کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آزمایشهای پزشکی
سلام
دوستان وقتی برای بار دوم برای مدیکال میریم چه چیز بایدببریم کارت واکسن قبلی که پیش دکتر است .
f4
sep2003
کیس :ANK2009

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-03 ساعت 22:08)alireza88 نوشته:  سلام
دوستان وقتی برای بار دوم برای مدیکال میریم چه چیز بایدببریم کارت واکسن قبلی که پیش دکتر است .

Salam shoma bayad copy karte zard. Ke ghablan az pastor gerefte bodid behamrahe karte vaksane ghabli ke. Yekisham be sefarat dade bodid ghablan rohamrah dashte bashid. Albate ghable raftan hatman be pastore tajrish sari bezanid ba hamin madareketon ke agar lazem bod vaksan behwton bezanand ke be sarafe tare baraton. Movafagh bashid
f4
may 2003
ank2010
interview date march 2016
ankara
خودم (نفر اصلی)و بچه ها یکضرب
صدور ویزا 30جون
همسر ap
ورود 22 augest
green card 7 oct
دریافت ایمیل کلیری همسر 12 oct
صدور ویزا همسر 21 NOV
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza88
(2017-01-03 ساعت 15:05)mrb نوشته:  
(2017-01-03 ساعت 14:51)saeednia نوشته:  سلام به اعضای محترم.راجع به مدیکال در آنکارا پیشنهاد و یا تجربه تون رو بفرمایین.اگه برای مثال روز دوشنبه ای مصاحبه داشته باشیموبا دونستن اینکه یکشنبه در ترکیه تعطیله و سایت دکتر اوگان حداکثر جمعه رو پیشنهاد میده ،دو روز(با احتساب جمعه که روز آزمایشه و شنبه جواب رو بدن)برای مدیکال مناسبه؟ساده تر اینکه:جمعه مدیکال بدی،شنبه جوابش رو بگیری،یکشنبه تعطیل و دوشنبه صبح بری مصاحبه...............ریگاردز.............
دوست عزیز با سلام
اگر قبل از ساعت یک آزمایش خون و ادرار را انجام دهید فردای آنروز جواب حاضر است . جواب مدیکال ما چون آزمایش خون و ادرار ما بعد از ساعت یک انجام شد دو روز زمان برد .

mrb عزیز منون از راهنماییت.
پاسخ
تشکر کنندگان: mrb
(2017-01-04 ساعت 10:07)saeednia نوشته:  
(2017-01-03 ساعت 15:05)mrb نوشته:  
(2017-01-03 ساعت 14:51)saeednia نوشته:  سلام به اعضای محترم.راجع به مدیکال در آنکارا پیشنهاد و یا تجربه تون رو بفرمایین.اگه برای مثال روز دوشنبه ای مصاحبه داشته باشیموبا دونستن اینکه یکشنبه در ترکیه تعطیله و سایت دکتر اوگان حداکثر جمعه رو پیشنهاد میده ،دو روز(با احتساب جمعه که روز آزمایشه و شنبه جواب رو بدن)برای مدیکال مناسبه؟ساده تر اینکه:جمعه مدیکال بدی،شنبه جوابش رو بگیری،یکشنبه تعطیل و دوشنبه صبح بری مصاحبه...............ریگاردز.............
دوست عزیز با سلام
اگر قبل از ساعت یک آزمایش خون و ادرار را انجام دهید فردای آنروز جواب حاضر است . جواب مدیکال ما چون آزمایش خون و ادرار ما بعد از ساعت یک انجام شد دو روز زمان برد .

سلام شنبه ها دکتر باز است؟ برای ازمایش یا جواب گرفتن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-04 ساعت 11:34)amir1344 نوشته:  
(2017-01-04 ساعت 10:07)saeednia نوشته:  
(2017-01-03 ساعت 15:05)mrb نوشته:  دوست عزیز با سلام

سلام شنبه ها دکتر باز است؟ برای ازمایش یا جواب گرفتن؟
با سلام
ما مدیکال نوبت اول را پنجشنبه انجام دادیم و شنبه بعد از ظهر جواب را گرفتیم
سفارت : آنکارا
تاریخ مصاحبه  22  March
وضعیت  AP
کیس  F4
تعداد  4 نفر
Clear 13 Oct
Issued 15 Nov
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
متاسفانه من مدیکال مجدد  باید بشم کارت زرد را دفعه اول به من پس ندادن و هیچ کپی از ان ندارم البته یک تایپ و cd که باید به سفارت میدادیم را دارم ( که متاسفانه تاریخش تمام شده)
ادامه  واکسنها را  در ایران انجام دادم  روی همان صفحه متعلق به سفارت مهر کردن و کارت جدیدی صادر نشد / ایا لازم هست کارت زرد جدید بگیرم؟؟
تمامی واکسن ها و دورهای ان را زده ایم   چطور میتوانم اطلاع پیدا کنم که ایا واکسن خواصی باقی مانده یا نه؟
ممنون از شما
f3
apr مصاحبه
انکارا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-06 ساعت 17:19)bab1 نوشته:  سلام به همگی
متاسفانه من مدیکال مجدد  باید بشم کارت زرد را دفعه اول به من پس ندادن و هیچ کپی از ان ندارم البته یک تایپ و cd که باید به سفارت میدادیم را دارم ( که متاسفانه تاریخش تمام شده)
ادامه  واکسنها را  در ایران انجام دادم  روی همان صفحه متعلق به سفارت مهر کردن و کارت جدیدی صادر نشد / ایا لازم هست کارت زرد جدید بگیرم؟؟
تمامی واکسن ها و دورهای ان را زده ایم   چطور میتوانم اطلاع پیدا کنم که ایا واکسن خواصی باقی مانده یا نه؟
ممنون از شما
f3
apr مصاحبه
انکارا

Sslam shoma dege karte zard niyaz nadarid agar pastore tajrish rafte bashid ke moshkeli nadarid onja khanom dr khili vared hastan va rahnamay mikonan dar zemn shoma on cd va type ro ba khodeton bebarid roze medical az shoma migire khanome monshi movafahh bashid
f4
may 2003
ank2010
interview date march 2016
ankara
خودم (نفر اصلی)و بچه ها یکضرب
صدور ویزا 30جون
همسر ap
ورود 22 augest
green card 7 oct
دریافت ایمیل کلیری همسر 12 oct
صدور ویزا همسر 21 NOV
پاسخ
تشکر کنندگان: bab1
(2017-01-07 ساعت 01:19)azb2003 نوشته:  
(2017-01-06 ساعت 17:19)bab1 نوشته:  سلام به همگی
ممنون از شما
f3
apr مصاحبه
انکارا

Sslam shoma dege karte zard niyaz nadarid agar pastore tajrish rafte bashid ke moshkeli nadarid onja khanom dr khili vared hastan va rahnamay mikonan dar zemn shoma on cd va type ro ba khodeton bebarid roze medical az shoma migire khanome monshi movafahh bashid

ممنون از پاسخ شما
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگي كسي مديكال در دبي انجام داده؟كدوم مركز بهتره nmc يا mideast؟
و جواب مديكال بچه ها واقعا چهار روز طول ميكشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
برای مدیکال حتما کارت زرد پاستور رو ببرید. تو هزینه تون تاثیر می ذاره ( البته نه خیلی زیاد).
حتی المقدور دارویی مصرف نکنید روزهای قبل از آزمایش و الکل هم با این که ممنوع نیست یکی دو روز قبل از آزمایش ننوشید خصوصا که درصدش بالا باشه. از همه مهم تر مسکن های کدئین داره که ابدا نخورید چون تست ادرار عملا تست برای اعتیاد هم هست و کدئین رو مخدر می شناسن. تست برای اعتیاد خطاپذیره و قطعی نیست و ممکنه داروها اثر آزمایش رو تحت تاثیر قرار می دن و بهتره دارو نخورده باشید. مجبور بودید نسخه و دارو و پرونده پزشکی رو ببرید به دکتر نشون بدید.
‎ANK2010XXXXXX‎
نوع ویزا: F4
اولین اقدام:  ‎APR 2004‎
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ دریافت ‎ ‎JAN 2016‎ ‎:NVC‎ ‎Welcome letter‎‎
تاریخ تکمیل فرم ‎    AUG 2016 : DS-260  ‎
نامه کامپلیت: ‎DEC 2016‎ ‎
تاریخ کارنت شدن: ‎MAR 2017‎
تاریخ مصاحبه: MAY 2017
فرم 5535: OCT 2018
ایمیل ویور: OCT 2018
شغل: غیردولتی
سربازی: نیروی انتظامی ، درجه سرباز
تحصیلات: فوق لیسانس
نتیجه: AP
تاریخ کلیرینس ‎: -‎ ‎...‎ ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24
(2017-01-11 ساعت 00:00)نداهمداني نوشته:  سلام به همگي كسي مديكال در دبي انجام داده؟كدوم مركز بهتره nmc يا mideast؟
و جواب مديكال بچه ها واقعا چهار روز طول ميكشه؟

سلام دوست عزیز

بیمارستان NMC دوبی خیلی منظم و خوب کار ما رو انجام داد و تا جایی که اطلاع دارم اغلب دوستان هم همینجا می رن.
جواب مدیکال بچه ها رو میگن چهار روز طول می کشه، اما اگر صبح انجام بشه پس فردا شبش آماده اس! اما احتیاط واجب بر اینه که شما همون چهار روز رو در نظر بگیرین که خدای نکرده به مشکل برنخورین.
پرونده: EB1
حرفه: فیلمساز
اپروو شدن پرونده: خرداد 95
ارسال مدارک هویتی به ان وی سی: مرداد 95
تاریخ مصاحبه: آذر 95
نتیجۀ مصاحبه: AP
سفرنامه
کلیرنس: ---
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
آیا کسی اطلاع دارد قبل از رفتن برای انجام آزمایشات پزشکی باید شرایط خاصی مانند ناشتا بودن و ... را داشت ؟ و آیا اگر کارت واکسیناسیون بین المللی را که از پاستور میگیریم دیگر نباید کارت واکسناسیون فارسی را با خود ببریم و آنرا ترجمه کنیم؟ و چه قدر این کارت واکسن بین المللی تاثیری در روند آزمایشات پزشکی دارد ؟
با تشکر از شما
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. به تازگی کسی رفته NMC ابوظبی؟اگه رفته اطلاع داره تا چه ساعتی پذیرش میکنند برای ازمایشات سفارت؟
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان:
کسی آدرس ووبسایت آزمایشگاه (NMC (NEW MEDICAL CENTER دردبی داره ؟

متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
مامان من ٦٨ سالشونه و امروز براش نامه وقت مصاحبه در انكارا امده جهت دريافت گرين كارت
در سايت دكتر انگان نوشته سي روز قبل واكسن ويروس هاي زنده زده نشه
ميدونيد كدوم واكسنه ؟ يعني برن انسيتو پاستور و مابقي واكسنها را بزنند و مارتشو بگيرند ؟
يه سوال ديگه هم دارم
من دو برادر ناتني دارم كه از مادر جدا هستند و در درخواست ارليه چون ذكر شده بود اسامي كليه فرزندان ختي استپ چيلدرن را بنويسيد من نوشتم ولي الان جز مدارك مورد نياز گفتند Birth Certificate or certified copy را بايد ببرند ولي امكانش براي ما نيست ممنون ميشم نظرتون را بديد.
اگر اژانس خوبي هم ميشناسيد كه وقت سفارت ميگيره و مادرم ميتونه باهاشون بره مننون ميم راهنمايي كنيد.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان