کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
صنایع دستی
ببخشید بعد اجاره یکجا توی جمعه بازار یا یه چیزی تو همین مایه های اونجا چیه؟اگر اشتباه نکنم اینجا از شهرداری اجاره می کنن مثلا همین جمعه بازاری که توی پارکینگ پاساز پروانس...اونجا چجوریه؟پول اجاره چقدره؟(سوالم خیلی تخصصی شد!فکر نکنم بدونید!)
خیلی ممنون
وای فقط دارم فکر می کنم امضای قبلیم چقدر مزخرف و پر مدعا بود!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: مسافرکوچولو ، vahidansari ، ali234
من قیمت نمیدونم اما فکر کنم یا مجانیه یا خیلی کم اینجام هر شهری یه روزی <جمعه بازاره> یه جا شنبه، شهر بقلی 2 شنبه فکر کنم مهم این باشه که جای خالی گیر بیارین
؟
پاسخ
تشکر کنندگان: مرجان گلی! ، مسافرکوچولو ، ali234
(2011-05-26 ساعت 00:43)shahrzad_a نوشته:  vahidansari عزیز
اون عکسی که تو پست شماره 9 گذاشتین کار شماست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چه جالب که من شمارو میشناسم! پارسال چند تا از کاراتون رو از نمایشگاهتون تو سعدآباد خریدم و برای سوغاتی آوردم اینجا و همممممممممممممممه عاشقش شدن. ضمنا کلام زیبایی برای معرفی هنرتون هم دارین.
با سلام .بسیارخوشحالم که در کاخ سعدآباد در خدمتتان بودیم .بسیار ممنونم از توصیف هنر (سفال فیروزه ای) ایرانی ودادن روحیه خیلی خیلی خوب به ما . موفق وسربلند باشید.

سال نو مبارك
http://vahidpottery.persianblog.ir
پاسخ
تشکر کنندگان: مسافرکوچولو ، mh_hshk ، sare
سلام
دوست عزیز vahidansari من براتون پیغام شخصی گذاشتم نمی دونم به دستتون رسید یا نه.می شه بفرمایید از چه طریق می شه با شما در ارتباط بود؟
پاسخ
تشکر کنندگان: sare
سلام دوستانSmile
راستش همسر منم تو کارای هنری دستی داره و فعالیت می کنه.
یه نمونه از کاراش هم تو همین آواتار من موجوده.میتونین حدس بزنین این چی هست؟Wink
سفرنامه
ﻣﻬﺎﺟﺮ 2013

پاسخ
تشکر کنندگان: sare
سلام دوستان
اگر امكان داره نمايشگاه هاي صنايع دستي را براي امسال هم اطلاع رساني كنيد (فكر كنم پارسال خرداد بوده امسال هم همون زمانه؟)
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: mooj
(2012-05-15 ساعت 23:25)mooj نوشته:  سلام دوستانSmile
راستش همسر منم تو کارای هنری دستی داره و فعالیت می کنه.
یه نمونه از کاراش هم تو همین آواتار من موجوده.میتونین حدس بزنین این چی هست؟Wink
گل رز؟

***2012AS16
تاریخ دریافت ویزا:29 March
تاریخ ورود به آمریکا :June 1
تاریخ دریافت گرین کارت : 20 June,Big Grin
تعداد افراد با این کیس:3
پاسخ
تشکر کنندگان: mooj
سلام دوستانSmile
خیلی ممنون از اضهار نظرهاتون.
این عکس متعلق به یه هندونه هستش که روی اون طرح یه گل رز توسط چاقو حک شدهWink
کلا همسر بنده تو کار fruit carving & decoration هست و خیلی هم علاقه داره به این کار.
دوستانی که آمریکا هستن در این زمینه ها میشه اونور فعالیتی داشت؟
اطلاعاتی دارین در این زمینه؟Rolleyes
سفرنامه
ﻣﻬﺎﺟﺮ 2013

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من نميدونم كه آيا كسي به اين تاپيك سر ميزنه يا نه؟! به هر حال سوالم رو مطزح ميكنم به اميد اينكه يك نفر پيدا بشه و پاسخ بده Smile
من هنر خوندم گرافيك... يه مدت در زمينه رشته كاري خودم كار كردم و بعد وارد كار طراحي و ساخت بدليجات دست ساز شدم.... ميخواهم بدونم آيا ميتونم اينكارو در آمريكا ادامه بدم؟ و اينكه مواد اوليه اي كه من استفاده ميكنم يكسري سنگ و سيم و مفتول و اشكال مختلف فلزي از نوع فلز برنج( كه به خرج كار معروف هستند)، ميخواستم بدونم اونجا همچين چيزايي پيدا ميشه؟ كارآيي داره؟ و اينكه آيا ميشه از ايران با خودم بيارم؟ ( يعني جزء كالاهاي ممنوع نيست؟) يا ميشه از ايران برام پست كنند؟ خلاصه جوري كه بشه اونجا ادامه داد اينكارو...
ممنون ميشم جواب بديد
‍CN:2012AS4xxxx
رویت قبولی:6/15
ارسال فرمها:6/19
آنکارا
کارنت:April
نامه2 :19April
مصاحبه:19 June
دریافت ویزا: 21 June
ورود: 16 Sep
شهر: لس آنجلس
دریافت گرین کارت:
دريافت سوشيال: Sep 23
1نفر
هزینه:20Pic +88DHL+75Pass+58V+397Ti+200Tr+220$ M+ 220$ H+ 330$ Visa + 913Ti
پاسخ
تشکر کنندگان: ali234 ، vahidansari
سلام ومن لیسانس طراحی لباس از دانشگاه تهران هستم و مدت 7سال سابقه کار تدریس در دانشگاه دارم میخواستم منو راهنمایی کنید که ویزا تحصلی به من میدن یا کار آمریکا؟با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-05-29 ساعت 23:31)schaghayegh نوشته:  سلام دوستان
من نميدونم كه آيا كسي به اين تاپيك سر ميزنه يا نه؟! به هر حال سوالم رو مطزح ميكنم به اميد اينكه يك نفر پيدا بشه و پاسخ بده Smile
من هنر خوندم گرافيك... يه مدت در زمينه رشته كاري خودم كار كردم و بعد وارد كار طراحي و ساخت بدليجات دست ساز شدم.... ميخواهم بدونم آيا ميتونم اينكارو در آمريكا ادامه بدم؟ و اينكه مواد اوليه اي كه من استفاده ميكنم يكسري سنگ و سيم و مفتول و اشكال مختلف فلزي از نوع فلز برنج( كه به خرج كار معروف هستند)، ميخواستم بدونم اونجا همچين چيزايي پيدا ميشه؟ كارآيي داره؟ و اينكه آيا ميشه از ايران با خودم بيارم؟ ( يعني جزء كالاهاي ممنوع نيست؟) يا ميشه از ايران برام پست كنند؟ خلاصه جوري كه بشه اونجا ادامه داد اينكارو...
ممنون ميشم جواب بديد

در ebay همه چیز پیدا میشه... بهش سر بزن و ببین قیمت هاشون از ایران ارزونتر هست یا نه... بهر حال در فروشگاهها هم این اقلام پبدا میشه ولی گرونتر از ebay است... خودت مقایسه کن
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
تشکر کنندگان: ali234
خانم من هم کارهای هنری انجام میده ، تمام مواد اولیه رو سرچ زد توی امازون بود! شما اگر به صورت حرفه ای بخواید ادامه بدید همه مواد رو نمی تونید از ایران ببرید. بالاخره پیدا میشه. ( ایشون کار کلاژ می کنه).
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
پاسخ
تشکر کنندگان: vahidansari
فرش دستباف هم صنایع دستیه؟ا
کسی اطلاعی راجه به بافت و فروش تابلوفرش داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

من کارم در رابطه با مرمت فرش هست (رفو گری و لکه برداری -رنگرزی ).
ایا از دوستان اطلاعاتی از این نوع کار در لس آنجلس دارند.؟
ممنون از راهنمایی هاتون.
کیس: 2013AS4XXX ، رویت : 12 می- 4 نفر، مصاحبه: آنکارا 13 مارچ Tongue
وضعیت :کلیرنس بعد از71 روزTongue دریافت ویزا 07 June
ورود به آمریکا :2013 /28 / August
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-06-18 ساعت 23:48)milad_aae نوشته:  سلام دوستان

من کارم در رابطه با مرمت فرش هست (رفو گری و لکه برداری -رنگرزی ).
ایا از دوستان اطلاعاتی از این نوع کار در لس آنجلس دارند.؟
ممنون از راهنمایی هاتون.

این سوال منم هست اگه راهنمایی کنید که خیلی... ممنون میشیم
کیس نامبر **23 / ارسال مدارک 7 جولای/ کارنت اکتبر/ دریافت نامه دوم 20 نوامبر/ تاریخ مصاحبه: هفته اول ژانویه/ آپدیتها: 7 ژانویه ، 26 ژانویه ، 10 فوریه، 28 می و 30 می / کلییر 1 جون/ اخذ ویزا 17 جون.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان