کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمایی برای خرید کتاب از امازون
سلام

من کتاب instruments of darkness رو می خوام بخرم ..... داخل ایران نیست ..... تو اینترنت گشتم ، سایت امازون انگلیس داشت .... چجوری باید بخرم ؟ سایت هایی مثل iiketab.com اینکارو می کنن ، ولی کتاب 27 تومنی رو میدن 68 تومن ... می خواستم بدونم که راه دیگه ای هست که بتونم این کتاب رو ارزون تر بخرم ..

کلا کتاب خارجی رو چجوری باید خرید ؟ منم تهران هستم ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-06-15 ساعت 19:29)shookhi نوشته:  سلام

من کتاب instruments of darkness رو می خوام بخرم ..... داخل ایران نیست ..... تو اینترنت گشتم ، سایت امازون انگلیس داشت .... چجوری باید بخرم ؟ سایت هایی مثل iiketab.com اینکارو می کنن ، ولی کتاب 27 تومنی رو میدن 68 تومن ... می خواستم بدونم که راه دیگه ای هست که بتونم این کتاب رو ارزون تر بخرم ..

کلا کتاب خارجی رو چجوری باید خرید ؟ منم تهران هستم ...

دوست عزیز شما یا باید خودتون کارت خرید ( کردیت کارت، دبیت کارت و ..) داشته باشید تا بتونید آنلاین خرید کنید، یا کسی رو داشته باشید که بتونه با کارت خودش براتون خرید کنه و آدرس شما رو به عنوان گیرنده بده.

اگر شخص صاحب کارت به سایت آمازون بره می تونه برای شما Gift Card بخره. یعنی مثلا شما به اون شخص 500 دلار می دید. ایشون برای شما 500 دلار از کارت اعتباری خودش برمیداره به حساب آمازون می ریزه و آمازون هم یک Gift Card که شامل username و password میشه، صادر می کنه. شما با داشتن این یوزر و پسورد می تونید مثل دارنده واقعی کارت اعتباری هر چیزی رو از آمازون بخرید ( من خودم این روش رو چند بار امتحان کردم).

راه دیگه اینکه در ایران از طریق شرکتهایی که فوراً براتون کارت اعتباری مجازی صادر می کنن، مبلغ معینی اعتبار بخرید. شما به حساب اونها ریال واریز می کنید و یکی دو ساعت بعد به شما مشخصات کارت مورد نظر شما رو اعلام می کنن. من از این روش استفاده نکردم اما کسانی رو می شناسم که به ویژه برای خریدهای آنلاین از این کارتهای مجازی زیاد استفاده می کنن. کمی تبدیل ریال به دلار گرونتر درمیاد اما اگر این تنها راحتون باشه، می ارزه.
پاسخ
تشکر کنندگان: shookhi ، Manofconviction ، ADONIS ، shahrzad_a ، afshinghwink

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان