کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: کلیرنس شما چقدر طول کشید؟
بدون نیاز به کلیرنس
18.90%
31 18.90%
یک هفته
6.71%
11 6.71%
یک ماه
14.63%
24 14.63%
دو ماه
17.68%
29 17.68%
سه ماه
10.37%
17 10.37%
چهار ماه
6.71%
11 6.71%
پنج ماه
4.27%
7 4.27%
شش ماه
3.05%
5 3.05%
بیش از شش ماه
17.68%
29 17.68%
مجموع 164 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس شما چقدر طول کشید؟
Question 
برای اینکه معیار تقریبی از زمان کلیرنس مشخص شود دوستانی که موفق به دریافت ویزا شده اند لطفا در این نظرسنجی شرکت کنند. اگر به صورت خانوادگی اقدام کرده اید لطفا کلیرنس برنده اصلی را در نظرسنجی مشخص کنید و در زیر همین پست در مورد کلیرنس بقیه اعضای خانواده اطلاعات بیشتر را ارایه کنید. به امید اینکه نتایج این نظرسنجی انتظار را برای دوستانی که منتظر نتیجه کلیرنس هستند آسانتر کند.

با تشکر
مهاجرسرا
پاسخ
تشکر کنندگان: اردوان ، armin021 ، anahita 62 ، msar ، nos78296
همسرم برنده اصلی بود و کلیرنس هر دوی ما ظرف ۵ روز انجام شد.
شماره کیس: AS93XX
نامه اول: 2007 4th April
ارسال مدارک: 9th May 2007
دریافت پاکت دوم: 23rd March 2008
مصاحبه: 6th May 2008
كليرنس: 13th May 2008
دريافت ويزا: 9th June 2008
دریافت کارت: 11th July 2008
پاسخ
تشکر کنندگان: Amirreza ، armin021 ، msar
با سلام به همه بچه هاي اين سايت. من تازه واردم!
ميشه بپرسم شغل شما و همسرتون چي بود؟ و آيا قبلا به امريكا رفته بودين؟
پاسخ
تشکر کنندگان: prammainfatte ، mehrdadus ، armin021 ، msar
با سلام
من برنده اصلی بودم. مصاحبه در ابوظبی و کلیرنس من و همسرم 5 هفته طول کشید.
کیس نامبر: **129
مصاحبه: 15 جولای
کلیرنس: 18 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: XRumerTest ، armin021 ، msar
lili نوشته: با سلام
من برنده اصلی بودم. مصاحبه در ابوظبی و کلیرنس من و همسرم 5 هفته طول کشید.
کیس نامبر: **129
مصاحبه: 15 جولای
کلیرنس: 18 آگوست

lili جان ممنون از اطلاعات، لطف کنید بالای همین صفحه در آمارگیری هم وارد کنید. باتشکر
شماره کیس: AS93XX
نامه اول: 2007 4th April
ارسال مدارک: 9th May 2007
دریافت پاکت دوم: 23rd March 2008
مصاحبه: 6th May 2008
كليرنس: 13th May 2008
دريافت ويزا: 9th June 2008
دریافت کارت: 11th July 2008
پاسخ
تشکر کنندگان: akimomon ، XRumerTest ، armin021 ، SAAM_60 ، msar
با سلام
برنده اصلی همسرم بود که بدون کلیرنس ویزا گرفت. برای خودم:
مصاحبه : 22 July در ابوظبی
کلیرنس : 7 September (پس از 47 روز)
پاسخ
تشکر کنندگان: armin021 ، msar
سلام.
بمن گفتهد که 6 تا 8 هفته طول میکشه کلیرنس .هفته هفتم شماره من توی سایت قرار گرفت هفته بعدش شمارمو برداشتند و گفتند هنوز در حال بررسی هست و 2 هفته بعد دباره شماره من در سایت نمایان شد.یک روز مانده به پایان مهلت لاتاری 2008 ویزا گرفتم.چه شانسی داشتم من.
پاسخ
تشکر کنندگان: akimomon ، rayan.s ، afshin4749 ، SEPIDEHHHH ، reasonable ، armin021 ، Iaccept ، msar
برنده اصلی من بودم. کلیرنس من 2 ماه و کلیرنس همسرم 4 ماه و نیم طول کشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: akimomon ، XRumerTest ، mehrdadus ، armin021 ، msar
اگرچه استخراج نتایج از آمار گیری ای که تنها 47 نفر در آن شرکت کرده اند صحیح نیست، اما از آنجایی که بعضی از دوستانی که ویزا گرفته اند به این تاپیک و اهمیت آن برای کسانی که در انتظار آمدن کلیرنس خود هستند واقف نیستند، گزارشی از آن چه که تا کنون از آمار می توان برداشت کرد می نویسم:

1- همه کسانی که در این آمار گیری شرکت کرده اند کلیر شده اند. (این مسئله با شناختی که از منابع دیگر بدست می آید قابل تعمیم است). بلاخره کلیرنس همه خواهد آمد، اما ممکن است کمی دیر شود.
2- بیش از 20 درصد از شرکت کنندگان در آمار گیری، اصلاً کنترل امنیتی نشده اند. (یا اگر شده اند قبل از زمان مصاحبه بوده است.)
3- بیشترین تمرکز جمعیتی در محدوده 2 ماه می باشد.
4- برای گروه آخر اگر بنا را بر داشتن مشکل کوچک امنیتی بگذاریم، میبینیم که 10 درصد جامعه آماری را به خود اختصاص می دهد. (جای این دارد که دوستانی که در این محدوده هستند، اگر صلاح می دانند، از دلایلی که به نظر خودشان بر دیرتر شدن زمان کلیرنس شان تاثیر گذاشته برای ما بنویسند).

لطفاً دوستان دیگر هم اگر کلیر شده اند در آمار گیری شرکت کنند. بزرگ تر شدن جامعه آماری صحت آمار را بالاتر خواهد برد.
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: sousangerd ، Masoud ، farzad24 ، OMMOLFESAD ، milad_aae ، armin021 ، msar ، SAAM_60
سلام به همه
مصاحبه من در ابو ظبی بود بدون کلیرنس ویزا گرفتم

شماره کیس:as98xx
دریافت پاکت دوم:دو هفته قبل از مصاحبه از طریق ایمیل
مصاحبه:12feb
دريافت ويزا:16feb
پاسخ
سلام دوست عزیز سوال کردید نظر خودمان د رمورد اینکه چرا ا هنوز جواب نگرفته ایم چیست؟ چون کنسول خیلی اولش خندان بود ولی در مورد شغل همسرم که برنده لاتاری بود کمی مکث کرد و در انتها بعد از اینکه آمد و یک نفر که خوب هم فارسی صبحبت می کرد آورد و گفت شما حقوق از کی می گیرد که معلوم شد آنها در مورد کار همسر دارای مشکل شده اند و برگه آبی را داد. وگرنه در هیچ مورد دیگر مشکل نداشتیم. :Rolleyes
لطفاً در مورد کلیرنس کمی بیشتر توضیح دهید؟Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
دوست عزیز خواستم مطالب قبلی را ویرایش کنم که متاسفانه نشد نمیدانم چرا ولی توضیح بهتر به این گونه می باشد.
علت دیر کرد کلیرنس شما چه می باشد به نظر خودمان؟
به نظر من فکر می کنیم شغل همسر؛ چون کنسول روی شغل همسرم خیلی سوال کرد و به نظر می آمداز اینکه شغل اون دولتی بود مشکل داشت؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mehrdadus ، armin021 ، msar
سلام منظور از کلیرنس چیست؟Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
samad نوشته: اگرچه استخراج نتایج از آمار گیری ای که تنها 47 نفر در آن شرکت کرده اند صحیح نیست، اما از آنجایی که بعضی از دوستانی که ویزا گرفته اند به این تاپیک و اهمیت آن برای کسانی که در انتظار آمدن کلیرنس خود هستند واقف نیستند، گزارشی از آن چه که تا کنون از آمار می توان برداشت کرد می نویسم:

1- همه کسانی که در این آمار گیری شرکت کرده اند کلیر شده اند. (این مسئله با شناختی که از منابع دیگر بدست می آید قابل تعمیم است). بلاخره کلیرنس همه خواهد آمد، اما ممکن است کمی دیر شود.
2- بیش از 20 درصد از شرکت کنندگان در آمار گیری، اصلاً کنترل امنیتی نشده اند. (یا اگر شده اند قبل از زمان مصاحبه بوده است.)
3- بیشترین تمرکز جمعیتی در محدوده 2 ماه می باشد.
4- برای گروه آخر اگر بنا را بر داشتن مشکل کوچک امنیتی بگذاریم، میبینیم که 10 درصد جامعه آماری را به خود اختصاص می دهد. (جای این دارد که دوستانی که در این محدوده هستند، اگر صلاح می دانند، از دلایلی که به نظر خودشان بر دیرتر شدن زمان کلیرنس شان تاثیر گذاشته برای ما بنویسند).

لطفاً دوستان دیگر هم اگر کلیر شده اند در آمار گیری شرکت کنند. بزرگ تر شدن جامعه آماری صحت آمار را بالاتر خواهد برد.

صمد عزیز . آیا واقعا همه کلیر میشن.الان 6 ماهه که منتظرم
پاسخ
امیدوار باشید.
هر چه که به پایان مهلت لاتاری نزدیک شویم روند اعلام کلیرنس ها سریع تر می شود. آخرین نفرات هم کلیر می شوند.
برخی عقیده دارند فرآیند کلیرنس برای همه از همان ابتدا شروع می شود و برای شماره های پایین مدت بیشتری طول می کشد. آنهایی هم که می گویند بدون کلیرنس ویزا گرفته اند در حقیقت پیش از مصاحبه، نتیجه کلیرنشان مشخص شده است.
همه کلیر خواهند شد...
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: hvm ، armin021 ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان