کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بیمه خودرو
سلام
من بعد از دو بار سفر می خواستم یه تجربه رو درباره ماشین اجاره کردن به شما بگم.
اگر شما ماشینی رو اجاره بکنید، علاوه بر هزینه اجاره که از شما میگیرند، مقدار قابل توجهی هم بابت انواع بیمه ها دریافت می کنند که شامل بیمه شخص ثالث و بدنه و چند تا چیز دیگه میشه.
نکته بسیار مهمی که میتونه هزینه شما رو به شدت پایین بیاره اینه که اگر شما با کردیت کارتتون ماشین رو اجاره بکنید، نیازی نیست که انواع و اقسام بیمه ها که هزینشون زیاد هم هست رو بخرید، فقط تاکید کنید که بیمه liability رو میخواهید (slp) . زیرا بقیه خطرها رو کارت اعتباری شما پوشش میده و در صورت وقوع خسارت بدون اینکه از شما چیزی بگیره، خسارت ماشین رو میده.
من این موضوع رو از یکی از دوستانم که توی بیمه کار میکرد یاد گرفتم.
موفق باشید.
در زندگی هیچ کس را تحقیر نکنید یا آزار ندهید.
شاید امروز قدرتمند باشید،
اما یادتان باشد که زمان از شما قدرتمندتر است.
پاسخ
تشکر کنندگان: sasbk ، mnpnus ، afshinghwink ، kopol ، frozen mind ، taherifar ، Hopeman ، samane1363
(2013-06-11 ساعت 14:14)tiba نوشته:  سلام
من بعد از دو بار سفر می خواستم یه تجربه رو درباره ماشین اجاره کردن به شما بگم.

من این موضوع رو از یکی از دوستانم که توی بیمه کار میکرد یاد گرفتم.
موفق باشید.

این پوشش شرط و شروط زیادی داره و بسته به نوع کردیت کارد و بیمه اولیه که شما دارید ( برای کسانی که ماشین دارن و تحت بیمه هست ) ایالتی که ماشین رو رنت میکنید و خیلی جزئیات ولی عموما دیداکتیبل بیمه رو پوشش میدن و نه کل بیمه جزئیات بیشتری رو توی این مطلب میتونین پیدا کنین

http://www.creditcards.com/credit-card-n...y-1273.php

اما 1 راه خوب برای مهاجر ها که میخوان
ماهانه رنت بگیرن این هست که از یک شرکت برای مدت 1 ماه بیمه نان اونر (یا امبرلا) بخرن که به نسبت بیمه تکمیلی خود شرکت اجاره دهنده ماشین تقریبا نصف هست.
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: afshinghwink ، mahakk ، frozen mind ، mrhj50 ، taherifar ، compresskeytionboard
(2013-06-09 ساعت 12:38)mahakk نوشته:  با سلام به دوستان خوبم
میخواستم بدونم اگر من با گواهی نامه ی بین المللیم بیمه بگیرم بعد از 1 ماه که گواهینامه ی کالیفرنیا رو گرفتم میتو نم برم بیمم رو به حالت عادی برگردونم ؟ و اینکه چقدر تفاوت قیمت هست بین بیمه با گواهینامه بین المللی و گواهینامه کالیفرنیا ؟
دوستان ساکن کالیفرنیا (اورنج کانتی) که از بیمه تریل A استفاده کردن می شه لطفا اطلاعاطتون رو با ما تازه مهاجرها به اشتراک بگزارید ؟؟ (خصوصا در مورد قیمتها)
ایا این شرکت باگواهینامه ی بین المللی بیمه می کنه و ایا بعد از 1 ماه قابلیت تبدیل به بیمه عادی داره ؟
تا اونجا که من دستگیرم شده تریتل Aشرکت خوبیه ... کسی اطلاعاتی در مورد شرکتهای بیمه دیگه حوالی اورنج کانتی داره که مناسب باشه؟؟
ممنون از کمکها و اطلاعات خیلی خوبتون
دوستانی که اورنج کانتی هستن (که خدارو شکر تعدادشون کم هم نیست ) میشه لطفا در این زمینه اطلاعات و تجربیاتتون رو با ما به اشتراک بگذارید.
تاریخ دریافت ویزا : 27June 2012
تاریخ سفر اول : 23OCT 2012 (کالیفرنیا ، ارواین)
مقصد نهایی : کالیفرنیا ، اورنج کانتی

KEEP GOING . Each step may get harder but DONT STOP! The view is beautiful at the top
پاسخ
تشکر کنندگان: maka2 ، taherifar
سلام

کسی‌ از دوستان میدون چه مدت بعد از خرید خودرو باید بیمه گرفت؟

از زمان خرید خودرو تا خرید بیمه، مسئولیت ماشین با کی‌ هست؟ با فروشنده؟

مرس
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
(2013-11-23 ساعت 10:53)mohssen نوشته:  سلام

مرس
از زمانی که ماشین رو تحویل میگیرید مسئولیتش با شماست چون راننده اش شمایید ! و اینجا بر خلاف ایران راننده بیمه میشه به جای ماشین یعنی راننده در درجه اول در امتداد ماشینی که سوار هست البته این خودش انواع داره و هر ایالت هم ممکنه قوانین کمی با هم فرق داشته باشن.
شما میتونین قبل از تحویل ماشین با داشتن شماره شاسی یا وین بیمه تون رو بخرین اگر اولین ماشینتون هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، mohssen ، frozen mind ، taherifar ، compresskeytionboard
(2013-11-23 ساعت 12:13)soheilbadami نوشته:  
(2013-11-23 ساعت 10:53)mohssen نوشته:  سلام

مرس
از زمانی که ماشین رو تحویل میگیرید مسئولیتش با شماست چون راننده اش شمایید ! و اینجا بر خلاف ایران راننده بیمه میشه به جای ماشین یعنی راننده در درجه اول در امتداد ماشینی که سوار هست البته این خودش انواع داره و هر ایالت هم ممکنه قوانین کمی با هم فرق داشته باشن.
شما میتونین قبل از تحویل ماشین با داشتن شماره شاسی یا وین بیمه تون رو بخرین اگر اولین ماشینتون هست.
ممنونم

من در لس‌آنجلس هستم

بیمه خوب اگر میدونید لطفا معرفی‌ کنید
پاسخ
(2013-11-23 ساعت 20:15)mohssen نوشته:  من در لس‌آنجلس هستم

شخصا بیمه" تریپل ای " رو 3 ساله دارم و راضی هستم. البته بیمه ها همشون تقریبا شرایط برابر دارن مخصوصا اگر بیمه شخص ثالث ساده بخواین و فقط بیمه ماشین در اینصورت در کل ایالتتون فرق ها شاید در حد چند دلار در ماه باشه با توجه به شرایط هر راننده و بعضی مواقع کانتی محل سکونت.
پاسخ
(2013-11-25 ساعت 08:39)soheilbadami نوشته:  

شخصا بیمه" تریپل ای " رو 3 ساله دارم و راضی هستم. البته بیمه ها همشون تقریبا شرایط برابر دارن مخصوصا اگر بیمه شخص ثالث ساده بخواین و فقط بیمه ماشین در اینصورت در کل ایالتتون فرق ها شاید در حد چند دلار در ماه باشه با توجه به شرایط هر راننده و بعضی مواقع کانتی محل سکونت.

سهیل جان برای تازه واردها که هنوز چند سالی سابقه بیمه و کردیت هیستوری ندارن زیاد نمیشه با دقت گرفت که قیمتها یکیه. من خودم الان نزدیک سه سال اینجام برای دو بار بیمه ای که گرفتم یکی اول موقع اومدن تا حدود یک سال پیش از استیت فارم و بعد از اون هم از گایکو تا حال حاضر قیمتها بسیار متفاوت بود وقتی از شرکتهای مختلف چک میکردم اما شنیدم که وقتی کسی چند سالی اینجا هست و بقولی اطلاعات بیمه ای و کردیتش حسابی جا افتاده تفاوت قیمتها به قول شما میاد پایین.
در آن صورت هم حتی من توصیه میکنم که باز دوستان دقیق چک کنن. ممکنه یک شرکت بیمه با همان قیمت برای همان پلن یکی دو مزیت جانبی داشته باشه که اونیکی نداره.
من AAA ندارم اما شنیدم خیلی خوبه مخوصا اگه کسی خیلی اهل رانندگی باشه مخصوصا رانندگی جاده باشه و به مسائلی مثل امداد خودرو نیاز داشته باشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، sce ، soheilbadami ، amin arefi ، مانترا ، taherifar ، samane1363
(2013-11-25 ساعت 08:39)soheilbadami نوشته:  

آخرین تجربه بنده بدون هیچ کردیت و اعتباری از تریپل ای مربوط به خرید بیمه تو همین آخر هفته بود.
بیمه شخص ثالث به اسم دو نفر ماهی 59 دلار.هزینه ممبرشیپ هم برای یک سال 57 دلار.بابت خدمات جانبی که ظاهرا اینجور که میگن ارزشش رو داره.9 دلار هم نمی دونم واسه چی کم کردن.ضمنا هزینه ماه آخر رو هم پیش پیش گرفتن.اونم نفهمیدم واسه چی.
موفق باشین.
لاتاری 2013
پاسخ
(2013-12-03 ساعت 00:07)yami نوشته:  سهیل جان برای تازه واردها که هنوز چند سالی سابقه بیمه و کردیت هیستوری ندارن زیاد نمیشه با دقت گرفت که قیمتها یکیه. من خودم الان نزدیک سه سال اینجام برای دو بار بیمه ای که گرفتم یکی اول موقع اومدن تا حدود یک سال پیش از استیت فارم و بعد از اون هم از گایکو تا حال حاضر قیمتها بسیار متفاوت بود وقتی از شرکتهای مختلف چک میکردم اما شنیدم که وقتی کسی چند سالی اینجا هست و بقولی اطلاعات بیمه ای و کردیتش حسابی جا افتاده تفاوت قیمتها به قول شما میاد پایین.
در آن صورت هم حتی من توصیه میکنم که باز دوستان دقیق چک کنن. ممکنه یک شرکت بیمه با همان قیمت برای همان پلن یکی دو مزیت جانبی داشته باشه که اونیکی نداره.
من AAA ندارم اما شنیدم خیلی خوبه مخوصا اگه کسی خیلی اهل رانندگی باشه مخصوصا رانندگی جاده باشه و به مسائلی مثل امداد خودرو نیاز داشته باشه.

درسته شاید خوب ننوشتم ولی منظورم از شرایط راننده که گفتم دقیقا حرف شما منظورم بود یعنی 2 تا راننده با شرایط تقریبا برابر و حتی تقریبا ساکن در یک کانتی (در تکزاس قیمتها بر اساس کانتی محل سکونت خیلی مهمه جای دیگه رو نمیدونم) و اگر کسی سابقه کمی اینجا داشته باشه این تفاوت حتما بیشتره اما برای خود من برای اولین سال بیمه شدنم در 2010 که قیمت میگرفتم تفاوت سالانه بین 50 تا 80 بود بین شرکتهای مختلف (اگه درست یادم بیاد !) یک علتشم این بود که سنم بیش از 40 بود که نقش زیادی داره تو جداول حق بیمه.
پاسخ
تشکر کنندگان: sce ، Saeedv13 ، amin arefi ، مانترا ، taherifar ، compresskeytionboard
طبق سوال و جواب های من هزینه بیمه ماشین برای کسانی که تازه اومدن و کلیر هستن توی نیوجرسی ماهی 150 تا 250 دلاره .
کسی پیشنهادی داره در این مورد ؟ خیلی نسبت به جاهای دیگه گروه تره ؟
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
پاسخ
(2013-12-11 ساعت 08:23)deineath نوشته:  طبق سوال و جواب های من هزینه بیمه ماشین برای کسانی که تازه اومدن و کلیر هستن توی نیوجرسی ماهی 150 تا 250 دلاره .
کسی پیشنهادی داره در این مورد ؟ خیلی نسبت به جاهای دیگه گروه تره ؟

فلوریدا هم بیست سی دولار از این قیمتها ارزانتره.
متاسفانه دوستانی که از بیمه های ماهی 50 دولار تازه با گواهینامه ایرانی ترجمه شده صحبت میکنن هیچوقت اسم بیمه ها و پلنی که گرفتن و کاورج رو نمیگن. نمیدونم چرا Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، deineath ، taherifar
(2013-12-11 ساعت 08:30)yami نوشته:  فلوریدا هم بیست سی دولار از این قیمتها ارزانتره.
متاسفانه دوستانی که از بیمه های ماهی 50 دولار تازه با گواهینامه ایرانی ترجمه شده صحبت میکنن هیچوقت اسم بیمه ها و پلنی که گرفتن و کاورج رو نمیگن. نمیدونم چرا Sad
من از Geico به صورت آن لاین بیمه خریدم با حداقل تعهدات ماهی 38 دلار. نکته اش اینجا بود که وقتی ازم پرسید چند سال سابقه رانندگی داری سابقه رانندگی ایرانم رو بهشون گفتم. ولی هر کس شنید که من اینجوری بیمه گرفتم بهم هشدار داده که اگر خدای ناکرده فردا تصادف کنم همین رو بهانه خواهند کرد و یا به کلی خسارتی نخواهند داد و یا مقدار کمی پرداخت خواهند کرد. چند روز پیش تو کاستکو عضو شدم. یک بروشوری به من دادن که نشون میده مشتری های کاستکو می تونن از شرکت بیمه ای به نام Ameriprise Auto & Home Insurance تخفیف قابل توجهی بگیرن. من تا فوریه حق بیمه گایکو رو پرداخت کردم ولی بعدش مطمئناً این مورد رو پیگیری خواهم کرد.
با یکی از دوستان در سن هوزه تلفنی صحبت می کردم. گفت یکی از آشناهاش با همین عضویت کاستکو دو تا تویوتا صفر کیلومتر رو فول کاورج کرده از قراره ماهی 80 دلار.
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، deineath ، مانترا ، amin arefi ، **USA** ، taherifar ، compresskeytionboard
(2013-12-11 ساعت 10:27)Saeedv13 نوشته:  
(2013-12-11 ساعت 08:30)yami نوشته:  فلوریدا هم بیست سی دولار از این قیمتها ارزانتره.
من از Geico به صورت آن لاین بیمه خریدم با حداقل تعهدات ماهی 38 دلار. نکته اش اینجا بود که وقتی ازم پرسید چند سال سابقه رانندگی داری سابقه رانندگی ایرانم رو بهشون گفتم. ولی هر کس شنید که من اینجوری بیمه گرفتم بهم هشدار داده که اگر خدای ناکرده فردا تصادف کنم همین رو بهانه خواهند کرد و یا به کلی خسارتی نخواهند داد و یا مقدار کمی پرداخت خواهند کرد. چند روز پیش تو کاستکو عضو شدم. یک بروشوری به من دادن که نشون میده مشتری های کاستکو می تونن از شرکت بیمه ای به نام Ameriprise Auto & Home Insurance تخفیف قابل توجهی بگیرن. من تا فوریه حق بیمه گایکو رو پرداخت کردم ولی بعدش مطمئناً این مورد رو پیگیری خواهم کرد.
با یکی از دوستان در سن هوزه تلفنی صحبت می کردم. گفت یکی از آشناهاش با همین عضویت کاستکو دو تا تویوتا صفر کیلومتر رو فول کاورج کرده از قراره ماهی 80 دلار.

ماهی 38 دولار کدام ایالت؟
اگه وقت کردین میشه کاورج تون رو بنویسید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، frozen mind ، taherifar ، compresskeytionboard
(2013-12-11 ساعت 18:41)yami نوشته:  ماهی 38 دولار کدام ایالت؟
اگه وقت کردین میشه کاورج تون رو بنویسید؟
North Carolina
[عکس: attachment.php?aid=3337]

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، مانترا ، usa lover ، frozen mind ، mrhj50 ، taherifar ، compresskeytionboard

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان