کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اجاره ماشین در دبی
سلام
از دوستان عزیز تقاضا دارم در صورتیکه تجربه ای از کرایه ماشین در دبی دارید جهت اطلاع بقیه بنویسید. بخصوص خودم که قصد داردم در سفری که به دبی دارم ماشین اجاره کنم.
میگن فقط با ویزا کارت میشه ماشین اجاره کرد. درسته؟
جریان 1000 درهم ضمانت که بعضی از مسافرین از دستش دادن چیه؟
و آخر اینکه کدام موسسه را (در منطقه دیره)پیشنهاد می کنید؟

متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
من که خودم خیلی علاقه داشتم ماشین اجاره کنیم 2 جا رفتم ولی گفتند به ما ماشین اجاره نمیدند همینطور به ایرانی هایی که تو پرواز ما بودند ولی نمیدونم چرا توضیح نمیدادند برای چی .
تو دبی بعد از این که از فرودگاه خارج شدیم دوستان ما که تو دبی هستند گفتند اجاره ی ماشین برای ما که دبی رو خوب بلد نیستیم اصلا به صرفه نیست ما هم دیگه دنبالش رو نگرفتیم .
بیایید سریال قهوه ی تلخ رو کپی نکنیم تا با این کار کمکی کرده باشیم و فرهنگ سازی را از امروز شروع کنیم .

پاسخ
تو مجله های ایرانی دبی تبلیغشون زیاد هست.
از 60 درهم هم شروع میشه.
همونطور هم که گفتید 1000 درهم برای ضمانت میگیرن و پس از اخذ خلافی بهتون برمیگردونن.البته باید گواهینامه بین المللی هم داشته باشید.
هیچ ربطی هم به ویزا کارت نداره.
پاسخ
تشکر کنندگان: shahram1347 ، msar
من 1 هفته اجاره کردم . خیلی خوب بود . فقط آخرش جریمه و مالیات زیاد داشتیم چون از بعضی بزرگراه ها و پل ها که رد بشین اتوماتیک عوارض میخوره بهتون مال ما شرکت dollar بود اگر اشتباه نکنم ..تو فرودگاه همشون دفتر دارن .
پاسخ
سلام دوستان عزیز ؛ منم نیاز به کمک داشتم برای اجاره تومبیل در دبی ؛ برای کریسمس همراه با خانواد ه ام دارم میرم دبی ؛ از کجا اتومبیل کرایه کنم؟ شرکت سیتی سنتر و شرکت الیس هستند اگر اشتباه نکنم ؛ اما هیچگونه راه ارتباطی و اطلاعات دیگه ای ندارم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان