کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
هتل مناسب در انکارا
بستگی داره قیمت مد نظرتون برای هتل چقدره ،سری به این جا بزن خوب معرفی کرده . هتل های ترکیه
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، msar ، farrokh33
دوستان عزیز سلام
من و همسرم قصد داریم برا حدود 2 هفته به آنکارا بریم دوستانی که تجربه اقامت در آنکارا یا اطلاعاتی درباره آپارتمانهای این شهر دارند به من کمک کنند می خواستم ببینم سایت یا آژانس معتبری وجود داره که بشه از طریق اون قیمت آپارتمانها رو بدست آورد یا رزرو کرد؟
اگر از دوستان کسی قبلا آپارتمان اجاره کرده ممنون میشم اگر بتونه اطلاعاتی رو در این باره با من در میان بذاره
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، farrokh33
با تشکر از اطلاعات خوبتون
شماره کیس:    31xx    تاریخ رویت قبولی:   8jun
کنسولگری:     ankara   تعداد افراد منظور در کیس :    2
ارسال فرمهای سری اول:    24jul     کارنت شدن کیس:   18nov
مصاحبه:      7jan               ویزا یه ضرب
دریافت ویزا:  13 jan      ورود به آمریکا:   21 apr        دریافت گرین کارت: jun 22
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-08-25 ساعت 20:41)neomorphios نوشته:  دوستان عزیز سلام
من و همسرم قصد داریم برا حدود ۲ هفته به آنکارا بریم دوستانی که تجربه اقامت در آنکارا یا اطلاعاتی درباره آپارتمانهای این شهر دارند به من کمک کنند می خواستم ببینم سایت یا آژانس معتبری وجود داره که بشه از طریق اون قیمت آپارتمانها رو بدست آورد یا رزرو کرد؟
اگر از دوستان کسی قبلا آپارتمان اجاره کرده ممنون میشم اگر بتونه اطلاعاتی رو در این باره با من در میان بذاره
سلام اگه هتل آپارتمان مد نظرتون هست میتونید از هتل آپارتمان آتروپات که مدیرش هم آقای تبریزی است استفاده کنید .شاد باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-08-27 ساعت 14:14)sasan_rock نوشته:  سلام.
میخواستم نظر و تجربه دوستان رو در مورد انتخاب هتل مناسب(از جهت نزدیکی به سفارت و راحتی و قیمت) بدونم.یکی از دوستان به من هتل best western 2000سفارش کرده.منتظر راهنماییتون هستم.

معمولا کسایی که به آنکارا مسافرت میکنند سفر هاشون کاری اگه شما هم برای کار به آنکارا میرید سعی کنید هتل خوبی انتخاب کنید از اونجای که انکارا زیاد جادبه توریستی نداره و بیشتر یه شهر اداری و پر از سافرت خانه های مختلف هستش شما بیشتر اوقاتتونو تو هتل هستید
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان کسی هتل هیلتون رو میخواد پیغام خصوصی بده احتمالا بتونم کمک کنم ارزونتر بگیرین
شماره کیس:    31xx    تاریخ رویت قبولی:   8jun
کنسولگری:     ankara   تعداد افراد منظور در کیس :    2
ارسال فرمهای سری اول:    24jul     کارنت شدن کیس:   18nov
مصاحبه:      7jan               ویزا یه ضرب
دریافت ویزا:  13 jan      ورود به آمریکا:   21 apr        دریافت گرین کارت: jun 22
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان