کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: متولد چه ماهی هستید؟
فروردین (حَمَل یا قوچ)
9.21%
7 9.21%
اردیبهشت (ثور یا گاو)
3.95%
3 3.95%
خرداد (جوزا یا دو پیکر)
10.53%
8 10.53%
تیر (سرطان یا خرچنگ)
7.89%
6 7.89%
مرداد (اسد یا شیر)
6.58%
5 6.58%
شهریور (سنبله یا دوشیزه)
11.84%
9 11.84%
مهر (میزان یا ترازو)
10.53%
8 10.53%
آبان (عقرب یا کژدم)
6.58%
5 6.58%
آذر (قوس یا کمانگیر)
14.47%
11 14.47%
دی (جدی یا بزغالهٔ نر)
5.26%
4 5.26%
بهمن (دلو یا آب کش)
10.53%
8 10.53%
اسفند (حوت یا ماهی)
2.63%
2 2.63%
مجموع 76 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرسرایی ها بیشتر متولد چه ماهی هستند؟!
سلام دوستان
همه ماه ها رو گفتید ولی خدائی یه تحقیق در مورد خانم های اردیبهشتی هم بکنید بدک نیست ...........!!!!!!Wink
( اردیبهشت ) Big Grin
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
تشکر کنندگان: iliad ، Hossein81
مهر .. یه خورده بعد از وسطهاش !
تشکر کنندگان: seravin ، laili ، iliad ، Hossein81 ، Shayan1994 ، sohi
(2010-07-05 ساعت 06:09)lexington نوشته:  یادم مادرم میگفت: ننه !!! هوا حسابی گرم بود... نیمه های شب بود که درد شروع شد.... حج آقابگیم مثلی فشنگ رفت سراغ زائو... خلاصه تا خودی صبح ضجه زدم... آنقدر سرت گــُنده بود که مرگ رو به چشم دیدم... زائو تا که دید هیش کاری نیمیتونه بکنه؛ پیغوم داد به آقاد که حجی وخی برو روی پشت بوم و اذون بی موقع بگو که هر آن مونده که هردوی بچه و مادر از دس برند... واسه ی سفیده ی صاح(صبح) بود که به دنیا اومدی.... آم تا بیایی ده بار مـُردم و زنده شدم... اونروزا خیلی کسی محلی به گرفتن شناسنامه نیمیداد.... تا ایک ُ(اینکه) یه روز رفتیم و واسه ات گرفتیم.... مَ ....ک ُ.... سوات ندارم... حالا خودد ببین توش چی چی نویشته؟

منم هی سجلتم رو(شناسنامه ام را) این ور و اونور کردم و دیدم توش نویشته: 30 تیرماه 1347 حوزه ی 3 نجبباد؟؟؟ منم خیلی سوات ندارم.... کدومش میشه ماه تولدم؟.....بدرود....ارادتمند حمید

ترجمه به لهجه‌ي تهراني!
يادمه مادرم (خاطراتش رو از زمان به دنيا اومدن من) مي‌گفت:
مامان‌جان!!! هوا خيلي گرم بود... نيمه‌هاي شب بود که درد زايمان شروع شد.... پدرت به سرعت رفت سراغ ماما... خلاصه بگم واست، تا صبح درد کشيدم و ناله کردم... آنقدر سرت بزرگ بود که درد زايمان را تا حد مرگ افزايش مي‌داد... ماما که متوجه شده بود هيچ کاري از دستش بر‌نمياد؛ به پدرت پيغام داد که حاج‌آقا پاشو برو روي پشت بام و اذان بي‌موقع بگو، شايد خدا کمک کنه. چون هر لحظه ممکنه مادر و بچه با هم از دنيا بروند... سپيده‌دم بود که به دنيا اومدي.... اما تا به دنيا بياي، ده با مُردم و زنده شدم... اون زمان زياد کسي براي اخذ شناسنامه اهميت قائل نبود.... تا اينکه يه روز واست گرفتيم... من ....که .... سواد ندارم... حالا خودت ببين توش چي نوشته؟

منم مدام شناسنامه‌ام رو بررسي کردم و ديدم توش نوشته: 30 تيرماه 1347 حوزه‌ي 3 نجف آباد؟؟؟منم خيلي سواد ندارم.... کدومش ماه تولدمه؟ Big GrinBig GrinBig Grin

اينم از عوارض بيکاريه ديگه.
به هر حال منم نيمه دوم آذر ماه بدنيا اومدم. واقعاً ماه تولدم رو دوست دارم. متولدين آذر، آدماي فوق‌العاده‌اي هستند!Wink Tongue
باور ندارين!!!؟ از ساشا بپرسين. Big Grin
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
تشکر کنندگان: R.F ، iliad ، hasti_banoo ، ساشا ، farzad24 ، Hossein81 ، lexington ، Shayan1994 ، بنيتا
ساشا قبل از آشنایی با متولدین آذر
[عکس: dancing1.gif]

ساشا پس ازآشنایی با اولین متولد آذر
[عکس: looksmiley.gif]

ساشا پس از نشست وبرخاست زیاد با متولدین آذر
[عکس: 84.gif]

ساشا از دست متولدین آذر
[عکس: electricf.gif]
شماره کیس:2010AS000022xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:28July 2009
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 18/08/2009
تاریخ کارنت شدن کیس : JUNE 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 /Aug 4
تاریخ مصاحبه: 2010 /july 14
تاریخ دریافت کلیرنس: 36days ) - 19 Aug )
کنسولگری: Ankara
ورود به آمریکا : ۱ اکتبر
تشکر کنندگان: farzad24 ، Ali Sepehr ، ADONIS ، R.F ، indmehdi ، hasti_banoo ، WIKIMAN ، iliad ، mahdis ، nnazi_2005 ، Hossein81 ، laili ، sara77 ، loony ، Shayan1994 ، AmericanHamid ، بنيتا
الان منو برق گرفته دیگه نمی تونم صحبت کنم!!
Wink

داستانش طولانیه من دو تا آذری تو خونه دارم ( مامان و داداشم) محتوی یک مقدار زیادی از خصیصه متولدین آذر یعنی دمدمی بودن می باشند که این خصوصیت خیلی رو اعصاب منه!! قبلا هم بحث این موضوع رو با آقا مهدی داشتیم ...

البته من به همه آذری ها عمومیت اش نمی دم و دوستان خوبی هم از آذر ماه دارم.
تشکر کنندگان: ADONIS ، R.F ، hasti_banoo ، farzad24 ، sanaz2010 ، iliad ، Hossein81 ، بنيتا
=))
الاهی ساشا جان!:d
البته تو چون بهمنی هستی می تونی با آذری ها کنار بیای!! من یکی از صمیمی ترین دوستام بهمنیه و خیلی هم ماهه! به جز من نامزدش هم آذری و دیگه خودت بدون 2تا آدم نزدیک بهش آذری باشن چی میشه!!:d
فقط این رو بگم که آدم صبوری باید باشی(یا شایدم دوست من از مجبوری که تحمل میکنه!!)=)) :p

راستی یکی دیگه از خصوصیات آذری ها هم که حتما باهاش آشنایی انرژی و شاد بودنشون!!
الان نگا تو رو خدا! هر کس اومد تو نظرسنجی شرکت کرد و رفت. یه سری هم ماهشون رو نوشتن و رفتن! حالا من و indmehdi و ADONIS هی هستیم و نظر میدیم و پست میذاریم!=))

راستی ADONIS جان اون سمبل ها صور فلکی هر ماه هست. حالا در مورد معانیشونم یه سرچی میکنم به جواب رسیدم میام میگم. Smile
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: indmehdi ، ADONIS ، iliad ، ساشا ، بنيتا
من عاشقه بهمنیام! d: خودمم بهمنیم!
تشکر کنندگان: R.F ، iliad ، ساشا ، oxin
Exclamation 
Big Grin:
D:
D:
Dآذریها دستا بالا
Big Grin

:
D:
D:
D...................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نامه­ی چارلی چاپلین به دخترش
ژرالدین، دخترم! اینجا شب است... شب نوئل؛ در قلعه­ی کوچک من همه­ی این سپاهیان بی سلاح خفته­اند، نه تنها برادر و خواهر تو، حتی مادرت. به زحمت توانستم بی آن که این پرندگان خفته را بیدار کنم، خود را به این اتاق کوچک نیمه روشن، به این اتاق انتظار پیش از مرگ، برسانم.
تشکر کنندگان: iliad
ماشاالله آذری ها رکورد دار شدن!!!
بچه های خرداد کجایید پس! بیایید که داریم کم میاریم
راستی حالا که بحثه منم یکم از خردادی ها بگم البته در مورد خودم بقیه رو نمیدونم!
بچه های خرداد ماهن Big Grinمنطقی، کاری، خوش اخلاق، عاشق کمک به دیگران، به طرز فوق العاده وحشتناک بدشانس یا بهتر بگم بدون شانس، فوق العاده صبور و در آخر عاشق تنهاییییییییییTongue و یکی از خصوصیاتی که صرفا برای خودمه (متولدین خرداد دیگه ندارن) تمام کسانی که منو میشناسن شاید به دفعات معدودی بنده رو در حالت ناراحتی دیدن به جرات میتونم بگم یکی از خنده رو ترین آدم های روی زمین هستم و همیشه شادم حتی اگه ضربه بزرگی خورده باشم اشک هام رو هم تا حالا تعداد معدود تری(تعداد انگشتان یک دست) دیدن!
البته اینا خصوصیات خودم بود دوست خردادی ندارم که ببینم اونم اینطوریه یا نه؟
برای آدم های بزرگ هیچ بن بستی وجود نداره چون یا راهی پیدا میکنند یا راهی می سازند! پس همیشه امید داشته باشید
متولد چه ماهی هستید؟
تشکر کنندگان: eblam ، R.F ، mahdis ، satin
می خواستم بگم اگه امکان داره سمبل ماه ها رو که به زبان عربی نوشته شده حذف کنین همون فارسیش خیلی شیواتر و آشناتره و زیباتره
تشکر کنندگان: iliad ، Manofconviction ، eblam ، laili ، indmehdi ، seravin ، hvm ، بنيتا
(2010-07-05 ساعت 19:08)@Š!M نوشته:  می خواستم بگم اگه امکان داره سمبل ماه ها رو که به زبان عربی نوشته شده حذف کنین همون فارسیش خیلی شیواتر و آشناتره و زیباتره

دوست عزیز من فارسی نوشتم و چند ساعت اول فارسی بود بعد خودش اینطوری شد!!! البته شایدم مدیران نوشتند!Big Grin

دوستان پست اول ویرایش شد و اطلاعاتی اندک در مورد ماه ها قرار گرفت
برای آدم های بزرگ هیچ بن بستی وجود نداره چون یا راهی پیدا میکنند یا راهی می سازند! پس همیشه امید داشته باشید
متولد چه ماهی هستید؟
تشکر کنندگان: nnazi_2005 ، یه مهاجر ، eblam ، frozen mind
خب حالا که خردادی ها دارن عقب می مونن, من هم خردادی هستم. بدترین ماه برای تولد گرفتن, چرا ؟ چون حتی اگه خودت امتحان نداشته باشی, بالاخره یکی دور و برت پیدا می شه که امتحان داشته باشه و به خاطرش مجبور شی تاریخ جشن تولدت را این ور و آن ور کنی!
تشکر کنندگان: eblam ، iliad ، mahdis ، seravin
من مرداد ماهی هستم مرداد ماهی نداریم
تشکر کنندگان: eblam ، iliad ، بنيتا
Big Grin
(2010-07-06 ساعت 09:45)frozen mind نوشته:  نمي دونم چرا هيچ وقت نتونستم با طالع بيني و ماه و ... كنار بيام. خب اين نظر سنجي مي خواد آخرش چي رو ثابت كنه؟ شايد هم نوعي تفننه، نه؟ Cool

منم تير ماهي هستم.

سلام دوست عزیز

قرار نیست چیزیرو ثابت کنه ، قرار هم نیست اگه تاپیکی زده می‌شه اصلا چیزی ثابت بشه ، از نظر سنجیش معلومه که هدف صحبت دوستان باهم دیگه باشه.Wink

به هر حل بازم میگم آذری ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^هارو عشق..........................

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongue
نامه­ی چارلی چاپلین به دخترش
ژرالدین، دخترم! اینجا شب است... شب نوئل؛ در قلعه­ی کوچک من همه­ی این سپاهیان بی سلاح خفته­اند، نه تنها برادر و خواهر تو، حتی مادرت. به زحمت توانستم بی آن که این پرندگان خفته را بیدار کنم، خود را به این اتاق کوچک نیمه روشن، به این اتاق انتظار پیش از مرگ، برسانم.
تشکر کنندگان: iliad ، frozen mind ، R.F ، indmehdi ، mahdis ، sara77
دقیقا حرفی که دوست عزیزمون eblam زدند درسته هدف مشخص کردن چیزی نبود هدف آشنایی بیشتر با همدیگه و محکم تر کردن روابط دوستیه
متولد چه ماهی هستید؟
تشکر کنندگان: frozen mind ، eblam ، R.F ، mahdis ، copol_fazaee

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان