کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سطح زبان انگليسي خود را به صورت آنلاين ارزيابي كنيد
سلام

ممكنه اين لينك ها براتون مفيد باشه. اگه علاقه داشتيد باز هم معرفي ميكنم.

//www.focusenglish.com/
hope for the best, except the worst
پاسخ
تشکر کنندگان: nnazi_2005 ، SamiraN ، سارا کوچولو ، mahtab6 ، maani ، betsa
اطمینان ندارم که آیا این قسمت از تالار گفتمان بهترین مکان برای طرح این سؤال است یا خیر؛ در هر صورت،تقاضا دارم که دوستان ساکن ایالات متحده ،در صورت امکان به این سؤال بنده پاسخ دهند که بهترین شیوه برای محک زدن سطح زبان انگلیسی خود قبل از مهاجرت به ایالات متحده،چیست؟از این جهت واژه شیوه را مطرح می کنم که قصد من کسب "عدد و رقم" نیست؛ بلکه تنها می خواهم به نقاط ضعف خود پی ببرم و در صدد رفع آن ها برآیم.
پ.ن:من حدود 2 سال و نیم است که تمامی مراحل غیر آکادمیک یادگیری زبان انگلیسی موجود در شهرستان خود را به اتمام رسانده ام و اکنون تنها با شیوه های خاص خود به ارتقا سطح 4 مهارت اصلی می پردازم.

چشم انتظار پاسخ های شما دوستان گرامی!
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsen324 ، honareirani ، OverLord ، mohammadg846
دوستان گرامی
میتونید با مراجعه به آدرس زیر سطح زبان خود رو به صورت آنلاین مشخص کنید.

http://www.canadavisa.com/ielts/free-pra...tests.html
Lottery 2010
U.S Citizen
Los Angeles, CA

Nothing is impossible
پاسخ
ببخشيد تو سايت چه قسمتي رو استفاده كنيم ؟
شماره کیس:2010as0025xxx
دریافت نامه قبولی:29 JUNE-آنكارا
ارسال فرمهای اول:August 2009
کارنت شدن :July 2010
دریافت نامه دوم:تا امروز كه نرسيده
مصاحبه:24 august
دريافت ويزا:21 Sept
هيچگاه عشق را با محبت، دلسوزي، ترحم و دوست داشتن يكي ندان، همه اينها اجزاء كوچكتر عشق هستند نه خود عشق.

پاسخ
تشکر کنندگان:
میتونید از سایت goenglish.me هم بصورت رایگان برای تعیین سطح زبان انگلیسیتون استفاده کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Hossein81 ، سارا کوچولو ، 20reza ، sib 24 ، dreamer60 ، sam11 ، betsa ، manamilad
(2010-08-09 ساعت 16:56)sanaz2010 نوشته:  ببخشيد تو سايت چه قسمتي رو استفاده كنيم ؟
دوست من
آدرس بالا مستقیما شمارو به لینک تست میبره و برای 4 مهارت Reading,Speaking, Wirting,Listening که در آزمون IELTS مدنظر هست امتحان میکنه و در آخر هم نتیجه رو اعلام میکند. بازم اگر سوالی بود دریغ نکنید.

Free IELTS Practice Tests
|
The IELTS (International English Language Training System) is the standardized test that Citizenship and Immigration Canada (CIC) recognizes as proof of English language ability for immigration purposes.

Some Canadian immigration applicants are required to take the IELTS to demonstrate that they have sufficient English language ability to integrate into Canadian society and the Canadian work force.

Take this opportunity to practice your English and familiarize yourself with the IELTS test. Canadavisa has 8 free IELTS practice tests available - 2 Listening, 2 Reading, 2 Writing, and 2 Speaking. These tests were prepared by IELTS professionals and will give you a good sense of what the IELTS test will be like. (Please Note: Due to the nature of the tests, only the Listening and Reading tests can be automatically graded.)
Lottery 2010
U.S Citizen
Los Angeles, CA

Nothing is impossible
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، سارا کوچولو ، sanaz2010 ، 20reza ، sib 24 ، parastoo mohajer ، sam11 ، ghasoo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان