کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آزمایشهای پزشکی
(2012-03-18 ساعت 13:17)comrun نوشته:  
(2012-03-17 ساعت 21:14)Panda نوشته:  سلام
کسی میدونه که برای انجام مدیکال در کلینیک NMC دبی عصرها هم میشه مراجعه کرد یا فقط صبحها مدیکال انجام میدن؟و اگه کسی عصر مراجعه کنه جواب را کی میدند؟فردا عصر یا دیرتر؟
عصرها را تا 5 و 6 میدانم که میشود به nmc مراجعه کنید ولی در مورد دریافت نتیجه شک دارم که حتی بصورت فوری تا صبح فرداش آماده بشه. در nmc ترجیح میدهند که مثلا اگر امروز قبل از ظهر رفتید، پس فردا صبح نتیجه را بگیرید مگر اینکه خودتان برای ساعت و تاریخ خاصی تاکید کنید که در این صورت، پروسه کاری و تحویل نتیجه یا عادی یا فوری در نظر گرفته میشود.
اگر هم پرواز شما صبح هست توصیه میکنم که از فرودگاه یکراست به nmc بروید و بعدش به هتل بروید تا استراحت کنید. من هم با چمدان به nmc رفتم و مشکلی نبود. اگر مثلا با پرواز ماهان وارد شوید و به کلینیک مراجعه کنید، تا حدود ساعت 1 بعداز ظهر معاینه و آزمایشات تمام میشود و میتوانید با پرداخت 75 درهم بیشتر، بگوئید که که نتیجه را بصورت ارجنت میخواهید که تا ساعت 7 شب بگیرید یا میتوانید بصورت عادی صبح فرداش ساعت 9:45-10 بگیرید و با مترو به ایستگاه غبیبه Al Ghubeiba رفته و با اتوبوس11 یا 11:30 (حدود 2 ساعت زمان سفر با اتوبوس تا ایستگاه ابوظبی + 15 دقیقه با تاکسی از ایستگاه ابوظبی تا سفارت) به موقع جلوی سفارت باشید.

سلام ممنون از پاسخ کاملتون.بلیط اتوبوس را همان روز میشه تهیه کرد یا باید از قبل بخریم؟از این نظر که اون ساعت بلیط گیرم بیادمیپرسم.اگه من ساعت 4 برم برا ازمایشات ایا فردا عصر جوابم را میدند که پس فرداش برم سفارت که نخوام صبحش عجله کنم.از راهنماییتون بی نهایت ممنونم.
پاسخ
تشکر کنندگان: comrun
(2012-03-18 ساعت 14:38)Panda نوشته:  
کسی میدونه که برای انجام مدیکال در کلینیک NMC دبی عصرها هم میشه مراجعه کرد یا فقط صبحها مدیکال انجام میدن؟و اگه کسی عصر مراجعه کنه جواب را کی میدند؟فردا عصر یا دیرتر؟
عصرها را تا 5 و 6 میدانم که میشود به nmc مراجعه کنید ولی در مورد دریافت نتیجه شک دارم که حتی بصورت فوری تا صبح فرداش آماده بشه. در nmc ترجیح میدهند که مثلا اگر امروز قبل از ظهر رفتید، پس فردا صبح نتیجه را بگیرید مگر اینکه خودتان برای ساعت و تاریخ خاصی تاکید کنید که در این صورت، پروسه کاری و تحویل نتیجه یا عادی یا فوری در نظر گرفته میشود.
اگر هم پرواز شما صبح هست توصیه میکنم که از فرودگاه یکراست به nmc بروید و بعدش به هتل بروید تا استراحت کنید. من هم با چمدان به nmc رفتم و مشکلی نبود. اگر مثلا با پرواز ماهان وارد شوید و به کلینیک مراجعه کنید، تا حدود ساعت 1 بعداز ظهر معاینه و آزمایشات تمام میشود و میتوانید با پرداخت 75 درهم بیشتر، بگوئید که که نتیجه را بصورت ارجنت میخواهید که تا ساعت 7 شب بگیرید یا میتوانید بصورت عادی صبح فرداش ساعت 9:45-10 بگیرید و با مترو به ایستگاه غبیبه Al Ghubeiba رفته و با اتوبوس11 یا 11:30 به موقع جلوی سفارت خواهید بود.(حدود 2 ساعت زمان سفر با اتوبوس از ایستگاه ابوغبیبه تا ایستگاه ابوظبی + 15 دقیقه با تاکسی از ایستگاه ابوظبی تا سفارت)

سلام ممنون از پاسخ کاملتون.بلیط اتوبوس را همان روز میشه تهیه کرد یا باید از قبل بخریم؟از این نظر که اون ساعت بلیط گیرم بیادمیپرسم.اگه من ساعت 4 برم برا ازمایشات ایا فردا عصر جوابم را میدند که پس فرداش برم سفارت که نخوام صبحش عجله کنم.از راهنماییتون بی نهایت ممنونم.
هر موقع به ایستگاه برسید، همانجا برای اتوبوسی که آماده مسافرگیریست میتوانید به قیمت 20 درهم بلیط بخرید. (از ابوظبی به دبی: 15 درهم) و معمولا بلیط تاریخ همانروز را دارد.
اگر ساعت 4 به nmc بروید، احتمالا میشود بصورت عادی (425 درهمی) برای فردا عصرش نتیجه را بگیرید و اگر ادا درآوردند که 24 ساعته، فوری محسوب میشود، (که بعید هست) 75 درهم بیشتر را بدهید و بحث نکنید. اگر با پرواز صبح وارد میشوید، از همان فرودگاه با مترو (با مقصد جبل علی) به ایستگاه اتحاد و با تعویض خط در ایستگاه اتحاد، سوار متروی با مقصد اتصالات شده و 3 ایستگاه بعد، در ایستگاه ابوهیل (که درست روبروی nmc هست) پیاده شوید. کارهای کلینیک (آزمایش خون، عکس سینه، اندازه گیری قد و وزن) که تمام شد، موقع معاینه دکتر بگویید که فردا صبح تا قبل از 10 نتیجه را میخواهید. فردا صبحش براحتی و بدون نیاز به استرس و عجله نتیجه را میگیرید و به موقع هم به سفارت میرسید. (این دقیقا" کاری بود که خودم انجام دادم). باز هم میل خودتان که هرطور صلاح میدانید عمل کنید. پیروز باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: vroom ، hosseinkht
(2012-03-18 ساعت 22:53)comrun نوشته:  
اگر هم پرواز شما صبح هست توصیه میکنم که از فرودگاه یکراست به nmc بروید و بعدش به هتل بروید تا استراحت کنید. من هم با چمدان به nmc رفتم و مشکلی نبود. اگر مثلا با پرواز ماهان وارد شوید و به کلینیک مراجعه کنید، تا حدود ساعت 1 بعداز ظهر معاینه و آزمایشات تمام میشود و میتوانید با پرداخت 75 درهم بیشتر، بگوئید که که نتیجه را بصورت ارجنت میخواهید که تا ساعت 7 شب بگیرید یا میتوانید بصورت عادی صبح فرداش ساعت 9:45-10 بگیرید و با مترو به ایستگاه غبیبه Al Ghubeiba رفته و با اتوبوس11 یا 11:30 به موقع جلوی سفارت خواهید بود.(حدود 2 ساعت زمان سفر با اتوبوس از ایستگاه ابوغبیبه تا ایستگاه ابوظبی + 15 دقیقه با تاکسی از ایستگاه ابوظبی تا سفارت)

هر موقع به ایستگاه برسید، همانجا برای اتوبوسی که آماده مسافرگیریست میتوانید به قیمت 20 درهم بلیط بخرید. (از ابوظبی به دبی: 15 درهم) و معمولا بلیط تاریخ همانروز را دارد.
اگر ساعت 4 به nmc بروید، احتمالا میشود بصورت عادی (425 درهمی) برای فردا عصرش نتیجه را بگیرید و اگر ادا درآوردند که 24 ساعته، فوری محسوب میشود، (که بعید هست) 75 درهم بیشتر را بدهید و بحث نکنید. اگر با پرواز صبح وارد میشوید، از همان فرودگاه با مترو (با مقصد جبل علی) به ایستگاه اتحاد و با تعویض خط در ایستگاه اتحاد، سوار متروی با مقصد اتصالات شده و 3 ایستگاه بعد، در ایستگاه ابوهیل (که درست روبروی nmc هست) پیاده شوید. کارهای کلینیک (آزمایش خون، عکس سینه، اندازه گیری قد و وزن) که تمام شد، موقع معاینه دکتر بگویید که فردا صبح تا قبل از 10 نتیجه را میخواهید. فردا صبحش براحتی و بدون نیاز به استرس و عجله نتیجه را میگیرید و به موقع هم به سفارت میرسید. (این دقیقا" کاری بود که خودم انجام دادم). باز هم میل خودتان که هرطور صلاح میدانید عمل کنید. پیروز باشید

سلام
شما قبل از رفتن از ایران از طریق ایمیل وقت معاینه هم گرفتید یا نیازی به گرفتن وقت قبلی نیست و در حین مراجعه شما را پذیرفتند؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-03-19 ساعت 00:45)Panda نوشته:  
(2012-03-18 ساعت 22:53)comrun نوشته:  

سلام
شما قبل از رفتن از ایران از طریق ایمیل وقت معاینه هم گرفتید یا نیازی به گرفتن وقت قبلی نیست و در حین مراجعه شما را پذیرفتند؟
بعضی دوستان وقت میگیرند ولی ما وقت نگرفتیم و مستقیما مراجعه کردیم و بطور معمول کارمان انجام شد.
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinkht
یه سوال دارم ممنون میشم. من حدودآ 18 ماه قبل مدیکال گرفتم و از پاستور کارت گرفتم حالا کلیر شدم چه واکسنهای رو باید دوباره بزنم و آیا احتیاج به روز رسانی هست یا نه. مرسی
Priority Date Oct ,2004
Interview date Sep.,2010
clearance Apr. 2012
Arrive to
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind
(2012-04-03 ساعت 12:28)mohsen66 نوشته:  یه سوال دارم ممنون میشم. من حدودآ 18 ماه قبل مدیکال گرفتم و از پاستور کارت گرفتم حالا کلیر شدم چه واکسنهای رو باید دوباره بزنم و آیا احتیاج به روز رسانی هست یا نه. مرسی

سلام
واکسن انفولانزا باید سالی یکبار زده شه بین ماه مهر تا اذر.شامل شما الان این میشه.مننزیت 2 سال اعتبار داره.اگه 18 ماه پیش زدید نمی خاد.با پاستورم یک چکی بکنید که مطمعن بشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، SAEED 60 ، comrun
(2012-04-05 ساعت 16:56)Panda نوشته:  
(2012-04-03 ساعت 12:28)mohsen66 نوشته:  یه سوال دارم ممنون میشم. من حدودآ 18 ماه قبل مدیکال گرفتم و از پاستور کارت گرفتم حالا کلیر شدم چه واکسنهای رو باید دوباره بزنم و آیا احتیاج به روز رسانی هست یا نه. مرسی

سلام
واکسن انفولانزا باید سالی یکبار زده شه بین ماه مهر تا اذر.شامل شما الان این میشه.مننزیت 2 سال اعتبار داره.اگه 18 ماه پیش زدید نمی خاد.با پاستورم یک چکی بکنید که مطمعن بشید.

ببخشید واکسن مننژیت توی لیست واکسن هایی که باید بزنیم هست؟
2012AS59XXX
سفارت: ابوظبی
وقت مصاحبه: July-08-2012
دریافت ویزا: July-08-2012 (یک ضرب)
ورود به آمریکا: Nov-01-2012
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-04-05 ساعت 18:52)hoda2012 نوشته:  
(2012-04-05 ساعت 16:56)Panda نوشته:  

سلام

ببخشید واکسن مننژیت توی لیست واکسن هایی که باید بزنیم هست؟
من هم مننژیت نزدن برام...فقط هپاتیت، کزاز، ام ام آر و آنفولانزا...آله هم که گرفتم قبلا
شرایط سنی داره مننژیت؟
شماره کیس: 39000
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ کارنت شدن کیس:March,2012-اسفند
تاریخ مصاحبه:May2012-اردیبهشت
تاریخ دریافت ویزا:یک ضرب
تاریخ اولین ورود به امریکا: 11 آگوست 2012
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز
من یک سوال داشتم
مصاحبه من 21 may (دوشنبه) هست و به new medichal center ایمیل زدم برام زده که 19 may (پنجشنبه) بیا بعد تو تقویم نگاه کردم می بینم 19 may میشه شنبه!!! بعد گفتم خوب اگر شنبه بیام جواب ازمایشام حاظر میشه؟ گفت یکشنبه عصر یا دوشنبه صبح حاضر میشه و جمعه هم تست انجام نمیشه ! حالا به نظر شما یکشنبه عصر حاضر میشه؟یعنی این ریسک رو بکنم شنبه برم یا همون پنجشنبه برم دبی؟
کتگوری : F2A
تاریخ درخواست : OCT 2009
شماره پرونده : ABD2010XXXXXX
تاریخ تکمیل : OCT 2010
دریافت نامه مصاحبه: April 10 th 2012
مصاحبه: May 21 2012
محل مصاحبه: ابوظبی
دریافت ویزا: May 23 2012
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیزم من می خواستم هزینه پزشکی در آنکارا رو بدونم کسی از دوستان می تونه راهنمایی بکنه؟؟؟؟هر واکسن چقدر میشه ؟هزینه معاینه و آزمایشات چطور؟
ممنون میشمم
کیس نامبر :2012AS00061xxx
تاریخ ارسال فرم اولیه :2011july 24/مرداد 3
محل مصاحبه :آنکارا

تاریخ مصاحبه :4jun
تاریخ ویزا :6jun یک ضرب
تاریخ ورود به آمریکا :Cool
تعداد نفرات همراه :0
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان.

من سوالی داشتم از شما عزیزان.

یه شرح از وضعیت خودم اول براتون می گم بعد سوال رو.

من 27 ساله دارای تقریبآ 8 سال سابفه کار و بیمه. البته این بخش بی ریطه منظوری دارم از بیان این قسمت.

به تازگی حدود 10 روزه که شرو کردم واگسنا رو زدن و رفتم پاستور کارت زرد رنگم با شماره سریال هم گرفتم. تمام واکسنها رو زدم. البته پاستور خیابان 12 فروردین رفتم. تو خیابان پاستور.

من از لحاظ بینایی حدود 3 دهم دید دارم از یک چشم با عینک.
خدا رو شکر محتاج کسی هم نیستم و تمام کارهامو خدم انجام می دم و کار هم می کنم.

و حتی مشکل اسپانسر و مالی هم ندارم.

تو تاپیک های سایت خوندم که پزشک معتمد آزمایشات فیزیکی ( شامل سنجش چشم) رو انجام می ده.

خدا رو شکر تا به حال هیچ مشکل جسمی دیکه ای یا بیماری خاصی نداشتم.

می خواستم بدونم که.
این آزمایشات بینایی در چه حدیه؟
و اگه هیچ مشکل دیگه ای نداشته باشم که خدا رو شکر ندارم آیا به خاطر چشمم صفارت امکان داره به من ویزا نده؟

منو می بخشین پور حرفی کردم.
خوشحالم می کنید اگه با محبتتون سوال منو جواب بدین.

شاد باشید.
کیس #: AS1xxx1

ارسال فرمها: 07/19/2012
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 08/27/2012
تاریخ دریافت ویزا: 08/29/2012

از 10/17/2012 در آمریکا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-04-22 ساعت 01:28)Solitude نوشته:  سلام به همه دوستان.
..... من از لحاظ بینایی حدود 3 دهم دید دارم از یک چشم با عینک ..... می خواستم بدونم که این آزمایشات بینایی در چه حدیه؟
و اگه هیچ مشکل دیگه ای نداشته باشم که خدا رو شکر ندارم آیا به خاطر چشمم صفارت امکان داره به من ویزا نده؟ .....

دوست عزیز نگران نباش ، هیچ مشکلی‌ شما از این بابت نخواهی داشت
[en]Category: F2B
PRIORITY DATE = OCTOBER 2003
APPROVAL NOTICE = JUNE 2008
CASE NUMMBER = YRV2012XXXXXX
CHOICE OF ADDRES AND AGENT = MARCH 2010
P3U AGENT UNIVERSAL = AUGUST 2010
تکمیل مدارک : FEB 2011
دریافت نامه مصاحبه: Jul 2012
مصاحبه: Aug 2012
محل مصاحبه: ایروان
تاریخ دریافت ویزا : یک ضرب Big Grin
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: Solitude ، frozen mind ، sasan_rock ، comrun ، hosseinkht
(2012-04-22 ساعت 04:09)SAEED 60 نوشته:  
(2012-04-22 ساعت 01:28)Solitude نوشته:  سلام به همه دوستان.
..... من از لحاظ بینایی حدود 3 دهم دید دارم از یک چشم با عینک ..... می خواستم بدونم که این آزمایشات بینایی در چه حدیه؟
و اگه هیچ مشکل دیگه ای نداشته باشم که خدا رو شکر ندارم آیا به خاطر چشمم صفارت امکان داره به من ویزا نده؟ .....
دوست عزیز نگران نباش ، هیچ مشکلی‌ شما از این بابت نخواهی داشت
درود بر شما.به هیچ وجه نگران نباشید.هیچ گونه تست بینایی در زمان معاینه انجام نمیگیرد.موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، Solitude ، SAEED 60 ، كاميلا ، frozen mind ، manila ، hosseinkht
سلام به همه دوستان.
من 18 ماه پیش برای مصاحبه به ابوظبی رفتم و 3 روز پیش کلیر شدم و دوباره باید برای مدیکال برم. کسی میدونه آیا واکسن هم دوباره باید بزنم؟ ممنونم از راهنماییتون...
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، SAEED 60
احسان عزیز، من هم 18 ماه قبل مدیکال چک داشتم و همه واکسنهام کامل بود. بار دوم (ماه پیش) که مدیکال چک رفتم هیچ واکسنی نخوردم. البته اگر پاییز بود باید خودم از قبل واکسن آنفلوآنزا می زدم.
این را هم در نظر داشته باشین که من آنکارا رفتم. آنکارا گویا سختگیرتر از ابوظبی هستش.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: SAEED 60 ، Blaze ، battosai ، manila

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان