیشنهاد می کنم ‎KCC‎ را از این اشتباه خودتان مطلع کنید.
2- برای تحصیل کرده ها نه. اما اگر میتوانید، این کار را هم بکنید. الان برای بعضی از دوستان رزومه هم خواسته اند. کار از محکم کاری عیب نمی کند. پیشنهاد می کنم سابقه را تهیه کنید، ترجمه کنید ولی در بین مدارک خودتان نگذارید (چون جزو مدارک اصلی نیست) اگر در مصاحبه آنرا خواستند، آنرا رو کنید.Big Grin
شماره کیس: ‎2008AS4xxx‎
دریافت اولین نامه: ‎Mar/2007‎
دریافت نامه دوم: ‎Nov/2007‎
مصاحبه: ‎Dec/2007‎
آمدن کلیرنس ‎: Feb/2008 -‎ (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: ‎Apr/2008‎
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان