کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چگونه به وسیله مدارک مالی شخصی آفیسر را متقاعد کردید؟
سلام
1- اگر حساب ها مشترک باشه ولی توی برگه قید بشه که هرکس قادر به برداشت 100% حساب میباشد ، مناسبه؟
2- اسپانسر من tax return 2008 رو نداره ولی یه چیزی معادلشو برام فرستاده.
مشکلی نداره؟
آب در کوزه و ما تشنه لبان میگردیم
یار در خانه و ما گرد جهان میگردیم
تشکر کنندگان: Amir78
(2010-08-09 ساعت 23:38)pashaneco نوشته:  سلام
1- اگر حساب ها مشترک باشه ولی توی برگه قید بشه که هرکس قادر به برداشت 100% حساب میباشد ، مناسبه؟
2- اسپانسر من tax return 2008 رو نداره ولی یه چیزی معادلشو برام فرستاده.
مشکلی نداره؟
سلام عزیز
جای این سوال در این پست نیست . جوابتان در پستهای مرتبط داده شده است. اما جهت اطلاع شرایط برداشت حساب ربطی به کل موضوع تمکن مالی ندارد... سپاس
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
تشکر کنندگان: Ashkan78
من در مصاحبه هیچ تلاشی برای مقاعد کردن آفیسر نکردم!
یک گواهی 60 میلیونی از بانک پارسیان از حساب 6 ماه افتتاح شده گرفتم(فقط موجودی حساب) و با ترجمه ها فرستادم. همسرم هم یک گواهی 80 میلیونی از بانک پارسیان گرفت که 4 سال از تاریخ افتتاح حسابش می گذشت. در طول مصاحبه هیچ حرفی راجع به مدارک مالی زده نشد و فقط آفیسر گفت همه چیز در کیس شما اوکیه..
این که میگن آنکارا برای کسانی که اسپانسر ندارن سختگیری میکنه به نظر من صحت نداره!
شماره کیس: 2010AS00027XXX
کنسولگری: Ankara
مصاحبه: Aug-2-2010
دریافت ویزا:روز مصاحبه
Smile
سلام
می خواستم بپرسم که برای ارائه مدارک مالی حتما باید برای هر نفر جداگانه اقدام به تهیه پرینت بانکی و ... کرد یا تنها برای یک نفر مجموع 2 مبلغ 20هزار دلار تو یه حساب رو هم قبول می کنن؟

Lol Wink
تشکر کنندگان:
ارائه ی مدارک مالی مثلا حساب بانکی باید برای برنده ی اصلی باشد که به تعداد مثلا اگر 2نفر باشند در حساب برنده اصلی باید 40هزار دلار باشد یعنی 20هزار دلار برای هر نفر.
ایشالا سال بعد.غصه نداره که!!!
تشکر کنندگان:
(2010-09-01 ساعت 15:41)maxsupermax نوشته:  Smile
سلام
می خواستم بپرسم که برای ارائه مدارک مالی حتما باید برای هر نفر جداگانه اقدام به تهیه پرینت بانکی و ... کرد یا تنها برای یک نفر مجموع 2 مبلغ 20هزار دلار تو یه حساب رو هم قبول می کنن؟

فرقی نمیکنه حساب برنده اصلی باشه یا نه. یک حساب هم کفایت میکنه. چیزی که اهمیت داره برای آفیسر کل مبلغه که هرچه بیشتر باشه مطمئن تره و 20 هزار دلار برای 2 نفر مطمئن نیست.
شماره کیس: 2010AS00027XXX
کنسولگری: Ankara
مصاحبه: Aug-2-2010
دریافت ویزا:روز مصاحبه
تشکر کنندگان:
من هم بدون اسپانسر با مدارك مالي حدود 50 ميليون تومان و سند ملكي رفتم سفارت ولي افيسرهيچ گونه صحبتي در خصوص مدارك مالي نكرد.
تشکر کنندگان:
(2010-09-06 ساعت 14:57)behrouz نوشته:  من هم بدون اسپانسر با مدارك مالي حدود 50 ميليون تومان و سند ملكي رفتم سفارت ولي افيسرهيچ گونه صحبتي در خصوص مدارك مالي نكرد.

دوست عزيز
ضمن تشكر از شما اگر ممكنه شرايطتون رو كمي واضح بنويسيد كه بتوان از پست شما نتيجه گيري مناسب كرد. منظورم سن، تحصيلات، تعداد افراد خانواده و ... و همچنين سفارت هست.

به عنوان مثال مبلغ 50 ميليون براي يه فرد مجرد خيلي خوبه ولي همين مبلغ براي يه خانواده 4 نفره ممكنه مشكل آفرين باشه و آفيسر رو قانع نكنه.
تشکر کنندگان: maxsupermax
(2010-09-06 ساعت 14:57)behrouz نوشته:  من هم بدون اسپانسر با مدارك مالي حدود 50 ميليون تومان و سند ملكي رفتم سفارت ولي افيسرهيچ گونه صحبتي در خصوص مدارك مالي نكرد.

سلام
حق با دوستمون است شرایط خودتان رو چه تو این پست چه جاهای دیگه بیان کنید سفارت و تاریخ ارسال فرم ها و ..... اثر بخش خواهد بود

Lol Wink
تشکر کنندگان:
سلام به همگي
من يك نفر بودم.مجرد.سن 27.ليسانس .انكارا. و يه حساب بانكي كه 21 ميليون داشت و حدود 1 ماه گذاشته بودم بانك مسكن بردم بعلاوه يه سند ملك كه ارزش گذاري هم نكرده بودم.فقط ترجمه.اصلا هيچ سوالي ازم بابت مدارك ماليم نكرد.
كيس نامبر:2010AS00029xxx
تاريخ دريافت نامه اول:june 2009
كنسولگري:انكارا
تاريخ ارسال فرمهاي اول:august 2009
زمان دريافت نامه دوم:july 2010
تاريخ مصاحبه:اوايل,september 2010
تاريخ دريافت ويزا:دو روز بعد
تشکر کنندگان: satusa ، Donkey chance ، AMIN3Y ، najibi
منم یه گواهی از بانک پارسیان بردم که یه سریش مال حسابهای مشترک با مادرم بود و یک سریش هم مال خودم بود. همسرم هیچ گواهی نداشت و من برنده اصلی بودم. هی سوالی هم آفیسر ازمون نکرد. حتی یک کلمه
تشکر کنندگان: satusa ، Donkey chance ، najibi
(2010-09-14 ساعت 11:50)Reyhan نوشته:  منم یه گواهی از بانک پارسیان بردم که یه سریش مال حسابهای مشترک با مادرم بود و یک سریش هم مال خودم بود. همسرم هیچ گواهی نداشت و من برنده اصلی بودم. هی سوالی هم آفیسر ازمون نکرد. حتی یک کلمه

متوجه منظورتون نشدم "يك سريش مال حساب مشترك ...."و "يك سريش ...." مگه چند تا گواهي برديد؟
لطفا اطلاعات بيشتري بديد. مبلغ ، سن، تحصيلات و ...؟
ممنون
تشکر کنندگان: maxsupermax
(2010-09-14 ساعت 13:08)satusa نوشته:  
(2010-09-14 ساعت 11:50)Reyhan نوشته:  منم یه گواهی از بانک پارسیان بردم که یه سریش مال حسابهای مشترک با مادرم بود و یک سریش هم مال خودم بود. همسرم هیچ گواهی نداشت و من برنده اصلی بودم. هی سوالی هم آفیسر ازمون نکرد. حتی یک کلمه

متوجه منظورتون نشدم "يك سريش مال حساب مشترك ...."و "يك سريش ...." مگه چند تا گواهي برديد؟
لطفا اطلاعات بيشتري بديد. مبلغ ، سن، تحصيلات و ...؟
ممنون

یعنی شما ممکنه چندین حساب توی بانک داشته باشید.
مثلا چند تا طولانی مدت و یه جاری و ...
وقتی گواهی تمکن مالی میدن همش توش ذکر میشه.
اونهایی که مشترک هست هم درصد مشارکت داره.
مثلا اگر شما ۲۰ میلیون با فرد دیگری در یک حساب داشته باشید و سهم هر کدام ۵۰-۵۰ باشه انگار شما ۱۰ میلیون پول دارید. اگر هم فقط خودتون صاحب حساب باشید که دارایی تون میشه ۲۰ میلیون
تشکر کنندگان: maxsupermax ، satusa
من قصد دارم با یک حساب بانکی 21 - 22 میلیونی برم از یک حساب 3 سال افتتاح و همچنین ترجمه از وکالت بلا عزل یه ملک مسکونی برم . فقط دوستانی که مدرک بلا عزل بردن ایا در مرحله اول نشون دادن یا واستادن ببینن افیسر چی میگه بعد مدرکو اگه لازم شد رو کردن ؟
تشکر کنندگان:
سلام sainte عزيز
اولا ايا شما 1 نفر هستيد:؟اگر اينطور هستش و جوان هم هستيد باور كنيد همون حساب بانكيتون كافيه.در مورد قسمت دوم نوشتتون,ما وقتي وارد سفارت شديم همون اول يه خانم دونه به دونه همه مداركو خواست.مثلا هويت تحصيلات و مالي.همه رو همون اول به اون خانم بديد.
كيس نامبر:2010AS00029xxx
تاريخ دريافت نامه اول:june 2009
كنسولگري:انكارا
تاريخ ارسال فرمهاي اول:august 2009
زمان دريافت نامه دوم:july 2010
تاريخ مصاحبه:اوايل,september 2010
تاريخ دريافت ويزا:دو روز بعد
تشکر کنندگان: AmericanHamid

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان