کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شرایط ویزا نامزدی استرالیا
(2014-01-20 ساعت 17:18)asalrad90 نوشته:  با سلام
یک سوال دارم در مورد یکی از دوستانم .تازه اقدام کرده واسه ویزای ازدواج حدودا 2 هفته ,از سفارت تهران واسش ایمیل زدن که بره ازمایشات پزشکی رو انجام بده , چیزی ک میخوام بدونم اینه که , بعد از این ازمایشات حدودا چند ماه طول میکشه تا ویزا بهش بدن؟ (با توجه به اینکه 2 هفته پیش مدارکشو فرستاده)

سلام

معمولا تست پزشکی به همراه عدم سو پیشینه آخرین مرحله است معمولا سریع بعد از ارسال مدارک ویزا میاد
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، msar
نامزد من در ايران هست و من در استراليا چند ماه پيش رفتيم تايلند و نامزدى كرديم اما متاسفانه نرفتيم جايى به سبت برسونيمش و جز عكس چيزى نداريم. الان مى گن بهترين راه اينه كه ما بريم يه كشور ديگه مثل تركيه و ازدواج رسمى كنيم. و بعد از طريق سفارت استراليا در همون تركيه يكى دو ماهه كارهاى ويزاش رديف مى شه. به نظر شما اين كار شدنيه؟ اگه نيست بهترين و سريعترين كار چيه؟ من هنوز سيتيزن نيستم و دانشجو هستم پس ساپورت مالى نمى تونم بكنم شوهرم رو. اگه از طريق وكالت نامه ازدواج كنيم از راه دور چى؟ جواب مى ده؟ ممنون.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام به همه دوستان
پاسخ
با سلام و خسته نباشید.من و نامزدم که اهل استرالیا هستن در حال رفتن به تایلند وازدواج در انجا هستیم.برنامه ریزازدواج در انجااز من برگه کی نشان میدهد من میتوانم ازدواج کنم را میخواهد من به به تازگی حدود 20 روز است که طلاق گرفته ام اما شناسنانه من اصل است.حالا میخواستم بپرسم چه مدت طول میکشد سفارت ایران در تایلند این برگه رو به من بدهد؟ مرسی اگر زود پاسخ بدهید خیلی فوری است؟
پاسخ
(2014-11-10 ساعت 21:04)reza26 نوشته:  سلام به همه دوستان
حدود دو ماه میشه که با یک خانم استرالیایی اشنا شدم وقصد ازدواج داریم ولی متاسفانه نمیتونم ویزای توریستی بگیرم و برم اونجا ونمیدونم از کجا شروع کنم در این زمینه اطلاعی ندارم و خیلی ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه
ایا میشه در یک کشوری بجز ایران مثلا ترکیه یا تایلند یا دبی ازدواج کنیم و از انجا اقدام کنیم؟ اگه ازدواج بثبت رسید ورسمی بود ایا همون وقت میشه برای ویزای ازدواج اقدام کرد یا اینکه باید از شروع رابطمون یک سال گذشته باشه؟
با تشکر

سلام،pages قبل کامل توضیح داده شده

(2014-11-11 ساعت 23:39)neda.kane نوشته:  با سلام و خسته نباشید.من و نامزدم که اهل استرالیا هستن در حال رفتن به تایلند وازدواج در انجا هستیم.برنامه ریزازدواج در انجااز من برگه کی نشان میدهد من میتوانم ازدواج کنم را میخواهد من به به تازگی حدود 20 روز است که طلاق گرفته ام اما شناسنانه من اصل است.حالا میخواستم بپرسم چه مدت طول میکشد سفارت ایران در تایلند این برگه رو به من بدهد؟ مرسی اگر زود پاسخ بدهید خیلی فوری است؟

بهترین راه تماس با سفارت ایران در تایلند است
پاسخ
کسی اطلاعاتی در مورد de facto relationship داره؟ میتونیم توو ایران از این گزینه استفاده کنیم؟ اگه اره، چه مدارکی رو باید ارایه بدیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-27 ساعت 21:27)amin6688 نوشته:  کسی اطلاعاتی در مورد de facto relationship داره؟ میتونیم توو ایران از این گزینه استفاده کنیم؟ اگه اره، چه مدارکی رو باید ارایه بدیم؟

سلام، صفحهٔ قبل توضیح داده شده
ارسال ۱۹
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader
سلام
لطفا شرایط اخذ ویزای نامزدی استرالیا رو توضیح دهید.
آیا لزومی برای یکسال رابطه هست؟
به چه صورت و شرایطی این ویزا رو به من که ایرانم میدند در حالیکه طرف رو ندیده ام؟!
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان،
من همسرم 5 سال پیش PR استرالیا رو گرفته ولی ویزای 5 ساله برای تردد داشتن چون اونجا زندگی نکرده فقط سالی یکبار ورود می زده. الان برای اثبات اینکه میخوان استرالیا زپندگی کنن یک شرکت به ثبت رسونده. 1 ماهه که ازدواج کردیم و میخوایم برای اقامت من اقدام کنیم.
میخواستم راهنماییم کنین اگر کسی موردش مثله من هست که بدونم چند وقت پروسه اینکه به من ویزا بدن طول می کشه. و اینکه همسرم که اونجا زندگی نکرده میتونه الان برای من اقدام کنه که 9 ماه دیگ باهم بریم برای زندگی که بمونیم تا پاسپورتشو بگیره
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-27 ساعت 22:55)pediiiiii نوشته:  سلام
لطفا شرایط اخذ ویزای نامزدی استرالیا رو توضیح دهید.
آیا لزومی برای یکسال رابطه هست؟
به چه صورت و شرایطی این ویزا رو به من که ایرانم میدند در حالیکه طرف رو ندیده ام؟!

باید حتما ملاقات حضوری صورت گرفته باشد. صفحه‌های قبل رو بخوانید

(2015-10-06 ساعت 12:26)prnz نوشته:  سلام دوستان،
من همسرم ۵ سال پیش PR استرالیا رو گرفته ولی ویزای ۵ ساله برای تردد داشتن چون اونجا زندگی نکرده فقط سالی یکبار ورود می زده. الان برای اثبات اینکه میخوان استرالیا زپندگی کنن یک شرکت به ثبت رسونده. ۱ ماهه که ازدواج کردیم و میخوایم برای اقامت من اقدام کنیم.
میخواستم راهنماییم کنین اگر کسی موردش مثله من هست که بدونم چند وقت پروسه اینکه به من ویزا بدن طول می کشه. و اینکه همسرم که اونجا زندگی نکرده میتونه الان برای من اقدام کنه که ۹ ماه دیگ باهم بریم برای زندگی که بمونیم تا پاسپورتشو بگیره

حدود ۴ ماه. بله
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader
سلام
من سایت مهاجرت استرالیا رو کامل خوندم و برای مدارک موردنیاز ویزای ازدواج مدارکی رو خواسته که یکم مبهم هست بعنوان مثال written statements or statutory declarations which must be signed by two witnesses
میخواستم دوستانی که تجربه رو دارند لطفا منو راهنمایی کنند که برای شاهدها چه مدارکی نیاز است؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من سایت مهاجرت استرالیا رو کامل خوندم و برای مدارک موردنیاز ویزای ازدواج مدارکی رو خواسته که یکم مبهم هست بعنوان مثال ‎written statements or statutory declarations which must be signed by two witnesses‎
میخواستم دوستانی که تجربه رو دارند لطفا منو راهنمایی کنند که برای شاهدها چه مدارکی نیاز است؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
چرا این سایت دیگه فعال نیست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
من با خانومی در استرالیا آشنا شدم که چن ماهه از شوهرش جدا شده ولی طلاق نگرفته، شوهرش برا طلاق ایرانی همکاری نمیکنه و برای طلاق استرالیایی هم میگن باید حدقل 1 سال جدا از هم زندگی کرده باشن.
نظر شما چیه باید چیکار کنیم؟
آیا برای ویزای نامزدی باید برگه طلاق باشه حتما؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-18 ساعت 17:35)parza نوشته:  من با خانومی در استرالیا آشنا شدم که چن ماهه از شوهرش جدا شده ولی طلاق نگرفته، شوهرش برا طلاق ایرانی همکاری نمیکنه و برای طلاق استرالیایی هم میگن باید حدقل 1 سال جدا از هم زندگی کرده باشن.
نظر شما چیه باید چیکار کنیم؟
آیا برای ویزای نامزدی باید برگه طلاق باشه حتما؟

بله. حتما باید اول طلاق رو به ثبت برسونند. این لینک مراحل رو توضیح میده:

http://www.familycourt.gov.au/wps/wcm/co...a-divorce/
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان