آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

جاذبه های توریستی سیاتل چیست؟
من 21 ماه ‎June‎ برای سه روز در سیاتل خواهم بود. دوستان مقیم سیاتل چه مکانهایی را برای بازدید پیشنهاد می کنند؟
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: OverLord ، adonis2006
راستش دفعه پيش كه اونجا بودم ‎....‎ (چه خبره بابا!!! سقف سايت ترك خورد!).

اما از شوخي گذشته، يه جايي كه توي ‎Seattle‎ هست و من آرزوي ديدنشو دارم، خط مونتاژ هواپيما هاي ‎Boeing‎ هست. هرچند مقر اصلي ‎Boeing‎ به شيكاگو رفته، هنوز هواپيماهاي مدل 737، 747، ‎767‎ و ‎777‎ اونجا مونتاژ مي شن و قراره خط توليد هواپيماي ‎787‎ با لقب ‎Dreamliner‎ هم همونجا باشه.

ببين اگه تونستي با يه ماكت ‎Boeing 787‎ عكس بنداز... تاريخي مي شه به جون خودم.

(2010-06-07 ساعت 23:49)admin نوشته:  
من 21 ماه ‎June‎ برای سه روز در سیاتل خواهم بود. دوستان مقیم سیاتل چه مکانهایی را برای بازدید پیشنهاد می کنند؟
قرعه كشي ‎2010‎ خاطره شد ‎...‎
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: admin ، farzad24 ، OverLord ، honareirani ، mh_hshk ، امیر مهاجر ، adonis2006
اشکان جان این جایی که پیشنهاد دادی یکی از بزرگترین موزه های صنعت هوایی دنیا هست و باید خیلی جالب باشه، ولی یک موزه مشابه آن در واشنگتن دی سی هست (که بازدید از آن را به شدت توصیه میکنم). در سیاتل دوست دارم جاهایی را ببینم که ویژه سیاتل باشد. ظاهرا تور زیرزمینی یکی از جاذبه هاست. کل شهر سیاتل یک بار سوخته و شهر جدید را روی آن بنا کرده اند. قسمتهایی از شهر سوخته را می توان بازدید کرد.
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
این سایتها رو هم ببینید :

‎http://www.citypass.com/seattle‎

‎http://www.smartdestinations.com/seattle-attractions-and-tours/_d_Sea-p1.html‎
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ‎ads@mohajersara.com‎ تماس بگیرید.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: OverLord ، admin ، mh_hshk ، farshidkhalafi ، امیر مهاجر ، adonis2006

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان