کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فارغ التحصیلان داروسازی
man hanooz montazer hastam. ..

لطفا فارسی تایپ کنید.

با تشکر سراوین
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
سلام
من دانشجوي داروسازي هستم که البته 4 سال رو گذروندم و مي خواستم بدونم با شرايط الان من ميشه درخواست داد که ادامه اون رو توي آمريکا بگذرونم البته امتحان تافل رو هم تا چند روز آينده ميدم و با توجه به وضعيت خودم احتمالا نمره خوبي بيارم و البته روي يه مقاله هم دارم کار ميکنم که احتمالا نتونم به اين زودي ها اون رو به نتيجه مشخصي برسونم اما نمراتم بد نيست در ضمن توي دانشگاه اصفهان درس ميخونم البته هنوز وقت نکردم که درمورد دانشگاه هاي مختلف آمريکا تحقيق کنم اما حدود 15 ميليون(به جز پول وثيقه) براي رفتن به آمريکا کنار گذاشتم حالا به نظر شما با اين تفاسير ميتونم براي ادامه تحصيل وبعدش زندگي برم آمريکا حالا با شرايط موجود به نظرتون کدام دانشگاه ميتونم قبول بشم؟
پاسخ
سلام به همگی‌ ، آقای شیرزاده شما امتحان دادین؟سخت بود؟یکی‌ از دوستا, داد و رّد شده.امتحان چه جوری بود؟میشه برای من توضیح بدین لطفا،قبلا تشکر می‌کنم.
پاسخ
سلام دوستان احساس میکنم کمی از حس و حال کمک کردن و راهنمائی کردن تو مهاجر سرا کم شده البته امیدوارم اشتباه کرده باشم من خودم کلی از این نوشته ها استفاده کردم .
خیلی وقته منتظر راهنمائی و تجربه شما یا احیانا آ شناهاتون در باره رشته پرستاری هستم. کسی که ایران خونده و الان داره امریکا کار میکنه.
ممنون میشم کسی دست نیاز به اطلاعات منو رد نکنه!
پیروز باشید همگی .
پاسخ
نبودددددددددددددددددددددددددددددددددد؟ رشته پرستاری کسی نیستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت؟ من چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
دوستان شرایط کار داروسازی در آمریکا را چطور ارزیابی می کنید
امتحانات fpgee چطور هستند من 10 سال سابقه کار در داروخانه را دارم .... یا به نظر شما بهتره به دنبال مدرک pharmacy technician برویم
پاسخ
(2010-11-12 ساعت 20:13)aminaran نوشته:  دوستان شرایط کار داروسازی در آمریکا را چطور ارزیابی می کنید
امتحانات fpgee چطور هستند من 10 سال سابقه کار در داروخانه را دارم .... یا به نظر شما بهتره به دنبال مدرک pharmacy technician برویم
دوستان اطلاعی ندارند ؟؟؟

پاسخ
(2010-06-08 ساعت 06:04)MajidShirzadeh نوشته:  دوستان عزیز
اگر در زمینه ادامه تحصیل یا معادل سازی مدرک داروسازی در آمریکا شرایط لازم برای کار داروسازی و هم چنین درآمد این رشته در امریکا سوالی دارید همسرم می تونه کمکتون کنه.

سلام دوست عزیز

با تشکر از اینکه پاسخ دوستان را میدهید
اگر ممکنه به من بگویید یک دکتر داروشناس در آمریکا بطور متوسط در ماه چه مقدار درآمد دارد .

ممنون از پاسخ شما .
پاسخ
من داروساز نیستم
ولی فکر کنم ماهی ده تا یازده هزار تا را در بیاره چون از یک داروساز ایرانی مقیم امریکا شنیدم
دریافت گرین کارت لاتاری در سپتامبر 2009
پاسخ
تشکر کنندگان: mitr.p ، taherifar
البته بعد از گذروندن مراحل مربوطه که خداقل 1-2 سال زمان میبره.
پاسخ
با سلام
من تازه دفاع کردم تو داروسازی و دارم یه کار تحقیقاتی می کنم که تا 1 ماه اینده تموم میشه.
برای ادامه تحصیل تو رشته ی clinical pharmacy تو امریکا میخوام تو این 2و3 سال آینده اقدام کنم و تا 1 جایی مسیر و میدونم چطوره؟
ولی چیزی که هنوز مطمئن نیستم اینه که ایا تنها راه این کار شرکت برای registery تو امریکاس یعنی گذروندن مراحل معادل سازی و بعد پذیرش تو این رشته س یا راه دیگه ای هم هست؟(چون در این صورت نیاز به ویزاس که من نمیتونم بگیرم)
یا مثلا پذیرش گرفتن تو 1 کار تحقیقاتی و بعد تو اون مدت اقدام به گذروندن مراحل معادل سازی و بعد پذیرش تو این رشته؟
و یا میشه برای دوره ی PharmD پذیرش گرفت (البته نه از اول)و پس از این برای clinical اقدام کنم؟
پاسخ
اگر در زمینه ادامه تحصیل یا معادل سازی مدرک داروسازی در آمریکا شرایط لازم برای کار داروسازی و هم چنین درآمد این رشته در امریکا سوالی دارید همسرم می تونه کمکتون کنه.

پاسخ
سلام دوستان
تا جایی که من اطلاع پیدا کردم برای اینکه بتوانم به عنوان تکنسین در داروخانه کار پیدا کنم باید دوره ی pharmacy technician career classes را بگذرونم ، سوال من این است که کسی از دوستان هستند که این دوره
را گذرانده باشند؟و چگونگی انجام این کار را بدانند؟
ممنون Smile
2012
ورود به آمریکا:Sep 15th
San Jose,CA
پاسخ
سلام
من سال سوم رشته ی علوم کامپیوتر هستم و لاتاری برنده شده ام.
با توجه به اینکه احساس می کنم در رشته ی خودم زیاد توانا نیستم،تصمیم گرفتم در آمریکا داروسازی بخوانم.
به نظر شما این کار منطقی است؟
و اینکه من دیپلم ریاضی دارم،آیا می شه با دیپلم ریاضی داروسازی بخونم؟
چند سال طول می کشه؟و آیا کلا داروسازی رشته ی پر درآمدی هست یا رشته های دیگه مثل دندانپزشکی بهتر هستند؟
پاسخ
اگر در زمینه ادامه تحصیل یا معادل سازی مدرک داروسازی در آمریکا شرایط لازم برای کار داروسازی و هم چنین درآمد این رشته در آمریکا سوالی دارید همسرم می تونه کمکتون کنه.
سلام،من در مورد تمام آزمون هایی که یک داروساز ایرانی باید بده تا مدرکش تو آمریکا تایید بشه آگاهی دارم،سوالم اینه که به نظر شما من که الان فارق التحصیل شدم و طرحم رو هم رفتم درخواست چه نوع ویزایی بدم و اینکه تا وقتی امتحانات رو پاس کنم که حداقل یک سال طول می کشه آیا باید ساکن آمریکا باشم؟ در این صورت تو این 1 سال خرجم رو چه جوری باید بدم؟ شما تو این مرحله چه کاری کردید؟ ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان