کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دیدگاه های آرش در مورد آمریکا
سلام،من قصده رفتن به آمريكا رو از طريقه تحصيلى دارم،توى ماه هاى گذشته مقاله هاى مختلفى در مورده US Economy Collapse به پستم خورده،توى Yahoo Answers هم ديدم كامنت هاى خود آمريكايى ها رو،راستش يه كم ترسيدم كه برم اونجا با هزار بدبختى و بعد ببينم چندان فرقى نكرده اينجا و اونجا و وضعه اونجا هم خراب بشه بدتر از الان!!! ?? دوستانى كه اونور هستن فكر كنم اون هايى كه مدته بيشترى بودن بتونن نظر بدن و كمك كنن،واقعا وضعييت چطوريه بدونه هيچ طرفدارى و اين حرف ها كه اكثره ايرانى ها از اينجا بد ميگن از خارج خوب مخصوصا آمريكا،مرسى دوستان خيلى زيااااااد بابت جواب
پاسخ
تشکر کنندگان: Nataliea
سلام دوستان .داستان مهاجرت یکی از عجیبترین و بی قاعده ترین بازیهای زندگی میباشد که حتی دو نفر برآن اتفاق نظر ندارند و بنابراین خواهشمندم از دوستان که البته میدانم از سر خیر خواهی مطلبی را عنوان میکنند و عقیده شخصی خودشون هست ولی چون به باور من فوق العاده لحظات سختی برای انتخاب دیگران در تعیین مسیر زندگیست پس با احتیاط کامل در رابطه با احساس شخصی خودمون از مهاجرت بگوییم .امکان داره روزی از مساله ایی ناراحت باشیم و یا تصوری خاص از محیط داشته باشیم یا حتی شخصی دل ما را آزرده کرده باشه ولی سعی کنیم فراتر بیندیشم و آن مسئله را در سایتی که تعداد زیادی بازدید کننده دارد را بازگو نکنیم تا موجبات دلهره و استرس دیگران نشویم.آیا براستی در موقع ورود خود به امریکا از کسی محبت ندیده ایم.آیا لحظات زیبا را بازگو کرد ه ایم.بنظر بنده سعی کنیم همگی واقع بین و با صداقت باشیم و بفهمیم دیگران تا چه اندازه نیازمند روحیه در این شرایط سخت میباشند .
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، dv2017 ، Pargosha ، hamedDV ، behjan ، aazitaa ، Nataliea ، shangol ، pishtaz611 ، Meisam93 ، ََAfra
درود دوستان

من از خواندن مطالب جناب آرش خیلی لذت بردم و چون می‌خواستم خانمم و بقیه بتوانند به صورت متمرکز مطالب مفید و آموزنده ایشان را مطالعه نمایند (و جناب آرش هم قبلن اجازه فرموده بودند) مطالب را در یک فایل pdf جمع آوری کردم، البته قبلن هم یکی از کاربران pdf ساخته بود ولی متاسفانه لینک دانلود آن از بین رفته بود. در ضمن چند پست هم از سایر کاربران که به نظرم مهم میامد هم در فایل قرار دادم. باشد که مقبول افتد.

پیروز باشید

فایل‌های پیوست
.pdf   دیدگاه‌های آرش در مورد آمریکا.pdf (اندازه 1.67 MB / تعداد دانلود: 1,398)

کيس نامبر: ‎2016AS51##‎
تعداد افراد: 3 نفر
سفارت: آنکارا
برنده: من، ارتش نیروی زمینی، دانشگاه آزاد + دوره‌های مهندسی نرم‌افزار، شغل برنامه‌نویس نرم‌افزار
همسر: کارمند شرکت نیمه دولتی غیرحساس و فوق لیسانس رشته ارتباطات
قبل از مصاحبه: رویت قبولی ۸ می، ارسال فرم ۲۶۰: ۱۰ و ۱۵ می، کارنت: ۹ فوریه، نامه دوم: ۲۷ فوریه
تاریخ مصاحبه: ‎۵ آوریل
وضعیت: AP برای من و همسر (برگ سفید)
آپدیت‌ها: ۵ آوریل، ۷ آوریل، ۳ آگوست (من دو خطی شدم)، ۴ آگوست (خانمم دو خطی شد)، ۸ آگوست (هر دو آپدیت و or شدیم).
آپدیت بخاطر ایمیل: ۱۴ آوریل، ۱۲ و ۱۶ می، ۲۲ جون، ۲۷ جولای
کلیر: ۹ آگوست (شکر خدا)
ورود به آمریکا: ۱۶ سپتامبر ۲۰۱۶ (سن خوزه)
پاسخ
(2016-06-07 ساعت 01:30)ahfpca نوشته:  درود دوستان

من از خواندن مطالب جناب آرش خیلی لذت بردم و چون می‌خواستم خانمم و بقیه بتوانند به صورت متمرکز مطالب مفید و آموزنده ایشان را مطالعه نمایند (و جناب آرش هم قبلن اجازه فرموده بودند) مطالب را در یک فایل pdf جمع آوری کردم، البته قبلن هم یکی از کاربران pdf ساخته بود ولی متاسفانه لینک دانلود آن از بین رفته بود. در ضمن چند پست هم از سایر کاربران که به نظرم مهم میامد هم در فایل قرار دادم. باشد که مقبول افتد.

پیروز باشید

دست شما درد نکنه لطف کردین ،،فقط یه سوال کل پستای آرش خان هست دیگه ؟؟؟
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: ahfpca ، aazitaa
(2016-06-07 ساعت 17:20)Daneshjo نوشته:  

پیروز باشید

دست شما درد نکنه لطف کردین ،،فقط یه سوال کل پستای آرش خان هست دیگه ؟؟؟

درود
خواهش می‌کنم، دست ایشون درد نکنه که این همه مطالب بسیار مفید و مهم رو در اختیار همگی ما و هموطنان و همزبانانمون گذاشته.
بله مطمئنن تمامی پستهای ایشون رو آوردم و همچنین جاهایی که میدیدم در مورد مطلب مهم شخص دیگری هم صحبت کرده خود اون مطلب رو هم آوردم بعلاوه تعدادی انگشت شمار پستهای مهم و مرتبط سایرین رو.

کيس نامبر: ‎2016AS51##‎
تعداد افراد: 3 نفر
سفارت: آنکارا
برنده: من، ارتش نیروی زمینی، دانشگاه آزاد + دوره‌های مهندسی نرم‌افزار، شغل برنامه‌نویس نرم‌افزار
همسر: کارمند شرکت نیمه دولتی غیرحساس و فوق لیسانس رشته ارتباطات
قبل از مصاحبه: رویت قبولی ۸ می، ارسال فرم ۲۶۰: ۱۰ و ۱۵ می، کارنت: ۹ فوریه، نامه دوم: ۲۷ فوریه
تاریخ مصاحبه: ‎۵ آوریل
وضعیت: AP برای من و همسر (برگ سفید)
آپدیت‌ها: ۵ آوریل، ۷ آوریل، ۳ آگوست (من دو خطی شدم)، ۴ آگوست (خانمم دو خطی شد)، ۸ آگوست (هر دو آپدیت و or شدیم).
آپدیت بخاطر ایمیل: ۱۴ آوریل، ۱۲ و ۱۶ می، ۲۲ جون، ۲۷ جولای
کلیر: ۹ آگوست (شکر خدا)
ورود به آمریکا: ۱۶ سپتامبر ۲۰۱۶ (سن خوزه)
پاسخ
تشکر کنندگان: rouham ، Daneshjo ، Pargosha ، AlireZaz
سلام متاسفانه من نمیتونم این فایل رو دانلود کنم همیشه میگه ERROR 404
صفحه مورد نظر موجود نیست.
Life is too short to worry about anything. You had better enjoy it because the next day promises nothing.
چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر انسان
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیروز باشید

سلام دوست عزیز
متاسفانه منم موفق به دانلود نشدم،error میده.
پاسخ
تشکر کنندگان: aazitaa
سلام آرش خان عزیز
خدا بگم چیکارت نکنه باور کن چشمام ضعیف شد از بس به صفحه مانیتور نگاه کردم Smile و پیام ها و دیدگاه هاتو خوندم
روز ها تو اداره چند ساعت کار رو تعطیل میکنم و فقط میخونم و همه ی حرفاتو تو ذهنم تجسم میکنم و لذت میبرم و خودمو جای شما میزارم
شاید باورت نشه  حتی از طریق گوگل مپ تو شهری که هستی یه گشتی زدم
خیلی زیبا مینویسی و قلم رسایی داری و خوب موضوعات رو منتقل میکنی و مخاطب رو وادار به خوندن میکنی
همه رو میخکوب میکنی خصوصا زمانی که خاطرات تعریف میکنی و برای بیان هر موضوعی خاطره ای میگی
خیلی خوبه که انسانهایی امثال شما هستن
امسالم که لاتاری رد شدم Sad ولی از وقتی با این سایت آشنا شدم بیشتر تونستم فکر کنم که ببینم با خودم چند چندم و بیشتر از قبل به تکاپو بیفتم
با نوشته هات میفهمم که هنوز خیلی عقب هستم و شاید اینها یه تلنگری باشه برام
به  هر حال آرش جان بازم اگه میتونی برامون بنویس که بی صبرانه منتظریم
امیدوارم هر جا هستی در کنار اقدامات مقتضی  موفق و پیروز باشی. Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: ofrfar ، j4deh ، hosseinix
درود میفرستم به شرافت ایرانی هایی که در اون سمت مره زمین در کشور غریب اینطور بی ریا و راحت همه چیزو بدون کوچکترین چشم داشتی در اختیار هموطنان خودشون میزارن
ممنونم از ارش عزیز بابت این تاپیک زیبا
جوری که میخوندم حس میکردم الان جای خودش هستم اونجا
پاسخ
تشکر کنندگان: microbit
درود میفرستم به آقا آرش عزیز.
واقعا لذت بردم بابت همه اطلاعات ریز و درشتی که بدون کم و کاست در اختیار ما قرار دادین.
البته کور شدم تا همشو خوندم... و تقریبا بار دومم بود نوشته هات رو میخوندم.
جالب اینجاست که وضعیتت در ایران 99.99 درصد مشابه من بود و من هنوز هم در همون وضعیت در سن 35 سالگی گیر کردم....
یادمه وقتی بچه که بودم شاید 8-9 سال همش دوست داشتم از کشور برم... حتی وقتی میدیدم کسی داره تلویزیون نگاه میکنه میرفتم خاموشش میکردم، میگفتم چرا اینارو نگاه میکنین...!!؟
بعدها جایی به اسم آمریکا رو کشف کردم و روش مطالعه کردم و تا به امروز هم در آرزوی بودن در اون سرزمین رو دارم...
دوستی از من پرسید تو این سن دیگه میخوای بری چکار کنی... گفتم همینقدر که برم اونجا و سرم رو بزارم زمین بمیرم برام کافیه...
سالهاست که نه تنها در خیالاتم بلکه هر شب تو خواب هم خودم رو تو آمریکا میبینم...
و هر روز کارم دور زدن در خیابانهای شهرهای مختلف آمریکا در گوگل ارثه.

ظاهراً خیلی وقته دیگه نمینویسی.
امیدوارم هرجا که هستی و در هر حالی همیشه موفق و موید باشی.
منم کارم طراحی وب و سخت افزار و شبکه هست و هر سال به امید اینکه بتونم بیام امریکا و اونجا کارم رو گسترش بدم در لاتاری شرکت میکنم. اما تا الان قسمت نشده.
برام دعا کنید.

Lottery 2012 Not been selected
Lottery 2013 Not been selected
Lottery 2014 Not been selected
Lottery 2015 Not been selected
Lottery 2016 Not been selected
Lottery 2017 Not been selected
Lottery 2018 Not been selected
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، dv2017
(2016-02-13 ساعت 03:09)عدلی نوشته:  سلام دوستان  .....بعد آمدن به شهر البته فقط واسه زمان مدرسه چون تابستان ها باید بر میگشتیم ایل خوب خواهرم که بزرگتر از من بود کلاس اول بود و بابا که خیلی دوسش داشت میتونست کلاس اول مدرسه شهر بره برادرهای بزرگم از دو سال قبل آمده بودن

چرا دیگه ادامه ندادید؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیروز باشید

خیلی عالی بود دوست عزیز هم از شما و هم از آرش خان خیلی ممنونم. حتما برای مهاجرت به آمریکا منبع عالی میشه و استفاده ازش برای جا افتادن بهتر و زودتر در آمریکا خیلی مفیده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-02 ساعت 23:22)kamali2025 نوشته:  

پیروز باشید

خیلی عالی بود دوست عزیز هم از شما و هم از آرش خان خیلی ممنونم. حتما برای مهاجرت به آمریکا منبع عالی میشه و استفاده ازش برای جا افتادن بهتر و زودتر در آمریکا خیلی مفیده

من که نتوسنتم دانلود کنم شما چطور تونستید؟اگه میشه لطف کنید یه جا برای منم اپلود کنید من واقعا بهش احتیاج دارم Big Grin
Just Seattle/Washington
Telegram : Sohi2018
...Happiness Is Coming
پاسخ
تشکر کنندگان:
میخوام یک فایل کامل از اول تا پایان صفحه 76 بذارم. فایل به صورت word است و فونت بندی شده. البته کامنت های دیگر اعضا رو نیاوردم.

فایل‌های پیوست
.docx   arash- review 76 pages.docx (اندازه 335.96 KB / تعداد دانلود: 1,029)
کیس نامبر: 41XX
روئیت نتیجه: 2 می Big Grin
ارسال فرم 260: 13 می
آنلاک: 7 آگوست برای تغییر شماره پاسپورت
تعداد افراد کیس: 1
تاریخ کارنتی: 10 ژانویه
مصاحبه: تغییر از آنکارا به ابوظبی از طرف خود KCC
آپدیت ها:
پاسخ
تشکر کنندگان: sheghi ، soruosh ، hosseinix ، Rock
واسه من که دانلود نمیشه
هر چه دلم خواست نه آن میشود