آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

دوره های زبان انگلیسی در کانادا
میخواستم بدونم برای یاد گیری زبان در کالجهای زبان کانادا ویزای دانشجویی صادر میشه؟
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: parisa zandieh ، msar ، mohandesbehrang
سلام به دوستان اين اولين پست من هستش و خوشحالم كه با اين سايت آشنا شدم
من هدفم يادگيري زبان انگليسي بصورت واقعي و در يه كشور انگليسي زبان مثل كانادا هستش زبان خودمم هم در شطح متوسط هستش ميخواستم منو راهنمائي كنيد كه چجوري ميتونم برا اينكار اقدام كنم و آيا اصلا چنين چيزي ممكنه يا نه و در مورد هزينه ها و محل تحصيل و.. هم اگه بگيد ممنون ميشم
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Hossein81 ، msar ، mohandesbehrang
با سلام
من مدرک مهندسی کامپیوتر دارم .الان از یک کا لج پذیرش گرفتم . نزدیک به ١٣میلیون تومان توی حسابم گذاشتم .کافی هست ؟در ضمن که خواهرم انجا اقامت داره وخودش برا م پذیرش گرفته ...چجوری میتونم بابام رو اسپانسر خودم کنم ؟
‎khaharam mitooneh az canada pole sefarato bede?‎
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: msar ، mohandesbehrang
(2014-01-22 ساعت 20:15)nazi66 نوشته:  
با سلام
من مدرک مهندسی کامپیوتر دارم .الان از یک کا لج پذیرش گرفتم . نزدیک به ١٣میلیون تومان توی حسابم گذاشتم .کافی هست ؟در ضمن که خواهرم انجا اقامت داره وخودش برا م پذیرش گرفته ...چجوری میتونم بابام رو اسپانسر خودم کنم ؟
‎khaharam mitooneh az canada pole sefarato bede?‎

تا جایی که میدونم تمکن مالی اینطوری نیست و اونا خط فقر تعریف شده ای دارن.. لطفا سایت سفارت رو بخون..امیدوارم موفق بشی دوست عزیز
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان