کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن جدید
دوستان
بولتن جدید رسید. تحلیل شما در مورد شماره های اعلام شده چیه؟
http://travel.state.gov/visa/frvi/bullet..._3800.html
تشکر کنندگان:
شماره های کارنت شده برای ماه نوامبر در بولتن اکتبر برای آسیا در سه سال گذشته اینها بوده:

۲۰۰۶: ۲۶۰۰
۲۰۰۵: ۱۷۰۰
۲۰۰۴: ۴۳۰۰

بنابراین اعلام ۳۵۰۰ نشون میده که اوضاع از دو سال گذشته بهتر هست.
شماره کیس: AS93XX
نامه اول: 2007 4th April
ارسال مدارک: 9th May 2007
دریافت پاکت دوم: 23rd March 2008
مصاحبه: 6th May 2008
كليرنس: 13th May 2008
دريافت ويزا: 9th June 2008
دریافت کارت: 11th July 2008
تشکر کنندگان:
با مقایسه شماره های اعلام شده در سال جاری و سال گذشته(dv2008,dv2007) می شه به این نتیجه رسید که شماره های ماه نوامبر با دسامبر سال قبل برابری می کنه که اگه این روند ادامه داشته باشه امسال تعداد بیشتری دعوت حواهند شد که می تونه یک خبر خوب برای شماره های بالاتر باشه البته امیدوارم که اینجوری باشه
شماره کیس: AS98XX
نامه اول: 2007 3th April
ارسال مدارک: 7th May 2007
دریافت پاکت دوم: بدستم نرسید
مصاحبه: 15th May 2008
كليرنس: دو ماه بعد
دریافت ویزا:7 سپتامبر
تشکر کنندگان:
با سلام به دوستان
این جدول که میبینید بولتن سالهای 2006 تا 2007 می باشد (آرشیو بولتن)که بنده پیش بینی خود برای امسال را به آن اضافه کردم بصورت علمی تخیلی(روش رگرسیون غیر خطی !!) اگر پیش بینی درست از آب در نیامد مقصر من نیستم اداره مهاجرت امریکا است که این چیزها را نمیفهمد

[عکس: 2.JPG]
اي دل اندر بند زلفش از پريشاني منال _ _ _ _ _ مرغ زيرك چون به دام افتد تحمل بايدش
تشکر کنندگان:
عمران جان
با سلام و تشكر از بابت تحلیلی که انجام دادی. کاملا درست محاسبه کردی مگر اینکه KCC سنت شكني بكنه و به همه اثبات بكنه كه همه كارهاش تصادفی و شانسیه.
تشکر کنندگان: Admimifreerve
سلام از بچه های قدیم(2007) کسی یادش هست سالهای گذشته تا ماه نوامبر تا شماره چند کارنت شدن؟
تشکر کنندگان:
عمران جان دمت گرم با این تحلیلت
تشکر کنندگان:
ممنون از تشویق دوستان حالا یه نکته دیگر را هم به شما بگم از کارنت مهمتر
در مورد کارنت باید عرض کنم یعنی همون که همه بیاند ولی نه اینکه همینجوری بیان همینه که محل شک هست باید سفارت براشون وقت مصاحبه تعیین کنه
یه مثال بزنم فرض کنیم از ماه جولای از شماره 10000 به بالا بگن کارنت و تا شماره 16000 حالا 200 تا ایرانی باشه و سفارت توی این دو ماه باقیمونده میتونه 120 نفر را مصاحبه کنه درسته که گفتن کارنت ولی این ظرفیت مصاحبه سفارت خودش یک مسئله ای هست حالا اینها چه جوری میخواهند انتخاب کنند کسی نمیدونه میتونند به ترتیب شماره بگن بیا یا اینکه هر پاکتی که از کی سی سی به دستشون رسید به ترتیب رسیدن پاکت بگن بیا به هر حال با فرض ما به حدود 80 نفر نمیرسه این دیگه شانسی هست من فکر کنم بزرگترین مسئله برای ایرانیها ظرفیت مصاحبه سفارت هست امسال نمیدونم چند تا ایرانی قبول شدن ولی پارسال حدود 1360 نفر بود حالا شما نگاه کنید در شلوغ ترین روز 4 تا ایرانی مصاحبه میشه و 2 تا هم هست حالا این را در روزهای کاری سفارت که خیلی هم کمه (حدود 200 روز) ضرب کنید این هست که مشکل سازه و نه کارنت
ولی خوب یه امیدواری که هست امسال اینه که اومدن فشار را گذاشتن روی ماههای اول اگر اینجوری سفارت مجبور بشه تعداد بیشتری از ایرانیها را در هر روز مصاحبه کنه (مثلا 6 نفر در هر روز) اونوقت شانس شما بیشتره و نه اینکه کارنت کی سی سی چه جور اعلام بشه(نه اینکه مهم نباشه ولی اینکه من میگم مهمتره) شما میتونید از صفحه schedule سفارت پیگیری کنید و تعداد مصاحبه ایرانیها (که با as مشخص هستند) را بشمرید و با پارسال که متوسط 3 نفر بود مقایسه کنید
اگر تعداد بالا بره اونوقت ماههایی که کارنت میشه میتونند از شماره های بالا انتخاب کنند ولی اگر این تعداد پایین باشه ماههای کارنت از شماره های پایین انتخاب میکنند
این را کسی نمیدونه خودم کشف کردم و البته نظر شخصی من هست شاید درست نباشه
اي دل اندر بند زلفش از پريشاني منال _ _ _ _ _ مرغ زيرك چون به دام افتد تحمل بايدش
تشکر کنندگان:
یه نکته جالب در مورد سایت سفارت آنکارا این هست که از 7 سپتامبر تا امروز که 6-5 روز به اکتبر مونده هنوز اپدیت نشده و زمانبندی مصاحبه 2008 ای ها رو اعلام نکرده ماه پیش هم که به این سایت رفته بودم کلی اطلاعات غلط داشت
یه نکته جالب دیگه هم اینکه خیلی از برندگان 2007 که در ماه سپتامبر مصاحبه شدند درست جواب FBI CHECK شون تا 27 سپتامبراومده می خوام بدونم تحلیل شما در این مورد چیه و اینکه 4 تا 6 هفته طول می کشه تا وضعیت مشخص بشه با این موضوع تناقض داره نظر شما چیه
با تشکر
تشکر کنندگان:
بچه ها یه سوال:
جواب FBI CHECK کجا ارسال میشه و چه جوری میشه فهمید که جواب یه نفر اومده؟
تشکر کنندگان:
این بستگی داره به اینکه شما در کدوم کشور مصاحبه شده باشید فرضا در سایت سفارت انکارا در ترکیه می تونید به این آدرس مراجعه کنید که هر 7 روز اپدیت می شه http://turkey.usembassy.gov/immigrant_security.html
در سفارت های کشورهای دیگه هم باید به بخش Clearance Status سایت مورد نظر مراجعه کنید
پیروز باشید
تشکر کنندگان:
خیلی چاکریم.از مطالبی که عمران نوشته بود یه سوالی برام پیش اومد: عمران خان عدد 1360 رو از کجا اوردی و اینکه 4*200 میشه 800 وهیچ سنخیتی با 1360 نداره. با تشکر از مدیریت سایت و عمران عزیز و بقیه برو بچTongue
تشکر کنندگان:
salam

az inja ovordam
تشکر کنندگان:
سلام، من با جمع کردن تعداد معرفی شده کشورها یک آمار از تعداد کل پذیرفته شدگان در آسیا در آوردم که
می شه با مقایسه با آخرین مورد پذیرفته شده حدود دعوت شدگان به مصاحبه رو حدس زد.

final cut-off number all asia numbers year
2004 19628 16300
2005 13804 11400
2006 9539 current
2007 11929 current
2008 14142 ?

lili
تشکر کنندگان:
سلام لیلی جون
تو این اعداد وسطی (حداکثر اعلام شده ها) رو از کجا اوردی؟
اخه جایی اعلام نمیشه برای سری اول تا چه شماره ای نامه دادن.
ضمنا" من خودم 200800014300 هستم . یعنی بالا تر عددی که شما گفتین.مرسی
case number:143xx
first NL:may 27th 2007
interview:aug 2008 abudhabi
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان