### قابل توجه شرکت کنندگان لاتاری 2017 که در اعلام نتایج اولیه انتخاب نشده بودند ###
طبق اطلاعیه رسمی، افراد بیشتری از سراسر جهان برای دوره 2017 انتخاب شده اند.
برای اطلاع از انتخاب شدن، مجدداً به لینک https://www.dvlottery.state.gov/ESC/‎ مراجعه کنید.
برای دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

چگونه از سفارت آمریکا در دبی وقت بگیریم ؟
سلام !
من به سایت سفارت آمریکا تو دبی رفتم و فرم ‎160‎ رو پر کردم بعد از گرفتن بارکد بعد از پبت کردن در سایت در قسمت ‎Iranian non-immigrant visa‎ د رتقویمی که برای مشخص کردن زمان مصاحبه هست . تمام اون ‎unable‎ هستش حتی تا آخز سال . این در صورتی هستش که آژانس های هواپیمای وقت برای 1 هفته دیگه میگیرن ! من چی کار باید بکنم ؟
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: kateshk ، msar
(2010-08-24 ساعت 19:30)siamak.ny نوشته:  
سلام !
من به سایت سفارت آمریکا تو دبی رفتم و فرم ‎160‎ رو پر کردم بعد از گرفتن بارکد بعد از پبت کردن در سایت در قسمت ‎Iranian non-immigrant visa‎ د رتقویمی که برای مشخص کردن زمان مصاحبه هست . تمام اون ‎unable‎ هستش حتی تا آخز سال . این در صورتی هستش که آژانس های هواپیمای وقت برای 1 هفته دیگه میگیرن ! من چی کار باید بکنم ؟

از طریق آ زانسها وقت بگیرید خودتان را خسته نکنید.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: msar
دانشجویان میتونن با ارسال ایمیل به سفارت تو دبی،و ارسال مشخصات زیر نوبت بگیرند.

‎STUDENTS‎
If ‎you are applying for a student visa and are unable to book an‎
appointment ‎through the online appointment calendar, you may be eligible‎
for ‎an expedited appointment. Please send an email to‎
dubaivisastudent@state.gov ‎and include the following information:‎
* ‎Full name as it appears on passport;‎
* ‎Passport number;‎
* ‎Nationality;‎
* ‎Preferred interview date;‎
* ‎Scanned I-20.‎
Once ‎we have received the above information, we will reply to your‎
request.

سلام !

پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: Linspire ، ابی22 ، boraz ، poorya-poorya ، msar ، maral-map
دوستان گرامی میتونن برای گرفتن وقت ( پذیرش دانشجویی ) از کنسولگری آمریکا در دبی با داشتن نامه پذیرش و مدارک مالی و فرمهایی که در سایت خود کنسولگری هست ( که باید این فرمها رو پر کنید ) به صورت حضوری و یا غیر حضوری از طریق ایمیل جهت گرفتن وقت اقدام کنید ‎...‎
در صورتی که هر یک از مدارک ناقص و کسر می باشد کنسولگری به هیچ عنوان به شما وقت مصاحبه نمی دهد ‎...‎
دقت کنید در هنگام گرفتن وقت و یا ارسال مدارک و یا اگر مدارک را به همراه می برید ، هیچ یک از مدارک ناقص نباشد ‎...‎
این هم ایمیل ابوظبی ودبی »»»»
‎email: abudhabiacs@state.gov, ................ http://abudhabi.usembassy.gov.‎

دبی
‎email: dubaiwarden@state.gov .............. http://dubai.usconsulate.gov
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: ParsTrader ، shiraz mamali ، msar ، maral-map
سلام
پروسه ی گرفتن ویزا دانشجوییی چقد طول میکشه؟
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
(2011-08-24 ساعت 21:37)idaw نوشته:  
سلام
پروسه ی گرفتن ویزا دانشجوییی چقد طول میکشه؟

درود بر شما ‎...‎
گرفتن ویزا بستگی به سفارت و نوع ویزای دانشجویی داره ‎...(‎ این حرف دوستم بود در دبی )
به عنوان مثال دوستم بیزنس میخوند ( تجارت بین الملل ) مدت زمانی که طول کشید تا تونست ویزاش رو از سفارت بگیره چیزی حدود 4 ماه بود ‎...‎
البته به قول خودش می گفت که تونستم زود ویزا رو بگیرم ‎...‎
ایشون می گفت گرفتن ویزا بستگی داره به سفارت و خود شخص درخواست کننده ‎...‎ مثلا دوستم رتبه خوبی داشت در کالج دبی و هم زبان انگلیسیش خیلی قوی بود و مدارک مالی خوبی تحویل سفارت داده بود ‎...‎
ایشون خیلی تاکید می کرد که هنگام مصاحبه با دقت به حرفام توجه می کردند و می خواستند بفهمند هدف من از ادامه تحصیل در آمریکا چیه ‎! ...‎
و می گفت باید زبان رو عالی بتونی صحبت کنی تا نظرشون رو در گرفتن ویزا جلب کنی و یه جورایی هم ساپورت مالی خیلی تاثیر گذاره ‎...‎
و یک نقطه هم که یادآور شد این بود که سفارت برای درخواست ویزا کمی سخت گیری می کنه ‎...‎
پس نتیجه می گیریم که اگر مدرک تافل ارائه میدیم در هنگام مصاحبه هر چه با دقت و روانتر صحبت کنیم خیلی بهتره ‎...‎ و مدارک مالی معتبر ‎...‎
تازه دوستم 3 تا پاسپورت هم داشت ‎...‎ پاس ایرانی و اماراتی و شنگن ‎...‎ تازه متولد دبی هم بود ‎....‎
( یه جورایی باید شانس هم داشته باشی )
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: adonis2006 ، msar
من دانشگاهم febشروع میشه وقت هم هنوز فیکس نیست .خیلی نگرانم ‎Sad((((((‎

پاسخ یافتن نقل قول‌ها
دوستان هر کاری می کنم تقویم درخواست ویزای غیر مهاجرتی برای ایرانیان باز نمیشه ، آیا همه این مشکل رو دارند؟
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول ‎
021-44622214-16

هر آنچه در مورد لاتاري بايد بدانيد.
‎https://telegram.me/pariztravel

پاسخ یافتن نقل قول‌ها
سلام !

تورو خدا بگین من چیکار باید بکنم؟ منم همین مشکلو دارم
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: poorya-poorya ، msar
سلام !

خیلی ساده ست باید برین تو اینترنت ایکسپلوره از منوی اینترنت آپشن باید برین تو گزینه ی تولز بعدش اونجا باید ‎delete history‎ رو انتخاب بکنین و دیگه اینطوری راحت میتونین تاریخ های کنسل شده رو هم ببینین
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
(2010-08-25 ساعت 17:25)leilanosa نوشته:  
(2010-08-24 ساعت 19:30)siamak.ny ‎pid='71253 نوشته:  
سلام !

از طریق آ زانسها وقت بگیرید خودتان را خسته نکنید.

شماره چندتاازاین اژانسهارو بهم میدید.
مرسیShy
پاسخ یافتن نقل قول‌ها

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان