کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات مطرح شده در زمينه نحوه چك كردن نتايج از روي سايت
سلام دوستان ... من تازه تو انجمن عضو شدم Smile

یه سوال دارم نمی دونم اینجا جاش هست که بپرسم یا نه (اگه جاش نیست شرمنده ناواردم دیگه Big Grin ) ...

قرعه کشی تموم شده ؟؟ من شماره پرونده م اینه : *****2011UVX3IJ

ولی هنوز خبری از نامه نشده ! نکنه رد شدم Sad ... راستی من وقتی به سایت ایمیگریشن میرم و می خوام شماره م رو وارد کنم فقط مال سال 2010 رو میشه وارد کرد و سال 2011 هم لینک شده به همون قسمت تست 2010 !!

خدائیش گیج شدم ممنون میشم راهنمائیم کنید .
پاسخ
تشکر کنندگان: abnanta
دوست عزيز

به دلايل امنيتي ازت خواهش مي كنم هرگز اطلاعاتي نظير Confirmation Number يا Case Number خودت رو كامل روي سايت نگذار.

ضمنا... جاي نگراني وجود نداره. نتايج برندگان 2011 از 1 جولاي (10 تير) به بعد قابل چك كردن هست.

(2010-06-13 ساعت 03:29)benidy نوشته:  سلام دوستان ... من تازه تو انجمن عضو شدم Smile

یه سوال دارم نمی دونم اینجا جاش هست که بپرسم یا نه (اگه جاش نیست شرمنده ناواردم دیگه Big Grin ) ...

قرعه کشی تموم شده ؟؟ من شماره پرونده م اینه : *****2011UVX3IJ

ولی هنوز خبری از نامه نشده ! نکنه رد شدم Sad ... راستی من وقتی به سایت ایمیگریشن میرم و می خوام شماره م رو وارد کنم فقط مال سال 2010 رو میشه وارد کرد و سال 2011 هم لینک شده به همون قسمت تست 2010 !!

خدائیش گیج شدم ممنون میشم راهنمائیم کنید .
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: cky ، honareirani ، emadziaei ، abnanta ، amir_ebrahimi99 ، zara man
یعنی هنوز شانس برنده شدن هست؟؟
اگه کسی تو سایت برنده شده اعلام بشه ولی نامه دستش نرسه تکلیفش چیه؟؟
پاسخ
(2010-06-17 ساعت 20:59)scoopy نوشته:  یعنی هنوز شانس برنده شدن هست؟؟

برنده شده دیگه! باید همه کارهایی که برای یک برنده لازم هست رو انجام بده
The secret to a rich life is to have more beginnings than endings
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، abnanta ، amir_ebrahimi99
(2010-06-17 ساعت 20:59)scoopy نوشته:  یعنی هنوز شانس برنده شدن هست؟؟

اگه برنده بشيد و نامه به دستتون نرسه، ميتونيد دوباره درخواست نامه كنيد. حتي نيازي هم به نامه نيست. فرمها رو ميشه از سايت USCIS داونلود و پر كرد.
البته بايد از 1 جولاي به بعد چك كنيد و مطمئن بشيد كه برنده ايد.
[font=Verdana]Don't worry ... Be Happy[/font] Cool

شماره کیس: 2010AS00017xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009 , July 01
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2009 , August 01
کنسولگری: Ankara
تاريخ كارنت شدن: 2010 June
تاريخ دريافت نامه دوم : 2010 , 08 May
پاسخ
دوستان عزیز با توجه به نزدیک شدن به 1 جولای گفتم شاید بد نباشه این مطلب را بگم

سایت ایالات متحده در هنگام چک کردن قبولی به شما اعلام میکنه که از مرورگرهای اینترنت مانند Internet Explorer و Mozilla حتما استفاده کنید و مرورگرهایی همچون Safari و Google Chrome مورد تایید نمی باشد
پس فقط از Internet Explorer و Mozilla استفاده کنید تا مشکلی پیش نیاد

متن داخل سایت

We are currently experiencing intermittent problems with all versions of the Safari and Google Chrome browsers.
Suggested browsers are Internet Explorer and Firefox
کانفرمیشن 2013
تاریخ رویت نتایج: May 1 2012
کیس نامبر:2013ASXXXXXXXX
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
آمریکا آمریکا ما داریم می یاییمSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: abnanta ، vahidansari ، amir_ebrahimi99 ، zara man ، mitr.p
نحوه صحیح وارد کردن نام و بقیه فیلد ها رو در سایت می گین
اگه یه مثال بزنین که دیگه عالی می شه
ممنون
بی شک جهان را به عشق کسی افریده اند
چون من که افریده ام از عشق جهانی برای تو
پاسخ
ددوستان لاتاری شانسیه و هر کسی باید امید داشته باشه که برنده باشه - اما ادمها همیشه همه تخم مرغ هاشوت رو تو یه سبد نمی زارند - پس به را های دیگه مهاجرت هم فکر کنید - تا اگر هم قبول نشدید بتونین را هتون رو با سرعت بیشتر ادامه بدین و این باعث نشه که اخرش یکم دلخور باشین ..............
به امید موفقیت همه بچه های ایران
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، mehran61 ، abnanta ، Amir Caran
با سلام ،من سؤالی دارم که برندگان ساله قبل دقیقا منظورم ۲۰۱۰ می‌باشد،می‌تونن جواب بدن،لطفا به من بگین که آیا کسانی‌ که نامه گرفتند بد از ۱ ژولای هم تونستند با وارد کردن اطلاعات خواسته شده در سایت لاتاری متوجه بشند که قبول شده اند ،و آیا کسانی‌ وجود داشتند که با وجود قبولی و دریافت نامه‌شان ،از طریقه وب سایت نتوانستند قبولی خود را چک کنند، منظور من از این سوال‌ها این است که دقت چک کردن اونلاین چقدر است ؟ آیا می‌توان روی آن حساب کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: abnanta ، xenon
(2010-06-23 ساعت 23:32)leilanosa نوشته:  با سلام ،من سؤالی دارم که برندگان ساله قبل دقیقا منظورم ۲۰۱۰ می‌باشد،می‌تونن جواب بدن،لطفا به من بگین که آیا کسانی‌ که نامه گرفتند بد از ۱ ژولای هم تونستند با وارد کردن اطلاعات خواسته شده در سایت لاتاری متوجه بشند که قبول شده اند ،و آیا کسانی‌ وجود داشتند که با وجود قبولی و دریافت نامه‌شان ،از طریقه وب سایت نتوانستند قبولی خود را چک کنند، منظور من از این سوال‌ها این است که دقت چک کردن اونلاین چقدر است ؟ آیا می‌توان روی آن حساب کرد؟

من برنده 2010 هستم و اوایل خرداد نامه ام اومد و اول جولای هم اطلاعاتم رو وارد سایت کردم و پیغام می داد که برنده شدم
اما اینجا رو ببینید:
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...5#pid55095
The secret to a rich life is to have more beginnings than endings
پاسخ
تشکر کنندگان: abnanta ، solanje
Thank u, that was so helpful
ولی‌ یکی‌ از دوستان من که برنده ۲۰۱۰ است , تا الان هم که سایتو چک میکنه ،میگه برنده نشدی .خواهش من از برندگان ۲۰۱۱ اینه که اگه این مورد برای اونها هم پیش اومد لطفا به K.C.C ایمیل بزنند،اگه احتمال خطا زیاد باشه حتما اصلاحش میکنند .با تشکر
پاسخ
(2010-06-24 ساعت 11:02)leilanosa نوشته:  Thank u, that was so helpful
ولی‌ یکی‌ از دوستان من که برنده ۲۰۱۰ است , تا الان هم که سایتو چک میکنه ،میگه برنده نشدی .خواهش من از برندگان ۲۰۱۱ اینه که اگه این مورد برای اونها هم پیش اومد لطفا به K.C.C ایمیل بزنند،اگه احتمال خطا زیاد باشه حتما اصلاحش میکنند .با تشکر

سلام
سایت لاتری هنوز آپدیت نشده. باید تا پایان جون صبر کنیم تا 2011 ای ها بتونن چک کنند.
پاسخ
تشکر کنندگان: mehran61 ، abnanta ، free_free
دوستانی که لاتاریشون اجابت شده!

لطفا 10 تیر سریعا به ما گیم اورها اطلاع بدین که چک کردن تو سایت درسته و کار میده یا نه مثل پارسال اوایلش سر کاریه..
تنک یو!
چيزي به اسم شانس وجود نداره Smile
پاسخ
(2010-06-21 ساعت 14:21)nasr نوشته:  نحوه صحیح وارد کردن نام و بقیه فیلد ها رو در سایت می گین
اگه یه مثال بزنین که دیگه عالی می شه
ممنون
0- مظمئن باشید که از فایرفاکس یا اینترنت اکسپلورر استفاده می کنید
1- اول وارد سایت لاتری می شید به این آدرس: http://www.dvlottery.state.gov/ESC/
2- روی Continue کلیک می کنید.
3- در این مرحله 3 تا فیلد وجود داره گه پر کردن هر سه تاش اجباریه (مگر اینکه نام خانوادگی رو قبلا وارد نکرده باشید توی ثبت نام)
Confirmation Number* که یک عدد (یابهتر بگم یک کد) هست که با 2011 شروع میشه مثلا کد من برای 2011 اینه 20111H7*2*9*Z*Z (من بعضیاش رو حذف کردم ستاره جاش گذاشتم)
Last/Family Name* که نام خانوادگی هستش
Year of Birth* سال تولد که باید به میلادی وارد کنید.
4- NEXT را کلیک کنید
5-در این مرحله باید کپچا - همون عدد و حروفی که در شکل می بینید در اون فیلد وارد کنید
6- سابمیت submit رو بزنید و نتیجه را ببینید.

امدوارم نتیجه برای شما خوشحال کننده باشه.
(2010-06-25 ساعت 00:45)Elf نوشته:  دوستانی که لاتاریشون اجابت شده!

لطفا 10 تیر سریعا به ما گیم اورها اطلاع بدین که چک کردن تو سایت درسته و کار میده یا نه مثل پارسال اوایلش سر کاریه..
تنک یو!

گیم اور ها Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: mh_hshk ، honareirani ، abnanta ، jayjay ، vahidansari
(2010-06-25 ساعت 00:36)sarfarash نوشته:  
(2010-06-24 ساعت 11:02)leilanosa نوشته:  Thank u, that was so helpful

سلام
سایت لاتری هنوز آپدیت نشده. باید تا پایان جون صبر کنیم تا 2011 ای ها بتونن چک کنند.

ما هم نگفتیم آپدیت شده دارلینگ! فقط گفتیم که لطفا برندگان ۲۰۱۱ چک کنند اگه ایرادی ملاحظه شد لطفا به ما منتظران هم بگن.
پاسخ
تشکر کنندگان: mh_hshk ، abnanta

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان