کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت گروه F3
(2017-04-14 ساعت 11:26)tiam19 نوشته:  من یک سوال از مامان دوقلوها دارم. نوشته بودید که  زمان درخواست کیس شما دسامبر 2005 بوده است. با توجه به جدول دوم ویزا بولتن الان باید فرمهای مربوطه برای واریز پول و ارسال مدارک برای شما ارسال شده باشد. لطف کنید بفرمایید این فرمها بدستتون رسیده یا نه، من تو پستهای قبلی یک آدرسی فرستاده بودم اونجا چک کنید هم افراد زیر مجموعه کیستون را نشون میده و هم مشخص میشه که  Payment Status  پرونده شما صادر شده یا نه. آدرس را دوباره براتون میفرستم لطفا چک کنید و برای اطلاع بقیه دوستان اعلام کنید چه وضعیتی دارید.

https://ceac.state.gov/CTRAC/Invoice/Inv...de=Invoice

NVC Case Number و Invoice Identification Number  را برای چک کردن لازم دارید

باسلام خدمت شما دوست عزيز، كيس ما دسامبر نيست سپتامبر٢٠٠٥هستش كه طبق جدول اول سه ماه داريم تا كارنتي، چون پتيشنر ما فوت شدند كيس رو قراره با برادر همسرم كه سيتي زن هستند سابستيتوت كنيم ،وكيلمون وضعيت جديد رو به اداره ايميگريشن اطلاع دادند و اونها هم چند ماه بعد ايميلي دال بر اينكه كيس كنسل شده واسمون فرستادند كه وكيلمون گفتند جاي نگراني نيست مسلما پرونده شما باپتيشنر اول كه فوت شدند كنسله ولي طبق قانون ما از سابستيتوت اسپانسر استفاده ميكنيم،قبل از عيد وكيلمون تموم مدارك جديد از اسپانسر جديد و خودمون و يه سري فرم دكلريشن خواستن و ما واسشون فرستاديم ولي چون هنوز تو جدول دوم كارنت نشده بودم ايشون عملا نميتونستن نامه نگاريهاشون رو شروع كنن تا الان،نامه جديدي دال بر ولكام لتر هنوز واسمون نيمده كه اونم احتمالا به خاطر شرايط كيسمونه ولي كليه مدارك جديد قراره از طرف برادر همسرم تا٢٠ اپريل براي وكيلمون فرستاده بشه ،بعد از اينكه مدارك به دست وكيلمون رسيد بهشون زنگ ميزنيم و ادامه كار رو ازشون جويا ميشيم ،هر خبر جديدي گرفتم حتما اينجا اعلام ميكنم ،ممنونم از توجه و پيگيريتون.
F3
PD:Sep 2005
Approval notice:march2010
receipt number:wac05
منتظرnvc welcome letter
با تاسف پتیشنرمون ژانویه ۲۰۱۶ فوت شدند
وکیل گرفتیم و کیس رو substitution کردیم...
دعا کنید همه چیز به خوبی پیش بره....
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-14 ساعت 01:57)hmashayekh نوشته:  
(2017-04-13 ساعت 12:44)Sudeh نوشته:  
(2017-04-12 ساعت 19:36)hmashayekh نوشته:  متاسفانه وكيلتون اشتباه ميكنه . اين متن كه بالاي جدول ٢ نوشته خيلي واضح توضيح داده. در ضمن در خاك آمريكا بودن يا نبودن امتيازي محسوب نميشه.
The chart below reflects dates for filing visa applications within a timeframe justifying immediate action in the application process. Applicants for immigrant visas who have a priority date earlier than the application date in the chart below may assemble and submit required documents to the Department of State’s National Visa Center, following receipt of notification from the National Visa Center containing detailed instructions. The application date for an oversubscribed category is the priority date of the first applicant who cannot submit documentation to the National Visa Center for an immigrant visa. If a category is designated “current,” all applicants in the relevant category may file applications, regardless of priority date.

دوست عزیز یک سوال
من چون خیلی این ویزا بولتن رو متوجه نمیشم، اینطور برداشت میکنم که کیسای تا قبل از اون تاریخی که زده به زودی نامه مصاحبه دریافت میکنن؟
یا نامه تکمیل مدارک؟
ممنون میشم ازین گیجی نجات بدین

سلام
جدول اول مربوط به تاريخ مصاحبه و جدول ٢ مربوط به تكميل مدارك هست. ولي شما كه همه اين مراحل را گذرانده ايد ، ديگه شما به اين جدول ها كاري نداريد!

سلام
ممنون از توضیحتون
هم برای اینکه بدونم میپرسم هم برای اینکه هنوز کار داریم Smile Tongue
F3
تعداد نفرات: 4 نفر
محل مصاحبه: آنکارا
اقدام اولیه: اکتبر 2001
تشکیل پرونده: آگوست 2008
مصاحبه: دسامبر 2016 (کنسل به دلیل برف سنگین!)
مصاحبه اصلی: 8 مارس 2017
نتیجه: ناقصی مدارک و پروسه اداری(AP)
صدور ویزا: 16 مارچ برای متقاضی اصلی و یک نفر از اعضای کیس(ورود به امریکا 7 می)
دو نفر دیگر: AP
پاسخ
تشکر کنندگان: hmashayekh
F3 01JUL05
ويزا بلوتن ماه june 2017 اعلام شد پيشرفت دو هفته اي داشتيم.تبريك به همه دوستاني كه كارنت شدند.
F3
منتظرnvc welcome letter
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-10 ساعت 00:57)مامان دو قلو ها نوشته:  F3 01JUL05
ويزا بلوتن ماه june 2017 اعلام شد پيشرفت دو هفته اي داشتيم.تبريك به همه دوستاني كه كارنت شدند.

ببخشید میتونم بپرسم مدت زمان این کتگوری چقدر طول میکشه و اینکه حالا از طریق پدر و مادرم اقدام کنم بهتره یا اینکه از طریق خواهرم و کتگوری F4؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-17 ساعت 23:24)Hitman908 نوشته:  
(2017-05-10 ساعت 00:57)مامان دو قلو ها نوشته:  F3 01JUL05

ببخشید میتونم بپرسم مدت زمان این کتگوری چقدر طول میکشه و اینکه حالا از طریق پدر و مادرم اقدام کنم بهتره یا اینکه از طریق خواهرم و کتگوری F4؟

سلام،كتگوري F3حدود ١٢ سال طول ميكشه و F4هم حدود ١٣،١٤ سال ،به نظر من هم پدرتون و هم مادرتون به طور جداگانه واستون فايل كنن و هم خواهرتون ،كار از محكم كاري عيب نميكنه چون پروسه ي طولاني هستش بهتره همگي واستون جداگانه فايل كنن تا خدايي نكرده به درد ما دچار نشيد،موفق باشيد.
F3
منتظرnvc welcome letter
پاسخ
تشکر کنندگان: Hitman908 ، gbtm
سلام دوستان این گروه کانال تلگرام داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-22 ساعت 22:05)Haniusa نوشته:  سلام دوستان این گروه کانال تلگرام داره؟
بله
https://t.me/joinchat/D-wyREETjfe0dkWNS3-JVg
پاسخ
تشکر کنندگان:
https://www.youtube.com/watch?v=D6xaOoMvb1s

تفاوت دو جدول در ویزا بولتن....
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان کسی اطلاع داره بعد از اینکه تاریخ جدول ویزا بولتین به تاریخ اقدام رسید ، باید چکار انجام داد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
F1 01JAN12
F2A 22SEP17
F2B 01SEP11
F3 01SEP06
F4 08MAR05

https://travel.state.gov/content/travel/...-2017.html
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-03-13 ساعت 16:24)hmashayekh نوشته:  دوستان کسی اطلاع داره بعد از اینکه تاریخ جدول ویزا بولتین به تاریخ اقدام رسید ، باید چکار انجام داد؟
باید منتظر بمونید تا با شما از NVC تماس بگیرند و درخواست کنند مدارک تکمیل پرونده را ارسال کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من بعد از 12 سال نوبتم شده. کسی از دوستان جدیدا کارنت شده ؟ یا سفارت رفته؟ اصلا فرمها را پر کنم یا فایده ای نداره و همه را رد میکنن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-05-25 ساعت 12:21)mrazani49 نوشته:  سلام دوستان
من بعد از 12 سال نوبتم شده. کسی از دوستان جدیدا کارنت شده ؟ یا سفارت رفته؟ اصلا فرمها را پر کنم یا فایده ای نداره و همه را رد میکنن؟
سلام دوست عزیز.
دکتر طاهر کاملی در مورد این ممنوعیت خیلی داره صحبت میکنه که میگه با این بخشنامه جدید حتما با ویور یا همون معافیت برید کنسولگری.
شبکه TMTV رو حتما نگاه کنید . اونجا رهنمایی میکنن.
پاسخ
تشکر کنندگان:
با درود
من در سال 2006 اکتبر اقدام کرده ام و منتظر نوبتم میباشم از سال ۲۰۰۳ سیتی زن کانادا بوده ام . ولی در فرمها اعلام نکردم . آیا مشکلی ایجاد میکند و اگر الان اعلام کنم در روند کار تاثیری خواهد گذاشت . ممنون از راهنمایی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

یه پیج تویتر راه انداختن تعدادی از ایرانیا در مورد مخالفت با قانونِ بن که خیلی داره خوب کار می‌کنه و می‌خواد این فاجعه رو به گوشِ همه برسونه. کلا هر چی رسانه‌ای بشه بهش ترتیب اثر میدن تو آمریکا.

لطفا شما هم این صفحه تویتر رو فالو کنین و سعی کنین صدامونو بیشتر بشنون، مطمئن باشین این تنها راهی که داریم و جواب هم میده.
داستان های خودتون رو توییت کنید، حتی اگر فارسی باشه هم خوبه فقط هشتگ لازم داره که از هشتگهای خودمون استفاده کنید. پست های همدیگر رو ریتوییت کنید. هشتگ فراموش نشه.
https://twitter.com/Undofamilyban

‎هشتك اصلي پيج :
#Undo_Family_Ban

‎و كلا ليست هشتك ها:

#Stop_Family_Ban
#TravelBan
#BannedFamilies
#Let_Families_In
F2A
California Service Center
PD: Feb 9, 2016
NVC documents: Sep. 12, 2017