کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویکی مهاجرسرا
(2013-06-02 ساعت 08:43)behzadb57 نوشته:  یکی نیست از سرنوشت ویکی اطلاعی داشته باشه
هیچ دلیلی برای حذف ویکی به جز مسایل اقتصادی نمی بینم آیا دارم اشتباه میکنم

به نظر من هم ویکی خیلی میتونه مفید و کامل باشه. البته من بحث مالی رو زیاد دخیل نمیدونم. چرا که نرم افزار ویکی مجانی هستش و از نظر داده پردازی هم فکر نمی کنم بار آنچنانی روی سایت بیاره.

بنده بیشتر فکر میکنم مشکل سر وقت و زمان هستش. یعنی یک سری افراد باید بیایند و زحمت بکشند و مطالب رو جمع بندی و خلاصه کنند و توی ویکی قرار بدهند ( که البته با توجه به کاربران زیاد سایت فکر کنم بشه چنین کسانی رو پیدا کرد )

پس خواهش میکنم از مدیران تشریف بیاورند و اینجا برای ما سرنوشت و آخرین وضعیت ویکی رو شفاف سازی بکنند
مدعي خواست که آيد به تماشاگه راز ______ دست غيب آمد وبر سينه نامحرم زد
ديگران قرعه قسمت همه برعيش زدند _______ دل غمديده ما بود که هم برغم زد
تشکر کنندگان: msar
(2013-12-07 ساعت 12:28)hamid32 نوشته:  
(2013-06-02 ساعت 08:43)behzadb57 نوشته:  یکی نیست از سرنوشت ویکی اطلاعی داشته باشه
هیچ دلیلی برای حذف ویکی به جز مسایل اقتصادی نمی بینم آیا دارم اشتباه میکنم

به نظر من هم ویکی خیلی میتونه مفید و کامل باشه. البته من بحث مالی رو زیاد دخیل نمیدونم. چرا که نرم افزار ویکی مجانی هستش و از نظر داده پردازی هم فکر نمی کنم بار آنچنانی روی سایت بیاره.

بنده بیشتر فکر میکنم مشکل سر وقت و زمان هستش. یعنی یک سری افراد باید بیایند و زحمت بکشند و مطالب رو جمع بندی و خلاصه کنند و توی ویکی قرار بدهند ( که البته با توجه به کاربران زیاد سایت فکر کنم بشه چنین کسانی رو پیدا کرد )

پس خواهش میکنم از مدیران تشریف بیاورند و اینجا برای ما سرنوشت و آخرین وضعیت ویکی رو شفاف سازی بکنند
دست عزیز ویکی بود الان نیست

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
سلام
از اونجایی که ویکی محل یافتن جواب سئوالات است من یه سئوال ساده دارم که جوابشو با سرچ و اینا پیدا نکردم.
آقا ، از کجا و چطور امضا اضافه کنیم به پست ها؟ کل بخش کاربری رو چند بار زیر و رو کردم اما پیدا نکردم.
لطفاً یکی راهنمایی کنه.

با تشکر
DV 2008: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2009: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2010: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2011: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2012: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2013: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2014: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2015: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2016: HAS NOT BEEN SELECTED
(2014-05-05 ساعت 10:57)tapartoor600 نوشته:  سلام
از اونجایی که ویکی محل یافتن جواب سئوالات است من یه سئوال ساده دارم که جوابشو با سرچ و اینا پیدا نکردم.
آقا ، از کجا و چطور امضا اضافه کنیم به پست ها؟ کل بخش کاربری رو چند بار زیر و رو کردم اما پیدا نکردم.
لطفاً یکی راهنمایی کنه.

با تشکر

دوست عزیز! شما باید تعداد پست هاتون توی مهاجرسرا به 10! البته اگر اشتباه نکن برسه! تا بتونید برای خودتون امضا تعریف کنید. وقتی هم که پست هاتون به حد نساب رسید در پنل کاربریتون میتونید امضا را مشاهده کنید! البته از پست های اسپم برای رسیدن به این مسئله پرهیزید! Wink
If you want something in your life you've never had
you'll have to do something, you've never done

تشکر کنندگان: behfaza ، tapartoor600 ، msar
(2010-08-17 ساعت 16:34)Hojjat نوشته:  تجربه نشان داده که بسیاری از سوال‌های مطرح شده در مهاجرسرا، تکراری هستند. بسیاری از کاربرها قبل از پرسیدن سوالشان انجمن‌ها را به خوبی جستجو نمی‌کنند و از سوی دیگر، هر سال با شروع دور جدیدی از ثبت‌نام لاتاری گرین کارت، افراد جدیدی با همان سوال‌ها به انجمن جذب می‌شوند.

به همین خاطر، و برای دسترسی آسان‌تر کاربرها به اطلاعات اولیه مهاجرتی، مهاجرسرا اقدام به تاسیسی ویکی مهاجرسرا به نشانی http://wiki.mohajersara.com کرد. این ویکی مدتی در فاز آزمایشی بود و پس از فراهم شدن زیرساخت‌های فنی و پرسنلی لازم، اینک افتخار دارم تا به فعالیت ویکی مهاجرسرا را به صورت عمومی اعلام کنم.

به نیابت از طرف مدیر کل مهاجرسرا، از تمام کاربران مهاجرسرا دعوت می‌کنم تا در صورتی که با نگارش در ویکی آشنایی دارند و از تجربه مشارکت طولانی‌مدت در انجمن‌های مهاجرسرا نیز برخوردار هستند، به این ویکی بپیوندند.

با تشکر
حجت
عضو تیم فنی مهاجرسرا و مدیر کل ویکی مهاجرسرا

با سلام

قصد داریم مجدداً ویکی مهاجرسرا را راه اندازی کنیم و برای این امر نیاز به تعدادی نویسنده فعال و آشنا به ویکی نویسی داریم. لذا از کلیه علاقمندان که تجربه و دانش کافی را در این زمینه دارند دعوت می نماییم در این مهم ما را یاری برسانند.

در صورت تمایل به اینکار می توانید به شماره تلـگـرام 09121253557 پیام دهید تا لینک و نام کاربری و گذرواژه خود را دریافت نمایند.

با تشکر
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، sce ، Siamak ، storagemeter

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان