کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباهات و نحوه رفع آنها (اشتباه در پر کردن فرم، ...)
کیس ازدواجی

من مدرک تحصیلی رو اشتباه لیسانس نوشتم ولی دیپلمه هستم الان کیسم تو nvc الان باید چیکار کنم؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
دوستان یک سوال داشتم اگه کسی میدونه خواهش میکنم جواب بده
وکیل ما تو فرم i130 تاریخ تولد روزشو اشتباه زده و چند تاریخ دیگه هم اشتباه زده
ایا برای کسی این مشکل پیش امده و راه حلش چیه ؟
ممنونم اگه جواب بدید
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
(2014-01-01 ساعت 19:55)shandiz نوشته:  دوستان یک سوال داشتم اگه کسی میدونه خواهش میکنم جواب بده
وکیل ما تو فرم i130 تاریخ تولد روزشو اشتباه زده و چند تاریخ دیگه هم اشتباه زده
ایا برای کسی این مشکل پیش امده و راه حلش چیه ؟
ممنونم اگه جواب بدید
دوست عزیز
بهترین کار اینه که با USCIS تماس بگیرید و بهشون بگید که تاریخ ها را اشتباه زده اید. خودشون می گن که چکار کنید.
کیس :IR1 -ارسال مدارک: 14 نوامبر 2012 -اپروو : 7 مارچ 2013- تکمیل مدارک بعد از یک سال و 5 ماه و انتقال سفارت از آنکارا به ایروان- دریافت ویزا: ۱۰ آپریل ۲۰۱۴-ورود به آمریکا: اول آگوست ۲۰۱۴-دریافت گرین کارت: ۶ سپتامبر ۲۰۱۴
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، shadoow ، Nightsky007
سلام دوستان
كيس من نامزديه . من توي اكانتي كه بأيد مصاحبه رو ثبت كنيم . بجاي كيس نامبر سفارت كيس نامبر Uscis رو ثبت كردم . الآن هم نميشه دوستش كرد . به سفارت ايميل زدم اتوماتيك جواب داد كه از وبسايت اطلاع كسب كن . تونجا هم جيزي بيدا نكردم . خواهش ميكنم اكه كسي رآه حل رو ميدونه راهنمايي كنه . ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان عزیزلطفا منو راهنمایی کنید
همسر من سیتیزنه و ما پنج ساله که ازدواج کردیم و مت از ازدواج قبلی یک پسر نه ساله دارم که به طور رسمی حزانتش رو دارم ما سال 2014 اقدام به ویزای ازدواجی کردیم و اسم پسرم رو هم زیر مجموعه فرممون نوشتیم اما نمیدونستیم که باید برای پسرم جداگانه فایل کنیم الان که من اپرو شدم و کیس نامبرم از nvc اومده فقط یک کیس نامبر هست که مال منه و بذای پسرم نیومده خواهش میکنم اگر کسی اطلاعاتی داره منو راهنمایی کنه تا از این نگرانی در بیام .آیا میشه به uscis نامه نگاری کرد و این اشتباه رو رفع کرد خواهشمندم خیلی زود بهم بگید واقعا دارم از ناراحتی دیونه میشم ممنونم انشالله همه دوستان به راحتی مهاجرت کنند ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان عزیزلطفا منو راهنمایی کنید
همسر من سیتیزنه و ما پنج ساله که ازدواج کردیم و مت از ازدواج قبلی یک پسر نه ساله دارم که به طور رسمی حزانتش رو دارم ما سال 2014 اقدام به ویزای ازدواجی کردیم و اسم پسرم رو هم زیر مجموعه فرممون نوشتیم اما نمیدونستیم که باید برای پسرم جداگانه فایل کنیم الان که من اپرو شدم و کیس نامبرم از nvc اومده فقط یک کیس نامبر هست که مال منه و بذای پسرم نیومده خواهش میکنم اگر کسی اطلاعاتی داره منو راهنمایی کنه تا از این نگرانی در بیام .آیا میشه به uscis نامه نگاری کرد و این اشتباه رو رفع کرد خواهشمندم خیلی زود بهم بگید واقعا دارم از ناراحتی دیونه میشم ممنونم انشالله همه دوستان به راحتی مهاجرت کنند ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-25 ساعت 17:41)Ak.sa نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیزلطفا منو راهنمایی کنید

بهتره با ان وی سی تماس بگیرید ، من شرایطم مثل شماست و از روز اول برای دخترم فایل جداگانه باز کردیم و همه هزینه ها را دوتا دوتا پرداختیم الی آخر
‎CR1
‎Ankara‎
شروع پرونده 8 ژانویه ‎2016‎
اپرو 25 جون 2016
نقص مدارک   22 اکتبر‎2016 ‎
ایمیل تایید مدارک  23 دسامبر 2016
دریافت ایمیل مصاحبه 30دسامبر 2016
تاریخ مصاحبه  آنکارا   27feb2017
نتیجه  AP
آپدیت  28feb و 2march
مصاحبه دوم 3march 2017
ایشود  3march 2017