کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ارسال اصل مدارك به NVC
(2010-09-10 ساعت 17:38)behnia نوشته:  
(2010-08-22 ساعت 13:12)hasti_banoo نوشته:  
(2010-08-22 ساعت 13:03)behnia نوشته:  پس با این حساب در روزه مصاحبه ما که سند ازدواج و شناسنامه ها رونداریم و فرستامین به آمریکا برای اقوام، نیازی نیست که ون مدارک و نشون بدیم

برای اقوام فرستادید که به NVC ارسال کنند؟ اگر اینطوره که بله نیازی به اونها ندارید. اگر مدارک اصل نزد NVC باشد ، آنها را همراه سایر بخشهای پرونده شما به سفارت محل مصاحبه می فرستند تا روز مصاحبه به شما تحویل دهند.

بله برای خاله من که در واقع وکیل از طرف ما هاست دادیم . ایشون گفت احتمالا یا به من اینجا برگردونن یا بده به خودتون وقتی میریم آنکارا . ممنون از وقتتون

ببخشید برای من سواله هنوز، اگه من شناسنامه همسرمو ببرم ایشون برای گرفتن بلیط برای مصاحبه و خروج از کشور به مشکل میخوره که!
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
پرستو جان اصل مدرک تمی خواد
اما به نظر من شناسنامه و کارت ملی خودت رو بیار ممکنه در بعضی شرایط لازم بشه
اما مال قبله ی عالمتو نیار فقط ترجمه هاشو بیار
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، Shahabpk ، parsush ، msar
[font=Arial]
سلام کسی بوده شوهرش نگفته ازدواج کردم وویزا گرفته [/font]
پاسخ
(2013-11-10 ساعت 19:11)farsho نوشته:  [font=Arial]
سلام کسی بوده شوهرش نگفته ازدواج کردم وویزا گرفته [/font]

دوست عزیز همینکه سوشیال سکیوریتی همسر وارد سیستم میشه همه چیز رو میفهمند.
دروغ به اداره مهاجرت=باطل شدن ویزا
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، USA2014 ، barfi1 ، msar
سلام
دو سوال!
1-اینکه من مدارک تحصیلی ام رو به تایید دادگستری نرسوندم!!!اشکال داره؟؟؟؟؟
2-اینکه آدرسی که باید به اون آدرس پست کنیم تا دو هفته قبل چیه؟؟؟؟

ممنون
کیس نامبر 2014AS000006XX / اعضای کیس 1 نفر / رویت قبولی 14 May / ارسال مدارک 10 June - دریافت تائیدیه 20 june-نامه اول :10 july/ سفارت :آنکارا
پاسخ
(2013-10-31 ساعت 11:51)frozen mind نوشته:  
(2013-10-30 ساعت 13:19)parsush نوشته:  دوستان اگر من تمام مدارک اصل رو با خودم ببرم، منجمله شناسنامه همسرم ، خوب ممکنه ایشون تو ایران به شناسنامه احتیاج پیدا کنه و خیلی ریسکه که بخوایم مدام با پست برای هم بفرستیم. نطرتون چیه؟ جدیدا روال چجوریه؟

شوهر من در ماه اكتبر كپي تمام مدارك را كه برابر اصل شده بود به همراه ترجمه ها ومهر دادگستري به همراه برد وبراي nvc ارسال كرد. دو روز پيش نامه اي از nvc دريافت كرد كه اصل سند ازدواج را خواستند ولي به اصل شناسنامه كاري ندارند. من اصل سند را با TNT ميفرستم و به همه دوستان توصيه ميكنم زمان ارايه مدارك به nvc اصل سند ازدواج را بدهند تا معطل نشوند ولي اصل شناسنامه ضروري نيست.
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، vania77 ، reasonable ، حاجی واشنگتن ، barfi1 ، msar
سلام دوستان
ازتون ممنون مي شم كه جواب سوالمو بدين، ما كتگوري f3 هستيم و احتمالاً تا ماه اينده تاريخمون كارنت ميشه. از ٦ ماه پيش nvc با ما در مكاتبه بوده و تمام مدارك رو ازمون گرفته، الان ٢ ماهي ميشه كه ازشون خبري نيست، چند بار كه بهشون زنگ زديم گفتن بايد اصل شناسنامه ها و سند ازدواج و بفرستين اما هنوز نامه اي از طرف nvc نيامده، سوالم اينه كه ما به استناد اين تماسها اصل مدارك رو بفرستيم يا منتظر يك ايميل باشيم تا جنبه رسمي پيدا كنه.
پاسخ
با سلام به دوستان عزیز، سوال داشتم و اون اینکه دو قطعه عکس 5*5 فقط برای مدیکال است و nvc احتیاجی به این دو قطعه عکس ندارد؟ متشکرم پاسخ دهید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
و دوستانی که ویزای ازدواجی هستن و مدارک به nvc فرستاده اند لطف کنند و بگن چه مدارکی باید فرستاذه شود همسرم سیتی زن هستند. متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-28 ساعت 14:07)aghigh125 نوشته:  با سلام به دوستان عزیز، سوال داشتم و اون اینکه دو قطعه عکس ۵*5 فقط برای مدیکال است و nvc احتیاجی به این دو قطعه عکس ندارد؟ متشکرم پاسخ دهید.

عكس هاي شما فقط براي سفارت است. مديكال خودش با وبكم عكس ميگيره.
F4
Begin= juli 2002
Interview = 14th may 2015
updates in ceac = 15th may 2015
2nd AP process update in Ceac = 18th may 2015
3rd update in Ceac = 9th June 2015
4th update in Ceac = 20th July 2015
5th update in Ceac = 29th July 2015
clearance = 3rd August 2015
Ankara
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-28 ساعت 14:10)aghigh125 نوشته:  و دوستانی که ویزای ازدواجی هستن و مدارک به nvc فرستاده اند لطف کنند و بگن چه مدارکی باید فرستاذه شود همسرم سیتی زن هستند. متشکرم

بستگی به سفارت داره.مثلا ابوظبی 5 تا عکس برای مدیکال میخواد ولی آنکارا با وبکم عکس میگیره
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز خیلی ممنون از پاسختون.
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24
سلام دوستان
دوستانی که تحت f2bبرای NVC مدارک فرستادن لطف میکنند راهنمایی کنند چه مدارکی فرستادند و به چه صورت فرستادند.ممنون میشم از راهنمایی شما.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان
نامه ای از nvc امده که ما مدارک رو ارسال کنیم همان نامه معروف nvc welcome letter که واسه همه میاد. 6 ماه مانده تا کارنت شدن ما . پتیشنر ما دو روز پیش قسمت نماینده اجنت را تو سایت انجام داده با وجودی که علاوه بر اسم خودشون اسم ما هم به عنوان اپیلیکنت بود .فقط تونسته 120 دلار خودش رو بده . قسمت ما هنوز فعال نبوده .سیستم هم پیغام داده دو تا سه روز کاری صبر کنید تا تایید شه تا مراحل بعدی ادامه پیدا کنه . می خوام بدونم بعد از تایید قسمت پرداخت واسه اپلیکنت فعال می شه . یا فایل ما مشکل داره . ممنون می شم پاسخ بدین .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-14 ساعت 15:32)مهسا20132013 نوشته:  دوستان
نامه ای از nvc امده که ما مدارک رو ارسال کنیم همان نامه معروف nvc welcome letter که واسه همه میاد. ۶ ماه مانده تا کارنت شدن ما . پتیشنر ما دو روز پیش قسمت نماینده اجنت را تو سایت انجام داده با وجودی که علاوه بر اسم خودشون اسم ما هم به عنوان اپیلیکنت بود .فقط تونسته 120 دلار خودش رو بده . قسمت ما هنوز فعال نبوده .سیستم هم پیغام داده دو تا سه روز کاری صبر کنید تا تایید شه تا مراحل بعدی ادامه پیدا کنه . می خوام بدونم بعد از تایید قسمت پرداخت واسه اپلیکنت فعال می شه . یا فایل ما مشکل داره . ممنون می شم پاسخ بدین .

با سلام
فایل شما مشکلی ندارد
اینوویس 325$ جداگانه براتون فرستاده میشه
ویزای دانشجویی برای ارشد مدیریت MBA گرفتم در دانشگاهی در کالیفرنیا Smile
تاریخ اپلای: اپریل 2014
دریافت ای-20 یا سویس: می 2014 دقیقا یک ماه
تاریخ مصاحبه:نیمه جون 2014
بعد از مصاحبه: ادمینستراتیو پروسس 24 روز طول کشید
دریافت پاسپورت با ویزا دو ساله ماتیپل اینتری (اجازه ورود و خروج به امریکا)
ورود به فرودگاه لوس انجلس اگوست 2014
شروع ترم: سپتامبر 2014
مدرک زبان : نداشتم و اینجا زبان گذراندم

**لطفا از گزینه تشکر استفاده کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان