کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تحصیل در کشورهای اسکاندیناوی(نروژ فنلاند سوئد)
با سلام من میخواستم بدونم در صورت اخذ ویزای تحصیلی از یکی از دانشگاههای سوئد امکان اخذ ویزا برای فرزند و همسر نیز میباشد و آیا همسر میتواند کار کند یا خیر؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2013-09-04 ساعت 13:29)forough88 نوشته:  با سلام من میخواستم بدونم در صورت اخذ ویزای تحصیلی از یکی از دانشگاههای سوئد امکان اخذ ویزا برای فرزند و همسر نیز میباشد و آیا همسر میتواند کار کند یا خیر؟

اگه بتونید نشون بدید که از پس هزینه های همسر و فرزندتون بر میایید بله میتونید برای عزیزانتون هم درخواست ویزا کنید . در صورت یافتن شغل همسرتون میتونن اجازه کار دریافت کنن .
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، ParsTrader ، msar
با سلام من دانشجوی سال اخر دندانبزشکی در فیلیبین هستم..برای تخصص می خوام به اروبا برم .کسی از شرایط تخصص یا کار در اروبا خبر داره؟ که دانشگاه راحت بذیرش بده با هزینه دانشگاه کم یا مجانی باشه؟ کسی از شرایط دانمارک
خبر داره؟ ممنون
پاسخ
سلام کسی میدونه که رشته برق-الکترونیک در فنلاند در مقطع فوق لیسانس پولی شده یا نه؟ ممنون از راهنماییتون
پاسخ
سلام

آیا این صحت دارد که فنلاند هم دانشگاههاش باشهریه شده ؟

شهریه دانشگاه ها ی آن سالانه چقدر است ؟

هزینه زندگی یکسال در فنلاند (2014-2015) چند یورو هست ؟(برای یک زندگی دانشجویی در حد متوسط)

باید چقدر سپرده بانکی داشته باشی که به سفارت نشون بدی توان مالی داری؟
پاسخ
تشکر کنندگان: barvos ، msar
(2014-12-04 ساعت 16:29)socialwork.ma نوشته:  سلام

آیا این صحت دارد که فنلاند هم دانشگاههاش باشهریه شده ؟

شهریه دانشگاه ها ی آن سالانه چقدر است ؟

هزینه زندگی یکسال در فنلاند (2014-2015) چند یورو هست ؟(برای یک زندگی دانشجویی در حد متوسط)

باید چقدر سپرده بانکی داشته باشی که به سفارت نشون بدی توان مالی داری؟

هزينه هر ترم براي رشته هاي متفاوت ميتونه مختلف باشه . بين ٣٥٠٠ يورو تا ٦٠٠٠ يورو ميتونه متغير باشه .هر ماه هم حدودا ١٢٠٠ يورو براي زندگي دانشجويي حداقل هزينه ميتونه باشه .
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان