کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرت به نیوزلند و راه های آن
ببخشید , از کدوم وبلاگ استفاده کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader
(2011-09-19 ساعت 21:07)shotormorg نوشته:  ببخشید , از کدوم وبلاگ استفاده کنم؟

اين ديگه دوست عزيز:
http://2migrators.blogsky.com/
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
پاسخ
تشکر کنندگان: shotormorg ، ParsTrader ، mavarfan

سلام به عزیزان
می خواستم بدونم که لیست رشته های مورد نیاز نیوزیلند چند وقت یکبار عوض میشه, حالا چند ماه دیگه مونده تا عوض بشه؟

سلام
معمولا هرسال یکبار اپدیت میشه و همین چند ماه پیش یکبار اپدیت شد
ولی معمولا خیلی تغییر خاصی نمی کنه و نمیشه امید به اضافه شدن رشته خاصی داشت
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، ابی22
باسلام
برای لیسانس آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد با سابقه تدریس در آموزشگاه های آزاد امکان دریافت ویزای کاری برای ,معلم کودک و یا معلم راهنمایی از ایران وجود داره؟البته هنوز ایلتس رو نگرفته-سن هم 28 سال -واگه وجود داره هزینه و زمان حدودا چقدر بوده و برای شروع باید چه کرد؟وسریع ترین راه برای پیدا کردن پشنهاد یا جستجوی کارهایی که در بالا ذکر شده چیه و آیا دریافت ویزای کار به معنی داشتن شغل هست؟
با تشکر و خسته نباشید به تمامی مدیران سایت
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-09-24 ساعت 23:26)ring4 نوشته:  باسلام
برای لیسانس آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد با سابقه تدریس در آموزشگاه های آزاد امکان دریافت ویزای کاری برای ,معلم کودک و یا معلم راهنمایی از ایران وجود داره؟البته هنوز ایلتس رو نگرفته-سن هم 28 سال -واگه وجود داره هزینه و زمان حدودا چقدر بوده و برای شروع باید چه کرد؟وسریع ترین راه برای پیدا کردن پشنهاد یا جستجوی کارهایی که در بالا ذکر شده چیه و آیا دریافت ویزای کار به معنی داشتن شغل هست؟
با تشکر و خسته نباشید به تمامی مدیران سایت

دوست عزيز خواهشا براي اينکه نظم تاپيک ها از بين نرود سئوالتون را در تاپيک مخصوص خود بپرسيد.
اينجوري سريعتر هم جواب ميگيريد.
ممنونم.
شاد باشيد.
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، ابی22 ، danny_1990
(2011-01-04 ساعت 15:15)ParsTrader نوشته:  سلام
لیست مشاغل مورد نیاز نیوزیلند در پست قبلی که ایرانی ها می توانند اقدام کنند به روز شد
توجه نمایید تمام مشاغل نام برده شده در لینک برای دانش اموختگان در دانشگاههای ایرانی قابل اقدام نمی باشد و تنها رشته های نام برده در پست قبل را برای دانش اموختگان در دانشگاههای ایرانی ارائه می شود
http://glossary.immigration.govt.nz/NR/r...0/1093.pdf
با ارزوی موفقیت برای همه

باسلام
برای لیسانس آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد با سابقه تدریس در آموزشگاه های آزاد امکان دریافت ویزای کاری برای ,معلم کودک و یا معلم راهنمایی از ایران وجود داره؟البته هنوز ایلتس رو نگرفته-سن هم 28 سال -واگه وجود داره هزینه و زمان حدودا چقدر بوده و برای شروع باید چه کرد؟وسریع ترین راه برای پیدا کردن پشنهاد یا جستجوی کارهایی که در بالا ذکر شده چیه و آیا دریافت ویزای کار به معنی داشتن شغل هست؟هزینه ها چقدر؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-09-26 ساعت 18:18)ring4 نوشته:  
لیست مشاغل مورد نیاز نیوزیلند در پست قبلی که ایرانی ها می توانند اقدام کنند به روز شد
توجه نمایید تمام مشاغل نام برده شده در لینک برای دانش اموختگان در دانشگاههای ایرانی قابل اقدام نمی باشد و تنها رشته های نام برده در پست قبل را برای دانش اموختگان در دانشگاههای ایرانی ارائه می شود
با ارزوی موفقیت برای همه

باسلام
برای لیسانس آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد با سابقه تدریس در آموزشگاه های آزاد امکان دریافت ویزای کاری برای ,معلم کودک و یا معلم راهنمایی از ایران وجود داره؟البته هنوز ایلتس رو نگرفته-سن هم 28 سال -واگه وجود داره هزینه و زمان حدودا چقدر بوده و برای شروع باید چه کرد؟وسریع ترین راه برای پیدا کردن پشنهاد یا جستجوی کارهایی که در بالا ذکر شده چیه و آیا دریافت ویزای کار به معنی داشتن شغل هست؟هزینه ها چقدر؟

سلام هیچ جای دنیا برای شما شغل را تضمین نمی کنند و فقط شما برای اقامت اقدام می کنید شما می بایست برای نیوزیلند ایلتس 7 در هر 4 قسمت خواندن ونوشتن و و.. داشته باشید تا بتونبد برای معلمی اقدام کنید ولی درکل شغل معلمی زبان انگلیسی برای یک مهاجر بسیار مشکل است .
اطلاعات لازم در سایت زیر هست
http://www.immigration.govt.nz/
با ارزوی موفقیت برای شما

پاسخ
تشکر کنندگان: ابی22 ، farzad-it ، mavarfan ، mspayam
(2011-09-26 ساعت 18:18)ring4 نوشته:  
با ارزوی موفقیت برای همه

باسلام

با سلام
مطلبی که دوست عزیزمون در جوابتون پست کردن کاملاً درسته، از طرف دیگه برای تدریس به کودکان یا راهنمایی باید مدرک مخصوص این رشته ها رو داشت که اون مدرک با مدرک لیسانس آموزش زبان خیلی فرق داره. یکی از بچه که دانشجوی دکترای آموزش زبان هستش هنوز نتونسته برای اقامت امتیاز لازم رو کسب کنه.
واسه ی تدریس توی آموزشگاههای زبان اینجا هم اولویت با افرادی هستش که زبان اولشون انگلیسیه. شاید شما اگه واسه ی استرالیا اقدام کنین موفق تر باشین، اونجا یکی از دوستام با مدرک فوق لیسانس آموزش زبان داره توی آموزشگاه درس می ده. البته به صورت دانشجویی رفته.
پاسخ
با سلام
شرايط زندگي براي يه خانم مذهبي چطوره توي نيوزلند؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه عزیزان
من می خواستم شرایطمو عنوان کنم که اگه کسی تونست من رو کمک کنه
من فوق دیپلم مترجمی زبان هستم + مدارک بین المللی IT مثل CCNA و MCITP مایکروسافت رو دارم و بیش تر از 5 سال هست که تو زمینه شبکه های کامپیوتری سابقه کار دارم ،،، 25 سالمه و خدمت هم معاف شدم
خیلی علاقه دارم که نسبت به نیوزلند اطلاعات بیشتری داشته باشم که اگه شد بتونم اقدام کنم
ضمناً IELTS 6دارم

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-10-03 ساعت 14:54)ستاره سهيل نوشته:  با سلام
شرايط زندگي براي يه خانم مذهبي چطوره توي نيوزلند؟

در اینجا افراد مذهبی آزادی کامل دارن تا فرایض دینیشون رو انجام بدن. من چند روز پیش یه خانمی رو دیدم که برقع داشت و هیچ کس حق تبعیض قایل شدن بین افراد مذهبی و غیر مذهبی رو نداره.
ولی به نظر من اگه مذهبی بودن واستون خیلی مهم تر از چیزای دیگه اس، همون ایران بهتره، چون به خاطر کم تعداد بودن ایرانی های اونجا ممکنه اون قبیل برنامه های مذهبی ای که توی ایران می تونین شرکت کنین رو اینجا پیدا نکنین. مثلاً توی ولینگتون فقط یه مسجد هست، و آکلند هم تا جایی که من شنیدم دو-سه تا بیشتر مسجد نداره.

(2011-10-03 ساعت 17:11)ahnfire نوشته:  سلام به همه عزیزان
من می خواستم شرایطمو عنوان کنم که اگه کسی تونست من رو کمک کنه
من فوق دیپلم مترجمی زبان هستم + مدارک بین المللی IT مثل CCNA و MCITP مایکروسافت رو دارم و بیش تر از 5 سال هست که تو زمینه شبکه های کامپیوتری سابقه کار دارم ،،، 25 سالمه و خدمت هم معاف شدم
خیلی علاقه دارم که نسبت به نیوزلند اطلاعات بیشتری داشته باشم که اگه شد بتونم اقدام کنم
ضمناً IELTS 6دارم

سلام دوست عزیز،

شما رو جناب پارس تریدر بهتر می تونن راهنمایی کنن، اما من توصیه می کنم به عنوان قدم اول اون چند صفحه ی اول این تاپیک رو بخونین و امتیازتون رو حساب کنین.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، farzad-it ، ahnfire
سلام
من مدتهاست که روی پروندم کار کردم و الان تو مراحل پایانیه، دارم کم کم خودمو برای جابجایی آماده میکنم و اگه شانس بیارم تا ششماهی دیگه باید اونجا باشم.
خیلی در مورد آب و هوا (و خیلی چیزای دیگه) ابهام دارم. خودم فکر میکنم اوکلند بهترین هوا رو داره. شما کدوم شهر هستین؟ کدوم شهرا رو دیدین؟ تو چه زمینه ای درس میخونین و کلا نظرتون چیه؟ خوشحال میشم اگه بتونین راهنماییم کنین.

(2011-07-16 ساعت 08:37)mspayam نوشته:  سلام به همه ی دوستان

من اینجا توی نیوزیلند دانشجوی دکترا هستم و خوشحال می شم اگه سوالی در مورد زندگی در نیوزیلند دارین واستون جواب بدم.

کلاً کشور ساکت و آرومیه و اگه اهل جاهای ساکت و خلوت و آروم باشین از اینجا خوشتون میاد.

جناب حقیقت شما برای کلاس زبان می تونین واسه ی دانشگاه های اینجا اقدام کنین
http://www.victoria.ac.nz/international/...s/esl.aspx

شماره کیس:2012AS00011XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:may 2012
تاریخ کارنت شدن کیس:?
تاریخ مصاحبه:?
تاریخ دریافت کلیرنس:?
جمع تقریبی هزینه ها:
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام سمیه جان
من ساکن ولینگتون هستم و از بین شهرهای بزرگ نیوزیلند همونطور که خودت هم گفتی آکلند گرمتر از شهرهای بزرگ دیگه اس، البته بارون زیاد میاد. من تقریباً بیشتر شهرهای جزیره ی شمالی رو دیدم، اما هنوز جزیره جنوبی نرفتم، کلاً هر چی بیشتر به سمت جنوب برین، هوا سردتر می شه.

نکته ی مهمی که در مورد هوا هست و برای ما ایرانیا (و مردم خیلی از کشورهای دیگه) عجیبه اینه که اکثراً خونه های اینجا عایق نیستن و برای ماها که عادت داریم از هوای سرد بیرون بیایم توی هوای گرم خونه، شاید یه مقداری سخت باشه که توی خونه ای بیایم که گاهی دماش از دمای بیرون خونه پایین تره.

برای اینکه آب و هوای اینجا رو چک کنین می تونین این سایت رو ببینین:

http://www.metservice.com/national/index

شما واسه ی کدوم دانشگاه اقدام کردین؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، farzad-it ، mavarfan ، danny_1990
با سلام خدمت تمام دوستان من یک چند تا سوال داشتم که ممنون میشم از دوستان اگر کسی اطلاعاتی داره من را راهنمایی کنه.
27 سال سن دارم و در سال 1385 از دانشگاه انصراف دادم البته تخصص من ربطی به رشته دانشگاهیم نداشت.دارای مدارک بین اللملی ماکروسافت MCSE MCTS MCSA MCDBA هستم دارای 4 سال سابقه کار بدون بیمه.و فکر می کنم بتونم یک پیشنهاد کاری از اکلند از طریق یکی از دوستانم دریافت کنم.IELST 7 general دارم .بزرگترین مشکل من این است که مدرک لیسانس ندارم.اما سوالاتم:
1.آیا برای مهاجرت از طریق skilled migration شانسی دارم؟
2.آیا امکان گرفتن ویزای تحصیلی و گرفتن پذیرش از یکی از دانشگاه های این کشور در مقطع کارشناسی برای من وجود داره یا خیر؟
پاسخ
(2011-11-04 ساعت 13:37)farbodkain نوشته:  با سلام خدمت تمام دوستان من یک چند تا سوال داشتم که ممنون میشم از دوستان اگر کسی اطلاعاتی داره من را راهنمایی کنه.
27 سال سن دارم و در سال 1385 از دانشگاه انصراف دادم البته تخصص من ربطی به رشته دانشگاهیم نداشت.دارای مدارک بین اللملی ماکروسافت MCSE MCTS MCSA MCDBA هستم دارای 4 سال سابقه کار بدون بیمه.و فکر می کنم بتونم یک پیشنهاد کاری از اکلند از طریق یکی از دوستانم دریافت کنم.IELST 7 general دارم .بزرگترین مشکل من این است که مدرک لیسانس ندارم.اما سوالاتم:
1.آیا برای مهاجرت از طریق skilled migration شانسی دارم؟
2.آیا امکان گرفتن ویزای تحصیلی و گرفتن پذیرش از یکی از دانشگاه های این کشور در مقطع کارشناسی برای من وجود داره یا خیر؟
سلام
در صورتی که پیشنهاد کاری داشته باشید خیلی راحت می توانید ویزای کاری 2 ساله دریافت کنید و سپس اقامت بگیرید در غیر اینصورت چون لیسانس ندارید نمی توانید اقدام کنید
امکان تحصیل برای همه وجود دارد فقط هزینه تحصیل و زندگی سالانه 40000 دلار نیوزیلند می شود در صورتی که توان پرداخت ان را دارید می توانید برای ویزای تحصیلی اقدام کنید

پاسخ
تشکر کنندگان: farbodkain ، farzad-it ، mavarfan ، jahan_roone ، ابی22 ، OverLord ، ghalandar_img

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان