آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

جاذبه های توریستی کره جنوبی
اگر از مکانهای دیدنی و جاذبه های توریستی کره جنوبی به ویژه شهرهای سئول و بوسان اطلاع دارید لطفا تجربه خود را در این تاپیک مطرح کنید.
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: battosai ، msar
(2010-09-10 ساعت 19:20)admin نوشته:  
اگر از مکانهای دیدنی و جاذبه های توریستی کره جنوبی به ویژه شهرهای سئول و بوسان اطلاع دارید لطفا تجربه خود را در این تاپیک مطرح کنید.

من شخصی رامیشناسم که از مادر کره ای و پدر ایرانی متولد شده اند. مدتی هم کره زندگی کرده اند و با اداب و رسوم و زبان کره ای اشنا هستند. اتفاقا خیلی هم اهل علم و ادب و نت هستند. اگر لازم بدونید میتونم مشخصاتشون در ‎FB (‎ چون مهاجرسرایی نیستند)با اجازه خودشون در اختیار دوستان قرار بدهم.

‎2012AS58XXX‎
آنکارا
مصاحبه:June ‎13 -‎ برگه آبی
کلیرنس:Sep. 25
ورود به آمریکا: 15 نوامبر. ویرجینیا
سوشیال: 8 روز بعد- ویرجینیا
گرین کارت:12 روز بعد ایندیانا !
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: amir1345 ، msar
سلام دوست عزیز کره، عالیه من ۳ هفته انجا بودم، همه جا رفتم، اطلاعات توی اینترنت زیاده برای
مثال ‎: http://wikitravel.org/en/South_Korea‎
اگه سوال خاصی دری میتونم جواب بدم
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: msar
(2012-03-14 ساعت 20:19)behnia نوشته:  
سلام دوست عزیز کره، عالیه من ۳ هفته انجا بودم، همه جا رفتم، اطلاعات توی اینترنت زیاده برای
مثال ‎: http://wikitravel.org/en/South_Korea‎
اگه سوال خاصی دری میتونم جواب بدم

سلام میشه به من اطلاعاته کاملی بدین از کره؟؟؟
مثل هزینه لازم برای سفر
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
Smile 
مردم ، زبان ، فرهنگ ، آداب و رسوم ، جاذبه های گردشگری و مخصوصا سریال های کره جنوبی را دوست دارم ‎. Smile

به خاطر یانگوم و جومونگ هم شده ، از تاپیک تشکر کن ‎...‎
پاسخ یافتن نقل قول‌ها

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان